پیام آذری

آخرين مطالب

علمي

برنج شالیزارهای کشور توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی مورد آزمایش علمی قرار می گیرند

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی معاونت پژوهشی و گروههای مرتبط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی به کارفرمایی مرکز تحقیقات برنج کشور در زمینه آنالیز و مطالعه سموم شالیزارهای کشت برنج کشور همکاری و مشارکت می کند.

حوزه فناوری اطلاعات و علوم جدید، عرصه رقابت دولت‌ها است

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با بیان این‌که اکنون "فناوری اطلاعات" به کمک علم آمده است، افزود: امروزه رقابت در تمامی علوم، در حوزه اطلاعات اتفاق می‌افتد و حوزه "فناوری اطلاعات و علوم جدید" عرصه رقابت دولت‌ها است.

آنالیز باقیمانده سموم برنج کشور در آذربایجان‌غربی

پیام آذری - ارومیه- مرکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی با همکاری موسسه تحقیقات برنج کشور در زمینه آنالیز باقیمانده برخی سموم مصرفی در شالیزارهای برنج همکاری تخصصی و پژوهشی دارد.

انعقاد دو تفاهم نامه همکاری در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

پیام آذری - ایسنا/اردبیل معاون فناوری مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل از انعقاد دو تفاهم‌نامه همکاری در مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل با هدف توسعه فعالیت‌ها و بهره‌مندی واحدهای فناور خبر داد.

اجرای بسیج ملی «تغذیه سالم با جایگزین‌های غذایی سالم» در آذربایجان شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رییس بهبود تغذیه جامعه آذربایجان شرقی از برگزاری دهمین «بسیج ملی تغذیه» در سال جاری با شعار "تغذیه سالم با جایگزین‌های غذایی سالم" خبر داد و گفت: این کمپین با هدف اطلاع رسانی و آموزش جایگزین‌های غذایی سالم به صورت هماهنگ در سطح استان برگزار می‌شود.

اجرای موفق طرح «سرباز ماهر» در اردبیل / جهاددانشگاهی، برنامه‌ریزی مناسبی در اجرای طرح سرباز ماه

پیام آذری - ایسنا/اردبیل معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل و با همکاری سازمانهای مردم نهاد مرتبط با حوزه آموزش، طرح «سرباز ماهر» با موفقیّت در استان اردبیل اجرا شد.

توسعه کشت زعفران به روش هیدروپونیک در دانشگاه ارومیه

پیام آذری - ارومیه- طرح توسعه کشت، تکثیر و تغذیه زعفران در شرایط هیدروپونیک که با حمایت مالی بنیاد ملی نخبگان و با هدف آموزش، توانمندسازی و ایجاد زمینه اشتغال برای دانشجویان نخبه در دانشگاه ارومیه در حال انجام است، به گفته کارشناسان دارای مزیت‌های متعدد است .

شرکت بیش از 1000 دانش‌آموز در مسابقات ورزشی دهه فجر

پیام آذری - ایسنا/اردبیل معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در ایام مبارک دهه فجر سالجاری 1100 نفر دانش‌آموز در مسابقات ورزشی شرکت می‌کنند.

شرکت بیش از 1 هزار دانش‌آموز در مسابقات ورزشی دهه فجر

پیام آذری - ایسنا/اردبیل معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در ایام مبارک دهه فجر سالجاری یک هزارو 110 نفر دانش‌آموز در مسابقات ورزشی شرکت می‌کنند.

مشهورترین و متفاوت‌ترین میوه دانشگاه تبریز

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی دانشگاه تبریز با داشتن فضای سبز و درختان زینتی خاص، یکی از دانشگاه‌های سرآمد کشور از نظر دارا بودن فضای سبز بوده و نوعی توت یکی از میوه‌های غیرخوراکی و تزیینی است که از دیرباز در این دانشگاه وجود داشته و دانشجویان گروه‌های مختلف مهندسی کشاورزی با آن آشنایی دارند، اما این میوه به تازگی شهرت بیشتری پیدا کرده است.

