پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ گزارش «تحولات بازار سرمایه و پورتفوی بورسی صندوق های بازنشستگی» منتشر شد

پیام آذری - در مطالعه ای که از سوی معاونت امور اقتصادی این وزارتخانه در قالب یک گزارش تهیه شده، بر ضرورت خروج از بنگاهداری و اصلاح سبد سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی وزارتخانه و همچنین بر اتخاذ استراتژی مناسب در این صندوق ها تاکید شده است.

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید روحیه ایثار، اتحاد و گذشت در همه بخش ها احیا شود

پیام آذری - معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بر ضرورت باز مهندسی فرهنگ این دوران در حوزه های مختلف تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: پژوهش و نوآوری یکی از مهم ترین ابزارهای تحقق جهش تولید است

پیام آذری - جلسه کمیته پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال جاری به منظور بررسی طرح تحقیقاتی در بخش تعاون با عنوان"تحلیل راهبردی و رتبه بندی طرح های سرمایه گذاری تعاونی های توسعه و عمران در راستای افزایش اشتغال در استان گیلان"با حضور علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: پذیرش ۵۷۵ نفر فارغ التحصیل دانشگاهی در طرح کارورزی سال ۹۹

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: به منظور افزایش اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی از طریق انتقال مهارت و تجربه در محیط کار و ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان، طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در استان اجرا می شود و سهم استان بوشهر ۵۷۵ نفر در سال۹۹ است.

معاون توسعه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در خراسان شمالی: ۱۳ درصد اعتبارات آموزش صرف مهارت‌آموزی می‌شود

پیام آذری - معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: امسال ۹۶۰ هزار میلیارد ریال به حوزه آموزش کشور اختصاص یافته که ۱۳ درصد آن برای مهارت‌آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای منظور شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بازرسی از ۲۰۰۰ واحد تولیدی برای رعایت پروتکل های بهداشتی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: برگزاری دوره های آموزشی تعاون به صورت مجازی و همچنین تغییر کاربری ۵ شرکت تعاونی و ورود آنها برای تولید مواد ضدعفونی کننده، ماسک و گان از برنامه های عملیاتی این اداره کل در حوزه مبارزه با شیوع ویروس کروناست.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: استفاده از ظرفیت‌های اشتغال روستایی در رونق و جهش تولید نقش مهمی ایفا می کند

پیام آذری - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: بهره‌مندی از ظرفیت‌های اشتغال روستایی در رونق تولید و جهش تولید نقش مهم و اثربخشی ایفا می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان از پرداخت ۲۳۳میلیاردتومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری خبر داد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با همراهی معاونین تعاون و کارآفرینی و اشتغال این اداره کل از شرکت تعاونی های نگین پیچ کویر، پرچ نگین و میاچ(مرغ یک ایوان چکاوک) شهرستان گرمسار بازدید کردند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان: تعاونی‌ها موتور اقتصادی کشور در توسعه و اشتغال پایدار هستند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، تعاونی‌ها را موتور اقتصادی کشور در توسعه و اشتغال پایدار برشمرد و گفت: کشوری که تکیه بیشتری بر توان داخلی و مردمی داشته باشد، عملکرد بهتری در مقابله با بحران‌های گوناگون دارد.

پیام شریعتمداری به مناسبت روز جهانی تعاون؛ تعاونی ها می توانند خرابی های نظام اقتصاد آزاد را ترمیم کنند

پیام آذری - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت روز جهانی تعاون تاکید کرد: امروزه تعاونی ها در حوزه های کشاورزی و محیط زیست درسراسر جهان، عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده و می دهند.

مدیرکل تعاون، کار و راه اجتماعی سمنان از پرداخت ۲۳۳میلیاردتومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری خبر داد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با همراهی معاونین تعاون و کارآفرینی و اشتغال این اداره کل از شرکت تعاونی های نگین پیچ کویر، پرچ نگین و میاچ(مرغ یک ایوان چکاوک) شهرستان گرمسار بازدید کردند.

بهره مندی کارفرمایان هرمزگانی از مزایای طرح پرداخت یارانه دستمزد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با اشاره به اینکه هرمزگان به عنوان یکی از استانهای پایلوت، مشمول استفاده از مزایای طرح پرداخت یارانه دستمزد شد، گفت: کارفرمایانی که نیروی کار شغل اولی جذب کنند می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.

خانه امید بازنشستگان در زاهدان احداث می شود

پیام آذری - مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از پیگیری استاندار مبنی بر راه اندازی خانه امید بازنشستگان در زاهدان در دیدار با معاونین و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی خبر داد: بیش از ۶۷ هزار بنگاه اقتصادی متضرر از کرونا در خراسان رضوی

پیام آذری - مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته ۶۷ هزار و ۳۹۰ بنگاه اقتصادی از کرونا در خراسان رضوی متضرر شدند که در همین راستا ۲۸ هزار و ۶۸۰ میلیاد ریال تسهیلات جهت این بنگاه ها در نظر گرفته شده است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان البرز : ۱۹ کارگزاری در البرز فعال هستند

پیام آذری - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز با اشاره به آئین افتتاحیه نوزدهمین کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در ساوجبلاغ گفت : ۱۹ کارگزاری صندوق در استان البرز فعال است و در حال خدمت رسانی به روستاییان و کشاورزان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: بیش از ۴۸۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به استان پرداخت می شود

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: ۴۸۹ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارت به صنف‌های آسیب دیده از کرونا در این استان پرداخت می‌شود.

نشست بررسی برنامه های تحول دیجیتال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

پیام آذری - مبانی الکترونیکی کردن فعالیت ها، دارای چهار ضلع مهم فرهنگ استفاده از فن آوری، مدیران معتقد به فن آوری، جسارت در استفاده از آن و و بومی سازی فن آوری است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد: یازده برابر شدن پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان تامین اجتماعی

پیام آذری - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به تشریح اقدامات این وزارتخانه در خصوص بازنشستگان پرداخت و اظهار داشت: تسهیلات به بازنشستگان که از سوی این وزارتخانه، سازمان تامین اجتماعی و بانک رفاه ارائه شده، افزایش قابل توجهی داشته است.

​ثبت‌نام شاغلین و بنگاه‌های فاقد بیمه برای دریافت تسهیلات کرونا در هفته آینده

پیام آذری - با توجه به مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، صاحبان ، شاغلان کسب و کارهایی که کد بیمه و کد کارگاهی ندارند، از سوی دولت حمایت می شوند.

تاکید شریعتمداری بر شفافیت در امور حمایتی سازمان بهزیستی

پیام آذری - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت ایجاد شفافیت در فرایند حمایت از مددجویان تاکید و اظهارکرد : اگر در امور حمایتی مربوط به سازمان بهزیستی شفافیت ایجاد شود، مردم بیشتر به اقدامات این سازمان اعتماد می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم

پیام آذری - چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون استاندار و مدیران دستگاه های تابعه در محل هتلداری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.

ارایه خدمات اولیه بهداشتی به ۶ هزار نفر تحت پوشش خانه های بهداشت کارگری اردبیل

پیام آذری - مدیر امور اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن تعداد نزدیک به ۶۰۰۰ نفر توسط خانه های بهداشت کارگری واحدهای تولیدی استان خبر داد.

استان البرز بهترین ظرفیت ها را برای اشتغال دارد

پیام آذری - علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مسئولین تشکلات کارگری و تعاونی و کارفرمایی استان گفت: استان البرز بهترین ظرفیت ها را در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری دارد.

۷۲۸ نفر سهم استان بوشهر در اجرای طرح یارانه دستمزد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: کارگاه هایی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را به مدت یک سال جذب نمایند ، از طرف دولت مبلغ ۳۰ درصد از حقوق شاغلین این کارگاه ها پرداخت می شود و سهم استان بوشهر در سال ۹۹ تعداد ۷۲۸ نفر است.

بهره مندی بیش از یکهزار نفر از دانشجویان دانشگاه شهرکرد از خدمات بهداشتی و درمانی تعاونی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تعاونی‌ها واحدهای کوچک ویژه اقتصادی هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در تولید ملی، کارآفرینی و جذب نیروی کار با افراد جامعه مشارکت می کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در ایلام: نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز شرکت‌ها تربیت می‌شود

پیام آذری - رییس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: تربیت نیروی ماهر بومی متناسب با نیاز و مطابق با درخواست شرکت‌ها در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای دنبال می‌شود.

جلسه سه جانبه گرایی در سال جاری در استان قزوین برگزار شد

پیام آذری - جلسه کمیته سه جانبه گرایی استان قزوین به ریاست رضا گروسی و با حضور آقاجانی مدیر روابط کار ،علیرضا بندعلی رئیس اداره روابط کار ،نمایندگان کارگران و کارفرمایان و نمایندگان دولت با دستور جلسه بررسی حق پرداخت بیمه سخت و زیان آور(۴درصد) توسط پیمانکاران و کارفرمایان برگزار شد.

اختصاص ۲۳۵۶ میلیارد تومان تسهیلات برای مشاغل آسیب دیده از کرونا در آذربایجان شرقی

پیام آذری - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی از اختصاص دو هزار و ۳۵۶ میلیارد تومانی تسهیلات ویژه کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از ویروس کرونا برای این استان خبر داد.

فعالیت ۴۱ خانه بهداشت کارگری در هرمزگان

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور تامین سلامت کارگران و سالم‌سازی محیط کار در کارگاههای تولیدی، صنعتی و خدماتی، ۴۱ خانه بهداشت کارگری در استان, خدمات بهداشتی را به جامعه کار و تولید ارائه می دهند.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: هدف اصلی بهره وری در سازمان کیفیت کار، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در سومین جلسه کمیته بهره وری که با حضور مدیران حوزه های مختلف و تمامی اعضاء این کمیته برگزار شده بود، گفت: هدف اصلی از اجرای بهره وری در سازمان کیفیت کار ، ارتقاء رضایت مردم و کاهش هزینه هاست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اطلاع رسانی به موقع و درست جزء امور مهم برای ارائه خدمات شایسته به مردم است

پیام آذری - دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در سال ۱۳۹۹ به ریاست عباس علیزاده، مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی مدیران و با حضور کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های تابعه وزارت و به میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

اختصاص بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای زیان دیده از کرونا در سیستان و بلوچستان

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، ۵۰۹ میلیارد تومان به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

امکان نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر فراهم می‌شود

پیام آذری - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با اشاره به سرمایه‌گذاری این صندوق در بورس، گفت: سعی کردیم به جای بنگاه‌داری و خرید شرکت، از ظرفیت بازار بورس برای سرمایه‌گذاری غیرمستقیم حق بیمه‌های روستاییان و عشایر استفاده کنیم.

میرزایی : ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است

پیام آذری - ​معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : حدود ۱۴درصد ارزش کل بورس متعلق به صندوق های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است و بیش از ۷۰درصد از بنگاه های این وزارتخانه در بورس هستند.با ورود سه هلدینگ و چندین شرکت بزرگ سهم بنگاههای بورسی صندوق های بازنشستگی تا پایان سال جاری به مرز ۸۰ درصد می رسد.

​شریعتمداری: متوسط سن مدیران در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ سال کاهش یافت

پیام آذری - اکسیر مهم حفظ رشد ایران سپردن امور به دست جوانان نخبه است. مفتخر هستم که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نیروی جوان مستعد و نخبه در عرصه فعالیت های مختلف مدیریتی استفاده کرده ام.

مدیر کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: شرایط دریافت تسهیلات کرونا تسهیل شد

پیام آذری - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: با اصلاح صورت گرفته شرایط برای دریافت تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی آسیب‌دیده از کرونا تسهیل شد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مازندران: در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد

پیام آذری - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با بیان این که در دولت تدبیر و امید خدمات زیادی به روستاها شد، گفت: از پتانسیل بیمه روستایی در مازندران می توان استفاده بهینه ای کرد.

هفت هزار نفر در زنجان متقاضی استفاده از بیمه بیکاری شدند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در نتیجه شیوع کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیت برخی کارگاهها و کسب و کارها، حدود هفت هزار نفر در این استان متقاضی بهره‌مندی از بیمه بیکاری شدند.

ساير مطالب

خروج گندم از خلخال ممنوع است

1500 تن از محصول گل محمدی شهرستان اسکو فرآوری نمی‌شود

دریافتِ مالیات از عایدی سهام در اولویت نیست

شروع مجدد عملیات اجرایی سد شهید بروجردی پس از هشت سال

حدود 18 سال روی خط یک مترو تبریز کار شده است

اگر رونق بازار بورس به خروج از رکود اقتصادی کمک کند، فرصت مغتنمی است

احتمال اختصاص یارانه بنزین به خانوار‌ها

افزایش 50 درصدی سطح زیر کشت چغندر قند در شمال آذربایجان غربی

سطح زیر کشت چعندرقند در حوضه آبریز دریاچه ارومیه کاهش یافته است

طرح 42 هزار هکتاری پایاب سد خداآفرین تدبیر دولت در پوشش آبی کشاورزی مغان

50 درصد تالارها ورشکسته مطلق شدند

انتقاد نماینده تبریز از طولانی شدن پروژه‌های عمرانی به دلیل بروکراسی‌های زائد اداری

پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصدی ایستگاه 15 مترو تبریز

پیشرفت شهر تبریز نیازمند نگاه مدرن به حمل و نقل عمومی است

یک ایستگاه مترو معادل پنج روگذر و زیر گذر هزینه‌بر است

پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصدی ایستگاه لاله خط یک متروی تبریز

حمایت از واحدهای تولیدی عاملی مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی است

8 هکتار از مزارع گندم بوکان طعمه حریق شد

535 هزار میلیارد تومان به آسیب‌دیدگان کرونا در اردبیل پرداخت می‌شود

بهره‌برداری از واحدهای مسکن مهر اردبیل تا پایان تیرماه

دولت، امسال به تعهدات خود در قبال پروژه قطار شهری تبریز عمل می‌کند

دستگاه‌های مسئول برای توسعه فضای فیزیکی پارک علم و فناوری استان تلاش کنند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/12

ستاد تنظیم بازار هشترود در اجرای مصوبات سست عمل می‌کند

طرح آبیاری پایاب سد خداآفرین تا پایان امسال تکمیل می‌شود

صنعت چرم‌سازی مراغه احیا می‌شود

معاون استاندار آذربایجان شرقی: حق مردم از طرح های معدنی ایفا شود

50 هکتار از اراضی ملی اشنویه رفع تصرف شد

شهرستان گرمی در مسیر توسعه قرار دارد

جزئیات جدید از تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران

تولید روزانه 95 هزار عدد ماسک توسط اصناف آذربایجان‌غربی

چالش تامین مواد اولیه از بورس برای صنعت فولاد آذربایجان‌شرقی

تامین مواد اولیه از بورس دغدغه واحدهای فولادی آذربایجان شرقی

ناحیه صنعتی رضی مشگین‌شهر توسعه می‌یابد

هشت کارخانه آب معدنی امسال در شهرستان نیر به بهره برداری می‌رسد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/11

سالانه 51 میلیون مترمکعب پساب تصفیه شده به دریاچه ارومیه سرریز می شود

بهای محصول کشاورزان منطقه مغان تا 15 روز آینده پرداخت می‌شود

تولید فرش دستباف در مهاباد 15 درصد افزایش یافت

برداشت غلات با ادوات فاقد معاینه فنی ممنوع است

امیر حیدری: 11 هزار و 800 واحد در سطح یگان های نزاجا در حال ساخت است

نیازهای اعتباری و تسهیلاتی طرح‎های کشاورزی استان اردبیل تامین شد

رتبه اول اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در ارزیابی دیدارهای مردمی

بزرگترین پروژه آبی خاکی کشور در استان اردبیل 95درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ایجاد صنایع تبدیلی در سیلوهای هشترود ضروری است

کشف و استرداد 500 میلیارد ریال از املاک شهرداری تبریز

رونمایی از سیستم زیرساخت اطلاعات مکانی (SDI) در هفته دولت

کارشناس بورس: سراغ هر سهم رو به رشدی نروید

استاندار: آذربایجان غربی رتبه دوم کشور در فعال سازی واحدهای صنعتی راکد را کسب کرد

70 درصد واحدهای پارچه فروشی در شرایط کرونایی روبه ورشکستگی هستند

برداشت 720 تن کلزا از مزارع میاندوآب آغاز شد

خیز صنعت گردشگری در منطقه آزاد ارس

تدبیر بی‌بدیل در احیای واحدهای صنعتی آذربایجان غربی

8 شهرک گلخانه‌ای در کشور در حال احداث است

موشکافی دلیل نابسامانی بازار مسکن از زبان یک عضو کمیسیون عمران

افزایش ضریب نفوذ گاز روستایی در چالدران به 69 درصد

آذربایجان‌غربی سرزمینی با معادن طلایی

20میلیارد تومان برای توسعه شهرک‌های کشاورزی اردبیل تخصیص یافت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/10

تفرقه‌افکنان، خیرخواه کشور نیستند

بسترهای فناوری اطلاعات برای توسعه استان گسترش یابد

فرزندان بازنشستگان وام 20میلیونی می‌ گیرند

بازار گوشت مرغ و تخم مرغ به زودی متعادل می‌شود

سود سپرده‌ های بانکی مشمول مالیات می‌ شوند؟

بانک‌ها پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب‌دیده از کرونا را تسریع کنند

هدف‌گذاری برای توسعه 48 هزار گلخانه در کشور

85 درصد بازنشستگان زیر خط فقر زندگی می‌ کنند

صنایع کوچک و متوسط استان اردبیل حمایت مالی می‌شوند

مطالبه عشایر اردبیل از کشت و صنعت/آیا قول استاندار محقق می شود

اقدام غیرقانونی انسانی، عامل تلفات گونه‌های متعدد آبزیان در سد خداآفرین

آغاز طرح گرنت رشد در آذربایجان شرقی

پایانه‌های مرزی آذربایجان‌شرقی نقش مهمی در توسعه ترانزیت دارند

حجم آب ذخیره شده در پشت سد مهاباد به 138 میلیون مترمکعب رسید

نرخ بیکاری در ماکو به کمتر از 6 درصد رسید

قطره هایی که آب می روند!

تحلیل یک استاد اقتصاد از میزان کاهش قدرت خرید خانوارها

قدرت خرید خانوارها تا 40 درصد کاهش یافته است

وزیر جهاد کشاورزی: قیمت گندم برای سال زراعی آینده به زودی اعلام می‌شود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 99/04/09

جزئیات مصوبه مهم دولت برای حمایت از مستاجران

فرمانداری تهران: خبر اجاره پشت‌ بام‌ ها صحت ندارد

قیمت آپارتمان‌ های نقلی در تهران

استخراج مواد معدنی در مهاباد حدود 2.5 برابر سال گذشته

70  واحد تولیدی آذربایجان‌غربی از خدمات کلینیک صنعت بهره‌مند شد

پیش آگاهی جهاد کشاورزی برای مبارزه با بیماری لکه سیاه سیب

موانع تعطیلی کارخانه‌های آسفالت خلخال و کوثر برطرف می‌شود

بازسازی معادن گام مهمی برای حفظ محیط زیست است

هفت طرح عمرانی و خدماتی در تبریز به بهره‌برداری رسید

فرماندار: جذب سرمایه‌گذاران از اولویت‌های مراغه است

تسریع در انتقال آب ارس به تبریز ضرورت دارد

طرح گردشگری و آبزی‌پروری در اندبیل خلخال آغاز شد

آغاز پرداخت 700 میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در لرستان

جریمه 4.5 میلیارد ریالی برای قاچاق موتورآلات کشاورزی

200 میلیارد تومان اعتبار برای چهار خطه کردن کردن اتوبان زنجان- اردبیل اختصاص یافت

تصویب 14 پروژه سرمایه گذاری در آذربایجان شرقی

پرداخت حدود 66 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در آذربایجان‌غربی

احداث بیمارستان جایگزین در میاندوآب به وزارت بهداشت و درمان محول می‌شود

کدام مستأجرین مشمول سقف نرخ‌های مصوب اجاره‌بها می‌شوند؟

آغاز برداشت 228 تن میوه توت درختی در آذربایجان غربی

دلیل افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ از زبان یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس