پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

شریعتمداری: همسان ‌سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی تلاش بیشتری را می‌طلبد

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از اقداماتی است که با حمایت متولیان امر رقم خورده ولی این میزان کار انجام شده کافی نیست و این وزارتخانه باید تلاش بیشتری در این حوزه داشته باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: توسعه و تشکیل تعاونی های دانش بنیان و توسعه و عمران سبب افزایش سهم تعاونی ها می شود

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: توجه به توسعه تعاونی های دارای پتانسیل و سود آور در قالب تعاونی های دانش بنیان و توسعه و عمران یکی از برنامه های در دست اجرای این اداره کل برای افزایش سهم تعاونی ها در اقتصاد استان است.

جایگاه نخست فارس در ارسال طرح های متقاضیان تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا به بانک های عامل

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: مبلغ ۲۳۶۰ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات ویژه بنگاه‌های به شدت آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به استان ابلاغ و ۱۹ بانک و موسسه عامل جهت استان فارس تعیین شده است.

حدود ۷۰ درصد جمعیت روستایی و عشایری ایلام تحت پوشش بیمه روستاییان هستند

پیام آذری - رییس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام گفت: ۱۷ هزار نفر از سرپرستان خانوارهای روستایی و عشایری ایلام فاقد هر گونه بیمه هستند و پوشش بیمه‌ای آنان در دستور کار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان قرار دارد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز: ثبت نام بیش از ۲۶ هزار نفر البرزی در سامانه بیمه بیکاری کرونا

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در دومین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان البرز گفت: ۲۶ هزار و ۲۱۰ نفر در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد بیش از ۱۴ هزار نفر اعلام کردند به خاطر کرونا کار خود را از دست داده‌اند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان:آموزش فراگیر کارگران و کارفرمایان در زمینه ارتقای فرهنگ ایمنی و بهداشت محیط کار ضروریست

پیام آذری - نشست هماهنگی و هم اندیشی بازرسان کار استان سمنان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، مدیر روابط کار، رئیس اداره بازرسی کار و بازرسان کار در محل این اداره کل برگزار شد.

کرونا به ۱۷ هزار راننده در استان مرکزی خسارت وارد کرد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: بر اساس آمار موجود، ۲۱ هزار واحد کسب و کار در استان مرکزی به واسطه ویروس کرونا دچار آسیب شده‌اند که بیش از ۱۷ هزار مورد آن مربوط به رانندگان حمل و نقل عمومی درون و برون شهری این استان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: سیاست‌ وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی حفظ اشتغال و صیانت از نیروی کار در شرایط کروناست

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان تایباد گفت:سیاست‌ وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی حفظ اشتغال و صیانت از نیروی کار درشرایط کروناست.

۴۰۷ هزار واحد در سامانه کارا ثبت نام کرده اند

پیام آذری - بر اساس آخرین آمارها، تعداد ۴۰۷ هزار واحد تاکنون در سامانه کارا ثبت نام کرده اند. از این تعداد، پرونده ۱۶۵ هزار واحد (۱۴ درصد کل ثبت نام شدگان) معادل ۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از تسهیلات تکمیل و جهت پرداخت به مؤسسات و بانک های عامل ارسال شده است.

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعی با اشاره به تداوم پیامدهای کرونا : گردشگری به حمایت های بیشتری نیاز دارد

پیام آذری - با افزایش خطرات بیماری کرونا و تداوم رکود بخش گردشگری، روشن است حمایت های مصوب از جمله تسهیلات پرداختی کرونا، کافی نیست و باید اقدامات جدیدی برای این بخش دردستور کار قرارگیرد .

جلسه شورای راهبردی فرهنگی استان تهران با موضوع خانه های فرهنگ کار برگزار شد

پیام آذری - در راستای برنامه ریزی فرهنگی و تحقق ارتقای فرهنگ کار در جامعه کار و تولید، جلسه هیات اجرایی خانه های فرهنگ کار استان تهران با حضور شهریار احمد بیگی مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حنانه نبوی سرپرست مدیریت اجتماعی و اعضای هیات اجرایی خانه های فرهنگ کار استان تهران برگزار شد.