ضرورت بهره‌مندی شرکت‌های فناور از پلتفرم‌های اقتصاد اشتراکی

پیام آذری - سمینار آموزشی«بررسی نقش فناوری اطلاعات و پلتفرم‌های اقتصاد اشتراکی در حوزه گیاهان دارویی» با همکاری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل و شتابدهنده جاویدان، در اتاق بازگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد.

آموزش منابع انسانی مولفه بسیار مهم در توسعه پایدار است

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی شرکت تراکتورسازی را به عنوان برند آذربایجان عنوان کرد و افزود: آموزش منابع انسانی شرکت های صنعتی مولفه بسیار مهمی در توسعه پایدار است.

چگونه دانشجویانی با نشاط داشته باشیم؟

پیام آذری - شادی و نشاط در جامعه و به ویژه در مجامع علمی و دانشگاه‌ها امری اساسی و بااهمیت است، چراکه این موضوع در ابعاد مختلف اثرگذار بوده و نبود آن نیز جامعه و دانشگاه را با چالش‌های بسیار جدی مواجه می‌کند.

پوشش وارنیش فلورایدتراپی در مدارس ابتدایی آذربایجان‌غربی به 95 درصد رسید

پیام آذری - ارومیه- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی گفت: پوشش وارنیش فلورایدتراپی در مدارس ابتدایی استان که به عنوان یک برنامه مهم کشوری مطرح است، در استان به 95 درصد رسید.

در مقابل فرسایش بایستیم/ ایران رتبه اول فرسایش تشدیدی خاک در دنیا

پیام آذری - استاد گروه خاک شناسی دانشگاه تبریز با اشاره به اهمیت آگاه سازی عمومی در راستای فرسایش خاک، اظهار کرد: فرسایش خاک هرساله با نابودی اراضی مستعد کشاورزی باعث کاهش دو الی سه درصدی محصولات کشاورزی نیز می‌شود، چه بسیار است تمدن‌هایی از جمله تمدن بین النهرین که فقط به خاطر فرسایش و از بین رفتن خاک نابود شده‌اند.

چه بر سر زمستان‌ آذربایجان آمده است؟

پیام آذری - عضو هیئت علمی گروه آب و هواشناسی دانشگاه تبریز علل کاهش بارش برف و باران در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.

رسانه ها در انتشار اخبار خودکشی به چه نکاتی توجه کنند؟

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی کارگاه یک روزه آموزشی سلامت روان و رسانه در تبریز با محوریت خودکشی و آسیب های اجتماعی و رسانه، ویژه دست اندرکاران رسانه، روابط عمومی و سلامت روان استان برگزار شد.

سمینار آموزشی بررسی نقش فناوری اطلاعات در حوزه گیاهان داروئی برگزار می شود

پیام آذری - ایسنا/اردبیل سمینار آموزشی بررسی نقش فناوری اطلاعات و پلتفرم‌های اقتصادی در حوزه گیاهان داروئی با همکاری مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل و شتابدهنده جاویدان، در اتاق بازرگانی اردبیل برگزار می‌شود.

مایه‌کوبی 600 هزار دام آذربایجان‌غربی علیه لمپی‌اسکین و بروسلوز

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز طرح مایه‌کوبی 600 هزار دام استان، گفت: عملیات مایه‌کوبی علیه بیماری‌های لمپی‌اسکین و بروسلوز با همکاری 30 اکیپ دامپزشکی انجام می‌شود.

12 طرح در پژوهشکده آبزی‌پروری دانشگاه ارومیه در حال اجراست

پیام آذری - ارومیه- پژوهشگر برتر کشور و رییس پژوهشکده آرتمیا و آبزی‌پروری دانشگاه ارومیه گفت: 12 طرح تحقیقاتی این پژوهشکده در زمینه‌های آرتمیا، ماهیان قزل‌آلا و سایر آبزیان در اکوسیستم‌های طبیعی در حال اجراست.

