پیام آذری

آخرين مطالب

پژواک برائت از آشوبگران در سلسله جبال ملت سياسي

پژواک برائت از آشوبگران در سلسله جبال ملت
  بزرگنمايي:

پیام آذری - استان‌ها - موج آشوب سودجویان در دریای مطالبات بر حق مردم در داستان اصلاح قیمت سوخت با صخره های استوار ملت به عنوان صاحبان اصلی جمهوری اسلامی برخورد کرد و طی دیروز و امروز رشته کوه پیوسته ایستادگی ملت ایران یک پارچه عرصه پژواک لعن و برائت از هر چه آشوبگر و ضد انقلاب شد.

با خاموش شدن دامنه آتش اغتشاشات اشرار که به بهانه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین برافروخته شده بود، مردم بصیر و آگاه استان‌های زنجان ، اردبیل ، چهارمحال و بختیاری ، همدان ، اردبیل و آذربایجان شرقی و لرستان ، ایلام ،‌ مرکزی ،‌کرمانشاه به رغم داشتن دغدغه های منطقی از امکان گرانی مایحتاج زندگی و تحمیل هزینه های بیشتر به معیشت خود متاثر از اجرای این طرح به خیابان ها آمدند تا مرز روشنی بین خود و ایادی ضد انقلاب ترسیم کنند.
ایلام : صبح امروز خیابان اصلی شهر ایلام مرکز این استان شاهد تجمع مردم ولایتمداری بود که با لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ،‌ ضمن اعلام وفاداری به انقلاب اسلامی خواهان صیانت از امنیت و آرامش در کشورشان بودند و جدایی و انزجار خود را از آشوبگران فریاد می زدند.
لرستان : مسئولان و مردم خدا جوی شهر خرم‎آباد مرکز این استان نیز روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی،‌ بار دیگر انزجار خود را از اخلالگران نظم، امنیت و آسایش عمومی اعلام کردند.
مرکزی : راهپیمایی «میثاق با ولایت و حمایت از اقتدار و امنیت کشور» همزمان با اراک مرکز استان مرکزی در 20 نقطه از 9 شهرستان این استان با حضور اقشار مختلف مردم با بصیرت، متدین و انقلابی این استان برگزار شد. البته ساکنان شهرستان صنعتی ساوه نیز امروز در راهپیمایی خودجوشی اعتراض خویش را به آشوبگران اعلام کردند.
همدان : با وجود بارش سنگین برف مردم شهر همدان با حضور در اجتماعی حماسی ،‌ پشتیبانی خود از اقتدار و امنیت کشور و انزجارشان را از اقدامات اخیر آشوبگران اعلام کردند.
گلستان: در راهپیمایی امروز مردم گرگان که اقشار و گروه‌های مختلف مردم شیعه و سنی گلستان اعم از اقوام و نژادهای گوناگون حضور داشتند، شرکت کنندگان با شعارهای «الله اکبر خامنه‌ای رهبر، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» انزجار خود را از اقدامات منجر به آشوبگری و اغتشاش اعلام کردند.
آذربایجان شرقی : تبریز مرکز این استان دیروز سه شنبه شاهد حضور مردم در خیابان ها برای اعلام برائت از آشوبگران و اشرار و نمایش ایستادگی در برابر آنها و حمایت از مسئولان در تامین امنیت و آسایش عمومی بود.
چهارمحال و بختیاری : استاندار با قدردانی از حضور مردم شهرکرد در راهپیمایی اعلام انزجار از فتنه‌ گران گفته تجمع خودجوش دیروز سه شنبه در مرکز این استان،‌ بیعت دوباره با مقام معظم رهبری و اعلام انزجار و خشم از تخریب‌کنندگان، غارتگران اموال عمومی در حوادث اخیر بود.
خوزستان : شهروندان دزفول روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی بدون اغتشاش ضمن بیان مطالبات خود ،‌ بیگانه بودن آشوبگران را در صف خود فریاد زدند.
اردبیل : مردم انقلابی و ولایتمدار استان اردبیل روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر در برخی نقاط کشور بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران بیعت کردند.

