پیام آذری

آخرين مطالب

سياسي

زلزله ترکیه هیچ خسارتی در آذربایجان‌غربی نداشت

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان‌غربی با اشاره به وقوع زلزله 4.7 ریشتری در کشور ترکیه، گفت: این زلزله در ساعت 10:14:28، طول جغرافیایی 43.94 و عرض جغرافیایی 38.9 به وقوع پیوست و هیچ خسارتی در این استان نداشت.

بازنمایی نقش مراقبان سلامت در کنترل کرونا

پیام آذری - ارومیه- علاوه بر کادر درمانی که در خط مقدم مقابله با کرونا قرار دارند، آمارهای مربوط به غربالگری و شهادت یک بهورز در بوکان نیز بیانگر نقش بهورزان و مراقبان سلامت آذربایجان‌غربی در زمینه کنترل این ویروس می‌باشد.

فرماندار: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی طی روز طبیعت در ماکو بی‌نظیر بود

پیام آذری - ارومیه- فرماندار ماکو با قدردانی از اقشار مختلف مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا گفت: همکاری مردم در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز طبیعت قابل تحسین و بی‌نظیر بود.

برف بهاری راه دسترسی 5 روستای تکاب را مسدود کرد

پیام آذری - ارومیه - دبیر ستاد مدیریت بحران تکاب گفت: بارش برف بهاری بامداد امروز پنجشنبه، موجب مسدود شدن و قطع راه ارتباطی و جریان برق پنج روستای سخت‌گذر از توابع بخش مرکزی این شهرستان شد.

نمره 20 مهابادی‌ها در آزمون 13

پیام آذری - مهاباد- مردم مهاباد در آزمون «در خانه ماندن» در روز سیزده‌بدر با استقبالی بی‌نظیر از این پویش با نمره 20 قبول شدند.

3 واحد فروش مرغ زنده و مرغداری در شاهین‌دژ پلمب شد

پیام آذری - مهاباد- رییس اداره دامپزشکی شاهین‌دژ گفت: 2 واحد ذبح و عرضه مرغ زنده و یک واحد مرغداری در راستای مبارزه با بیماری کرونا و پیشگیری از بیماری‌های مشترک در این شهر شناسایی و پلمب شد.

توزیع 451 بسته حمایتی در میان اقشار نیازمند شوط

پیام آذری - ارومیه- فرماندار شوط گفت: با همکاری و مشارکت خیران این شهرستان، 451 بسته حمایتی بین اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و افراد نیازمند توزیع شد.

فرماندار: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز طبیعت در ماکو بی‌نظیر بود

پیام آذری - ارومیه- فرماندار ماکو با قدردانی از اقشار مختلف مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا گفت: همکاری مردم در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز طبیعت قابل تحسین و بی‌نظیر بود.

همه دستگاه‌ها با تمام توان پای کار مبارزه با کرونا هستند

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های مدافعان سلامت و همکاری تمامی دستگاه‌های مسئول در راستای مقابله با بیماری کرونا و همراهی مردم با طرح‌های ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار کرد: تمامی دستگاه‌ها تمام توان خود را برای مدیریت این شرایط به کار گرفته‌اند و اطمینان داریم که با همراهی مردم، می‌توانیم به سلامت از این شرایط عبور کنیم.

برف بهاری راه دسترسی پنج روستای تکاب را مسدود کرد

پیام آذری - مهاباد- دبیر ستاد مدیریت بحران تکاب گفت: بارش برف بهاری بامداد امروز پنجشنبه، موجب مسدود شدن و قطع راه ارتباطی و جریان برق پنج روستای سخت‌گذر از توابع بخش مرکزی این شهرستان شد.

100 بسته سبد کالا بین نیازمندان اشنویه توزیع شد

پیام آذری - مهاباد- رییس کمیته امداد امام‌خمینی (ره) اشنویه گفت: به همت مرکز نیکوکاری‌ خیران‌ «نالوس» این شهرستان و در اقدامی خداپسندانه، 100 بسته سبد کالا بین نیازمندان در این شهر توزیع شد.