اختصاص 5 هکتار از اراضی دانشگاه ارومیه برای ساخت مرکز رشد دانشکده فنی خوی

پیام آذری - ارومیه- رییس دانشگاه ارومیه گفت: با همکاری پارک علم و فناوری استان پنج هکتار از اراضی این دانشگاه در جنب دانشکده فنی و مهندسی خوی به ساخت مرکز رشد این دانشکده اختصاص یافت.

نشست بررسی نقش جنبش دانشجویی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار شد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارومیه گفت: در گام دوم انقلاب باید تحصیلات و مهارت ها متناسب با نیاز جامعه و توسعه اقتصاد مقاومتی صورت گیرد.

نامگذاری ساختمان شماره 2 دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی به نام سردار سلیمانی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی ساختمان شماره دو دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی طی مراسمی با حضور مسئولان به نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

فراخوان جذب مدرس در دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌شرقی به منظور تأمین مدرسان دوره‌های علمی کاربردی، از بین افراد متخصص، مجرب و بومی واجد شرایط در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری می‌کند.

تکلیف امتحانات روزهای دوشنبه و سه شنبه دانشگاه‌های آذربایجان شرقی چه می‌شود؟

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی در پی برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد قاسم سلیمانی، تعدادی از دانشگاه‌های تبریز امتحانات خود را در روزهای دوشنبه و سه شنبه لغو کردند.

امتحانات دانشگاه تبریز لغو نشده است

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی معاون آموزشی دانشگاه تبریز با تکذیب شایعه تعطیلی و لغو امتحانات دانشگاه تبریز در روز دوشنبه گفت: دانشگاه تبریز در روز دوشنبه تعطیل نخواهد بود.

نفوذ هکر‌های ایرانی به یک سایت دولتی آمریکا

پیام آذری - بنابر اعلام خبرگزاری فرانسه، هکر‌های ایرانی با نفوذ به یک سایت دولتی آمریکا، پیام‌هایی را منتشر کرده‌اند مبنی بر این که انتقام سردار سلیمانی را از آمریکا خواهند گرفت

ثبت‌نام 79 واحد صنعتی آذربایجان‌غربی در سامانه «تاپ»

پیام آذری - ارومیه- رییس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: مدیران 79 واحد صنعتی تولیدی این استان در سامانه ملی تاپ (توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار) ثبت‌نام کرده‌اند.

توت آمریکایی، مشهورترین میوه دانشگاه تبریز

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی دانشگاه تبریز با داشتن فضای سبز و درختان زینتی خاص، یکی از دانشگاه‌های سرآمد کشور از نظر دارا بودن فضای سبز بوده و توت آمریکایی یکی از میوه‌های غیرخوراکی و تزیینی است که از دیرباز در این دانشگاه وجود داشته و دانشجویان گروه‌های مختلف مهندسی کشاورزی با آن آشنایی دارند، اما این میوه به تازگی شهرت بیشتری پیدا کرده است.

انجام بیش از 55 طرح پژوهشی کارفرمایی توسط گروه شیمی تجزیه جهاددانشگاهی آذربایجان غربی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی مدیر گروه پژوهشی شیمی تجزیه گرایش کروماتوگرافی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از اجرای موفق بیش از 55 طرح پژوهشی کارفرمایی توسط این گروه پژوهشی در راستای رفع نیازهای استان و منطقه خبر داد.

فعالیت‌های پژوهشی نباید در چاپ مقالات خلاصه شود

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با بیان اینکه فعالیت‌های پژوهشی در دانشگاه‌ها نباید صرفا در چاپ مقالات خلاصه شود، گفت: در کنار چاپ مقالات، علم نیز باید به ثروت تبدیل شود که این امر با تجاری سازی ایده‌ها میسر خواهد شد.

توافق برای فعالیت مشترک برای احیای دریاچه ارومیه

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی توان افزایی شرکت های خدماتی مجری همکار طرح در اجرای پروژه توسعه مشارکتی فنآوری(ptd) برای جلب مشارکت مردم در احیای دریاچه ارومیه در دستور کار همکاری جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و سازمان محیط زیست کشور قرار گرفت.

