پیام آذری

آخرين مطالب

اقتصادي

60 درصد مراتع آذربایجان‌غربی در اختیار عشایر است

پیام آذری - ارومیه - سرپرست اداره‌کل امور عشایری آذربایجان‌غربی گفت: یک میلیون و 600 هزار هکتار مرتع در اختیار عشایر است که 60 درصد کل مراتع استان را شامل می‌شود.

چهار هکتار از اراضی ملی در خلخال رفع تصرف شد

پیام آذری - اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره امور آب خلخال از رفع تصرف و آزادسازی چهار هزار مترمربع از اراضی ملی حریم و بستر رودخانه‌های تحت تصرف غیرقانونی اشخاص در این شهرستان خبر داد.

کشف 5 تن برنج خارجی قاچاق در مراغه

پیام آذری - مراغه - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 5 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش 120 میلیون تومان در این شهرستان خبرداد.

عسل سبلان رتبه‌بندی می‌شود

پیام آذری - رئیس اتحادیه عسل و لبنیات اردبیل گفت: گریدبندی عسل سبلان به عنوان یک برند ممتاز در دستور کار است تا در سه بخش مردم نسبت به خرید و تهیه عسل باکیفیت اقدام کنند.

800 تن عسل در خلخال تولید شد

پیام آذری - مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: امسال 800 تن عسل در این شهرستان تولید شد که در مقایسه با سال گذشته 50 تن افزایش یافته است.

شاهرگ ارتباطی شمال غرب در پیچ کمبود اعتبار

پیام آذری - مراغه - آزادراه مراغه - هشترود به عنوان یک طرح ملی زیرساختی حوزه حمل و نقل شمال غرب کشور، با وجود گذشت چند سال از آغاز رسمی عملیات اجرایی آن، با سرعتی لاک پشتی در حال اجراست و همانند برخی طرح های ناتمام و بلاتکلیف، آینده ای مبهم در انتظار آن است.

دومین تصفیه‌خانه فاضلاب روستایی آذربایجان‌غربی در تکاب آماده بهره‌برداری‌ شد

پیام آذری - مهاباد- عملیات اجرایی دومین تصفیه‌خانه فاضلاب روستایی آذربایجان غربی در روستای چوپلوی بخش تخت‌سلیمان تکاب با 60 میلیارد ریال هزینه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به پایان رسیده و آماده بهره‌برداری شد.

2.5 میلیون مترمکعب صرفه جویی در آب مصرفی اراضی کشاورزی خوی

پیام آذری - ارومیه - معاون برنامه‌ریزی فرماندار خوی گفت: مصرف آب در اراضی کشاورزی این شهرستان طی سال جاری 2 میلیون و 500 هزار مترمکعب کمتر شده که این روند با تداوم اجرای طرح‌های مدیریت مصرف آب، ادامه می‌یابد.

الگوهای کشت بر اساس برش‌های شهرستانی هدف‌گذاری می‌شود

پیام آذری - اردبیل_ ایرنا_ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: برای افزایش راندمان تولید و تنظیم بازار عرضه و تقاضا ، الگوی کشت پاییزه و بهاره بر اساس برش شهرستانی هدف‌گذاری می‌شود.

صادرات اردبیل 153 درصد رشد یافته است

پیام آذری - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از رشد 153 درصدی میزان صادرات ثبت شده در استان اردبیل در یک سال گذشته خبر داد.

توانمندی‌های بانوان موتور اقتصادی استان را به حرکت در می‌آورد

پیام آذری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بانوان نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان دارند و استفاده از توانمندی‌های آنان موتور اقتصادی استان را به حرکت درمی آورد.

استفاده از توانمندی‌های بانوان موتور اقتصادی استان را به حرکت در می‌آورد

پیام آذری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بانوان نقش مهمی در توسعه اقتصادی استان دارند و استفاده از توانمندی‌های آنان موتور اقتصادی استان را به حرکت درمی آورد.