۶۰ میلیارد ریال سهم چهارمحال و بختیاری از تسهیلات مشاغل خانگی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهار محال و بختیاری با تشریح کلیات تسهیلات مشاغل خانگی سهم استان برای سال جاری از محل اعتبارات این حوزه را ۶۰میلیاردریال عنوان کرد.

مشاغل آسیب دیده از کرونا در کردستان، تسهیلات حمایتی با بازپرداخت ۲ ساله دریافت می‌کنند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در دومین نشست سال جاری این شورا با اشاره به اختصاص ۴۳۶ میلیارد تومان اعتبار برای کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کردستان، گفت: این تسهیلات با نرخ ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲ ساله به واجدین شرایط پرداخت می شود.

هفت میلیارد ریال به شرکت‌های حوزه حجاب و عفاف استان مرکزی تسهیلات پرداخت شد

پیام آذری - مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: هفت میلیارد ریال تسهیلات در سه ماه اول امسال از سوی این بانک به شرکت‌های فعال در بخش عفاف و حجاب استان پرداخت شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین خبر داد: ۷۳۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به قزوین اختصاص یافت

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: ۷۳۱ میلیارد تسهیلات اشتغال به بنگاه‌های آسیب دیده قزوین بر اثر شیوع کرونا اختصاص یافته است که باید تا پایان مرداد ماه جذب شود.

۱۳ هزار واحد تولیدی خراسان رضوی تسهیلات می‌گیرند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: ۱۳ هزار و ۷۹۹ کارفرمای واحدهای تولیدی و کسب کار در این استان که از شیوع ویروس کرونا خسارت دیده‌اند، برای دریافت تسهیلات جبرانی به بانک‌های عامل معرفی شدند.

بیش از ۶ هزار واحد آسیب دیده از کرونا به بانک های عامل استان لرستان معرفی شدند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: تعداد ۶ هزار و ۹۲۱ واحد کسب و کار آسیب دیده از کرونا در این استان برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

شریعتمداری: تمدید مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی ضروری است

پیام آذری - سومین نشست «کمیته راهبری اجرای دستورالعمل اعطای تسهیلات ویژه کرونا» به منظور بررسی روند اعطای این تسهیلات برای کسب و کارهای به شدت آسیب دیده ، مسائل مربوط به ثبت نام و پرداخت به کسب و کارهای مشمول برگزار شد.

تبریک توئیتری شریعتمداری به مناسبت هفته تامین اجتماعی

پیام آذری - "محمدشریعتمداری " وزیرتعاون ،کارورفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : " درمان تامین اجتماعی باتیمار‌ سی هزارنفراز هم وطنان مبتلابه کرونا و تقدیم شهدای خدمت،حمایت سازمان علیرغم تنگناهای مالی از بنگاههای آسیب دیده و‌رساندن کف دریافت بازنشستگان سی ساله تامین به بیش ازدومیلیون وهفتصدهزار تومان ازمردادماه نام سازمان ‌رادرخشان کرد. ‎#هفته تامین اجتماعی مبارک

‏شریعتمداری با تبریک هفته بهزیستی ؛ توفیق دارم هر روز با فردی از مخاطبان بهزیستی صحبت می کنم

پیام آذری - "محمدشریعتمداری " وزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی درحساب شخصی توئیتر خود نوشت : " یکی از انگیزه های این بخش از عمرم امکان ‌خدمتی است که به نجیب ترین ‌از خلق خدا نصیب شده است . توفیق دارم هر روز با فردی از مخاطبان بهزیستی صحبت می کنم . شاید عامل امیدبخش زندگیم در این ایام کمک ، به خدمت به این قشر از جامعه است . ‎#هفته_بهزیستی مبارک

