پیام آذری

آخرين مطالب

فرهنگي

تمدید مهلت ارسال آثار هنری به مسابقه مجازی نوروزی "ائل آیینی"

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار هنری به مسابقه مجازی نوروزی "ائل آیینی" تا نیمه شعبان خبر داد.

نمایشگاه دایمی صنایع دستی در ورودی شهرهای اردبیل ایجاد می‌شود

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: امسال نمایشگاه‌های دایمی برای عرضه محصولات صنایع دستی در مسیرهای منتهی به استان و مراکز تولید در شهرهای مختلف با توجه به پتانسیل‌های منطقه راه‌اندازی می‌شود.

فرصت گسترش محتوای معنوی در فضای مجازی

پیام آذری - ارومیه- این روزها که ویروس کرونا بر ابعاد مختلف زندگی مردم تاثیر گذاشته، فرصتی برای گسترش محتوای معنوی در فضای مجازی فراهم شده تا هم آسیب‌های‌ فرهنگی این فضا کاهش یابد و هم روحیه توکل در این شرایط تقویت شود.

فعالیت رسانه‌ها برای ترغیب مردم به حضور در خانه ادامه دار باشد

پیام آذری - اردبیل - فرماندار اردبیل ضمن قدردانی از فعالیت رسانه‌ها برای ترغیب مردم به خانه ماندن، گفت: امیدواریم حرکت فرهنگی انجام یافته تا پایان شکست کرونا با نهایت قدرت ادامه دار باشد.

تعطیلی کتابخانه‌های عمومی تا 22 فروردین ماه

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی گفت: تعطیلی این کتابخانه‌ها تا پایان هفته آتی (22 فروردین) تمدید شده‌است.

کاهش 50 درصدی دستگیری متعرّضان به مراکز تاریخی آذربایجان‌غربی

پیام آذری - ارومیه- فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی با اشاره به دستگیری 32 نفر متعرّض به تپه‌ها و بافت‌های تاریخی استان طی سال گذشته گفت: این تعداد نسبت به سال پیش از آن، 50 درصد کمتر بود.

سهم کانون های مساجد آذربایجان‎شرقی در مقابله با کرونا

پیام آذری - تبریز- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌شرقی گفت: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مشارکت فعالانه و خودجوشی در زمینه مقابله با ویروس کرونا دارند.

سهم ایثارگران در مهار کرونا

پیام آذری - تبریز- ‌ برای عبور از مقاطع و پیچ‌های تاریخی انقلاب ایران، همواره فداکاری‌ها و ایثارگری‌های زنان و مردان از خود گذشته جلوه گر شده که اکنون نیز در میدان مبارزه با کرونا خودنمایی می‌کند.

ورودی جاذبه‌های طبیعی تکاب بسته است

پیام آذری - مهاباد- بخشدار مرکزی تکاب گفت: هرگونه ورود، تجمع و اتراق خانواده‌ها در محوطه جاذبه‌های طبیعی، اماکن و روستاهای هدف گردشگری و تفرجگاه‌های اطراف این شهرستان در روز جاری بسته است.

محتوای برنامه‌های فرهنگی رسانه ملی متناسب با نیاز مخاطبان باشد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه تبریز گفت: کارشناسان حوزه و دانشگاه با هماهنگی بیشتر و بهتر با تهیه کنندگان گروه معارف و فرهنگ صداوسیما، محتواهای تولیدی را متناسب با نیازهای جامعه سازماندهی کنند.

صداوسیما در تولید برنامه‌ها به نیازهای افکار عمومی توجه کند

پیام آذری - تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت توجه به نیازهای مخاطب در برنامه‌های رسانه ملی گفت: صداوسیما در تولید برنامه‌ها باید به نیازهای افکار عمومی توجه کند.

رسانه‌ها دقت کنند، مطالبشان مورد سوء استفاده دشمن قرار نگیرد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، تاکید کرد: رسانه‌ها در انتشار مطالب در شرایط بحرانی مانند شیوع ویروس کرونا، دقت کنند تا مطالبشان مورد سوء استفاده دشمنان قسم خورده مردم قرار نگیرد.

انهدام7 باند حفاری غیر مجاز میراث فرهنگی در آذربایجان غربی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی از متلاشی شدن 7 باند حفاران غیرمجاز در استان در یک سال گذشته خبرداد.