آنچه که بیش از یک زلزله 7 ریشتری به ایران خسارت می‌زند

پیام آذری - عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز گفت: دشت‌های ممنوعه‌ای در بسیاری از مناطق ایران وجود دارد که تراز آب زیرزمین در این مناطق به طور متوسط 5 تا 6 متر پایین تر از آستانه بحرانی است که این امر خسارتی بیش از یک زلزله هفت ریشتری را در پی دارد.

بیش از یک زلزله هفت ریشتری در ایران خسارت وارد می‌کند

پیام آذری - عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز، با بیان این‌که کشاورزی در ایران نمی‌تواند محور توسعه شود، اظهار کرد: خودکفایی در تولید بسیاری از محصولات منطقی و اقتصادی نیست، منابع آبی در وضعیت نامناسبی قرار دارد و تولید نکردن محصولات بسیار به صرفه‌تر است.

برداشت زالزالک از جنگل‌های اشنویه آغاز شد

پیام آذری - مهاباد- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه از آغاز برداشت محصول زالزالک در این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می‌شود امسال 40 تن از این محصول برداشت شود.

تنها یک درصد مشترکان برق آذربایجان‌غربی در طرح قبض سبز مشارکت نداشتند

پیام آذری - ارومیه - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون 99 درصد از مشترکان برق استان در راستای اجرای «طرح ملی قبض سبز» نسبت به ثبت شماره تلفن خود اقدام کرده اند.

400 میلیارد ریال به بیمارستان نیمه‌تمام سلماس اختصاص یافت

پیام آذری - ارومیه - فرماندار سلماس با اشاره به توافق صورت گرفته با وزیر راه و شهرسازی در خصوص بیمارستان نیمه‌تمام این شهر گفت: با این توافق 400 میلیارد ریال اعتبار ویژه برای ادامه احداث بیمارستان اختصاص یافت.

فردا آخرین مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرایم مالیاتی

پیام آذری - ارومیه - مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه بخشودگی جرایم مالیاتی در انتظار مودیان خوش‌حساب پرداخت‌کننده بدهی‌های قطعی‌شده است، گفت: فردا /سه شنبه/ آخرین مهلت استفاده از این بخشودگی است و تمهیدات ویژه‌ای برای کاهش مشکلات مودیان علاقه‌مند اندیشیده شده است.

120 رقم گندم در کشور ثبت شده است

پیام آذری - تبریز- معاون مجری طرح ملی گندم وزارت جهادکشاورزی گفت: تنوع زیادی به لحاظ ژنتیکی در مورد گندم ایجاد شده و 120 رقم از این نوع محصول در کشور ثبت شده است.

شاخص بورس آذربایجان‌غربی کاهش یافت

پیام آذری - ارومیه- مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: طی هفته گذشته شاخص کل بورس استان در مقایسه با هفته قبل از آن با سه هزار و 400 واحد کاهش به 309 هزار و 640 واحد رسید.

100 پنل خورشیدی در قشلاقات خلخال توزیع شد

پیام آذری - اردبیل _ ایرنا _ معاون توسعه عمران اداره کل امور عشایری استان اردبیل از تهیه و توزیع 100 پنل خورشیدی رایگان در بین عشایر شهرستان خلخال خبر داد.

بورس آذربایجان‌غربی روی خط قرمز سقوط

پیام آذری - ارومیه- مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: طی هفته گذشته شاخص کل بورس استان در مقایسه با هفته قبل از آن با سه هزار و 400 واحد کاهش به 309 هزار و 640 واحد رسید.

پارسال 28.5 میلیون تن فرآورده های دامی از مرز بازرگان ترانزیت شد

پیام آذری - ارومیه - رییس اداره دامپزشکی ماکو گفت: سال گذشته 28 میلیون و 500 هزار تن انواع فرآورده های دامی پس از بازدید و نظارت های بهداشتی در قرنطینه از طریق مرز بازرگان ترانزیت شد.

بیش از 68 هزار تُن فرآورده دامی از مرز بازرگان ترانزیت شد

پیام آذری - ارومیه - رییس اداره دامپزشکی ماکو گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 68 هزار و 500 تن انواع فرآورده دامی پس از بازدید و نظارت‌های بهداشتی در قرنطینه از طریق مرز بازرگان ترانزیت شد.

44.8 میلیون تن فرآورده های دامی از مرز بازرگان ترانزیت شد

پیام آذری - ارومیه - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی ماکو گفت: طی 11 ماه گذشته 44 میلیون و 893 هزار تن انواع فرآورده های دامی پس از بازدید و نظارت های بهداشتی در قرنطینه از طریق مرز بازرگان ترانزیت شد.

متوسط وام پرداختی مشاغل خانگی در آذربایجان‌غربی 84 میلیون ریال است

پیام آذری - ارومیه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی گفت: متوسط وام پرداختی مشاغل خانگی در استان 84 میلیون و 181 هزار ریال برای هر طرح مصوب است که نیاز به سرمایه گذاری کم را برای راه اندازی این نوع مشاغل نشان می‌دهد.

افزایش 46 درصدی صادرات محصولات کشاورزی آذربایجان‌شرقی

پیام آذری - تبریز- رییس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی گفت: صادرات کالاهای کشاورزی از مبادی گمرکی این استان در 6 ماهه اول امسال 187میلیون دلار است که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 46 درصد افزایش نشان می‌دهد.

ظرفیت های معدنی آذربایجان غربی به درستی احصا و معرفی نشده اند

پیام آذری - استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه ظرفیت های معدنی استان به درستی احصا و معرفی نشده اند، از مدیران مربوطه خواست که هر چه سریعتر ظرفیتهای معدنی قابل سرمایه گذاری را شناسایی کنند.

سرمایه‌گذاری ٢ هزار میلیارد ریالی در بخش صنعت آذربایجان‌غربی

پیام آذری - ارومیه- معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای امسال ٢ هزار و 179 میلیارد ریال برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی در این استان سرمایه‌گذاری شده است.

45 معدن در آذربایجان‌غربی به بهره‌برداری رسید

پیام آذری - ارومیه- معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: طی یک‌سال گذشته 45 معدن در این استان به بهره‌برداری رسیده‌است.

توان قطعه سازی آذربایجان شرقی فراتر از صنعت خودروسازی است

پیام آذری - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: قطعه سازان استان در حال حاضر غیر از صنایع خودروسازی، توان تولید و تامین قطعات صنایعی نظیر نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع ریلی را دارا هستند .

نصب قیمت کالا در معرض دید عموم توسط اصناف ضروری است

پیام آذری - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: تمامی واحدهای عرضه کننده کالا و ارائه دهنده خدمات مربوطه، موظف به نصب قیمت کالا و نرخ ‌نامه در معرض دید عموم هستند.

217 میلیارد ریال در بورس اردبیل معامله شد

پیام آذری - اردبیل - تالار معاملات بورس منطقه‌ای اردبیل روز یکشنبه اعلام کرد: در معاملات هفته گذشته این تالار به ارزش 217 میلیارد ریال سهام معامله شد.

با کمبود بچه ماهی مواجه هستیم

پیام آذری - مدیرکل دفتر بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان سازمان شیلات کشور گفت: متأسفانه با کمبود بچه ماهی و استخرهای خالی مواجه هستیم و البته تامین بچه ماهی خاویاری با تعرفه قیمت دولتی انجام خواهد شد تا 10 هزار قطعه گونه سیبری به استان منتقل شود.

ساير مطالب

158 واحد تولیدی و صنعتی قابل احیا در اردبیل شناسایی شد

کشت گیاهان کم‌آب‌بر اولویتی برای احیای دریاچه ارومیه

نهضت توسعه کشت گلخانه‌ای در آذربایجان شرقی آغاز شده است

10 درصد از کل تخم مرغ‌های کشور در آذربایجان شرقی تولید می‌شود

پنج هزار و 511 فقره پرونده تخلف تعزیراتی در اردبیل رسیدگی شد

پیمان‌سپاری ارزی بزرگترین مانع فعالیت صادرکنندگان واقعی است

راه‌اندازی کارگاههای ساخت مصنوعات طلا مانع از خام فروشی می‌شود

صدور پروانه ساخت هتل و مکان گردشگری در ارومیه رایگان شد

سهم آذربایجان غربی از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی افزایش می یابد