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: امسال بیش از ۶ میلیارد تومان برای ایجاد مشاغل خانگی اختصاص یافت

پیام آذری - نشست حجت الاسلام موسی احمدی نماینده شهرستان های دیر ،کنگان ،جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی و حمیدرضا پناه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

بیش از ۳ هزار واحد کسب و کار آسیب دیده از کرونا در کرمانشاه به بانک معرفی شدند

پیام آذری - هشتمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه به ریاست حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان و مدیران کل دستگاه های اجرایی، مدیران موسسات و بانک های عامل با رویکرد تشریح جزئیات تسهیلات ویژه بنگاه های اقتصادی آسیب دیده از کرونا در محل سالن شهدای دولت برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بیش از ۶ هزار میلیارد ریال سهم استان مرکزی از تسهیلات جبران خسارت کرونا است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۶ هزار و ۵۱۰ میلیارد ریال سهم این استان از ۴۰۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات جبران خسارات بیماری کرونا در کشور است.

۱۲۰طرح اشتغال و مسکن مددجویان ایلامی افتتاح می شود

پیام آذری - مدیرکل بهزیستی ایلام با تشریح برنامه های هفته بهزیستی و چهلمین سالگرد تاسیس این سازمان گفت: در این هفته در مجموع ۱۲۰ طرح اشتغال و مسکن مددجویان بهره برداری خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: ۷۸ هزار اشتغال در استان کرمانشاه از طریق شرکت های تعاونی ایجاد شده است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۷۸ هزار اشتغال در استان کرمانشاه از طریق شرکت های تعاونی ایجاد شده است.

تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی سال ۱۳۹۹ استان همدان ابلاغ شد

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان از ابلاغ ۶۳ میلیون ریال اعتبار مشاغل خانگی در سال ۹۹ خبر داد و گفت : اولویت پرداخت تسهیلات به طرح های پشتیبانی منطبق با ظرفیت‌ها و اولویت‌های استان است .

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان بر لزوم استفاده از همه ظرفیت ها جهت جذب تسهیلات بنگاه های آسیب دیده از کرونا

پیام آذری - نشست بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده از کرونا با حضور دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در استانداری گیلان برگزار شد.

معرفی ۹۵۷ کارگاه در هرمزگان برای دریافت تسهیلات کرونا به بانک

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به این که دولت در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا با حفظ اشتغال بنگاهها و صیانت از نیروی کار، تسهیلاتی را به بنگاههای اقتصادی پرداخت می کند، گفت: تاکنون۹۵۷ کارگاه در استان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند.

بهزیستی زنجان در هفته بهزیستی ۴۰ طرح افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌کند

پیام آذری - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته همزمان با هفته بهزیستی و گرامیداشت چهلمین سالگرد تاسیس این سازمان، ۴۰ طرح در این استان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در البرز : عمده فعالیت ورزش کارگری در حوزه همگانی و سلامت محوری کارگران است

پیام آذری - رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در مجمع انتخاباتی هیات ورزش کارگری استان البرز ، عمده فعالیت ورزش کارگری را در حوزه همگانی و سلامت محوری کارگران معرفی کرد.

کاهش ۶ درصدی نرخ بیکاری در خراسان رضوی در سال گذشته

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: برای اولین بار در پاییز سال گذشته نرخ بیکاری خراسان رضوی به ۶.۳ درصد و نرخ بیکاری روستایی ۱.۳ درصد کاهش پیدا کرد که نتیجه کار جهادی و تمرکز مباحث اقتصادی همه ارکان در این استان بود.