بیش از یک میلیون نفر در آذربایجان‌غربی توسط هلال‌احمر غربالگری کرونا شدند

پیام آذری - ارومیه- مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان‌غربی گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تاکنون عملیات غربالگری تب‌سنجی یک میلیون و هزار و 4٠٠ نفر در مبادی ورودی استان توسط امدادگران هلال‌احمر انجام شده‌ است.

90 درصد جمعیت ارومیه غربالگری سلامت شدند

پیام آذری - ارومیه - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: 90 درصد جمعیت ارومیه در طرح در قالب غربالگری مورد سنجش قرار گرفته اند.

غربالگری بیش از ٢6 هزار مادر باردار در آذربایجان‌غربی

پیام آذری - ارومیه- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ٢6 هزار و 5٠٠ مادر باردار در استان غربالگری شده‌ که گام بلندی در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا و اجرای اقدامات پیشگیرانه بوده‌است.

قدردانی وزیر کشور از استاندار آذربایجان‌غربی

پیام آذری - ارومیه- وزیر کشور در پیامی از «محمدمهدی شهریاری» استاندار آذربایجان‌غربی و مسئولان ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا قدردانی کرد.

تکاب، پربارش‌ترین شهر آذربایجان‌غربی طی 24 ساعت گذشته

پیام آذری - ارومیه- کارشناس اداره‌کل هواشناسی آذربایجان‌غربی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی طی 24 ساعت گذشته در همه شهرهای استان گفت: در این مدت تکاب با 38 میلی‌متر، پربارش‌ترین شهر استان بود.

نخستین کادر پزشکی آذربایجان‌غربی بر اثر کرونا در بوکان جان باخت

پیام آذری - مهاباد- «رشید شیخ آقایی» کارمند شبکه بهداشت و درمان و بهورز خانه بهداشت روستای «ناچیت» بوکان به عنوان نخستین شهید مدافع سلامت آذربایجان‌غربی بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

امروز 265 ایرانی از مرز بازرگان وارد کشور شدند

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل گمرک بازرگان گفت: از ساعت 14 امروز، چهارشنبه تاکنون 265 نفر از هم‌وطنان ایرانی از طریق مرز بازرگان وارد کشور شدند و در محل‌های مشخص اسکان یافتند.

مردم با عمل به شعار "در خانه بمانیم" یک سیزده بدر تاریخی را رقم زدند

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از همراهی مردم فهیم استان با ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، گفت: مردم استان امروز با عمل به شعار "در خانه بمانیم"، یک سیزده بدر تاریخی و ماندگار را رقم زدند و ان‌شاءالله در سایه این همراهی، نحسی ویروس کرونا از استان و کشور به در خواهد شد.

مردم آذربایجان شرقی همراهی خوبی با طرح فاصله‌گذاری اجتماعی دارند

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از نیروی انتظامی، شهرداری‌های استان و نیروهای بسیجی و ارتشی در اجرای محدودیت‌های تردد، اظهار کرد: خوشبختانه مردم استان همراهی خوبی با این طرح‌ها داشتند و ترددهای درون شهری و برون شهری در روزهای اخیر به شدت کاهش یافته است.

قدردانی فرماندار مهاباد از نه قاطع مردم به کرونا در روز طبیعت

پیام آذری - مهاباد- فرماندار ویژه مهاباد ضمن قدردانی از همراهی و همکاری خوب مردم در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: مردم این شهرستان محتوا و عمق پیام «در خانه بمانیم» را درک کردند و با ماندن در خانه در روز طبیعت باعث شدند که روند شیوع این بیماری کاهش یابد.

پیام تسلیت مسوولان آذربایجان‌غربی در پی درگذشت امام‌جمعه چهاربرج

پیام آذری - مهاباد- مسوولان آذربایجان‌غربی در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت حجت‌الاسلام «جعفر آذرپندار» امام‌جمعه شهر «چهاربرج» از توابع میاندوآب را تسلیت گفتند.

مسافران ورودی از ترکیه، دغدغه جدید ستاد مقابله با کرونا

پیام آذری - ارومیه- غربالگری بهداشتی اتباع ایرانی که پس از کسب مجوزهای لازم از سفارت یا کنسولگری‌های ایران در ترکیه از امروز، چهارشنبه به تدریج وارد کشور می‌شوند، دغدغه‌ای جدید برای ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونای آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود.