تسلط به علوم روز بالینی نیاز اساسی پرستاری است

پیام آذری - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به پیشرفت و توسعه علوم و آموزش های پزشکی و پرستاری گفت: پرستاران باید به علوم روز بالینی مسلط باشند.

احداث خوابگاه دانشجویی در دانشگاه ارومیه از پیشرفت مناسب برخوردار است

پیام آذری - ارومیه- معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: عملیات ساخت خوابگاه دانشجویی «15 خرداد» از پیشرفت فیزیکی مناسب برخوردار است و تا مهرماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

ساير مطالب

عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه پژوهشگر برتر کشوری انتخاب شد

سورپرایز آذری جهرمی کلا روی هوا ماند

موسسات آموزشی در کشور ساماندهی می‌شود

آرمان‌های جامعه با سرمایه گذاری در تعلیم و تربیت محقق می‌شود

دانشگاه علوم پزشکی تبریز جایزه "تعالی منابع انسانی" را کسب کرد

مهارت آموزی و کارآفرینی رویکرد جدید دانشگاه

دانشگاهیان، پیشتاز مشارکت در انتخابات باشند

برگزاری مسابقات دومینو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشترود

پژوهش در آموزش و پرورش متوقف نشده است

باید به مقوله پژوهش در دانشگاهها توجه بیشتری شود

تهدید آینده علمی دانش آموختگان دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز

2 واحد تحقیقاتی و پژوهشی در موسسه تحقیقات دیم کشور راه‌اندازی شد

صرف 270 میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی برای پژوهش در دانشگاه هنر تبریز

کشور را از مقاله‌زدگی نجات دهیم

سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و کسب‌وکار در تبریز برگزار می‌شود

سیاست دانشگاه آزاد اسلامی حرکت به سمت مهارت آموزی است

فعالیت در تشکل‌ها، زمینه مسئولیت پذیری دانشجویان را فراهم می‌کند

سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و کسب‌وکار در تبریز برگزار می شود

2 رشته جدید در دانشکده علوم پزشکی خلخال راه‌اندازی می‌شود

جهاددانشگاهی اردبیل فعالیت خوبی در توسعه شرکت‌های فناور دارد

گردهمایی مدیران اداره های شاهد و ایثارگر منطقه سه کشور برگزار شد

حوزه و دانشگاه باید نگاه مشترک به آینده داشته باشند

مزرعه تحقیقاتی فندق و گیاهان دارویی در اردبیل راه اندازی می‌شود

فعالیت 95 هسته فناور در دانشگاه محقق اردبیلی

پژوهشگران و فناوران برتر در اردبیل تجلیل شدند

مرکز نوآوری شتاب‌دهی خدمات شهری راه‌اندازی می‌شود

دانشگاه علمی کاربردی بر اساس نیاز جامعه رشته‌های خود را تغییر می‌دهد

توسعه مهارت‌ها زیر بنای رشد علم و فناوری است

قشر جوان به سمت تحقیقات هدایت شوند

برگزاری مسابقات مناظرات دانشجویی جزو فعالیت‌های فاخر فرهنگی محسوب می‌شود

آموزش‌ها باید به گونه‌ای باشد که دانش آموختگان بدون دغدغه کارآفرین باشند

دانشگاه‌ها به سمت رفع نیازهای جامعه حرکت کنند

مطالبه گری و آرمان خواهی جزو انتظارات از جنبش دانشجویی است

مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز به کار خود پایان داد

حمایت از راه اندازی پارک تخصصی علم و فناوری کشاوری جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