رسانه‌ها و هنرمندان، نقش تعیین کننده‌ای در مبارزه با کرونا دارند

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تعیین کننده رسانه‌ها و اصحاب فرهنگ در مبارزه با کرونا و هدایت افکار عمومی گفت: رسانه‌ها و اصحاب فرهنگ و هنر با تولید چندین هزار فرآورده خبری و آثار هنری در بیش از یک ماه گذشته، نقش آگاهی بخشی خود را نسبت به تهدید کرونا به خوبی ایفا کرده‌اند.

29 اثر استان اردبیل در فهرست آثار ملی ثبت شد

پیام آذری - اردبیل - معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از ثبت 29 اثر این استان در فهرست آثار ملی در سال 98 خبر داد.

رسانه‌ها و هنرمندان در مبارزه با کرونا نقش تعیین کننده دارند

پیام آذری - تبریز- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به تأثیرگذاری رسانه‌ها در مبارزه با کرونا گفت: رسانه‌ها و هنرمندان در مبارزه با کرونا نقش تعیین کننده دارند.

اهالی رسانه و هنر در مبارزه با کرونا نقش تعیین‌کننده دارند

پیام آذری - تبریز- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به تاثیرگذاری و نقش تعیین‌کننده رسانه‌ها و اصحاب فرهنگ در مبارزه با کرونا و هدایت افکار عمومی گفت: رسانه ها و اصحاب فرهنگ و هنر با تولید دهها هزار فرآورده خبری و آثار هنری در بیش از یک ماه گذشته، نقش آگاهی بخشی خود را نسبت به تهدید کرونا به خوبی ایفا کرده‌اند.

برگزاری جشنواره «نقاشی روز جمهوری اسلامی ایران» در فضای مجازی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان در فضای مجازی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران را برگزار می‌کنند.

استقبال ملی از پویش‌ «در خانه بمانیم – کتاب بخوانیم» به پیشنهاد اردبیل

پیام آذری - ایسنا/اردبیل مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: به ابتکار کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل دو پویش در خانه بمانیم و کتاب بخوانیم و در خانه بمانیم و نقاشی کنیم با استقبال شهروندان سایر مناطق کشور مواجه شده است.

دعوت از خانواده‌های تبریزی جهت‌ شرکت در مسابقه کتابخوانی «در خانه بخوانیم»

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز با دعوت از خانواده‌های تبریزی جهت‌ شرکت در مسابقه کتابخوانی «در خانه بمانیم»، گفت: خانواده‌های‌ تبریزی با شرکت در این مسابقه، جوایز نفیسی را دریافت می‌کنند.

تکمیل 70 درصدی مرمت خانه «سرکاراتی» تبریز

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تکمیل 70 درصدی خانه سرکاراتی تبریز خبر داد.

کرونا برگزاری جشنواره نقاشی را به فضای مجازی برد

پیام آذری - تبریز - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی، به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران، مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان را در فضای مجازی برگزار می‌کنند.

انتشار بیش از 160 محتوای مجازی معرفی جاذبه‌های گردشگری آذربایجان شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از انتشار بیش از 160 محتوای مجازی معرفی جاذبه های گردشگری استان در راستای توسعه تبلیغات گردشگری در فضای مجازی خبر داد.

55 ابنیه تاریخی در آذربایجان غربی مرمت شد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان‌غربی گفت: سال گذشته 172 هزار و 766 نفر از موزه‌های سطح استان بازدید داشته‌اند.

پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز، با ادای احترام به مقام والای ایثارگران، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس، پیروزی و موفقیت کشور در صحنه‌های مختلف را نیازمند تقویت روحیه ایثار و فداکاری برشمرد.

نمایشگاه گردشگری مجازی در اردبیل رونمایی می‌شود

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: اولین نمایشگاه گردشگری مجازی کشور در اردبیل در دست طراحی است و بزودی رونمایی خواهد شد.

حفاری غیرمجاز در عرصه‌های تاریخی اشنویه متوقف شد

پیام آذری - مهاباد- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اشنویه افزود: از حفاری غیرمجاز تعدادی افراد سودجو در تپه‌های تاریخی «نرزیوه» این شهرستان ممانعت به عمل آمد.

سنگینی کرونا بر دوش گردشگری آذربایجان‌شرقی

پیام آذری - تبریز - شیوع ویروس کرونا، صنعت گردشگری آذربایجان‌شرقی را که در 2 سال گذشته افق‌های جدیدی به روی آن گشوده شده بود، با دشواری‌های مضاعفی روبرو کرده است.