مشکل اعتباری طرح پایاب سد خدا آفرین حل می‌شود

شرایط برای فرآوری 4 میلیون تن محصول کشاورزی در آذربایجان شرقی فراهم است

جشنواره سیب و رغبت سرمایه‌گذاران برای ایجاد صنایع تبدیلی در مراغه

تلف شدن 30 راس گوسفند بر اثر صاعقه در خوی

1400 مرکز جهادکشاورزی در کشور زیرپوشش طرح نظام نوین ترویج قرار دارد

صادرات 600 هزار تن کالا از گمرکات آذربایجان غربی

404 واحد گلخانه‌ای در آذربایجان شرقی در حال بهره‌برداری هستند

کشاورزی سال‌هاست از مدل تار عنکبوتی رنج می‌برد

پرداخت بیش از 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در آذربایجان‌غربی

اختصاص 120 میلیارد ریال اعتبار به سد گرمی‌چای

«همتی» در مسیر رونق تجارت و تولید «دروازه اروپا»

شرایط برای فرآوری 4 میلیون تن محصول کشاورزی در استان فراهم است

10 هزار تن گوجه فرنگی در آذربایجان شرقی خریداری می‌شود

رتبه نخست آذربایجان‌غربی در تولید سیب کشور

292 حلقه لاستیک قاچاق در بوکان کشف شد

جریمه صادر شده برای متخلفان تعزیراتی در آذربایجان‌غربی 2.5 برابر شد

راه آهن میانه- تبریز تا دهه فجر 1399 تکمیل می‌شود

بورس آذربایجان غربی روی خط قرمز

وضعیت پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی مراغه مناسب نیست

استقرار صنعت در مرکز کشور موجب بی‌تعادلی اجتماعی است

56  واحد تولیدی در اردبیل به بهره برداری رسیده است

پرداخت 300 میلیارد ریال تسهیلات به سرمایه‎‌ گذاران گردشگری آذربایجان‌شرقی

ضرورت ایجاد بازار فروش محصولات صنایع تبدیلی در استان اردبیل

ساخت دستگاه کاهنده اثرات سرما در ملکان

بیش از 5 هزار شغل در روستاهای استان اردبیل ایجاد شد

بخش صنعت و معدن رشد 18 درصدی را در سال جاری تجربه کرد

شهرک مشترک ایران – آذربایجان در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

361 میلیارد ریال در بورس اردبیل معامله شد

300 میلیارد ریال تسهیلات به سرمایه‎‌ گذاران گردشگری آذربایجان‌شرقی پرداخت شد

23 پروانه اقامت‌گاه بوم‌گردی در خلخال صادر شد

همتی: ذخایر ارزی در یک‌سال گذشته افزایش یافته‌است

اختصاص 500 میلیارد تومان برای حل مشکلات اقتصادی آذربایجان غربی

کارخانه تولید کنسانتره معدن مس انجرد شهرستان اهر افتتاح شد

‌افتتاح کارخانه کنسانتره معدن مس در اهر

چاپار وارد بازارهای ایران می‌شود

احداث بارانداز ریلی توسط بخش خصوصی در استان

بازدید استاندار آذربایجان شرقی از سه واحد صنعتی و یک طرح کشاورزی در بناب

خودکفایی در صنعت لاستیک اولویت اصلی است

قول مساعد وزیر صنعت برای انجام کارهای زیربنایی در اردبیل ‌

سهمیه کالای همراه مسافر منطقه آزاد ماکو بیش از 6 برابر سال گذشته است

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای منطقه آزاد ماکو سرعت می‌گیرد

ارزش صادرات کالا از آذربایجان غربی حدود 2 برابر سال گذشته

ارزش صادرات کالا از گمرکات آذربایجان غربی 77 درصد افزایش یافت

حدود 490 هزار نوبت راس دام در ماکو واکسینه شدند

‌22 کیلومتر از جاده‌های منطقه آزاد ماکو بهسازی و آسفالت شد

اختصاص 16.5 میلیارد ریال تجهیزات به بیمارستان زنان ارومیه

ثبت‌نام ١٧٧ نفر در فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی

تولید 10 هزار تن تخم‌مرغ در اردبیل

اشتغال، جوهره اصلی توسعه روستایی است

پوشش استاندارد 25 هزار واحد تولیدی در کشور

واحدهای برتر تولیدی اردبیل تجلیل شدند

افزایش 15 درصدی حقوق مستمری‌بگیران در سال‌جاری

نرخ بیکاری در روستاهای استان 4.8 درصد است

کلزاکاران در استان اردبیل حمایت می‎‌شوند

تامین ریل خط‌آهن اردبیل توسط ذوب‌آهن‌ اصفهان

27 هزار تن انگور سیاه از تاکستان‌های سردشت برداشت می‌شود

ثبت سفارش 849 کالای وارداتی در منطقه آزاد ماکو امکان‌پذیر شد

زخم بازار سیب بر دستان باغداران اهر

2 محموله کالای قاچاق در بوکان کشف شد

آغاز برداشت پنبه در سطح 630 هکتار از اراضی زراعی شهرستان خداآفرین

مراسم شکرگزاری برداشت انار در شهرستان خداآفرین برگزار شد

30 میلیارد ریال پروژه روستایی در مرند افتتاح شد

تولید انار در خلخال 2 برابر افزایش یافت

هزینه‌کرد حدود 159 میلیارد تومانی برای ساخت بزرگراه اهر – تبریز

وزیر راه: درصدد تکمیل بزرگراه تبریز - اهر تا پایان سال هستیم

افزون بر 22 هزار تن فرآورده دامی از آذربایجان غربی صادر شد

تبریز ظرفیت‌های فراوانی برای همکاری مشترک با کشورهای شرق آسیا دارد

3 واحد آموزشی و یک پروژه عمرانی در شهر جدید سهند افتتاح شد

تبریز از نظر توسعه همکاری‌های دوجانبه برای ما مهم است

رکود 34 درصد واحدهای تولیدی استان اردبیل

110 هزار هکتار از جنگل‌های کشور غنی‌سازی می‌شود

جنگل‌های زاگرس از زمینه‌های امرار معاش مردم خارج شود

طرح بوم‌سازگان زاگرس در 350هزار هکتار از جنگلهای چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

سفیر کره‌جنوبی: ایران شریک تجاری مهم ماست

55 هزار تن تخمه از مزارع آذربایجان‌غربی برداشت می‌شود

تکمیل پروژه‌های مرزی استان اردبیل در اولویت قرار گرفت

تولید بیش از 30 تن زیتون در خلخال

حجم پروژه‌های راه‌سازی در استان اردبیل افزایش یافت

بیش از 5700 تخلف کالا و خدمات در آذربایجان‌غربی رسیدگی شد

برداشت سیب از باغ‌های مهاباد 60 درصد افزایش یافت

انجام بیش از 93 هزار فقره بازرسی از اصناف آذربایجان‌غربی

اعتبار احداث تصفیه‌خانه فاضلاب ماکو به 400 میلیارد ریال افزایش یابد

بهره‌برداری از معدن مرمریت سیاه‌سنگ ماکو آغاز شد

باغات گردوی مرند نامرغوب و کم‌بار است

بازارچه صنایع دستی دروازه استانبول در تبریز به زودی تکمیل می‌شود

توسعه روستایی با تغییر نگرش‌ها محقق می‌شود

توزیع کودشیمیایی کشت پاییزه در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

امکان ثبت سفارش و واردات کالای همراه مسافر در منطقه آزاد ارس فراهم شد

تقویم کالایی در کشور تهیه شود

حال ناخوش سیب قره قرمز اهر

انتخاب 3 روستای هشترود برای اجرای طرح توسعه و اشتغال پایدار

رونمایی از طرح ارتقای کیفیت بهداشتی گوشت مرغ رتبه A در اردبیل

احداث 4 نیروگاه کوچک مقیاس در آذربایجان شرقی

فعالیت 15 باب کشتارگاه صنعتی و سنتی دام و طیور در اردبیل

نبود زنجیره کامل تولید یکی از مشکلات بخش کشاورزی اردبیل است

50 تن گاز مایع در خلخال توزیع شد

پیش‌بینی تولید 30 هزار تن پنبه در استان اردبیل

2 واحد تولید بذر اصلاح‌شده گندم در هشترود فعال است

دولت 2 هزار و 570 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های اردبیل اختصاص داد

سه هزار و 686 تن پای مرغ از اردبیل صادر شد

بازگشت 27 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید در آذربایجان غربی

مدیران امور مالیاتی و صندوق امید آذربایجان‌غربی میهمان سامد

افتتاح نمایشگاه توانمندی های تولیدات بومی در محوطه مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز

حدود 60 میلیارد تومان وام از سوی دولت به بخش صنعت کیف پرداخت می‌شود

ورود تکنولوژی‌های مدرن در مسیر تحول کشت و صنعت مغان

تولید محصول باکیفیت؛ بازار نامناسب فروش... مساله این است

11 هزار و 250 شغل روستایی در آذربایجان‌غربی ایجاد شد

صادرات محصولات کشاورزی با چه موانعی روبرو است؟

پایانه ریلی اردبیل با 150 میلیارد تومان عملیاتی می‌شود

موضوع خرید حمایتی سیب صنعتی آذربایجان غربی پیگیری می‌شود

گام نهادن به عرصه تولید با پاهای مصنوعی

سند تدبیر توسعه راهبرد صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی است

خرید تضمینی دولت چتر حمایتی برای کشاورزان است

هر کیلو سیب صنعتی به قیمت حداقل 600 تومان خریداری می‌شود

ارزش ریالی واردات از گمرک بازرگان افزایش 69 درصدی دارد

افزایش 100 درصدی صادرات از گمرکات آذربایجان شرقی

کارخانه فروسیلیسیوم در خلخال احداث می‌شود

پروژه‌های سدسازی استان اردبیل نواقص زیادی دارند

تجربه نخستین کشت زعفران در مهاباد

اولین کارخانه برنج‌کوبی تمام اتوماتیک در میانه بهره‌برداری شد

توجه به ظرفیت‌های اقتصادی کشور وابستگی به نفت را کاهش می‌دهد

پنج/ شفاف سازی در مناطق آزاد با تکیه بر فناوری اطلاعات

حمایت از تولید داخل و ایجاد اشتغال پایدار از مؤلفه‌های مهم اقتصاد مقاومتی است

صادرات 3 میلیون و 686 هزار کیلوگرم پا و پنجه مرغ به ویتنام

گندم خریداری شده در شاهین‌دژ 43 درصد کاهش یافت

پیش‌بینی تولید بیش از 500 تن بذر سورگوم در استان اردبیل

نمایشگاه توانمندی‌های تولیدات بومی در تبریز افتتاح شد

60 واحد تولیدی آذربایجان‌غربی از خدمات کلینیک صنعت بهره‌مند شد

2 میلیون قطعه جوجه یک روزه از استان اردبیل به خارج از کشور صادر شد

تخصیص 4 میلیارد ریال اعتبار به صندوق خرد زنان عشایر آذربایجان‌غربی

خسارت 83 میلیارد تومانی طوفان به باغ‌های شهرستان اهر

4.4 میلیارد ریال گندم احتکاری در سلماس کشف شد

توسعه گردشگری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی امکان‌پذیر است

هزار و 935 میلیارد ریال سهام در بورس اردبیل معامله شد

تولید کربن از زباله در اردبیل عملیاتی خواهد شد

افزایش 100 درصدی ارزش صادرات کالاهای غیر نفتی از گمرکات آذربایجان شرقی

تزریق 333 میلیارد تومان برای اتمام خط یک متروی تبریز

تحقق 84 درصدی درآمد مالیاتی طی نیمه نخست سال در آذربایجان‌غربی

پرداخت تسهیلات بهسازی مسکن روستایی تسهیل می‌شود

55هزار روستایی از وام مقاوم سازی بهره مند شدند

امضای 60 میلیارد ریال تفاهم‌نامه با تشکل‌های مردم‌نهاد آذربایجان‌شرقی