روزهای آتی هم در استان‌های دیگر از جمله اصفهان، قزوین، هرمزگان، کرمانشاه، خراسان جنوبی، البرز، فارس، کرمان، قم و سیستان و بلوچستان نیز قرار است تجمع های مشابه‌ای برای برائت از اغتشاشگران برگزار شود.
اصفهان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اعلام کرد اجتماع مردم در حمایت از امنیت و اقتدار میهن اسلامی پنجشنبه 30 آبان ساعت 9 و 30 دقیقه در میدان انقلاب اسلامی شهر اصفهان برگزار می‌شود.
قم: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با صدور اطلاعیه‌ای از برگزاری راهپیمایی باشکوه مردم این استان درمحکومیت اقدامات آشوبگران دربرخی ازشهرهای کشور در روز پنجشنبه 30 آبان خبر داد.
فارس: شهروندان شیراز مرکز استان فارس هم فردا پنجشنبه را برای برپایی راهپیمایی در محکومیت حرکات اغتشاشگران در شهرشان برنامه ریزی کرده اند .
کهگیلویه وبویر احمد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان زمان راهپیمایی شهروندان یاسوج را در حمایت از رهبر معظم انقلاب و امنیت و اقتدار کشور روز پنجشنبه 30 آبان اعلام کرده است.
خراسان جنوبی: راهپیمایی مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از اقتدار و امنیت کشور در بیرجند روز شنبه دوم آذر ماه برگزار می‌شود.
البرز: شهروندان استان البرز در پاسخ به اقدامات مخرب ایادی بیگانه و آشوبگران ، فردا پنجشنبه با برگزاری راهپیمایی در شهرهای کرج، فردیس و محمدشهر بار دیگر ولایتمداری و بصیرت دینی و سیاسی خود را به نمایش می گذارند.
سمنان: راهپیمایی مردمی این استان نیز علیه فتنه‌گران، اغتشاش‌گران و در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران در هشت نقطه استان روز شنبه وم آذر ماه برگزار خواهد شد می‌شود.
مازندران: با توجه به تداوم بارندگی در این استان قرار است راهپیمایی برای محکوم کردن اقدام اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم و امنیت کشور روز یکشنبه هفته آینده در شهرهای مازندارن برگزار شود. البته شهروندان نوشهر منتظر نماندند زیر باران امروز انزجار خود را از آشوبگران فریاد زدند.
سیستان و بلوچستان: براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، راهپیمایی مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی، حمایت از اقتدار و امنیت کشور روز پنجشنبه در زاهدان برگزار می‌شود.
هرمزگان: اهالی بندرعباس قرار است فردا در حمایت از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی و محکومیت اغتشاشگران ساعت 10 صبح از میدان انقلاب اسلامی به سمت مسجد جامع بندرعباس راهپیمایی کنند.
کرمان: راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور روز پنجشنبه 30 آبان ماه در کرمان برگزار می‌شود؛ البته مردم شهرستان جیرفت دیروز در راهپیمایی خودجوش، اقدام‌های آشوبگران را محکوم کرده بودند ضمن آنکه اهالی شهرستان بم امروز در اعتراض به مخلان نظم و امنیت این راهیپمایی را برگزار کردند. زمان برگزاری راهپیمایی شهرستان های زرند و شهربابک نیز روز جمعه یکم آبان ماه و شهرستان سیرجان روز شنبه یکم آذر ماه اعلام شده است.
تهران: در استان تهران نیز راهپیمایی مردمی روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته و شنبه هفته آینده برگزار می‌شود که طبق جدول زمانبدی این حرکت مردمی در شهرستان‌های رباط کریم، قدس، اسلامشهر و پاکدشت ساعت 10 روز پنجشنبه، در فیروزکوه، قرچک، شمیرانات، شهرری پس از اقامه نماز جمعه و در ورامین و دماوند ساعت 10 صبح روز شنبه در معابر اصلی شهر برگزار خواهد شد.
کرمانشاه: راهپیمایی مردم استان کرمانشاه در لبیک به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب و محکومیت آشوبگران و سرکرده‌های خارجی آنان ساعت 10 روز یکشنبه سوم آذر از میدان انقلاب (شهرداری سابق) تا میدان آزادی برگزار می شود.
قزوین: راهپیمایی بزرگ مردمی در محکومیت اقدام آشوبگران و حامیان خارجی آنها روز شنبه ساعت 9 و 30 دقیقه صبح از میدان میرعماد به سمت سبزه‌ میدان شهر قزوین برگزار خواهد شد.

