پیام آذری

آخرين مطالب

اجتماعي

مشارکت خودجوش کانون‌های مساجد آذربایجان‌شرقی در مقابله با کرونا

پیام آذری - تبریز- مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی گفت: اعضای کانون‌های مساجد استان همچنان مشارکت فعالانه و خودجوشی در زمینه مقابله با ویروس کرونا دارند.

شبکه اجتماعی دانش آموزان تجربه ای نو در آموزش مجازی

پیام آذری - تبریز- آموزش و پرورش درصدد تجربه روش جدیدی از آموزش در بستر فضای مجازی است و قرار است شبکه اجتماعی دانش‌آموزان با عنوان " شاد " از روز شنبه 16 فروردین 99 کار خود را شروع کند تا دانش‌آموزان به جای حضور در کلاس درس حقیقی در کلاس‌های درس مجازی حاضر شوند.

خبرنگاران اردبیلی بیمه بیکاری می‌گیرند

پیام آذری - اردبیل - رییس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان اردبیل گفت: خبرنگاران استان برای دریافت بیمه بیکاری درخواست خود را از طریق سامانه ثبت درخواست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت نمایند.

شهرداری بر دفن زباله‌های بیمارستانی نظارت کافی دارد

پیام آذری - اردبیل - رییس شورای شهر اردبیل گفت: نظارت کافی بر دفن بهداشتی زباله‌های بیمارستانی صورت می‌گیرد و منشا پسماندهای پراکنده در طبیعت از محل دفن دائمی زباله‌های شهرستان نبوده است.

رییس شورای شهر اردبیل: شهرداری بر دفن زباله‌های بیمارستانی نظارت کافی دارد

پیام آذری - اردبیل - رییس شورای شهر اردبیل گفت: نظارت کافی بر دفن بهداشتی زباله‌های بیمارستانی صورت می‌گیرد و منشا پسماندهای پراکنده در طبیعت از محل دفن دائمی زباله‌های شهرستان نبوده است.

بهبودی 60 درصد از مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: خوشبختانه 60 درصد از مبتلایان به کرونا در استان ما بهبود یافته و بسیاری از آنان پس از پنج الی 10 روز بستری شدن در بیمارستان، ترخیص شدند.

2600 بازرسی بهداشت محیط از واحدهای عرضه مواد غذایی مراغه انجام شد

پیام آذری - مراغه - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تاکنون و با هدف پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، 2600 بازرسی از واحدهای عرضه مواد غذایی شهرستان توسط بهداشت محیط انجام شده است.

انجام بیش از 120 بازدید نظارتی از اماکن تاریخی و موزه‌های آذربایجان‌شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از انجام بیش از 120 بازدید نظارتی از اماکن تاریخی و موزه‌ها توسط عوامل یگان حفاظت استان در ایام نوروز خبر داد.

آغاز اجرای پلاسما درمانی بیماران کرونایی در استان اردبیل

پیام آذری - اردبیل- استاندار اردبیل گفت: بر اساس برنامه‌ریزی های انجام گرفته، دانشگاه علوم پزشکی استان با همکاری سایر حوزه‌های دانشگاهی پلاسما درمانی بیماران کرونایی را در استان آغاز می‌کند.

رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه استان اردبیل

پیام آذری - اردبیل - رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه اردبیل به منظور ضدعفونی معابر و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار شد.

دفن زباله شهرهای همجوار چالش جدید شهر بناب

پیام آذری - تبریز- محل دفن زباله ها در بناب با وسعت 15 هکتار در 7 کیلومتری این شهر و نزدیک منطقه گردشگری قره قشون واقع شده است و به تازگی یکی از شهرهای اطراف بطور شبانه و بدون هماهنگی های قبلی اقدام به تخلیه زباله های خود در این محل می کند.

مشارکت خودجوش و فعال کانون‌های مساجد آذربایجان‌شرقی در مقابله با کرونا

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی گفت: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همچنان مشارکت فعالانه و خودجوشی در زمینه مقابله با ویروس کرونا دارند.

