پیام آذری

آخرين مطالب

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی:

مطالبه گری و آرمان خواهی جزو انتظارات از جنبش دانشجویی است علمي

مطالبه گری و آرمان خواهی جزو انتظارات از جنبش دانشجویی است
  بزرگنمايي:

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی مطالبه گری و آرمان خواهی را جزو انتظارات از جنبش های دانشجویی عنوان کرد و گفت: برگزاری این مسابقات می تواند برای تحقق این مطالبات موثر واقع شود.

فرزان قالیچی در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور، ضمن تبریک جهت فرارسیدن هفته پژوهش به پژوهشگرانی که در کنار تحصیل به امر پژوهش می‌پردازند، اظهار کرد: قطعا تحقیقات کاربردی زیادی در مراکز و کلینیک‌های کارآفرینی مراکز آموزشی دانشگاه علمی کاربردی انجام می‌شود.
وی با بیان این‌که از شهریور ماه سال جاری تدارکات لازم را برای برگزاری هر چه بهتر سومین دوره‌ی مسابقات مناظرات دانشجویی انجام دادیم، گفت: از تمام توان خود برای برگزاری این مسابقات به نحو احسن استفاده کردیم.
وی افزود: معتقدم تمامی تیم‌های شرکت کننده در این مناظره برنده هستند؛ چرا که از بین 400 تیم از مراکز مختلف علمی کاربردی کشور انتخاب شده و در این مسابقات حضور یافتند و این کار بسیار ارزشمندی است.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که مباحثی مانند مناظرات و کرسی‌های آزاد اندیشی از مطالبات مهم مقام معظم رهبری است، گفت: برای این‌که بتوانیم نقش خود را به نحو احسن ایفا کرده و در این راستا موفق شویم، باید نیروهای مهارتی تربیت کنیم و این امر امکان پذیر نیست مگر اینکه کیفیت را در دانشگاه ارتقا دهیم.
وی ادامه داد: امیدوارم با تدابیر انجام شده طی سال‌های آتی نیز بتوانیم نیروهای مهارتی را با کیفیت بسیار بالایی آموزش دهیم.
قالیچی بیان کرد: میانگین سنی ورودی‌های فعلی دانشگاه جامع علمی کاربردی پایین آمده است، ما اصرار به مطالبه گری دانشجویان از مراکز آموزشی داریم و با برگزاری این مناظرات و گفتمان سازی سعی می‌کنیم مدل جدیدی از بیان اعتراضات در دانشگاه را ایجاد کنیم.
وی با بیان این‌که از بین 400 تیم شرکت کننده در مسابقات مناظرات دانشجویی، 16 تیم به مرحله‌ی کشوری راه یافته بودند، افزود: مراکز آموزش علمی کاربردی آذربایجان شرقی نیز در مسابقات مناظرات دانشجویی نیز شرکت کرده بودند، مرکز آموزشی علمی کاربردی ایدم و جهاد دانشگاهی آتش نشانی، شیرین عسل، شهرداری و نیروی انتظامی و غیره نهایت تلاش خود را با ما نشان دادند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield