پیام آذری

آخرين مطالب

10 زن و شوهر سلبریتی که علاوه بر دنیای واقعی در پروژه‌های سینمایی نیز همبازی شدند فرهنگي

10 زن و شوهر سلبریتی که علاوه بر دنیای واقعی در پروژه‌های سینمایی نیز همبازی شدند
  بزرگنمايي:

پیام آذری - وانمود کردن علاقه و عشق به شخصی دیگر که شاید دوست داشتنی و دارای نقطه نظرات موافق نیز نباشد بخش بزرگی از هنر بازیگری است. بسیاری از داستان های سینمایی در خود جنبه هایی عاشقانه دارند و کار بازیگر این است که این عشق را به شکلی قابل باور به تصویر بکشد حتی اگر بازیگری از بازیگر دیگر متنفر بوده و با وی مشکل جدی داشته باشد. در برخی موارد نادر نیز این کار خیلی آسان می گردد به لطف عشق واقعی که بین دو بازیگر وجود دارد. بسیار کم اتفاق می افتد که زن و شوهری واقعی در یک فیلم همبازی شوند اما غیرممکن نیز نیست. در ادامه این مطلب قصد داریم شما با زوج هایی آشنا کنیم که در یک یا چند فیلم با هم همبازی شدند.

پیام آذری

10- A Quiet Place
فیلم A Quiet Place که سال 2018 منتشر شده و علاوه بر تحسین منتقدان، عملکرد موفقی در باکس آفیس داشت، یک فیلم ترسناک است با بازی جان کرازینسکی و امیلی بلانت. آن ها در این فیلم نقش لی و اولین را بازی می کنند، زوجی که مجبور می شوند از کودکانشان در برابر هیولاهایی که به صدا حساس هستند محافظت نمایند. این هیولاها به منبع کوچکترین صدایی حمله کرده و به همین دلیل بازماندگان باید کاملاً ساکت بوده و ذره ای صدا تولید نکنند. کرازینسکی و بلانت در زندگی واقعی نیز زن و شوهر هستند و از سال 2008 با هم زندگی می کنند. این دو در جولای 2010 به طور رسمی ازدواج کرده و تاکنون نیز صاحب دو فرزند شده اند. بلانت و کرازینسکی در فیلم های The Muppets (2011), The Wind Rises (2013) و قسمت دوم فیلم A Quiet Place نیز با هم همبازی بوده اند. 

پیام آذری

9- Blades Of Glory
فیلم Blades Of Glory که در سال 2007 ساخته شد فیلمی کمدی با بازی ویل فرل و جان هدر بود. در این فیلم ویل آرنت و ایمی پوهلر نقش شخصیت های استرانز و فیرچایلد ون والدنبرگ را بازی می کنند. در زمان ساخت این فیلم، آرنت و پوهلر زن و شوهر بوده و در سال 2003 ازدواج کرده بودند. این دو بعد از ازدواج صاحب دو فرزند شده که اولین آن ها یک سال پس از انتشار فیلم Blades of Glory بدنیا آمد. این دو بعدها در فیلم های Horton Hears a Who (2008) و Monsters v. Aliens (2009) نیز همبازی شدند. آرنت و پوهلر در نهایت در سال 2016 از هم جدا شدند.

پیام آذری

8- Daredevil
فیلم Daredevil بدون شک یکی از آن فیلم های به یاد ماندنی و خوشنام ابرقهرمانی نیست، علیرغم اینکه ستاره های طراز اولی در آن بازی می کنند. در مرکز داستان این فیلم الکترا و بی باک قرار دارند که نقش آن ها را جنیفر گارنر و بن افلک بازی می کنند، بازیگرانی که در هنگام ساخت فیلم در سال 2003 ،در دنیای واقعی نیز با هم رابطه داشتند. اگر چه افلک و گارنر در فیلم Pearl Harbor (2001) همبازی بودند اما تا زمان حضور دی این فیلم ابرقهرمانی رابطه خود را علنی نکرده بودند. این دو بعدها در ژوئن 2005 با هم ازدواج کرده و 12 سال در کنار هم ماندند. افلک و گارنر در آوریل 2017 برای جدایی اقدام کرده و یکسال بعد ازدواج آن ها به طور رسمی پایان یافت.

پیام آذری

7- Hackers
فیلم Hackers که در سال 1995 منتشر شد داستان گروهی از دانش آموزان دبیرستانی عاشق تکنولوژی را روایت می کند که در یک توطئه گرفتار می شوند. نقش های اصلی فیلم را آنجلینا جولی و جانی لی میلر بازی می کنند که در جریان ساخت فیلم به هم نزدیک شده و خیلی زود رابطه ای عاشقانه بین آن ها شکل گرفت. این دو در مارس 1996 و تنها 6 ماه پس از انتشار فیلم Hackers با هم ازدواج کردند. رابطه میلر و جولی اما دوام چندانی نداشته و در فوریه 1999 بود که جولی در خواست طلاق داد. این دو هنوز هم رابطه خوبی داشته و سال ها بعد در فیلم The Day After Peace (2008) نیز همبازی شدند.