خوردنی‌های اصیل بهاری در خطه آذربایجان

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی غذاها و خوردنی‌های سنتی خطه آذربایجان با توجه به اقلیم و آب و هوای این منطقه کوهستانی در نوع خود بی نظیر است و با وجود این‌که برخی از این خوراکی‌های به یادگار مانده از گذشته‌های بسیار دور و دراز، در تمام شهرهای ایران مشترک است اما نحوه پخت و کیفیت و تنوع محصولات این منطقه جور دیگری به آن غذا هویت اصیل می‌دهد.

نقش هیات‌های مذهبی در مبارزه با کرونا پررنگ است

پیام آذری - تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: نقش هیات‌های مذهبی و حسینی در مبارزه با ویروس کرونا و آگاهی دهی به مردم بسیار پررنگ و مهم است.

ملاحظات شرعی برای تدفین بیماران کرونایی به صورت کامل انجام می شود

پیام آذری - تبریز- استاندار آذربایجان شرقی در خصوص نحوه کفن و دفن بیمارانی که بر اثر کرونا فوت می کنند، گفت: ملاحظات شرعی برای تدفین بیماران کرونایی به صورت کامل انجام می شود.

کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی تا 15 فروردین تعطیل است

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی تا 15 فروردین ماه، کتابخانه های عمومی سراسر استان نیز تا 15 فروردین ماه تعطیل شدند.

برگزاری جشنواره «در خانه هنرمندانه می‌مانیم» در منطقه آزاد ماکو

پیام آذری - ارومیه- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: این سازمان به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها یک جشنواره فرهنگی و هنری با عنوان «در خانه هنرمندانه می‌مانیم» برگزار می‌کند.

بازی‌هایی که شادی را به خانه می‌آورند

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی بازی‌های سنتی دیار آذربایجان، وسیله‌ای برای سرگرمی و تزریق شادی و نشاط به خانه و خانواده در روزهای عید کرونایی است.

تعطیلی رستوران‌ها و تاسیسات بین راهی در آذربایجان شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تعطیلی رستوران‌ها و تاسیسات بین راهی استان در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد.

از هم نشینی با شهریار تا بلبل شرق

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی فرقی ندارد شهرام ناظری باشد یا عالیم قاسم اوف یا هر هنرمند دیگری، بزرگان ادب و هنر هر وقت که گذرشان به تبریز بیفتد، در خانه خسرو سرتیپی جمع شده و مهمان او می‌شوند. او را با شعرخوانی شورانگیزش در برنامه‌های مختلف می‌شناسیم که با حرکت دستانش و صراحت بیان، قدرت و لطافت واژه‌ها را به رخ شنونده می‌کشد.

نوروز در آذربایجان

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی زمین زنده شده و گیاهان سر از برف بیرون آورده و خمیازه کشان، بهار حیات بخش دیگری را به تماشا نشسته‌اند. فصل رویش، حیات دوباره و برکت، قدرت آفرینش را به رخ زمستانی می‌کشد که اکنون جز رو سیاهی چیزی در بساطش ندارد.

مدیرکل جدید میراث فرهنگی آذربایجان شرقی منصوب شد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی پیرو پذیرش استعفای مرتضی آبدار توسط وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، «احمد حمزه‌زاده» در حضور استاندار آذربایجان شرقی به عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی معرفی شد.

فراخوان مسابقه کتابخوانی "در خانه بمانیم" در تبریز منتشر شد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا که توصیه شده شهروندان در تعطیلات نوروز در خانه بمانند، طرح کتابخوانی «در خانه بمانیم، کتاب بخوانیم» توسط شهرداری تبریز به صورت اینترنتی اجرا می‌شود.

چهارشنبه سوری با طعم کرونا در اردبیل

پیام آذری - ایسنا/اردبیل امسال چرشنبه آخشامی (چهارشنبه‌سوری) در استان اردبیل با طعم کرونا در حالی برگزاری است مردم اردبیل فارغ از گفتههای مسئولین و کارشناسان در معابر و خیابانها حضور دارند از هر گوشه شهر صدای انفجار به گوش میرسد مردم بیشتر از چهارشنبه سوری سالهای دیگر در حال خرید این شب هستند. چهارشنبه سوری برای آذربایجان و اردبیلیها روز خاصی است و آداب رسوم خاصی دارند ولی اینبار بدون توجه به شیوع ویروس کرونا در معابر وخیابانهای بدنبال خرید ماهی دودی، سبزه، آجیل... هستند غافل از اینکه این بی احتیاطی و بی توجهی معامله با سلامتی و جان مردم است.

لغو 990 عنوان فعالیت خدمات گردشگری شهرداری تبریز در نوروز 99

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط بحرانی موجود به دلیل شیوع بیماری کرونا و با تصمیم شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز تمامی خدمات گردشگری شهرداری تبریز لغو شده است.