آمریکا با برخورد سیاسی در بحران کرونا مردود شد

پیام آذری - محمد شریعتمداری در اجلاس جهانی سازمان بین المللی کار با عنوان " کووید ۱۹ در دنیای کار" که به صورت مجازی برگزار شد با بیان اینکه شیوع کرونا مجالی برای محک باور و اراده‌ی جامعه جهانی برای تعاون، نوعدوستی و عدالت خواهی بود ،گفت: یکی از دولت هایی که با شیوع ویروس یکجانبه گرایی در جهان در این آزمون نمره نا مناسبی گرفت دولت آمریکا بود که با برخورد سیاسی با این بحران عملاً مردود شد.

لزوم بسیج امکانات برای جذب و اعطای تسهیلات به کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا در استان البرز

پیام آذری - در نشست بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی و موسسات و بانک های عامل در اجرای فرآیند اعطای تسهیلات به واحدها و کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا بر لزوم بسیج امکانات برای اعطای تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از کرونا در استان تاکید شد.

افتتاح دو مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در گرگان و گنبد

پیام آذری - دو مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی "اندیشکده تعالی فرزانگان" در گرگان و "هماهنگ دشت " در گنبد کاووس و همچنین کافه کارآفرینی "هماهنگ دشت " در شهرستان گنبد کاووس با حضور مدیرکل دفتر اموربانوان استانداری گلستان، مدیر اشتغال و کارآفرینی استان و جمعی از مسئولین استانی ، کارآفرینان وفعالان اقتصادی افتتاح شد.

استان کرمانشاه با عضویت بیش از یک میلیون نفر در تعاونی ها، پیشتاز در اقتصاد تعاون است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: این استان با عضویت بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در تعاونی ها، پیشتاز در اقتصاد تعاون است.

راه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گشوده شد

پیام آذری - محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : ​ با تدبیر ‎#رئیس جمهور و با تأدیه ۳۲ هزار میلیارد تومان از دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی با پیشنهاد متفق اینجانب، وزیر اقتصاد، رئیس سازمان برنامه، در قالب واگذاری بخشی از سهام‌ ۹ شرکت مهم، راه همسان سازی ‎#حقوق ‎#بازنشستگان تامین_اجتماعی که از عزیزترین اقشار جامعه ما هستند گشوده شد.

ساير مطالب

تمام طرح ها و پروژه های اجرایی مشمول ارزیابی استان قزوین باید پیوست زیست محیطی داشته باشد

تحولات زیست محیطی در نوار مرزی شرق کشور

آغاز پایش هوایی مناطق حفاظت شده استان بوشهر

نظر محیط زیست درباره راهکارهای کاهش آلاینده ازن

مراسم بزرگداشت روز محیط بان با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد

اصلاحیه لایحه حمایت از محیط‌بانان تقدیم دولت می‌شود

طی سه سال اخیر محیط بان محکوم به اعدام نداشتیم

٧٠ میلیارد تومان برای تجهیز یگان محیط‌زیست هزینه شد

حضور معاون سازمان محیط‌ زیست در منزل خانواده های جانباختگان حادثه آتش سوزی منطقه بوزین و مرخیل پاوه

حمایت قضایی مهمترین دغدغه محیط بانان

جای خالی محیط‌بانان در تقویم ملی

پیام تبریک سردار سرتیپ محمد شرفی، به مناسبت فرا رسیدن روز ملی محیط‌بان

پیام تبریک فرمانده یگان محیط زیست به مناسبت روز محیط بان

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز ملی محیط بان

دریچه چشم مردم به طبیعت یا مدافع بی‌ادعای پنهان از چشم

بازگشت 21 پرنده شکاری همزمان با میلاد ضامن آهو به آسمان خراسان رضوی

تشکیل پرونده قضایی برای متخلفین کشتار خرگوش‌های وحشی

انتصابات مدیران زن بر اساس شایسته سالاری

‍ آتش، تهدیدی جدی برای تالاب ها و مناطق

پیام تسلیت رییس سازمان حفاظت محیط زیست به خانواده های داغدار پاوه ای

ضرورت ورود نمایندگان تشکل های محیط زیست به جلسات و موضوعات تصمیم ساز/ با انتقال باران به خارج موافقیم