پیام آذری

6- Much Ado About Nothing
کنت برانا با اقتباس های شکسپیر بیگانه نیست و در سال 1993 او نسخه سینمایی از یکی از مشهورترین کمدی های شکسپیر را ساخت: Much Ado About Nothing. این داستان که در اواخر قرن نوزدهم نوشته شده در مورد رابطه عاشقانه بین بندیک و بئاتریس است که نقش آن ها را کنت برانا و اما تامپسون بازی می کنند. این دو در سال 1989 با هم ازدواج کرده و در چند پروژه دیگر مانند Henry V (1989) و Dead Again (1993) هم همبازی شده بودند. برانا و تامپسون در نهایت در سال 1995 از هم جدا شدند زیرا ظاهراً برانا با هلنا بونهام کارتر وارد رابطه شده و به تامپسون خیانت کرده بود.

پیام آذری

5- 10 Years
در فیلم 10 Years که با تهیه کنندگی چینینگ تیتم در سال 2011 ساخته شد، تیتم با جنا دیوان همبازی بود. تیتم و دیوان در آن زمان با هم ازدواج کرده بودند، رابطه ای که پس از همبازی شدن در سال 2006 در فیلم Step Up آغاز شده بود. این دو در جولای 2009 با هم ازدواج کرده و اولین دخترشان در می 2013 به دنیا آمد. تیتم و دیوان به مدت نزدیک به 9 سال در کنار هم مانده و در آوریل 2018 جدایی شان را اعلام کردند.

پیام آذری

4- Take Me Home Tonight
فیلم Take Me Home Tonight
که در سال 2011 منتشر شد یک فیلم کمدی بود که در باکس آفیس شکست خورد و با بودجه ای 19 میلیون دلاری تنها 7 میلیون دلار در گیشه فروش داشت و از آن بدتر اینکه نقدهای بسیار منفی نیز دریافت کرد. نقش های دو شخصیت اصلی وندی فرانکلین و کایل مسترسون را آنا فاریس و کریس پرت بازی می کنند. این دو در جریان فیلمبرداری فیلم عاشق یکدیگر شده و با هم ازدواج کردند. بعد از اینکه Take Me Home Tonight و فیلم What’s Your Number با بازی هر دوی آن ها در سال 2011 منتشر شد، دو سال از ازدواج پرت و فاریس می گذشت.

پیام آذری

3- Cruel Intentions
درام نوجوانانه Cruel Intentions
با بازی ستارگانی مانند سارا میچل گلار، رایان فیلیپ، ریس ویثرسپون و سلما بلر ساخته شد. فیلیپ و ویثرسپون در سال 1997 با هم آشنا شده و یک سال بعد با هم نامزد کردند. آن ها دو سال بعد در سال 1999 به طور رسمی ازدواج کرده و اولین فرزند آن ها همان سال به دنیا آمد. این زن و شوهر بعدها در سال 2003 نیز صاحب فرزند دیگری شده و در سال 2006 به طور رسمی از هم جدا شدند.

پیام آذری

2- Haunted Honeymoon
فیلم Haunted Honeymoon که در سال 1986 منتشر شد یک کمدی ترسناک به نویسندگی و کارگردانی جین وایلدر بود. همانند جان کرازینسکی، وایلدر علاوه بر کارگردانی، خخود در فیلم نیز ایفای نقش کرده و با همسرش گیلدا رادنر همبازی شد. وایلدر و رادنر در سال 1982 و در هنگام ساخت فیلم Hanky Panky با هم آشنا شده و خیلی زود شیفته یکدیگر شدند. این دو در نهایت در سال 1984 و بعد از جدایی رادنر از همسرش، جی ای اسمیت، با هم ازدواج کردند. در هنگام ساخت فیلم Haunted Honeymoon اما رادنر به شدت بیمار شده و در سال 1989 در سن 42 سالگی در اثر ابتلا به سرطان تخمدان درگذشت.