ساير مطالب

تکمیل جاده سلامت در مسیر جاذبه‌های گردشگری شهرستان سراب

سهم محوری روحانیان در مبارزه با کرونا

چهارشنبه سوری؛ جشنی که امسال متفاوت برگزار می‌شود

به‌جای حضور در باغ رضوان ارومیه، اموات خود را مجازی زیارت کنید

برخورد قاطعانه با انتشار دهندگان فراخوان چهارشنبه سوری در آذربایجان شرقی

سهم من رسانه‌ای در مهار کرونا

فعالان مساجد در رفع نیاز افراد آسیب دیده از ویروس کرونا همت کنند

دست سازهای خارجی بر گلوی موسیقی عاشیقی و ملی

برخی کلاس‎های آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان‎ شرقی به صورت مجازی برگزار می‌شود

مجموعه گردشگری غار سهولان مهاباد 2 ماه تعطیل شد

همگرایی و شفافیت، سهم رسانه‌های مهاباد در مدیریت کرونا

عید نوروز آیین‌های ختم درگذشتگان در اردبیل برگزار نمی‌شود

جشنواره ملی «کرونا ضد» در تبریز برگزار می‌شود

سهم رسانه‌ها در مقابله با شیوع کرونا

تشریح برنامه‌های نوروزی شبکه سهند/تنوع برنامه‌های رادیو وتلویزیون

رسم های جالب ایرانیان قدیم در چهارشنبه آخر سال

عید امسال، سنت حسنه صله ارحام از طریق تلفن قابل انجام است

شیوه و منش شهید باکری، سرلوحه فعالیت شهرداران باشد

پروین، ستاره‌ای که از دیار آذربایجان درخشید

سردارانی که عشق را به تصویر کشیدند

برخورد قضایی با متخلفان اسکان مسافر در واحدهای فاقد مجوز رسمی در سطح استان

تمام برنامه‌های گردشگری در منطقه آزاد ارس تعطیل است

تعطیلی برنامه‌های فرهنگی و سینمایی تا پایان سال در اردبیل

پیشرفت 70 درصدی مرمت و بازسازی خانه تاریخی سرخه ای تبریز

احسان علیخانی، پژمان بازغی، سام درخشانی و... در نوروز 99 + عکس

تام هنکس و همسرش به کرونا مبتلا شدند + عکس و جزئیات

سیما تیرانداز و سامان صفاری در سریال جاسوسی + تصاویر

5 انیمیشن ارزشمند و آموزنده برای کودکان شما + عکس

به نفس افتادن دفاتر گردشگری در شوک کرونا + عکس

مرمت مسجد کبود با هدف احیای مجموعه مظفریه ادامه می‌یابد

رامبد جوان، سروش صحت و پیمان قاسمخانی در "چپ، راست" + عکس

کدام بازیگران مجسمه اسکار خود را گم کردند + عکس

نوروز 99 بدون مهمان/ به آذربایجان شرقی سفر نکنید

لغو نمازهای جماعت و مجالس ترحیم در مراغه

میهمانان نوروزی در امامزادگان و بقاع متبرکه آذربایجان‌غربی پذیرش نمی‌شوند

اشتباه اول سحر قریشی + عکس های جدید

تصاویر خاطره انگیز بهروز وثوقی در کنار علی حاتمی و پرویز فنی زاده + بیوگرافی

آقای امین زندگانی، کاری بهتر از دعوت به چالش رقص به ذهنتان نرسید؟

ادل Adele ستاره ایی که از استیج می ترسد! + تصاویر

شبنم مقدمی، هادی حجازی فر و محمد بحرانی در سریال نوروزی + تصاویر

ارتباط 2 سویه مجازی در 95 درصد مدارس بوکان برقرار است

سریال های نوروز 99: ساعت پخش و تصاویر

فقط آموزش‌های شبکه آموزش صدا و سیما مورد تایید است

خبرنگاران چگونه از ابتلا به کرونا پیشگیری کنند؟

5 فیلم مطرح درباره خون آشام‌ها! + عکس

ممنوعیت سفر به روستای تاریخی کندوان

واکنش برزو ارجمند به انتشار چت هایش با سالومه، مجری "من و تو"

بازیگر فیلم "جن گیر" درگذشت + بیوگرافی و آثار

لغو تمام جشنواره ها و نوروزگاه های آذربایجان شرقی

کنایه تند هانیه توسلی به چالش رقص امین زندگانی + عکس

کرونا، برنامه‌های « موسیقی » حوزه هنری آذربایجان غربی را تعطیل کرد

کیرا تایتلی: دیگر برهنه نمی شوم! + جدیدترین عکس ها

خدمات اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان‌غربی به صورت الکترونیکی ارائه می شود

ممنوعیت سفر به روستای گردشگری کندوان

تا پای مرگ رفتن و آسیب دیدگی شدید بازیگران در صحنه فیلمبرداری + عکس

نمایشگاه هنری مجازی برای مقابله با کرونا در تبریز برپا می‌شود

رخوت کرونایی صنعت گردشگری آذربایجان‌شرقی

هوشنگ ظریف، خداحافظ آقای تار و تنبک + بیوگرافی و تصاویر

وعده احسان علیخانی برای تغییر داوران و تغییرات اساسی در "عصر جدید"

ممنوعیت انیمیشن هالیوودی به خاطر محتوای همجنس بازی + عکس

8 کانون فرهنگی هنری آذربایجان‌شرقی برگزیده کشوری شناخته شدند

عکس های جدید و دیدنی از "پایتخت 6" در مازندران

اعترافات صادقانه شقایق فراهانی مقابل مهران مدیری + عکس

بیوگرافی سری دیوی + عکس های سری دیوی و همسر و دخترانش

منوعیت پذیرش مسافر در مراکز اقامتی اردبیل

روایت دردناک مجید مجیدی از گپ و گفت با دو برادر کودک کار!

سریال "وست ورلد" West World + اولین عکس ها و جزئیات فصل سوم

فعالیت کانونی کودکان و نوجوانان در «پیک امید مجازی»

از گلشیفته فراهانی تا الناز شاکردوست: پرستاران ماندگار سینما + عکس

با وجود کرونا، چگونه آرامش را در قلبمان حاکم کنیم؟

مسئول جدید سازمان بسیج اساتید آذربایجان شرقی منصوب شد

پرویز پرستویی درباره علت چت با سالومه مجری "من و تو" توضیح داد

تتلو از خجالت پویا، خواننده لس آنجلسی درآمد! + عکس

جدیدترین اخبار "عصر جدید": از معرفی پرریسک ترین شرکت کننده تا زمان دقیق پخش

انتظار نمی رفت پرستویی با سالومه دل بدهد و قلوه بگیرد! + عکس

حمله و فحاشی پویا، خواننده لس آنجلسی به ساسی مانکن و تتلو + عکس

آموزش‌های پیشگیرانه و بهداشتی در مراکز گردشگری اردبیل انجام می‌گیرد

پیام امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی در پی درگذشت مادر شهیدان پرهیخته

آرمین 2afm بالاخره مجاز شد + توضیحات بیشتر

انیمیشن ایرانی واجد شرایط اسکار 2021 + عکس

رفتار امام جواد (ع)، منتقدان را هم شرمنده می‌کرد

راهیابی فیلم سایه‌های سنگین کلاغ به جشنواره فیلم آمریکای جنوبی

مهلت ارسال آثار به جشنواره «داستانک کُردی» در مهاباد تمدید شد

از مهناز افشار تا داروغه زاده: واکنش به هک شدن پیج سالومه و لو رفتن دایرکت هایش با هنرمندان + عکس

برنامه های تلویزیون در تحویل سال 99 + عکس

محمدرضا شجریان به خانه برمی گردد؟

برگزاری هفتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی ارس به تعویق افتاد

مرمت کالبدی مستمر عناصر تاریخی مجموعه جهانی بازار تبریز طی سال جاری

محمد رسول اف، کارگردان و فیلمساز ایرانی به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد؟

اعلام زمان برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر/ تعویق به دلیل ویروس کرونا

کتاب رابطه امنیت و گردشگری منتشر شد

کنسرت رایگان خواننده معروف، در ازای حمله وحشیانه! + بیوگرافی

ظرفیت تبریز در خارج از مرزهای ایران برجسته است

احسان علیخانی: ماچ و بوسه و بغل کردن "عصر جدید" قبل از شیوع ویروس کرونا در کشوره! + عکس

مهناز افشار و باز هم سانسور! + عکس

بازدیدهای گروهی از موزه‌های آذربایجان غربی لغو شد

انیمیشنی که از ریاست "ترامپ" تا شیوع "کرونا" را پیش بینی کرد + تصاویر

از نیکول کیدمن تا اما استون: ستارگان سینما در سریال های تلویزیونی + عکس

پژمان بازغی با موهای سفید در "بازیوو" + عکس

آنتونیو باندراس در فیلم تهیه کننده ایرانی + توضیحات بیشتر