پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که شفافیت در هر فعالیتی تعیین کننده است و می تواند پایه های هر دولتی را تقویت کند، گفت: شفافیت اساس اعتمادسازی در جامعه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: عزت و عظمت امروز ایران اسلامی مرهون و ثمره فداکاری‌های دوران دفاع مقدس است

پیام آذری - مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با نواختن زنگ مقاومت در شرکت تراکتورسازی کردستان در سنندج برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رونمایی از سامانه‌های شفافیت، نمود بارز مبارزه با فساد است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: رونمایی از سامانه های شفافیت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمود بارز مبارزه با فساد است.

سهم یک هزار و ۸۰۰ نفری زنجان از مشاغل خانگی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از طرح توسعه مشاغل خانگی برای زنجان خبر داد و گفت: سهم استان زنجان از مجموع ۵۴ هزار و ۳۰۰ نفر هدفگذاری کشوری برای اجرای طرح توسعه مشاغل کسب و کارهای خانگی یک هزار و ۸۰۰ نفر است.

‏شریعتمداری خبر داد: پرداخت دومین قسط از معوقات ۸ساله بازنشستگان صندوق فولاد

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت دومین قسط از معوقات۸ ساله بازنشستگان صندوق فولاد و افزایش ۵۰ درصدی حق عائله مندی این بازنشستگان خبر داد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: تعاونی نسخه فوری حل اشتغال جوانان است

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه معتقد است: اگر بخواهیم یک نسخه فوری برای حل اشتغال جوانان داشته باشیم این راه حل از طریق مسیر تعاونی امکانپذیر است.

سهمیه هرمزگان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی ۲۳۰۰ نفر تعیین شد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ نفر سهیمه استان در اجرای طرح ملی توسعه مشاغال خانگی است که با هدف ایجاد اشتغال پایدار و تامین بازار مصرف اجرا می‌شود.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای تحقق عدالت اجتماعی در جامعه باید تلاش کنیم

پیام آذری - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که برای تحقق عدالت اجتماعی باید در جامعه تلاش کنیم، گفت: تکمیل مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان بافق و ابرکوه در سال جاری از پروژه های عمرانی این اداره کل است که در بهمن ماه افتتاح می شود.

مدیرکل بهزیستی استان البرز : نظارت دقیق ،مستمر و شفافیت راهکار موثر در پیشگیری از فساد و آسیبهاست

پیام آذری - مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست کمیسیون ماده ۲۶ بهزیستی استان با تاکید بر نظارت مستمر در فعالیت ها گفت: فقط با نظارت دقیق ، مستمر ، موثر و شفاف و با اشراف کامل برموضوعات است که می توان از پیش آمدن فساد جلوگیری کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کمک به تامین اشتغال ایثارگران از رسالت‌های ماست

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدف از انعقاد تفاهم نامه مشترک با بنیاد شهید و امور ایثارگران را کمک به تأمین اشتغال ایثارگران عنوان کرد.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در آذربایجان غربی: باید تلاش کنیم با توسعه آموزش‌ها، تغییر را در جامعه رواج دهیم

پیام آذری - نخستین جلسه شورای مهارتی استان آذربایجان غربی با حضور اوسط هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور ، شهریاری استاندار آذربایجان غربی و آمیان سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی و جمعی از مدیران استانی در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد .

جدی ترین چالش برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تضامین بانکی است

پیام آذری - مدیرکل بهزیستی استان البرز در جلسه هماهنگی با بانکهای عامل ارائه دهنده تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی گفت : جدی ترین چالش برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی تضامین بانکی است که امیدواریم روسای بانک‌های عامل همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

۵۰ درصد تعهد اشتغال استان قزوین تحقق یافت

پیام آذری - معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در سال جاری، ایجاد ۱۶ هزار و ۳۷۷ فرصت شغلی را هدف‌گذاری کرده‌اند که تا به امروز هشت هزار شغل معادل ۵۰ درصد آن محقق شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در تحقق اهداف شعار امسال دارد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در تحقق اهداف شعار امسال دارد و حمایت بیش از پیش از مشاغل خانگی در فضای شیوع کرونا ضروری است.

از ظرفیت نمایندگان مجلس در جهت تسهیل امور مردم استفاده خواهیم کرد

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان که به منظور تعامل و همفکری بیشتر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی عضو کمیسیون اجتماعی و طرح مسائل و مشکلات موجود برگزار شده بود، گفت: از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت تسهیل امور مردم استفاده خواهیم کرد.

ایتام مددجوی ایلام صاحب سرپناه می شوند

پیام آذری - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: ایتام مددجوی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای اجرای تفاهم نامه چهارجانبه تامین مسکن صاحب خانه می شوند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور: هدف‌گذاری برنامه‌ها باید بر اساس توانمندسازی باشد

پیام آذری - نهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با حضور هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و آمیان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای دارالفنون شهرستان ارومیه برگزار شد.

۲۶ تعاونی برتر استان خراسان رضوی تقدیر شدند

پیام آذری - در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر خراسان رضوی که با حضور علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ، محمد سنجری مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ، مدیران دستگاههای اجرایی و تعاونگران برگزار شد از ۲۶ تعاونی برتر خراسان رضوی تقدیر شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: این استان در حمایت از تعاونی های دانش بنیان پیشتاز است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: استان زنجان در ایجاد مراکز نوآوری و حمایت از تعاونی‌های دانش بنیان پیشتاز است.

تشکیل ۷۱ شرکت تعاونی در هرمزگان

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: از شهریور ماه سال گذشته تاکنون ۷۱ شرکت تعاونی بامیزان سرمایه ثبتی ۴۳ میلیارد ریال و عضویت ۸۸۳ نفر و اشتغال ۶۳۸ نفر در استان تشکیل شده است.

سال گذشته تعاونی های استان کرمانشاه بیش از ۱۲۰ میلیون دلار کالا صادرات داشتند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: فرهنگ تعاون و رونق این بخش کمک بزرگی به توسعه استان خواهد کرد به طوری که سال گذشته تعاونی های استان بیش از ۱۲۰ میلیون دلار کالا صادرات داشتند.

نقش رسانه های ارتباط جمعی در گسترش فرهنگ تعاون حائز اهمیت است

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برای کمک به اطلاع رسانی گسترده به مردم به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی و گسترش فرهنگ تعاون و کار نقش رسانه های ارتباط جمعی حائز اهمیت است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عرصه ایجاد فضایی شفاف، موفق ترین وزارتخانه است

پیام آذری - مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام به همراه جانشین و معاونین تعاون و اشتغال اداره کل تعاون، با رییس و اعضای خانه مطبوعات استان ایلام دیدار کردند.

نزدیک به ۳ هزار نفر در خراسان شمالی متقاضی مسکن کارگری شدند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تامین مسکن کارگری در قالب طرح اقدام ملی برای تولید مسکن، در دستور کار دولت است که در این زمینه تاکنون ۲ هزار و ۷۰۴ نفر متقاضی شده‌اند.

افتتاح دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در یزد

پیام آذری - دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان یزد با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی یزد و مسئولان ارشد جهاددانشگاهی در این سازمان افتتاح شد.

ارائه تسهیلات ۶ میلیارد ریالی به تعاونی‌های تولید کننده ماسک و پوشاک بیمارستانی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی‌هایی که در زمینه تولید ماسک و پوشاک بیمارستانی فعال بودند، ۶ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از پیش بینی بیش از ۴۷ هزار فرصت شغلی خبر داد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای سال جاری ۴۷ هزار و ۳۰۸ فرصت شغلی به طور ناخالص برای استان پیش بینی شده که تاکنون ۲۳ هزار و ۲۰۰ مورد در سامانه رصد ثبت شده است.

بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در قزوین پرداخت شد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون، ۱۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از این بیماری در قزوین پرداخت شده است.

۱۷ تعاونی برتر استان سمنان تجلیل شدند

پیام آذری - ۱۷ تعاونی برتر استان سمنان با حضور معاون استاندار سمنان و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان تجلیل شدند.

​معاون روابط کار از کاهش شکایات کارگری خبر داد

پیام آذری - معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمار شکایات کارگری در سه سال گذشته اظهارکرد: تعداد کل دادخواست‌های واصله در سال ۱۳۹۶، ۲۹۱هزار و ۵۱۹ مورد بوده که در سال ۱۳۹۷ به ۳۰۲هزار و ۱۷ مورد افزایش یافته و در سال ۱۳۹۸ نیز نرخ ثابتی داشته و معادل ۳۰۲ هزار و ۸۶۰ مورد بوده است. به عبارتی شکایات واصله از سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۷ فقط ۳.۴ درصد رشد داشته است.

آموزش های مهارتی در البرز بر اساس کسب و کارهای اولویت‌دار ارائه می شود

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: رویکرد ما در ارائه آموزش های مهارتی این است که از فرصت های شغلی به مهارت برسیم یعنی مهارت را براساس فرصت های شغلی و کسب و کارهای اولویت دار طراحی، تدوین و اجرا کنیم.

معاون اشتغال وزارت کار از دو واحد تولیدی استان تهران بازدید کرد

پیام آذری - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی وضع موجود، رفع موانع تولید و نظارت بر نحوه انجام مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا در محیط ‌های کارگری در شهرستان اسلامشهر حضور یافت و از دو واحد تولیدی بازدید کرد.

تقدیر نماینده ولی فقیه در لرستان از کمک شریعتمداری به سیل زدگان استان

پیام آذری - نماینده ولی فقیه در لرستان در دیدار با محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش ها و مساعدت های وی در یاری رساندن به سیل زدگان استان قدردانی کرد.

۱۸۰ پرونده اشتغال خانگی در استان قزوین تشکیل شد

پیام آذری - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۰ طرح اشتغال خانگی برای دریافت سه میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان تشکیل و به بانک‌های قزوین معرفی شدند.

بیش از ۳ هزار طرح در یزد تسهیلات کرونا دریافت کردند

پیام آذری - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: از ابتدای خرداد ماه تاکنون ۷ هزار و ۳۰۸ طرح از مشاغل آسیب دیده کرونا در سامانه کارا ثبت نام کردند که ۳ هزار و ۷۱۰ طرح، تسهیلات خود را دریافت کردند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی این شهرستان که در راستای هم اندیشی و پیگیری درخواست های بازنشستگان شهرستان مشهد برگزار شد گفت: امروز جامعه نیازمند امید و آرامش است و همه می بایست در این مسیر حرکت کنیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری:گام برداشتن در مسیر شفافیت و اعتمادسازی وظیفه همه دستگاهها است

پیام آذری - مدیر کل تعاونر، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری شفافیت و اعتمادسازی را دو بخش مهم دانست که همه دستگاه ها زیر مجموعه موظف به اجرای آن هستند .

ساير مطالب

قیمت مصوب تخم‌مرغ، شانه‌ای 26هزار تومان

افزایش 37 درصدی تولید گردو و بادام در میاندوآب

آغاز کشت اولین موسیر در آذربایجان شرقی

حداقل اجاره برای خانه زیر 20متر در تهران

ورود واگن‌های جدید مترو تا 2 ماه آینده به تبریز

شهرک صنعتی جدید در استان اردبیل احداث می‌شود

هزینه سفره خانوار حداقل ماهی 2میلیون!

فرش دستباف کمیته امداد امام (ره) ثبت جهانی شد

200 هزار طرح اشتغال‌زا برای مددجویان کمیته امداد در کشور اجرا می‌شود

8500 شغل برای مددجویان آذربایجان‌غربی امسال ایجاد می‌شود

صندوق اعتباری هنر خسارت ناشی از کرونا به هنرمندان را جبران کرد

بانکداری دیجیتالی در بانک کشاورزی راه‌اندازی می‌شود

خبرگان بانکی آذربایجان غربی معرفی شدند

بازگشت شرط واریز وجه در زمان ثبت‌نام خودرو

روحانی، جهانگیری را مامور ساماندهی گرانی‌ ها کرد

پارس‌آباد مغان در تحقق اشتغال پیشتاز است

1500 تُن بذر گندم در مهاباد برای کشت پاییزه توزیع شد

جزئیات پرداخت یارانه کالایی به 60میلیون ایرانی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 26 شهریور 99

عشایر کشور سالانه 6 میلیون تُن انواع محصولات تولید می‌کنند

میزان تولید سالانه آسفالت در تبریز به 350 هزار تن می‌رسد

طرح اشتغال روستایی، سه هزار نفر را در استان اردبیل شاغل کرد

26 تُن بذر کلزا برای کشاورزان آذربایجان‌غربی تامین شد

حدود 12 هزار میلیارد ریال در صنایع تبدیلی آذربایجان‌غربی سرمایه‌گذاری شد

خرید تضمینی 264 هزار تن گندم در آذربایجان شرقی/ قاچاق گندم نداریم

280 میلیارد ریال برای توسعه و بهسازی فرودگاه تبریز هزینه شد

افزایش صادرات غیر نفتی آذربایجان شرقی در بدترین شرایط تحریم

زیرگذر ریلی دولت‌آباد شهرستان مرند تا سه ماه آینده تکمیل می‌شود

افتتاح نخستین خط تولید تیوپ لیزر سیلد گاز کربنیک خاورمیانه در تبریز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 25 شهریور 99

پرداخت 22 میلیارد تومان تسهیلات به عشایر آذربایجان‌شرقی

بنیاد برکت چهار میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال در بیله‌سوار هزینه می‌کند

20 میلیون مترمکعب آب به پنج تالاب‌ نقده وارد شد

ضرورت تعیین تکلیف قیمت خرید تضمینی گندم توسط وزارت جهاد و کمیسیون کشاورزی

جوانان را باید حفظ کنیم

تاکید امام جمعه تبریز بر راه اندازی مرکز فعالیت‌های نرم و فرهنگی در تبریز

بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهور از مراکز رشد دانشگاه‌های تبریز

مصرف ماهانه 60 هزار تن گندم در آذربایجان شرقی/ مشکلی بابت تامین نیاز گندم نداریم

افتتاح و کلنگ‌زنی 2 پروژه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌ جمهور

تعداد قابل توجهی از سفارش‌ها در دوران تحریم توسط شرکت‌های دانش‌بنیان تامین شد

محصولات زراعی آبیاری شده با فاضلاب در تبریز معدوم می‌شود

حمایت از واحدهای کوچک اقتصادی و اشتغالزا در دستور کار دولت است

2000 تاکسی در ارومیه به نوسازی نیاز دارند

نخستین مزرعه گردشگری استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

طرح تامین آب شرب دایمی عشایر آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود

رشد بیش از 3 برابری طرح‌های احداث سامانه نوین آبیاری در آذربایجان شرقی

9 قطعه زمین به شرکت‌های دانش‌بنیان آذربایجان‌شرقی واگذار شد

رشد 4 برابری سرمایه گذاری بخش کشاورزی آذربایجان شرقی

طرح پیش‌ فروش نفت به مردم لغو شد

1094واحد مسکن مهر تعاونی‌های آذربایجان‌شرقی مشکل حقوقی دارند

ادامه ثبت نام متقاضیان مشاغل خانگی تا ششم مهر

جزئیات طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو

3 تصمیم بانک مرکزی برای مهار گرانی دلار

افزایش  سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی استان اردبیل

ترانزیت بار از راه‌آهن آذربایجان 74 درصد افزایش یافت

آذربایجان غربی پتانسیل خوبی برای توسعه صنعت پرورش زالو دارد

نبود نظارت‌های پیشگیرانه عامل اصلی افزایش نرخ ارز و سکه است

پنج هزار شغل خانگی استان اردبیل تسهیلات حمایتی دریافت کردند

هر گونه افزایش قیمت نان در ارومیه خودسرانه است

طرح "امنیت غذایی" موجب افزایش 25 درصدی عملکرد محصول در کشت دیم می‌شود

30 میلیارد ریال برای اجرای طرح‌ روستای بدون بیکار در آذربایجان‌غربی پرداخت شد

امسال 80 درصد روستاهای آذربایجان‌غربی به اینترنت پُرسرعت متصل می‌شود

941 میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در میاندوآب پرداخت شد

2 هزار و 128میلیارد ریال برای احداث شبکه آبیاری و زهکشی سد گیوی اختصاص یافت

شناسایی 13 هزار حلقه چاه غیرمجاز در آذربایجان‌شرقی

قیمت لاستیک چهاربرابر شد

ارسال پیامک به 1.5میلیون نفر دارای مسکن مازاد

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 24 شهریور 99

ساماندهی بازار ارز و سهام عدالت از اولویتهای کمیسیون اقتصادی

بیش از 8 میلیارد ریال وام اشتغال مددجویی در اشنویه پرداخت شد

صیادان غیرمجاز ‌هزار قطعه ماهی را در مهاباد از بین بردند

کاشت پسته در 370 هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی

2848 تُن بذر اصلاح شده گندم در بوکان تولید شد

ضرورت حمایت تخصصی و حرفه‌ای از بازار سرمایه

جهش بخش کشاورزی آذربایجان‌شرقی در هفت سال گذشته

121 پروژه عمرانی در شهرستان نیر در حال اجرا است

اعتبار پروژه کمربندی خلخال تامین شد

79 گلخانه در استان اردبیل به بهره‌برداری رسید

چگونه قبض برق خود را کاهش دهیم؟

31 شهریورماه، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

500 میلیون ریال وام کارفرمایی بهزیستی در آذربایجان غربی پرداخت می شود

زنبورداران اشنویه‌ای 650 تن عسل روانه بازار کردند

محصولات کشاورزی پارس‌آباد مغان 450 هزار تن افزایش یافت

31 شهریور آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی در آذربایجان‌شرقی است

صادرات بیش از 83 هزار تن کالا از مرز بیله سوار

اولین قراردادهای اعطای وام به متقاضیان طرح ملی مسکن امضا شد

1974 واحد مسکن مهر در آذربایجان‌شرقی تحویل می‌شود

طرح امنیت غذایی موجب افزایش 25 درصدی عملکرد کشت دیم می‌شود

توزیع بیش از 69 هزار لیتر سموم کشاورزی در آذربایجان شرقی

سهمیه 2000 نفری اشتغال در مشاغل خانگی اردبیل

باغات گردو در خلخال توسعه می‌یابد

تخصیص 3 میلیارد ریال اعتبار به صندوق خرد زنان عشایر آذربایجان‌غربی

27 درصد عسل کشور در آذربایجان‌غربی تولید می‌شود

شاخص بازار بورس از چه زمانی صعودی خواهد شد؟

40 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های گردشگری چالدران اختصاص یافت

بیش از 91 درصد واحدهای مسکونی شهر گلمان ارومیه بهره‌برداری شده است

530 مجوز تولید صنایع‌دستی در اردبیل صادر شد

تخم‌مرغ شانه‌ای 30هزار تومان شد!

خودرو گران شد، چرا مواد شوینده را گران نکنیم!

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 23 شهریور 99