پیام آذری

1- The Big Sleep
فیلم The Big Sleep که به عنوان یکی از بهترین فیلم های نوآر تمام دوران شناخته می شود، در سال 1946 با بازی هامفری بوگارت در نقش کارآگاه فیلیپ مارلو و لوران باکال در نقش ویوین راتلج ساخته شد که در آن دوران در دنیای واقعی نیز زن و شوهر بودند. باکال در واقع چهارمین همسر بوگارت بود و در هنگام ساخت فیلم To Have and Have Not در سال 1944 با هم آشنا شدند. این دو در سال 1945 ازدواج کرده و یکسال بعد بود که فیلم The Big Sleep منتشر شد. آن ها تا زمان مرگ بوگارت در سال 1957 در اثر سرطان مری در کنار هم ماندند. باکال نزدیک به 60 سال پس از همسرش نیز زندگی کرد و در سال 2014 در سن 89 سالگی درگذشت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

رضا کیانیان به کرونا مبتلا شد

آپدیت MIUI 12.5 شیائومی برای چه گوشی‌هایی ارایه می‌شود؟

بسته الحاقی Echoes of the Atlas بازی Path of Exile منتشر شد

هوش مصنوعی راه حلی جدید برای مقابله با مشکلات سخت

نگاه اولیه به ویندوز 10X

تیزر بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 محیط‌های بازی را نشان می‌دهد

جزئیات دوربین گوشی گلکسی S21 اولترا منتشر شد

ماد جدیدی برای بازی Fallout: New Vegas منتشر شد

اطلاعات تازه‌ای از ویژگی های اندروید 12 لو رفت

ذخایر بیت‌کوین بلاک‌وان دو برابر کل بازار ای‌او‌اس ارزش دارند

پخش زنده هیئت‌ها در روبیکا دیشب ٢.٨ میلیون بار تماشا شد

پارلر خواهان احیای سرویس در آمازون شد

هوش مصنوعی در دسترس پایگاه گسترده کاربران

لزوم دریافت پروانه انتشار بازی‌ برای تولیدکنندگان و ناشران بازی‌های رایانه‌ای

مروری بر سابقه کوچ کاربران از پیام‌رسان‌ها

شارژ مگ سیف با نسل بعدی مک بوک پرو بازمی‌گردد

خاص‌ترین امکانات گلکسی S21 اولترا که در هیچ گوشی دیگری نیست

افتضاح واتس‌اپ در نتایج گوگل برملا شد

آخرین وضعیت کرونا در آذربایجان‌شرقی؛ 4000 اخطار کرونایی در استان

رونق گردشگری و تکمیل ظرفیت هتل های جزیره کیش

عزم ملی برای تولید واکسن ایرانی کرونا مایه افتخار کشور است

نمایی چشم‌نواز از دریاچه شورابیل

خسارت به 80واحد روستایی در زلزله هرمزگان

قصاص، فرجام عشق مرد متأهل به دختر جوان

انجام سه هزار بازرسی کنترل کرونا از واحد‌های کارگاهی استان اردبیل

اثر آزادسازی قیمت کره

اردبیل شهری زیبا و کهن در شمالغرب کشور+عکس

پهنه‌های معدنی با ارزشی در نیر، کوثر و خلخال ‌‌شناسایی شد

آمار کرونا اردبیل 27 دی؛ 2 فوتی و 25 ابتلای جدید

قاتل آتنا اعدام شد

تداوم برگزاری رزمایش پیشگیری از کرونا در اردبیل

کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه گردشگری کشور در استان اردبیل

تندباد 112 کیلومتری به مشگین‌شهر و گرمی خسارت زد

لیگ دسته یک والیبال| عقاب‌های سبلان در یک قدمی لیگ برتر

کمک مؤمنانه| توزیع 150 بسته معیشتی در پارس آباد

خدمات‌رسانی حضوری کتابخانه‌های اردبیل آغاز شد‌

رانندگان از سفر‌های غیر ضروری در جاده‌های مهاباد خودداری کنند

افزایش 30 درصدی تعداد بافندگان فرش دستباف در مهاباد

شناسایی هویت یک "شهید گمنام" در کرمانشاه

چطور می‌توان خسارت لوازم برقی صدمه دیده را گرفت؟

فرماندار جدید ارومیه منصوب شد

توزیع نهادهای دامی در دامداری های آذربایجان غربی/ضرورت تسریع در امر پلاک کوبی دام ها در استان

بهره‌برداری شخصی از امکانات شورای شهر ارومیه/ اینجا صحن شورای شهر است یا آتلیه!

توزیع نهادهای دامی در دامداری های آذربایجان غربی

بسته خبری پلیس مازندران| از کشف تجهیزات فنی بیت‌کوئین میلیاردی در سیمرغ تا دستگیری آنی قاتل فراری در محمودآباد

حضور پرشور مردم در انتخابات درخت تنومند انقلاب و نظام را قدرتمندتر از گذشته می‌کند

بیماران کرونایی در آذربایجان غربی افزایش یافت

برد شهرداری جوان ارومیه در لیگ دسته یک والیبال

وضعیت جوی چند روز آینده کشور؟

هشدار هواشناسی به بارش برف و باران، وزش باد شدید و کاهش شدید دما در کشور