مدیرعامل کارخانه طلای زرشوران تکاب بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

پیام آذری - مهاباد- «محمدرضا علی‌محمدی سیابانی»، مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران تکاب، سه شنبه‌شب بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در سن 56 سالگی درگذشت.

نوزاد مبتلا به کرونا در ارومیه متولد شد/تولید روزانه10 هزار ماسک

پیام آذری - ارومیه - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌، درمانی آذربایجان‌غربی گفت: طی یک اتفاق بسیار نادر در سطح جهان یک نوزاد مبتلا به کرونا از مادر کرونا مثبت در ارومیه متولد شد.

245 دستگاه خودرو در طرح فاصله گذاری اجتماعی توقیف شد

پیام آذری - ارومیه – نماینده فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در ستاد مقابله با کرونا گفت: طی پنج روز اخیر 245 خودرو در زمینه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی توقیف شده است.

رسانه‌های آذربایجان‌غربی نقش مهمی در مقابله با کرونا ایفا کرده‌اند

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: اهالی رسانه از طریق تولید محتوا، نقش مهمی در آگاه‌سازی جامعه و مقابله با این بیماری ایفا کرده‌اند.

مشارکت مردم آذربایجان‌غربی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی عالی است

پیام آذری - ارومیه- استاندار آذربایجان‌غربی گفت: همکاری مردم استان در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به خصوص در روز جاری قابل قدردانی و عالی است و توقع داریم تا این همکاری تا 20 فروردین ماه جاری ادامه داشته باشد.

رضایت 73 درصدی مردم ‌آذربایجان‌غربی از عملکرد دولت در مقابله با بیماری کرونا

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل صدا و سیمای مرکز ‌آذربایجان‌غربی با اشاره به انجام نظرسنجی در راستای بررسی رضایت مردم از فعالیت‌های در حال انجام برای مقابله با بیماری کرونا گفت: 73 درصد مردم استان در این نظرسنجی از عملکرد دولت در مقابله با این بیماری اظهار رضایت کرده‌اند.

حضور مردم در خانه در روز طبیعت عامل مهم قطع زنجیره کروناست

پیام آذری - ارومیه- رییس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همکاری مردم برای حضور در خانه در روز طبیعت، عامل مهم قطع زنجیره کروناست که امیدواریم این امر مورد توجه ویژه شهروندان قرار گیرد.

هفت باند حفاران غیرمجاز در آذربایجان‌غربی متلاشی شد

پیام آذری - ارومیه- فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌غربی گفت: طی یک سال گذشته هفت باند حفاران غیرمجاز محوطه‌های تاریخی در شهرستان‌های ارومیه، نقده و مهاباد متلاشی شد.

نمایندگان مجلس درگذشت امام‌جمعه «چهاربرج» را تسلیت گفتند

پیام آذری - مهاباد- نمایندگان مردم میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی درگذشت حجت‌الاسلام «جعفر آذرپندار» امام‌جمعه شهر «چهاربرج» از توابع این شهرستان را تسلیت گفتند.

اسکان خانواده بی‌سرپناه نقده‌ای با تلاش خبرنگاران خیّر

پیام آذری - مهاباد- یک خانواده بی‌سرپناه در شهرستان نقده که به دلیل ناتوانی در پرداخت اجاره بهای محل سکونت خود بی‌خانمان شده بود با تلاش چند نفر از خبرنگاران ارومیه و نقده و با همت یک خیر ارومیه‌ای اسکان پیدا کرد.

ساير مطالب

استاندار آذربایجان‌غربی: هدف از محدودیت تردد در روز طبیعت حفظ سلامت مردم است

8 تن آرد فاقد مجوز در سردشت کشف شد

مرکز مجزای دیالیز برای بیماران کرونایی در ارومیه راه‌اندازی شد

کاهش 60 درصدی تردد از مبادی ورودی و خروجی آذربایجان‌غربی

خیر مهابادی 30 میلیارد ریال تجهیزات بیمارستانی اهدا کرد

اعمال محدودیت های سیزده بدر برای صیانت از سلامت مردم است

مبادی ورودی و خروجی شهرهای آذربایجان‌غربی در روز طبیعت بسته است

همه مبادی ورودی و خروجی شهرهای آذربایجان‌غربی در روز طبیعت بسته است

تسلیت مقام های ارشد آذربایجان شرقی برای درگذشت پدر شهیدان جهانی

خانه‌ها امن‌ترین مکان برای مردم در روز سیزده‌بدر است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی درگذشت امام جمعه چهاربرج را تسلیت گفت