درخواست مردم برای استمرار و استحکام طرح نظارت بر قیمت ها
در حاشیه برگزاری اغلب این راهپیمایی های برائت از اخلاگران نظم عمومی، مردم از دولت و مسئولان قضایی استمرار نظارت دستگاههای ذیربط را بر بازار خواستار شدند.
در اغلب شهرها مانند اصفهان شماری از شهروندان به خبرنگاران ایرنا گفته اند که برای جلوگیری از بروز هرگونه سوء استفاده از سوی فعالان صنفی از مسوولان امر خواستار نظارت بر بازار ، قیمت اجناس و عملکرد اصناف و همچنین اطلاع رسانی به هنگام برای تبین افکار عمومی هستند.
برچسب‌ها
تظاهرات اعتراضی سهمیه بندی بنزین سازمان تبلیغات اسلامی راهپیمایی
پروندهٔ خبری
حضور مردم


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

کشور به تشکُل‌های مدرن حسابداری نیاز دارد

کاراته‌کای مهابادی مدال برنز رقابت‌های جهانی قزاقستان را کسب کرد

بدهی 2 هزار میلیارد ریالی ادارات و دستگاه‌های دولتی به اوقاف آذربایجان‌غربی

بیماری آنفلوآنزا در بوکان تحت کنترل است

فردا تمام مدارس آذربایجان غربی تعطیل است

جشنواره نخستین واژه «آب» در 7 شهر آذربایجان‌غربی برگزار شد

2 واحد غیرمجاز پزشکی در میاندوآب پلمب شد

بارش نخستین برف پاییزی بوکان را سفیدپوش کرد

تعطیلی مدارس گلستان برای پیشگیری از شیوع آنفلوآنزا تمدید شد

آنفلوآنزا مدارس بجنورد را به تعطیلی کشاند

همه مدارس آذربایجان غربی فردا /چهارشنبه/ تعطیل است

حاشیه‌هایی از داوطلبان تصاحب 6 کرسی بهارستان!

دولت در شرایط سخت اقتصادی همه توان خود را برای بهبود اوضاع به کار گرفته است

70 درصد مطالبه چغندرکاران مهابادی پرداخت شد

کیفیت آب شرب 53 روستای آذربایجان‌غربی استاندارد شد

تردد در جاده‌های تکاب بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست

مشارکت 443 هزار نفر در طرح «ارتقای سلامت کشاورزی» آذربایجان‌غربی

اختلاس در اردبیل/ مدیر آب منطقه‌ای به 20 سال حبس محکوم شد

بازاریان کاندیداهای مجلس را محک می‌زنند

رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی پاسخگوی سوالات مردم در سامانه 111

احتمال تشکیل دولت موقت در عراق

محوطه تاریخی حسنلو مرمت و ساماندهی می شود

اتحادیه اروپا: تداوم این روند، برجام را حفظ نمی‌ کند

هشدار امیر محبیان به اصولگراها: به خاطر وحدت، به افراطیون باج ندهید

درگیری در مجلس بر سر آخرین نطق سلحشوری

220 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه خلخال و کوثر دایر می‌شود

مشارکت حداکثری در انتخابات به شکست توطئه‌ دشمنان منجر می‌شود

مشارکت حداکثری در انتخابات منجر به شکست توطئه‌های دشمنان می‌شود

مدارس چالدران فردا/سه‌شنبه/ و پس‌فردا تعطیل اعلام شد

مدارس چالدران تعطیل شد

ارتقای بهره‌وری در کشاورزی با پیوند آموزش و تحقیقات تسریع می‌شود

سردار بوکان مقابل مس شهربابک متوقف شد

اختصاص وام به 500 طرح روستایی با حمایت صندوق امید

اصفهان قهرمان المپیاد ورزشی بانوان کارگر بازنشسته کشور شد

جنبش‌های دانشجویی باید در مسیر رشد و تعالی کشور حرکت کنند

تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه، میلاد نور رامسر را شکست داد

کشف 5 کیلوگرم مواد مخدر در نقده

گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای عامل حذف 1700شغل صنفی در بوکان

1.1 میلیون تن سیب درختی در آذربایجان‌غربی تولید شد

پرداخت حدود 1400 میلیارد ریال به دهیاری‌های آذربایجان‌غربی

7٠ هزار تن سیب از باغ‌های نقده برداشت شد

ضریب ایمنی مغازه‌ها در بوکان پایین است

روز ایمنی در برابر بلایای طبیعی؛ فرصت ها و چالش ها

فرماندار شوط: آمادگی کامل در مقابله با بحران های طبیعی را داریم

طرح ریزسهمیه‌بندی زلزله در 4 شهرستان آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

کل سیب صنعتی آذربایجان غربی جذب صنایع تبدیلی می شود

سازمان غذا و دارو: جمع آوری و انباشت سیب صنعتی در معابر ممنوع است

حذف تعرفه صادرات سیب به عراق پیگیری می‌شود

آموزش 3000 دانش‌آموز آذربایجان‌غربی در زمینه مصرف صحیح آب

2 ووشوکار مهابادی به تیم لیگ برتری «هیات همدان» پیوستند