اتمام سرشماری بهاره قرق های اختصاصی استان یزد

سایت دیوار آماده‌ی اجرای توصیه‌های یگان حفاظت محیط‌زیست در جهت رفع نگرانی کارشناسان و دوستداران حیات وحش

تجهیز ارتباط بی سیمی محیط بانان تا پایان سال

افزایش جمعیت باید منوط به حفظ منابع تجدیدپذیر باشد

انسجام و تعامل یگان حفاظت دستگاه های اجرایی در استان قزوین

وعده وزیر راه برای جلوگیری از تخریب محیط زیست روستاهای‌ الموت

راهکار کاهش آلاینده تابستانی هوا

تصویب 10 میلیارد ریال اعتبار برای مقابله با آتش در پارک ملی گلستان

شبکه شهرداران شهرهای تالابی کشور شکل می گیرد

روستاهای بانه نیز مسیر مهاجرت لک لک های مهاجر شده است

مهمان شبانه روستاهای منطقه حفاظت شده گاندو به خانه اش بازگشت

دانشگاه ها نقش مهمی برای کاهش آلودگی های زیست محیطی برعهده دارند

سه نفر در اثر آتش‌سوزی مراتع پاوه جان باختند

نظارت عراق بر زیستگاه مرزی کولگ بیشتر می‌شود

تقدیر رییس سازمان حفاظت محیط زیست از بانوی ایثاگر این سازمان

فناوری در خدمت حفاظت از یوزپلنگ‌ها

مدیریت پسماند در تهران وضعیت مطلوبی ندارد/ تخلف در حوزه مدیریت پسماند عادی شده است

لزوم تقویت نقش نظارتی سمن ها و گسترش سواد زیست محیطی

واژگونی تانکر حامل بنزین در محور کامیاران به پالنگان باعث آلودگی محیط زیست شد

توجه به رشد کیفی سمن ها / مشارکت مردمی با آموزش گره خورده است

مصدوم شدن کارکنان محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در اطفاء حریق

کمیته مدیریت بحران برای مهار آتش سوزی در منطقه بوزین مرخیل پاوه تشکیل شد

لزوم گفتمان مشترک برای حفظ محیط زیست و تحقق توسعه پایدار

تمامی راههای ورود به منطقه پلنگ دره مسدود می شود

نظر کلانتری درباره نقش باران در احیای دریاچه ارومیه

تمام استاندارد های زیست محیطی پروژه کنار گذر انزلی باید رعایت شود

کوه قلات و تنگ سرخ با‌عنوان منطقه شکار ممنوع اعلام شد

آتش در منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل پاوه همچنان شعله ور است

‍ تالاب گنجی اثربخش متعلق به همه و نسل‌های بعدی است و نباید دستکاری و به آن ضربه زده شود.

مهار آتش منطقه حفاظت شده دنا با فرماندهی مدیرکل حفاظت محیط زیست

دانشگاه ها در حوزه تالاب ها مطالعه کنند

ده هکتار اراضی کشاورزی آبیک در آتش سوخت

شکار و صید 375 عدد انواع  پرندگان و پستانداران در استان قزوین

تحریم‌ها باعث افزایش گازهای گلخانه‌ای می‌شوند

رییس اداره محیط زیست تهران:بازگشت باران شامپانزه معروف به مجموعه ارم

157 برنامه بازدید و پایش میدانی در سال 98 کارنامه محیط زیست چابهار

نشست مشترک معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس و مدیران اجرایی با کمیته هماهنگی امور زنان و خانواده سازمان حفاظت محیط زیست