غربالگری مستمر تکنسین‌های اورژانس آذربایجان شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تکنسین‌های اورژانس دانشگاه به صورت مستمر از نظر علائم کرونا کنترل و ثبت می‌شوند.

آغاز اجرای طرح "کمپین رحمت" در تبریز

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز گفت: با توزیع بسته‌های گوشتی در برخی مناطق تبریز، کمپین رحمت وارد فاز اجرایی شده و اولین مرحله از این طرح کلید خورد.

انجام بیش از 120 بازدید نظارتی از اماکن تاریخی آذربایجان شرقی

پیام آذری - تبریز- فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از انجام بیش از 120 بازدید نظارتی از اماکن تاریخی و موزه‌ها توسط عوامل یگان حفاظت استان در ایام نوروز خبر داد.

کشف 36 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در عجب‌شیر

پیام آذری - مراغه - فرمانده انتظامی عجب‌شیر گفت: در بازرسی از یک کارگاه متروکه در شهرک صنعتی شهرستان، 36 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 220 میلیون تومان کشف و ضبط شد.

دوران کرونایی و ضرورت ‌دفن بهداشتی پسماندهای بیمارستانی

پیام آذری - اردبیل - پخش تصاویر و فیلم‌هایی از رها شدن مقادیر قابل توجهی از پسماندهای بیمارستانی از جمله ماسک ، کلاه و کاور پرستاری در مزارع حاشیه یکی از روستاهای اردبیل موجب حساسیت و نگرانی افکار عمومی و مطالبه عمومی برای رسیدگی سریع به رفع این معضل شده است.

کتاب بهترین و موثرترین ابزار تربیت کودک و نوجوان است

پیام آذری - تبریز- امام جمعه شهرستان هریس گفت: کتاب به عنوان بهترین و موثرترین عنصر در تربیت کودکان و نوجوانان می باشد و می توان با استفاده از آن در بهبود وضیعت جامعه و ارتقای فرهنگ عمومی بهره جست.

مشارکت 82 درصدی مردم آذربایجان شرقی در غربالگری کرونا

پیام آذری - تبریز- استاندار آذربایجان‌شرقی اجرای طرح غربال گری کرونا در استان را با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تبریز و بسیج بسیار خوب برشمرد و گفت: این طرح با جدیت خاصی پیگیری می شود و تاکنون از جمعیت بیش از 4 میلیونی استان 3 میلیون و 200 هزار نفر که 82 درصد را شامل می شود غربال گری شده اند.

کشف 36 دستگاه استخراج ارز دیجیتالی در عجب‌شیر

پیام آذری - مراغه - فرمانده انتظامی عجب‌شیر گفت: در بازرسی از یک کارگاه متروکه در شهرک صنعتی شهرستان، 36 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 220 میلیون تومان کشف و ضبط شد.

تقدیر وزیر کشور از استاندار و مدیران آذربایجان شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی وزیر کشور با ارسال پیامی از استاندار و مدیران آذربایجان شرقی که در مبارزه با بیماری کرونا قدردانی کرده و اظهار امیدواری کرد که تلاش‌ها و عزم خداپسندانه با نهایت جدیت و هماهنگی ادامه یابد.

احتمال بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از 20 فروردین به بعد/ فعالیت کارخانه‌ها از 16 فروردین

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان‌ شرقی با بیان اینکه احتمال دارد مدارس و دانشگاه‌ها از بیستم فروردین ماه به بعد بازگشایی شوند، گفت: نباید در این مورد عجله کرد.

71 هزار تن کالا در استان اردبیل جابجا شد

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از جابجایی 71 هزار تن کالا در این استان خبر داد.