حجت الاسلام آذرپندار عمر خود را در مسیر ولایت سپری کرد

بهره‌مندی یک‌هزار و 571 عضو کانون پرورش فکری آذربایجان‌غربی از کارگاه مجازی

45 میلیون مترمکعب آب از سد مهاباد به سمت دریاچه ارومیه رها شد

قاچاقچی تلفن‌همراه در آذربایجان‌غربی حدود 1.9 میلیارد ریال جریمه شد

ورود به مناطق حفاظت‌شده آذربایجان‌غربی در روز 13 فروردین ممنوع است

270 خانوار تحت پوشش بهزیستی میاندوآب سبد کالا و اقلام بهداشتی دریافت کردند

طرح محله‌محور برای مقابله با کرونا در ارومیه اجرا می‌شود

تردد در جاده‌های آذربایجان‌غربی 60 درصد کاهش یافت

تجمع در بوستان، مراکز تفریحی و مناطق روستایی بوکان ممنوع شد

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی، درگذشت پدر شهیدان جهانی را تسلیت گفتند

ایستگاه غربالگری در میدان میوه و تره‌بار بوکان راه‌اندازی شد

فرماندار: تمام خروجی‌های مهاباد مسدود است

آغاز واکسیناسیون 208 هزار راس دام سبک و سنگین در اشنویه

آذربایجان‌غربی در روز 13 فروردین بارانی است

محدودیت ترافیکی طی 13 فروردین در ماکو از درب منازل اجرا می‌شود

فرماندار: تفرجگاه‌های ارومیه تعطیل است

تفرجگاه‌های ارومیه در روز طبیعت تعطیل است

آذربایجان غربی در روز سیزده بدر بارانی است

٥ واحد صنفی متخلف در سردشت پلمب شد

محدودیت ترافیکی سیزده بدر ماکو از درب منازل اجرا می‌شود

جزئیات پرداخت آخر سال کارکنان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی تشریح شد

انجام 11 هزار بازدید از مجاری عرضه سوخت در منطقه میاندوآب

خط لوله صادرات گاز ایران به ترکیه دچار انفجار شد

طرح محله محوری پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اجرا می شود

انفجار خط لوله گاز صادراتی ایران در داخل خاک ترکیه است

فرماندار و امام‌جمعه میاندوآب، فوت امام‌جمعه چهاربرج را تسلیت گفتند

نماینده ولی ‌فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌غربی درگذشت امام جمعه چهاربرج را تسلیت گفتند

12 فروردین از بارزترین جلوه های اراده مردم بر تعیین سرنوشت خود است

فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز معرفی شد

امام جمعه ارومیه فوت امام جمعه چهاربرج را تسلیت گفت

امام جمعه چهاربرج براثر کرونا درگذشت

ارائه خدمات دفاتر تسهیلگری به 30 هزار حاشیه‌نشین ارومیه

تداوم روند افزایشی ابتلا به کرونا در 12 شهرستان آذربایجان‌غربی

راه اندازی مرکز تخصصی دیالیز/379 نفر مبتلا به کرونا بهبود یافتند

785 واحد صنفی متخلف در آذربایجان‌غربی پلمب شد

مسیرهای اصلی و فرعی تکاب در روز سیزده بدر مسدود می‌شود

مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی به 696 نفر رسید

تصویب 5130 میلیارد ریال اعتبار برای مناطق زلزله‌زده قطور در هیات دولت

پای حاجی لک‌لک‌ها به روستاهای مهاباد باز شد

تصویب 513 میلیارد تومان کمک بلاعوض برای مناطق زلزله زده قطور خوی

شهروندان مهابادی در روز سیزده بدر از منزل خارج نشوند

نجات 12 توله سگ‌ گرفتار شده توسط آتش‌نشانی مهاباد

روحانی: دولت نیازمندی‌های بهداشت و درمان برای مقابله با کرونا را تامین می‌کند

دستور رییس جمهوری برای توجه ویژه به مردم و جانبازان شیمیایی سردشت

دستور ‎روحانی به استاندار آذربایجان غربی برای توجه ویژه به جانبازان و اهالی ‎سردشت

شهروندان ماسک‌های تقلبی نخرند

اقدامات آذربایجان‌غربی در شناسایی و کنترل افراد مبتلا به کرونا ارزنده است

آخرین وضعیت شیوع «کرونا» در آذربایجان غربی، خوزستان، اردبیل و زنجان بررسی شد

بارش برف‌ بهاری مردم اشنویه را غافلگیر کرد

آماده‌سازی ٢٣٠٠ تخت بیمارستانی برای شرایط حاد احتمالی در آذربایجان‌غربی

تولید بیش از 17 هزار مگاوات برق در نیروگاه سد مهاباد

مشکلی در تامین مایحتاج عمومی مردم ماکو وجود ندارد

7پزشک و 19 پرستار آذربایجان غربی به بیماری کرونا مبتلا شدند

آتش‌سوزی در انبار حاوی 250 کپسول گاز مایع خوی

مبتلایان به کرونا در ارومیه از 200 نفر هم فراتر رفت

مبتلایان به کرونا در آذربایجان‌غربی به 648 نفر افزایش یافت

بسیج امکانات جایگاه‌های سوخت جنوب آذربایجان‌غربی برای مقابله با کرونا

کمک خیّران پیرانشهری برای مقابله با بیماری کرونا به 11 میلیارد ریال رسید

کاهش بیش از 2 میلیون تردد نوروزی در جاده‌های آذربایجان‌غربی

آغاز فعالیت «موبایل ون» بهزیستی جهت غربالگری کرونا در ارومیه

توزیع7500بسته معیشتی درارومیه/بسیج6کارگاه تولید ماسک دایر کرد

زندان‌های آذربایجان‌غربی در امنیت و سلامت کامل است

پیام تبریک امام جمعه تبریز به مناسبت روز پاسدار

نوزاد عجول شاهین‌دژی در مسیر انتقال به بیمارستان به دنیا آمد

خانواده بی‌سرپناه محمدیاری اسکان یافت

٢٠ هزار بسیجی در قالب گروه‌های جهادی مقابله با کرونا در ارومیه فعال است

1400 میلیارد ریال حقوق معوقه کادر درمان آذربایجان‌غربی پرداخت شد

آذربایجان غربی در تامین اقلام ضدعفونی مشکلی ندارد

دوخت 28 هزار عدد ماسک در یک آموزشگاه فنی‌ و حرفه‌ای در میاندوآب

استاندار آذربایجان غربی: تلاش کادر درمان در مبارزه با کرونا ماندگار است

2.2 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی ثبت شد

رسالت پاسداران حفظ انقلاب و دستاوردهای نظام است

حال خوش دریاچه ارومیه ادامه دارد

جانبازان اسناد زنده مجاهدت و رشادت هستند

بهبودی 55درصد از مبتلایان به کرونا در آذربایجان غربی

کاهش 20 درصدی قیمت محصولات یک واحد لبنی در مهاباد

راه‌اندازی کمیته‌ ویژه سالم‌سازی محیط در آذربایجان‌غربی

55 درصد از مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان غربی بهبود یافتند

ایجادفضای امن در زندانها/4000زندانی آذربایجان غربی به مرخصی رفتند

10 شهرستان آذربایجان‌غربی همچنان در مدار افزایش مبتلایان به کرونا

تیم های ویژه کنترل در 80 نقطه آذربایجان غربی مستقر هستند

مردم از تردد غیرضروری در شهرها پرهیز کنند/کنترل مبادی ورودی

4 هزار زندانی آذربایجان‌غربی در مرخصی به سر می‌برند

راه‌اندازی 68 ایستگاه کنترل ورود و خروج در شهرهای آذربایجان‌غربی

کاهش 47 درصدی سفر در آذربایجان‌غربی

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی برای راه‌اندازی 3 آزمایشگاه ویژه کرونا

مممنوعیت تردد بین‌شهری کارمندان در آذربایجان‌غربی برطرف می‌شود

استاندار: فرمانداران آذربایجان‌غربی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی جدی باشند