کارشناسان برای کاهش تبخیر آب دریاچه ارومیه طرح ارایه کنند

رقابت با بخش‌های صنعتی و خصوصی در برنامه دانشگاه نیست

«اولین انجمن علمی اوتیسم در دانشگاه تبریز» آغاز به کار کرد

گزارش ایسنا از دومین روز مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز

"مهارت" باید در آذربایجان شرقی به یک موضوع مستقل تبدیل شود

189 طرح تحقیقاتی موسسه تحقیقات دیم کشور در حال اجراست

17 مرکز علمی کاربردی در آذربایجان شرقی تعطیل می شود

تعطیلی و توقف فعالیت سه مرکز دانشگاه علمی کاربردی در آذربایجان شرقی

رتبه برتر دانشگاه علمی-کاربردی آذربایجان‌شرق در کشور

گزارش ایسنا از اولین روز مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز

3 محصول جهاد دانشگاهی اردبیل وارد مرحله تجاری‌سازی شد

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه اردبیل گشایش یافت

سومین مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز آغاز به کار کرد

انتقاد پذیری و گفتمان سازی باید در چارچوب علم و ادب در جامعه نهادینه شود

رونمایی از 12 محصول فناورانه

یک درصد اعتبارات در حوزه پژوهش هزینه می‌شود

دانشگاه تبریز با 200 دانشگاه جهان تفاهم نامه دارد

مرحله استانی مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی در آذربایجان غربی برگزار شد

اعتماد دانشگاه و صنعت، نخستین گام در ایجاد مرکز تحقیقات کیف، کفش و چرم

اولین ورکشاپ بین المللی مشترک دانشگاه بناب با دانشگاه آتاترک کشور ترکیه برگزار شد

جزئیات برگزاری مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز

مزارع سبزیکاری از عناصر هویتی تبریز هستند، آنها را نابود نکنید

مهارت آموزی برای خوداشتغالی دانشجویان ضروری است

حمایت از فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی

آزمایشگاه سیستم‌های الکتروپنوماتیک دانشگاه هنر اسلامی تبریز راه‌اندازی شد

دانشجویان می توانند استقلال علمی کشور را تثبیت کنند

ترویج ازدواج آسان دانشجویی در دانشگاه‌های استان اردبیل

رونمایی از داروی جدید بومی‌سازی شده دامی

تبریز، میزبان مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور

دانشجویان دانشگاه تبریز یک روز در هفته به کارآموزی می‌پردازند

دانشجو در مسائل سیاسی دنباله رو کسی نیست

کسب 2 رتبه برتر توسط دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی در جشنواره جوان خوارزمی

تلگرام و اینستاگرام احتمالاً در روز جمعه رفع فیلتر می شوند

فیلترشکن‌های کانال آمدنیوز گوشی را هک می کنند

حاکمیت ما امکان اعمال مقررات بر شبکه‌های اجتماعی بین‌المللی را ندارد

اولین تاکسی پرنده دنیا، ولوکوپترVolocopter در نمایشگاه CES 2018

«ویز» رفع فیلتر شد

شکایت دولت از استارت‌آپ‌ها پس گرفته می‌شود

تولید آیفون ایکس، آیفون 8 و 8 پلاس در تابستان 2018 متوقف خواهد شد!

آخرین ابر ماه سال 96، ماه گرفتگی و ماه کامل آبی در شامگاه 11 بهمن 96

توضیح محققان در خصوص تصاویر نادرست سامانه بارشی

ادامه حیات USSD مشروط به تضمین امنیت توسط اوپراتور ها شد

فیس‌بوک برای کاربران مُسِن شده است

آژیر خطر برای کره زمین/ جان 100 میلیون نفر گرفته میشود؟

تشخیص سن از طریق چهره با راهکار های جدید

استیون هاوکینگ درگذشت

توییت وزیر ارتباطات درباره حمله سایبری به کشور

تعریف بن کارت های نمایشگاه کتاب بر روی کارت ملی هوشمند

اولین فردی که به مریخ می‌رود باید یک خانم باشد

مقطع هنرستان 5 ساله می شود

آغاز ثبت‌نام بن کتاب استادان دانشگاه‌ از امروز

با دام جدید هکرها آشنا شوید

22 درصد از تولیدات علمی کشورهای اسلامی توسط پژوهشگران ایران

اعلام نرخ شهریه مدارس غیر انتفاعی چه زمانی اعلام می شود؟

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دولت

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

مهلت ثبت نام الکترونیکی کتاب درسی تمدید شد

جزئیات ثبت‌نام دانش‌آموزان در سال تحصیلی آینده ابلاغ شد

کشف یک شکل هندسی جدید!

نوبل ریاضی به ریاضیدان کُرد ایرانی رسید

مردی که پس از مرگش زنده خواهد ماند

رژیم غذایی خیلی کم‌کالری، راهکاری نوین یا برنامه‌‌ای ثابت شده؟

حمله امنیتی به 50 میلیون فیسبوکی

فیسبوک باز هم حساب ایرانی‌ها را بست

بیشترین عبارات جستجو شده سال 2018 در گوگل

تا آخر امروز اسنپ خود را به‌روزرسانی کنید

فضاپیمای ناسا 2 رکورد ثبت کرد

آرزو‌هایی که 5G برآورده می‌کند

لپ تاپ‌های 40 میلیونی در بازار تهران

تغییرات اساسی در راه وایبر

بلک‌بری سراغ توسعه اینترنت اشیا می‌رود

گوگل پایگاه‌های نظامی تایوان را لو داد

یوتیوب به کودکان خودکشی می‌آموزد

پرتاب اولین ماهواره 5G برای دسترسی به اینترنت

نفوذ هکر‌های ایرانی به 200 شرکت آمریکایی

جهرمی: 350 هزار «آیفون» خاموش شد

دست نگه دارید؛ گوشی‌های تاشو ارزان می‌شوند!

فیسبوک و اینستاگرام از دسترس خارج شدند

در سال 97 بر جهان فناوری چه گذشت؟

خودروی برقی لوکس ارزان قیمت در راه است

خاطره وزیر ارتباطات از قهرمان زندگی‌اش

فیسبوک بیش از دو هزار حساب کاربری ایران و روسیه را مسدود کرد

کودک 3 ساله یک آی‌پد را 49 سال قفل کرد!

اپل، دوباره اپلیکیشن‌های ایرانی را غیرفعال کرد

سامسونگ گلکسی ای 40معرفی شد

پرفروش‌ترین برند‌های لپ‌تاپ کدام‌اند؟

اینستاگرام، صفحه سردار کمالی را مسدود کرد

پیشنهاد ایجاد شبکه امن و بومی به جای اینستاگرام

انجمن فیزیک آمریکا از دو محقق ایرانی تقدیر کرد

امشب بارش شهابی را از دست ندهید

خداحافظی سامسونگ و ال‌جی از بازار ایران

نمایش ایستگاه شارژ خودروهای برقی در گوگل مپ

اگر اینستاگرام‌ هک شد چه کاری باید انجام داد؟

دستیار گوگل به اطلاعات شخصی شما دست می‌یابد

فروشگاه اینترنتی «بامیلو» رسما تعطیل شد

ایده محقق ایرانی برای تسخیر ماه با حفر تونل

سایفون: ایران پیشرفته‌ترین فیلترینگ دنیا را دارد

اطلاعات 49میلیون اینفلوئنسر اینستاگرامی فاش شد

گوگل پسوردهای برخی کاربران را ذخیره کرد

«ناسا» نخستین شریک خود را انتخاب کرد

یک نوجوان سایت اپل را به خاطر استخدام هک کرد

ورود شبکه 5G به ایالات متحده آمریکا

هشدار هوآوی به آمریکا: به خودتان آسیب می‌زنید

ثبت نخستین تصویر از گرد و غبار اطراف سیاهچاله

یافتن تولیدات گمشده اپل حتی در صورت آفلاین

هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد

مزیت شبکه اینترنت 5G فقط سرعت نیست!

اختلال مجدد اینستاگرام در سراسر جهان

هوش مصنوعی مچ دزدان فروشگاه را می‌گیرد

کشف کوچک‌ترین سیاره توسط فضاپیمای «تس»

ناسا در فضا فلفل پرورش می‌دهد

شناسایی 18 پروژه خدمات الکترونیک تامین اجتماعی با رایتل

چهار ایرانی نامزد دریافت جوایز ژئوفیزیک آمریکا

اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد

هکِ گوشی‌ مقامات 20 کشور از طریق واتس‌اپ