پیام آذری

آخرين مطالب

ارزش معاملات بورسی آذربایجان‌غربی از مرز 2 هزار میلیارد ریال گذشت اقتصادي

ارزش معاملات بورسی آذربایجان‌غربی از مرز 2 هزار میلیارد ریال گذشت
  بزرگنمايي:

پیام آذری - ارومیه- مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با بیان معامله بیش از 161 میلیون و 522 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی در استان، بیان کرد: ارزش معامله‌های این بازار طی هفته گذشته در استان بیش از 2 هزار و 157 میلیارد ریال بود.

وحید جوادی روز یکشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شاخص کل بورس استان طی هفته گذشته در مقایسه با هفته پیش از آن با 193 هزار و 449 واحد افزایش به یک میلیون و 612 هزار و 902 واحد رسید.
وی با اشاره به اینکه طی هفته گذشته شاخص بازار فرابورس نیز افزایش یک‌هزار و 798 واحدی را تجربه کرد، افزود: این شاخص نیز در پایان هفته گذشته به 17 هزار واحد رسید.
مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه طی این مدت در بورس استان، 12 کارگزار از 16 ایستگاه معاملاتی، سهام و حق‌تقدم بیش از 357 شرکت بورسی و فرابورسی را معامله کردند، افزود: در این مدت نمایندگی شرکت کارگزاری مفید بیشترین ارزش ریالی معاملات منطقه را با 14 درصد به خود اختصاص داد.
مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی از سهم 63 درصدی خرید در هفته گذشته خبر داد و بیان کرد: طی این شرکت پالایش نفت اصفهان با چهار درصد، بیشترین ارزش کل معامله‌ها را به خود اختصاص داد و در رده نخست معاملات بورس منطقه‌ای قرار گرفت.
بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی در 22 اسفند سال 1383 شمسی با همت سازمان بورس و اوراق بهادار و استانداری این استان تاسیس شد.
برچسب‌ها
آذربایجان غربی بورس سازمان بورس و اوراق بهادار


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield