پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان چیست؟

پیام آذری - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی ایجاد پایگاه ملی ایرانیان با اتصالِ پایگاه های مختلف اطلاعاتی به یکدیگر را از جمله پیشنهادهای کارشناسان برای کاهش مشکلات مردم برشمردند. برای آشنائی بیشتر با این پایگاه ، این کلیپ را مشاهده کنید:

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: رفتار بسیجی، شیرازه زندگی یک مسلمان است

پیام آذری - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با تشکیل شورای عالی هماهنگی بسیج استانی، فرماندهان بسیج سازمان های تابعه و زیر مجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می توانند با هم ارتباط داشته باشند و کارهای خود را به شکل مطلوب تری پیش ببرند.

افزایش خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید فارس در اوج شیوع کرونا

پیام آذری - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: با اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی و ضرورت کاهش ترددهای حضوری،زیرساخت ارایه خدمات الکترونیکی به جامعه کار و تولید و تعاونگران این استان افزایش یافته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشور: نوبت هشتم وام ضروری بازنشستگان کشوری امروز پرداخت می شود

پیام آذری - معاون توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت هشتم بازنشستگان و وظیفه بگیران واجد شرایط این صندوق تا عصر امروز (سه شنبه) خبر داد.

گفت و گوی زنده اینستاگرامی رئیس روابط عمومی وزارت کار درباره نحوه حمایت جبرانی خانوارها

پیام آذری - حامد شمس، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ در گفتگوی زنده اینستاگرامی درباره شرایط و نحوه حمایت جبرانی خانوارها در محدودیت های شدید کرونایی سخن می گوید.

امسال ۳۵ هزار شغل در کرمانشاه ایجاد شد

پیام آذری - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در بیستمین نشست شورای اشتغال استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۳۵ هزار شغل در استان ایجاد شده است.

ثمره کارآفرینی ایجاد فرصتهای شغلی و تولید ارزشهای نو در جامعه است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در جمع کارآفرینان استان ثمره کارآفرینی را ایجاد فرصتهای شغلی پایدار و تولید ارزشهای نوین در عرصه ای اقتصادی و فرهنگی عنوان کرد .

​پرداخت ۳۰ درصدی یارانه دستمزد به کارفرمایان هرمزگانی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در صورت جذب نیروی کار شغل اولی در بنگاههای اقتصادی استان، ۳۰ درصد مبلغ دستمزد نیروی کار به صورت یارانه از طرف دولت به مدت یک سال به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

پایداری تولید در فارس مستلزم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است

پیام آذری - در دیدار مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس با رییس کل دادگستری این استان بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در محیط کار برای پایداری تولید و وجود امنیت در این حوزه علی‌رغم اوج گیری بیماری کرونا تاکید شد.

اجرای طرح شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج در زنجان

پیام آذری - رئیس سازمان بسیج کارگری استان زنجان با بیان اینکه شیفت ایثار به مناسبت هفته بسیج مختص این قشر اجرا می‌شود، گفت: کارگران در خارج از وقت کاری به مدت چند ساعت به صورت اضافه، فعالیت می‌کنند که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده، درآمد حاصل از این کار به تهیه کمک‌های مومنانه اختصاص می‌یابد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه های تابعه برای ارائه خدمات به جامعه ایثارگران

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: امنیت امروز ما مدیون فداکاری‌هایی است که شهدا و ایثارگران با گذشتن از جان و سلامتی خود فراهم کردند و امروز نیز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است .

خراسان شمالی در پوشش بیمه‌ روستاییان از کشور جلوتر است

پیام آذری - مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان شمالی گفت: بر اساس آمار ارایه شده صندوق مرکزی، این استان با پوشش ۳۲ درصدی جامعه هدف، ۱۱ درصد از میانگین کشوری این شاخص جلوتر است.

حمایت از بنگاه‌های اقتصادی البرز با مشوق بیمه‌ای در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ارائه مشوق بیمه ای برای صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان در صورت جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی خبر داد

هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا

پیام آذری - به همت مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان اصفهان جلسه هم افزایی شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری کرونا برگزار شد.

نماینده ویژه وزیر کار در استان لرستان خبر داد: طرح‌های توسعه‌ای چهار شهرستان لرستان تا دو هفته آینده مشخص می‌شود

پیام آذری - معاون روابط کار و نماینده ویژه وزیر تعاون در استان لرستان گفت: اجرای طرح های توسعه ای و ایجادی دارای اولویت در چهار شهرستان پلدختر، رومشکان،کوهدشت و چگنی استان لرستان ظرف دو هفته آینده مشخص می شود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: هدف کارآفرینی عشایری توسعه و گسترش مشاغل روستایی و عشایری است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در نخستین وبینار تخصصی مجازی کارآفرینی در حوزه گردشگری با موضوع "مهدیشهر اولین شهر موزه کشور" در کافه کارآفرینی ایل سنگسر واقع در شهرستان مهدیشهر برگزار شد، گفت: هدف کارآفرینی عشایری توسعه و گسترش مشاغل روستایی و عشایری است.

۴۱ تعاونی جدید در استان زنجان تشکیل شد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل ۴۱ تعاونی جدید از اول سال جاری در استان زنجان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: بکارگیری هر تعداد فارغ التحصیل دانشگاهی ۲ سال معاف از حق بیمه دارد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: کارفرمایانی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را جذب کنند ۲ سال از حق بیمه سهم خود برای بکارگیری هر تعداد نیروی جدید فارغ التحصیلان دانشگاهی معاف می شوند.

سهم ۲۵۰۰ نفری البرز در طرح ملی مشاغل خانگی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: سهم استان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ نفر تعیین شده است.

۳۰۶ هزار نفر در خراسان شمالی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند

پیام آذری - مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون ۱۰۲ هزار و ۷۰۰ نفر بیمه شده اصلی در استان هستند که در مجموع بیش از ۳۰۶ هزار نفر از جمعیت این خطه زیر پوشش تامین اجتماعی قرار دارند.

۷ تفاهم‌نامه کارآفرینی با بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری منعقد شد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته کارآفرینی و با هدف رونق اشتغالزایی در بخش گردشگری استان ۷ تفاهم‌نامه با بخش‌های مختلف گردشگری استان منعقد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: به دنبال تقویت اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان هستیم

پیام آذری - به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی مراسم سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن الغدیر استانداری برگزار شد.

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

پیام آذری - اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" با مشارکت بیش از ۸۰ نفر از نمایندگان سازمان های تابعه و ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و با حضور کارشناسان ارشد سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

با دستور شریعتمداری ؛ مرکز تلفن ۲۵۰۰ پاسخگوی سوالات حوزه روابط کار شد

پیام آذری - هم زمان با آغاز تعطیلی دو هفته ای ستاد مقابله با کرونا، با دستور " محمدشریعتمداری" وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، زمینه استفاده ازمرکز تلفن ۲۵۰۰ صندوق بازنشستگی کشوری برای معاونت روابط کار با هدف پاسخگویی به سوالات جامعه هدف این معاونت تسریع شد .

شریعتمداری: برای زدودن چهره های خشن فقر و بی عدالتی نیازمند همراهی بسیج هستیم

پیام آذری - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج گفت : این وزارتخانه به عنوان متولی بزرگترین نهاد اجتماعی در دولت که به همراه نهادهای اقتصادی کشور در تامین معیشت،اشتغال و رفاه مردم این کشور نقش دارد ، برای زدودن چهره های خشن فقر و بی عدالتی و ارتقاء سطح رفاه اجتماعی، ایجاد فرصت های مکمل اشتغال، دستیابی سریع به اهداف خود و برداشتن موانع در این مسیر، نیازمند همکاری و همراهی بسیج این بزرگترین نهاد مردمی و انقلابی است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد : عواید پروژه آزاد راه شرق اصفهان به جیب بازنشستگان می‌رود

پیام آذری - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: آزادراه شرق اصفهان می تواند نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشد و عواید اجرای چنین طرح های و سرمایه گذاری هایی به بازنشستگان و ذی نفعان صندوق خواهد رسید.

تحقق یک وعده دیگر؛ با اعمال همسان سازی و افزایش ۱۵ درصد سالانه،به طور متوسط۵۲درصد به حقوق بازنشستگان فولاد افزوده شد

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از تحقق یک وعده دیگر مبنی بر عملیاتی شدن وعده همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد خبر داد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار خبر داد؛ توقف دوهفته ای فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف در مناطق قرمز

پیام آذری - در اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر حضور یک سوم کارکنان در مناطق قرمز ، فعالیت هیات های تشخیص و حل اختلاف کار از اول تا ۱۴ آذر ماه سال جاری به مدت دو هفته متوقف می شود.

۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

پیام آذری - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع درخواست‌های جبران خسارت کرونا که به بانک‌های این استان ارائه شده، تاکنون ۹۹ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

فعالیت صندوق کارآفرینی امید البرز در راستای اهداف پروژه اشتغال مهارت محور

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان از فعالیت های هدفمند فی مابین فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید البرز در جهت اهداف اشتغال مهارت محور خبر داد

لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای افزایش کیفیت صدور آرا

پیام آذری - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد بر لزوم آموزش اعضا هیئت های تشخیص و حل اختلاف برای بالابردن کیفیت صدور آرا تاکید کرد و گفت: باید از این طریق از تضییع حق و حقوق کارگر و کارفرما جلوگیری شود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است، از برگزاری بیش از ۳۰ برنامه و نشست تخصصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال در هفته جهانی کارآفرینی در کرمانشاه به صورت برخط خبر داد.

عالی‌ترین نظارت، نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت است

پیام آذری - ایجاد رضایتمندی در مردم، تحقق وعده ریاست‌جمهوری در ایجاد شفافیت و نظارت مردم بر فعالیت‌های دولت از مهمترین ویژگی های سامانه ملی دیده بان سازمان بهزیستی کشور (۱۴۸۲ ) است.

اصل سه جانبه گرایی، وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال می کنیم

پیام آذری - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در دیدار با سید حسین رسولی دبیر اجرایی خانه کارگر استان گفت: اصل سه جانبه گرایی و وحدت و همدلی در جامعه کارگری و کارفرمایی را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

طرح همسان‌سازی مستمری‌، مستمری‌بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر عملیاتی شد

پیام آذری - برای اولین بار طرح همسان‌سازی مستمریها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اجرا شد که با اجرای این طرح به طور میانگین ۵۲ درصد مستمری، مستمری‌بگیران افزایش یافت.

ساير مطالب

احتکار 2 میلیارد تومانی مواد غذایی در مرند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 4 آذر 99

توزیع مرغ با قیمت 18500تومان در تهران

زمان واریز بسته معیشتی 100هزار تومانی

عرضه گوشت مرغ در آذربایجان شرقی فقط از کشتارگاه‌ها/ تا 5 روز آتی قیمت مرغ کاهش می‌یابد

حواله قیر رایگان در بین دستگاه‌ها توزیع نمی‌شود

کشف سیگارهای خارجی قاچاق در میانه

قیمت لبنیات بر اساس تصمیم کمیسیون تنظیم بازار کشور، افزایش یافته است

تثبیت 137 هزار هکتار از اراضی ملی در مهاباد

ناحیه صنعتی نالوس اشنویه، امسال افتتاح می‌شود

راه اندای 900 صندوق قرض الحسنه اشتغال‌زا و مردم‌یار در آذربایجان شرقی

قیمت شیر در ارومیه افزایش نیافته است

آذربایجان‌شرقی در خط پایان گازرسانی به روستاها

ناحیه صنعتی "نالوس" اشنویه، امسال افتتاح می‌شود

22 طرح عمرانی طی هفته بسیج در خلخال بهره‌برداری می‌شود

اشتغال 3 هزار زن روستایی؛ الگوی موفق خوداشتغالی در آذربایجان‌غربی

برنامه های احیای دریاچه ارومیه

تولید 240میلیون کیلو وات ساعت انرژی در نیروگاه‌های بیستون و اسلام آباد

بزرگترین واحد ریسندگی اردبیل تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود

جزئیات حمایت معیشتیِ دولت در ایام کرونا

احتمال بازگشت خارجی‌ ها به بازار خودروی ایران

معافیت مالیات حقوق سال آینده تعیین شد

هزینه خانوار‌ها 46درصد بیشتر شد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 3 آذر 99

اعطای تسهیلات ارزان قیمت به 3 هزار طرح اشتغال روستایی در اردبیل

شیر استریل «غشاذر» به بازار امارات رسید

اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز

ایران، پراید به اسپانیا صادر کرد!

ارزش معاملات بورسی در آذربایجان‌‎غربی به 2500 میلیارد ریال رسید

کشف 10 تُن شکر احتکار شده در سراب

روزانه 50 تا 60 تن مرغ منجمد در آذربایجان شرقی عرضه می‌شود

همت و تلاش کارآفرین نمینی نتیجه داد؛ برداشت 45 تن توت فرنگی+ فیلم

سطح تراز دریاچه ارومیه به 1271 متر و 27 سانتیمتر رسید

سالانه 50هزار تن محصولات گلخانه‌ای در آذربایجان‎شرقی تولید می‌شود

افزایش قیمت مرغ؛ هر کیلو 33 هزار تومان!

قالیباف طرح پرداخت یارانه را ابلاغ کرد

بیش از 90 درصد اصناف ارومیه محدودیت‌های کرونایی را رعایت کرده‌اند

موادی از لایحه بودجه سال 1400 کل کشور بررسی و تصویب شد

محل اخذ مالیات واحدهای تولیدی محل استقرارشان است/نمی گذاریم حق مردم هرمزگان پایمال شود

افزایش میزان بیمه محصولات کشاورزی در آذربایجان شرقی

برداشت 11700 تن چغندرقند در استان آذربایجان شرقی

تولید بیش از 50 هزار تُن سیب زمینی در شهرستان بستان آباد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 2 آذر 99

خیار هم گران شد

299 واحد راکد اردبیل تا پایان امسال به چرخه فعالیت بازمی‌گردد

کاهش 100 درصدی ورود اتباع آذری به گمرک بیله‌سوار

تعیین قیمت 10قلم محصول لبنی پرمصرف

خاوازی درباره ساماندهی بازار نهاده‌های کشاورزی تذکر گرفت

200 تولیدکننده کشاورز کارت دریافت کردند

قیمت روغن افزایش می‌ یابد

مناسب‌ شدن شرایط قیمتی مرغ ظرف 10روز آینده

صدور اولین قبض جریمه یک میلیون تومانی + عکس

استفاده از 50 درصد ظرفیت قطارهای مسافری منطقه آذربایجان

بارقه‌های امید برای احیای منابع آب‌ زیرزمینی دشت مرند

21.2 درصد از سهم اشتغال آذربایجان شرقی در اختیار بخش کشاورزی

رشد 12 درصدی تولیدات عشایر آذربایجان شرقی

67 واحد سردخانه محصولات باغی در مراغه فعال است

بیش از 90 درصد اصناف ارومیه محدودیت های جدید کرونا را رعایت کردند

بیشترین خسارت سرمازدگی محصولات کشاورزی در اردبیل پرداخت شد

دریاچه ارومیه 3.1 میلیارد مترمکعب آب دارد

طرح‌های محوری صندوق مربوط به روستاهای بدون بیکار

طرح‌های محوری صندوق عمدتا مربوط به روستاهای بدون بیکار

صدور و تمدید بیش از 500 مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد ماکو.

پروژه بزرگ هتل پنج ستاره ماوی (MAVI) منطقه آزاد ماکو.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1 آذر 99

پشت‌پرده کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو

30درصد اصناف تهران اجازه فعالیت دارد

میزان افزایش حقوق کارکنان در سال آینده اعلام شد

قیمت مرغ به ٢٧ هزار تومان افزایش یافت

اعمال افزایش کارمزد خدمات بانکی از امروز

تولید گوجه‌فرنگی در شهرستان کوثر کاهش یافت

حمله کرونا به اصناف اردبیل

تائید صلاحیت 70 نفر از مدیران کنترل کیفیت واحد‌های تولیدی اردبیل

تولید گوجه‌فرنگی در شهرستان کوثر کاهش یافت

27.9 میلیارد ریال برای طرح‌های آبخیزداری در پلدشت اختصاص یافت

چه راهکار‌هایی برای احیای دریاچه ارومیه به کار گرفته شده است؟

کارت به کارت تا سقف 10میلیون تومان مجاز شد

تغییر رمز کارت به صورت غیرحضوری رایگان است

نحوه فعالیت صرافی‌ ها از شنبه اعلام شد

پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق کارگران

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 29 آبان 99

استفاده از ظرفیت بسیج برای نظارت بر کالاهای اساسی در آذربایجان‌شرقی

تعطیلی 15 روزه بازار طلا و جواهر تهران

75 واحد تولیدی راکد تا پایان سال در اردبیل فعال می‌شود

بسیاری از طرح‌های جهش تولید اردبیل امسال بهره‌برداری می‌شود

وزیر جهادکشاورزی توجهی به ظرفیت 18 هزار میلیاردی حوزه کشاورزی آذربایجان غربی ندارد

سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی پاسخگوترین دستگاه در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات

پروازهای جدید با قیمت‌های عجیب؟

لبنیات دوباره گران شد

اردبیل ریزش نیروی کارگری در بخش صنعت ندارد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 28 آبان 99

قیمت خودرو تا هفته آینده کاهش خواهد یافت + لیست قیمت خودروهای داخلی

تکمیل و بهره‌برداری از سد قیز قلعه‌سی خداآفرین تا پایان سال

رینگ شمالی تبریز تکمیل می‌شود

کشف 95 تن سیمان و گچ احتکار شده در سراب

بلیت پرواز تبریز- بندرعباس میلیونی شد

سر آغاز فصل جدید در توسعه شهر اردبیل

حجم سرمایه گذاری قرارگاه خاتم در نیروگاه سبلان 10هزار میلیارد تومان است

برداشت 170 تن انگور در شهرستان خلخال

حق آبه دریاچه ارومیه رهاسازی می شود