سه آتش سوزی در یک روز در منطقه حفاظت شده ارژن و پریشان

پایش پرندگان آبزی زادآور و عملیات پاکسازی در شهرستان تنگستان

کنترل حریق در مراتع پناهگاه حیات وحش شیرکوه تفت

نشست بررسی آتش سوزی در جنگل ها و مراتع کشور با حضور نمایندگان تشکل‌ها

کلانتری : روی ارتقای استاندارد خودروها به یورو5 ایستاده‌ایم

همزمان با هفته قوه قضائیه؛از دادیار حوزه معاونت اجتماعی دادسرای مشهد تجلیل شد

آغاز عملیات لایروبی تالاب نایبند در بوشهر

60 درصد گردوغبار با منشاء ‌داخلی مهار شده است

انتخاب مدیر اجرایی و رئیس جدید تسهیلات جهانی محیط زیست

تیر شکارچی این بار بر بدن رییس اداره محیط زیست سروستان

‍ پیام استاندار همدان به مناسبت روز جهانی محیط‌زیست

پیام تبریک استاندار خراسان جنوبی به مناسبت هفته محیط زیست

آماده باش دستگاه های اردبیل برای پیشگیری از آتش ‌سوزی جنگل‌ها

بازدید فرمانده یگان محیط زیست از پاسگاه های محیط زیست گیلان

دریافت هرگونه وجه نقد برای کمک به حیات وحش خائیز کذب محض است

اعلام آمادگی سازمان نظام دامپزشکی برای نجات حیات وحش

پیام سازمان حفاظت محیط زیست، به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت امام خمینی

برگزاری مانور اطفاء حریق در منطقه حفاظت شده باشگل تاکستان

همکاری دانشگاه و سازمان محیط زیست در حوزه محیط زیست طبیعی

آبگیری اصلی ترین کانون گرد و غبار در سیستان

افتتاح نخستین باشگاه پرنده نگری شرق کشور در مشهد /ثبت ملی منطقه طبیعی هفت حوض

وسعت آتش سوزی در منطقه حفاظت شده خاییز هنوز قابل محاسبه نیست

تدوین برنامه پیشگیری و کنترل هاری در حیات وحش کشور

آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز مهار شد

یک دهم از اراضی منطقه حفاظت شده خائیز در آتش سوخت

پنجاه و هشتمین نشست تسهیلات جهانی محیط زیست

کشف چند گونه حیات وحش در تهران/ جلوگیری از تعلیف غیر مجاز دام در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی

مرمت و لایروبی آبشخورهای حیات وحش در فیروزکوه/ افزایش نظارت ها همزمان با فصل زایمان حیات وحش

95 درصد آتش سوزی جنگل‌های بهبهان کنترل شد

پیام تسلیت رییس سازمان محیط زیست در پی شهادت پاسدار احسان عزیزی

شعار روز جهانی محیط زیست: تنوع زیستی؛ فراخوان اقدام به مقابله با انقراض فزاینده گونه ها و تخریب طبیعت

ضرورت بکارگیری تمام امکانات برای مهار آتش سوزی کهگیلویه و بویراحمد

علت مرگ ماهی های رودخانه قره سو کرمانشاه در دست بررسی است

مهار آتش سوزی در منطقه حفاظت شده مند استان بوشهر

تولد 3 راس گوزن زرد ایرانی در پارک وحش اراک

رفع تصرف اراضی ملی منطقه حفاظت شده باشگل تاکستان

کمبود 19 برابری نیروهای محیط بان یزد در مقایسه با استاندارد جهانی

پیام تسلیت سازمان حفاظت محیط زیست در پی شهادت یکی از نیروهای تیپ انصار الرسول

دستور جهانگیری برای اطفای حریق در خائیز/استاندار با وزیر دفاع هماهنگ کند

آتش در خائیز از کنترل خارج شد  / استاندار فرماندهی عملیات مهار آتش را به دست گرفت

سه بالگرد آب پاش برای اطفای حریق کوه خاییز تامین شد

آلودگی های احتمالی ورودی به تالاب چغاخور شناسایی و بررسی می‌شود