استاندار: 55 درصد بیماران کرونایی آذربایجان‌شرقی بهبود یافته‌اند

پیام آذری - تبریز- استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر جدیت کادر درمانی و پزشکی استان برای مداوای بیماران کرونایی، گفت: تاکنون 55 درصد از مجموع این بیماران در شهرهای مختلف استان بهبود یافته اند که این امر نشانه ای واضح از جدیت سیستم مراقبتی شبکه سلامت است.

روند کرونا در آذربایجان شرقی فعلا پایدار است

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این‌که روند شیوع کرونا در استان با این‌که غیرقابل پیش بینی است، اما در حال حاضر در وضعیت پایداری قرار دارد، گفت: امیدواریم در روزهای آتی با رعایت "فاصله اجتماعی" که بهترین شکل آن را در روز طبیعت دیدیم، به فاز کاهش تعداد بیماران وارد شویم و اگر تا 23 فروردین این مسیر را ادامه دهیم، نتایج خوبی خواهد داشت.

قدردانی وزیر کشور از اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری در آذربایجان شرقی

پیام آذری - تبریز- وزیر کشور با ارسال پیامی از استاندار و مدیران استان آذربایجان‎شرقی که در مبارزه با بیماری کرونا برگ افتخارآمیز دیگری در تاریخ و فرهنگ کشورمان ثبت کردند، قدردانی و اظهار امیدواری کرد تلاش ها و عزم خداپسندانه با نهایت جدیت و هماهنگی ادامه یابد.

3000 نفر اجرای طرح فاصله گذاری در تبریز را بر عهده دارند

پیام آذری - تبریز- فرماندار شهرستان تبریز گفت: بیش از 3 هزار نفر از نیروهایی اجرایی اعم از نیروهای انتظامی و شهرداری‌ها کنترل طرح فاصله اجتماعی در این شهرستان را بر عهده دارند.

ضرورت بررسی آثار اجتماعی و اقتصادی کرونا/همه نهادها پای کار هستند

پیام آذری - تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش‌های مدافعان سلامت و همکاری همه دستگاه‌های مسئول در راستای مقابله با بیماری کرونا بر ضرورت بررسی آثار اجتماعی و اقتصادی کرونا تاکید کرد.

رزمایش دفاع بیولوژیک در خلخال برگزار شد

پیام آذری - اردبیل - رزمایش دفاع بیولوژیک و جنگ نوین با هدف ضدعفونی و گندزدایی خیابان‌ها ،کوچه‌ها و معابر عمومی شهر خلخال اجرا شد.

بخشی از اهداف طرح فاصله اجتماعی در خلخال محقق شد

پیام آذری - اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: همکاری بسیار خوب مردم در اجرای طرح فاصله اجتماعی در این شهرستان موجب موفقیت این طرح و کمک به دست‌یابی به اهدف پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در این منطقه شده است.

سهم هنرمندان صنایع دستی آذربایجان شرقی در مقابله با کرونا

پیام آذری - تبریز- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از دوخت بیش از 80 هزار ماسک و 10 هزار دست لباس ویژه بیمارستانی به همت هنرمندان صنایع دستی استان خبر داد.

ساير مطالب

ضدعفونی معابر تبریز با تجهیزات جنگ‌های نوین سپاه عاشورا

نقاهتگاه 200 تختخوابی ارتش در تبریز افتتاح شد

محدودیتی برای فعالیت مطب پزشکان و دندانپزشکی‌ها وجود ندارد

رزمایش رفع آلودگی در نیر برگزار شد

حجم آب سد یامچی نیر به پنج میلیون مترمکعب رسید

بارش باران شدید در خلخال موجب آبگرفتگی معابر شد

رزمایش دفاع بیولوژیک سپاه علیه کرونا در استان اردبیل برگزار شد

دستگیری سارق تجهیزات باغی و زراعی در مراغه

تلاش‌ها برای یافتن پیکر کودک غرق شده در ارس ادامه دارد

دوخت ماسک و لباس ویژه بیمارستانی توسط هنرمندان صنایع دستی آذربایجان شرقی

خیّر «چهاربرجی» یک باب ساختمان برای مقابله با کرونا اهدا کرد

روایتی از ایثارگری اعضای سمن‌های اردبیل برای مهار کرونا

شهرداری اردبیل ملزم به دفن اصولی پسماند شد

استاندار اردبیل: همکاری مردم سیر صعودی کرونا را متوقف کرد

بارندگی در استان اردبیل کاهش یافت

ارتش برای بیماران کرونایی در تبریز نقاهتگاه ایجاد کرد

آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی به 1688 نفر رسید

3 هزار نفر اجرای طرح فاصله گذاری در تبریز را بر عهده دارند

تردد خودرو در استان اردبیل در 13 فروردین 92 درصد کاهش یافت

بارشها در آذربایجان غربی افزایش می یابد

قدردانی فرماندار هشترود از مردم این شهرستان به خاطر همکاری در روز طبیعت

کاهش 54 درصدی ترددخودرو در محورهای آذربایجان‌شرقی

تونل ضدعفونی خودرو در تبریز رونمایی شد

یک واحد تولیدی مواد ضدعفونی غیرمجاز در مهاباد پلمب شد

2 شکارچی متخلف در مهاباد دستگیر شدند

ارائه غیرحضوری ١٠ خدمت توسط شرکت برق آذربایجان‌غربی

15 باب مغازه همزمان با روز طبیعت در مهاباد پلمب شد

2 دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان مهاباد اهدا شد

مردم امروز نشان دادند که می‌خواهند کرونا ریشه کن شود

کاهش 90 درصدی ترددها در آذربایجان شرقی در روز طبیعت

همکاری مردم مراغه در روز طبیعت ستودنی بود

کاهش 65 درصدی تردد در جاده های آذربایجان‎شرقی در روز طبیعت

شهرستان مرزی پارس آباد بی‌سابقه‌ترین روز «طبیعت» را تجربه کرد

مصرف‌ بنزین در اردبیل 48 درصد کاهش یافت

رونمایی از تونل ضدعفونی خودروهای عمومی سازمان آتش‌نشانی تبریز

استاندار آذربایجان شرقی: مردم به شعار در خانه بمانیم عمل کردند

نمایش ٢٥٠ اثر هنری در نمایشگاه مجازی فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی

تقدیر فرمانده انتظامی اردبیل از همکاری اهالی در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

سه هکتار از اراضی تصرف شده در بستر رودخانه ارس آزادسازی شد

غربالگری 1.5 میلیون نفر در مبادی آذربایجان شرقی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، درگذشت امام جمعه شهر چهار برج را تسلیت گفت

فعالیت حمل و نقل عمومی در آذربایجان غربی 94 درصد کاهش یافت

تب سنجی 1.5 میلیون سرنشین خودرو در آذربایجان‌شرقی

نقض حقوق فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس در اثر تحریم پیگیری می‌شود

واژگونی خودروی سواری 1 کشته و 2 مصدوم درپی داشت

ابتلای 32 نفر دیگر به کرونا در اردبیل/ شمار فوتی‌ها 82 نفر

تب‌سنجی بیش از 178 هزار نفر در طرح پایش مسافران در اردبیل

14 اکیپ ورودی‌های تکاب را در روز سیزده بدر کنترل می‌کنند

تولد نوزاد مبتلا به کرونا از مادر کرونا مثبت در آذربایجان‌غربی

سیزده به در اردبیل در خلوت و سکوت/ مردم همراهی کردند

17 هزار دستگاه خودرو در آذربایجان‌غربی به شهر مبدا بازگردانده شد

مبادی ورودی خلخال مسدود شد

آغاز لایروبی مسیر منتهی به تالاب کانی‌برازان مهاباد

بهبودی 385 بیمار مبتلا به کرونا

بیماران شیمی‌درمانی مراقبت‌های بیشتری نسبت به افراد عادی داشته باشند

تکاب خنک‌ترین شهر آذربایجان‌غربی در شبانه‌روز گذشته بود

پیش‌بینی ادامه وزش باد و بارش باران در آذربایجان‌غربی

افزایش 7 برابری ایده های فناورانه در آذربایجان‌شرقی

ورود به مناطق حفاظت شده آذربایجان‌شرقی در روز طبیعت ممنوع است

امروز تردد شهرنشینان در محورهای روستایی ممنوع است

بهبودی 940 نفر از مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی

بارش تگرگ و رگبار باران در اردبیل/ خطر بالا آمدن آب رودخانه‌ها

توقف خودور در محدوده بوستان‎ها و تفرجگاه‎های آذربایجان‌شرقی ممنوع است

نیازمند بسیج همگانی برای شکست کرونا هستیم

تردد بین‌شهری در استان اردبیل 70 درصد کاهش یافت

400 مامور انتظامی و بسیج در ورودی و خروجی شهرهای اردبیل مستقر شدند

استاندار اردبیل: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ورودی بیمارستان‌ها را کاهش داده است

توقف خودور در محدوده بوستان‎ها و تفرجگاه‎ها ممنوع است

مدیرکل سابق آموزش فنی وحرفه ای آذربایجان شرقی بر اثر کرونا درگذشت

محدودیت‌های تردد در شهرستان بناب بیشتر می‌شود

استاندار اردبیل: طرح فاصله‌گذرای اجتماعی ورودی بیمارستانها را کاهش داده است

تردد بین شهری در استان اردبیل 70درصد کاهش یافت

دامپزشکی اردبیل: مردم از رهاسازی ماهی در آب‌های جاری خودداری کنند

ورودی تفرجگاه‌ها و گلگشت‌ها در شهر توریستی سرعین مسدود است

448 متعرض به محیط زیست در استان اردبیل به مراجع قضایی معرفی شدند

400 مامور نیروی انتظامی و بسیج در ورودی و خروجی شهرهای اردبیل مستقر شدند

مشارکت 68 درصدی مردم تبریز در غربالگری کرونا

جلوه‌ ایثارگری‌های دفاع مقدس در مبارزه با کرونا

جشن روز طبیعت در تبریز به صورت مجازی برگزار می‌شود

تفرجگاه‌های مشگین‌شهر مسدود شد

ممنوعیت تردد در شهرهای آذربایجان شرقی در روز طبیعت

جشن مجازی روز طبیعت با حضور چهره‌های شاخص تبریزی برگزار می‌شود

جلوگیری از اطراق در پارک‌های تبریز با کمک نیروهای نظامی و انتظامی

ممنوعیت ورود به مناطق تحت حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی

اجرای طرح قرنطینه شهرهای آذربایجان شرقی همزمان با روز طبیعت

گروه‌های پرخطر و کرونایی شناسایی و قرنطینه می‌شوند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌شرقی درگذشت پدر شهیدان جهانی را تسلیت گفتند

امام جمعه تبریز درگذشت پدر شهیدان اکبر و جعفر جهانی را تسلیت گفت

رزمایش سراسری بیولوژیکی ارتش در تبریز برگزار شد

محدودیت‌های ترافیکی در خلخال سخت‌تر می‌شود

توزیع غذای آستان قدس رضوی در بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه

فرماندار مراغه: محدودیت‌های تردد در 13 بدر بیشتر می‌شود

کلاس‌های درسی دانشگاه تبریز از روز شنبه مجازی برگزار می‌شود

بارندگی در خلخال ادامه یافت

جلوگیری از اقدام به خودکشی زنی در شهرک مرزداران تبریز

رضایت 92 درصدی شهروندان تبریزی از روند پیشگیری و درمان کرونا

ورودی‌های شهر هیر اردبیل مسدود شد

توزیع مواد ضدعفونی کننده در 23 روستای شهرستان اردبیل

مصرف خودسرانه کورتون در دوران اپیدمی کرونا صدمات جبران‌ناپذیر دارد

ارتش برای قطع زنجیره شیوع کرونا پای کار است