پیام آذری

آخرين مطالب

علمي

"مهارت" باید در آذربایجان شرقی به یک موضوع مستقل تبدیل شود

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به صنعتی بودن استان، عدم تامین نیروی کار ماهر برای حوزه صنعت و در دیگر بخش های خدماتی را از آسیب های جدی در عدم تحقق شعار سال "رونق تولید" برشمرد و افزود: موضوع مهارت در استان باید به یک موضوع مستقل تبدیل شود.

17 مرکز علمی کاربردی در آذربایجان شرقی تعطیل می شود

پیام آذری - تبریز- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با اشاره به ابلاغیه ریاست جمهوری مبنی بر تعطیلی مراکز دولتی این دانشگاه در سطح کشور، گفت: از مجموع 33 مرکز علمی کاربردی در استان 17 مرکز پذیرش دانشجوی جدید نخواهند داشت.

تعطیلی و توقف فعالیت سه مرکز دانشگاه علمی کاربردی در آذربایجان شرقی

پیام آذری - تبریز- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی آذربایجان شرقی افزود: در راستای کیفی سازی مراکز استان، مرکز آموزش علمی و کاربردی مراغه به دلیل ضعف کیفیت تعطیل و دو مرکز دیگر در شهر تبریز که به دلیل سوء مدیریت دچار ضعف کیفیت شده بودند، مشمول توقف دوره شده اند.

گزارش ایسنا از اولین روز مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی سومین دوره مسابقات مناظره‌ی دانشجویی ویژه‌ی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور 16 تیم منتخب از 16 استان کشور، به میزبانی تبریز آغاز به کار کرد، روز اول 16 تیم مراکز علمی –کاربردی استان‌ها با یکدیگر به رقابت پرداختند که از بین این تیم‌ها هشت تیم برنده‌ی دور اول مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور شدند.

سومین مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز آغاز به کار کرد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی سومین دوره مسابقات مناظره‌ی دانشجویی ویژه‌ی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور 16 تیم منتخب از 16 استان کشور، از 17 تا 20 آذرماه به میزبانی تبریز آغاز به کار کرد.

انتقاد پذیری و گفتمان سازی باید در چارچوب علم و ادب در جامعه نهادینه شود

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت مناظره و گفتمان سازی در جامعه، دانشگاه را مکانی تاثیرگذار برای انجام چنین فعالیت هایی عنوان کرد و گفت: انتقاد پذیری و گفتمان سازی در چارچوب علم و ادب باید در جامعه نهادینه شود، دانشگاه می تواند در تحقق این امر نقش مهمی ایفا کند.

رونمایی از 12 محصول فناورانه

پیام آذری - ایسنا/اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: همزمان با هفته پژوهش و در محل نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناورانه 12 محصول جدید پارک رونمایی می‌شود.

یک درصد اعتبارات در حوزه پژوهش هزینه می‌شود

پیام آذری - معاون هماهنگی منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: یک درصد اعتبارات هزینه‌ای دستگاه‌های اجرایی غیر از فصل یک و 6 در حوزه پژوهش هزینه می‌شود که 25 دستگاه‌ اجرایی را شامل می‌شود.

دانشگاه تبریز با 200 دانشگاه جهان تفاهم نامه دارد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رییس دانشگاه تبریز گفت: این دانشگاه در سال‌های اخیر گام‌های موثری برای توسعه همکاری‌های بین‌المللی برداشته و هم اکنون با 200 دانشگاه دنیا تفاهم همکاری دارد که بیشترین آن‌ها با دانشگاه‌های کشور ترکیه است.

مرحله استانی مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی در آذربایجان غربی برگزار شد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان غربی به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی؛ مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی در استان برگزار شد.

اعتماد دانشگاه و صنعت، نخستین گام در ایجاد مرکز تحقیقات کیف، کفش و چرم

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: با مجموعه اقداماتی که برای راه‌اندازی مرکز تحقیقات کیف، کفش و چرم انجام دادیم، توانستیم اعتماد را بین دانشگاه و صنعت ایجاد کنیم.

اولین ورکشاپ بین المللی مشترک دانشگاه بناب با دانشگاه آتاترک کشور ترکیه برگزار شد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی اولین ورکشاپ بین المللی مشترک دانشگاه بناب با دانشگاه آتاترک کشور ترکیه به میزبانی دانشگاه آتاترک با حضور دانشمندان و صاحب‌نظران ریاضی از کشورهای مختلف جهان برگزار شد.

جزئیات برگزاری مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی دبیر ستاد برگزاری مسابقات مناظره‌ی دانشجویی جزئیات مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور در تبریز را تشریح کرد.

مزارع سبزیکاری از عناصر هویتی تبریز هستند، آنها را نابود نکنید

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی استاد دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز گفت: مزارع سبزیکاری تبریز یکی از عناصر هویتی شهر بوده و با وجود تهدیدات متعدد اعم از سودآوری ساخت و ساز و افزایش بهای زمین در این منطقه، هنوز علاقمندی به تولید سبزی، بین سبزیکاران این منطقه وجود دارد.

حمایت از فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی

پیام آذری - ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از حمایت از فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال دانشجویان، ساخت خوابگاه دانشجویی جدید 320 نفری نیز از سال گذشته آغاز شده است.

آزمایشگاه سیستم‌های الکتروپنوماتیک دانشگاه هنر اسلامی تبریز راه‌اندازی شد

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی آزمایشگاه سیستم‌های الکتروپنوماتیک برای اولین بار به همت متخصصان داخلی در دانشکده طراحی اسلامی دانشگاه هنر اسلامی تبریز طراحی، بومی‌سازی و راه‌اندازی شد.

تبریز، میزبان مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی از میزبانی تبریز در برگزاری مسابقات مناظرات دانشجویی مراکز علمی کاربردی سراسر کشور خبر داد.

دانشجویان دانشگاه تبریز یک روز در هفته به کارآموزی می‌پردازند

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز خبر داد: طی برنامه ریزی‌های انجام گرفته قرار است تا 4 روز در هفته، کلاس درس برگزار شود و یک روز نیز به کارآموزی در حوزه‌های مختلف صنعت و کشاورزی اختصاص یابد.

دانشجو در مسائل سیاسی دنباله رو کسی نیست

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تبریز با اشاره به این‌که برخی افراد و به خصوص انسان‌های سیاسی به دنبال سوء استفاده از عواطف و احساسات دانشجویان هستند، متذکر شد: اما این را بدانند که دانشجو خودش فکر دارد و دنباله رو کسی نیست.

کسب 2 رتبه برتر توسط دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی در جشنواره جوان خوارزمی

پیام آذری - ایسنا/آذربایجان شرقی با اعلام نتایج نهایی داوری طرح‌های بخش دانش آموزی بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی ازسوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانش آموزان آذربایجان شرقی حائز رتبه اول کشوری گروه زبان و ادبیات فارسی و سوم کشوری گروه مکاترونیک بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی شدند.

تلگرام و اینستاگرام احتمالاً در روز جمعه رفع فیلتر می شوند

پیام آذری - یک عضو اصلاح‌طلب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به تشریح جلسه این کمیسیون درباره حوادث اخیر پرداخت و از رفع انسداد تلگرام و اینستاگرام در روز جمعه این هفته خبر داد.

اولین تاکسی پرنده دنیا، ولوکوپترVolocopter در نمایشگاه CES 2018

پیام آذری - این تاکسی پرنده در نمایشگاه CES در لاس وگاس امروز اولین پرواز خود را در ایالات متحده آمریکا به نمایش گذاشت."ولوکوپتر" پس از پایان سخنان "برایان کرزانیچ"، مدیر عامل اینتل در صحنه نمایشگاه CES برای یک پرواز کوتاه به هوا بلند شد و با احتیاط و ایمنی کامل به زمین نشست.

«ویز» رفع فیلتر شد

پیام آذری - در حالیکه مسیریاب ویز به دستور دادستانی فیلتر شده بود بنابر گزارش کاربران اینترنت این اپلیکیش هم اکنون روی اینترنت ثابت و سیار بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده شده است.

شکایت دولت از استارت‌آپ‌ها پس گرفته می‌شود

پیام آذری - امروز در دولت این تصمیم گرفته شد که، شکایت بدنه دولت از کسب و کارهای نوپا قبل از مطرح شدن در مراجع قضایی، در کمیته‌ای به مسوولیت معاونت حقوقی ریاست جمهوری و عضویت نمایندگان وزارت ارتباطات، وزارت کار و معاونت علمی ریاست جمهوری بررسی شود و سپس به دستور قضایی ارجاع شود.

آخرین ابر ماه سال 96، ماه گرفتگی و ماه کامل آبی در شامگاه 11 بهمن 96

پیام آذری - در شامگاه 11 بهمن 3 واقعه همزمان "ماه کامل آبی"، "ابر ماه" و "ماه گرفتگی" کلی را شاهد هستیم و تمام ساکنان زمین که در وضعیت شب قرار داشته باشند، این وقایع را  مشاهده خواهند کرد.

ادامه حیات USSD مشروط به تضمین امنیت توسط اوپراتور ها شد

پیام آذری - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره مباحث اخیر مطرح شده در مورد قطع سرویس USSD در کشور تاکید کرد که اگر اپراتورها نتوانند از عهده تضمین امنیت بسترهای USSD بربیایند، قطعا نظر ما هم این است که این شیوه ادامه پیدا نکند

تشخیص سن از طریق چهره با راهکار های جدید

پیام آذری - در پژوهشی که توسط محققان ایرانی انجام‌شده، روشی برای بالا بردن دقت سیستم‌های تخمین سن از روی چهره ابداع شده است که می‌تواند کارایی چنین سیستم‌هایی را بالاتر ببرد.

استیون هاوکینگ درگذشت

پیام آذری - استیون هاوکینگ، فیزیکدان برجسته جهان در سن 76 سالگی دار فانی را وداع گفت.

مقطع هنرستان 5 ساله می شود

پیام آذری - مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش از تشکیل کمیسیونی برای بررسی و ایجاد دوره کاردانی پیوسته برای هنرجویان دوره فنی و حرفه‌ای و پنج ساله شدن تحصیل در این رشته خبر داد.

آغاز ثبت‌نام بن کتاب استادان دانشگاه‌ از امروز

پیام آذری - قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام استادان دانشگاه‌ها و حوزه علمیه و سازمان‌ها و نهادها برای دریافت بن خرید کتاب خبر داد.

با دام جدید هکرها آشنا شوید

پیام آذری - جاسوسان سایبری با نفوذ از طریق اینترنت اکسپلورر، سیستم‌های رایانه ای قربانیان خود را آلوده و کدهای مخرب را در آن بارگذاری می‌کنند.

ساير مطالب

یافتن تولیدات گمشده اپل حتی در صورت آفلاین

هک کردن تمام آیفون‌ها و آی‌پد‌ها ممکن شد

مزیت شبکه اینترنت 5G فقط سرعت نیست!

اختلال مجدد اینستاگرام در سراسر جهان

هوش مصنوعی مچ دزدان فروشگاه را می‌گیرد

کشف کوچک‌ترین سیاره توسط فضاپیمای «تس»

ناسا در فضا فلفل پرورش می‌دهد

شناسایی 18 پروژه خدمات الکترونیک تامین اجتماعی با رایتل

چهار ایرانی نامزد دریافت جوایز ژئوفیزیک آمریکا

اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد

هکِ گوشی‌ مقامات 20 کشور از طریق واتس‌اپ

جهرمی: وصل شدن اینترنت موبایل معلوم نیست!

آمار‌های دروغ درباره اینترنت موبایل

آخرین وضعیت دسترسی کاربران به اینترنت

آذری‌ جهرمی: پیگیر وصل اینترنت موبایل هستم

طرح ملی «اردوهای فناورانه ایران مرز پرگهر» در اردبیل برگزار شد

تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان آذربایجان‌شرقی کمتر از اصفهان و خراسان است

مردم آذربایجان شرقی با خیال راحت مرغ بخرند

سالانه 2 میلیارد تن فرسایش خاک در حوضه‌های آبخیز کشور صورت می‌گیرد

پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی نانوکامپوزیت‌های نوین پایه نیترید تیتانیم ساختند

سرآغازی برای تولیدات دانشجویی در دانشگاه ارومیه

دانشگاه کنشگر یا منفعل؟

برگزاری سمینار یک روزه میزان خطرپذیری لرزه‌ای شهر تبریز با نگرشی به زلزله میانه

16 اختراع در پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی تایید شد

شستشوی مداوم دست ها با آب و صابون فرد را در برابر آنفلوآنزا مصون می کند

آنتی بیوتیک ها بر ویروس آنفلوآنزا تاثیری ندارد

آگاه‌سازی عمومی اثرگذارترین راه در پیشگیری از آنفلوانزاست

دانشگاه تبریز با 200 دانشگاه دنیا همکاری دارد

دوره "آموزش سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" برگزار می‌شود

ضرورت بهبود ارتباط میان بخش صنعت و دانشگاهها

سمینار آشنایی با فرصت همکاری های علمی با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور آلمان برگزار شد

پذیرش 90 درصد ظرفیت مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی انجام می‌شود

اغنای مخاطب، مهمترین هدف یک مقاله است

انتقال هدفمند ماده شیمی‌درمانی به تومورهای جامد توسط تیم دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل ثبت اختراع شد

آغاز تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه

نکاتی که باید درباره سرطان و پیش‌گیری از آن بدانیم

مناظره‌ دانشجویی فرصتی برای بیان نقطه نظرات جامعه دانشگاهی است

انباشت دانش‌آموز در رشته تجربی زنگ خطر برای نظام آموزشی

اردبیل استان برتر در پروژه مهر معرفی شد

بازدید دانشجویان غیر ایرانی تبریز از منطقه آزاد ارس

مرکز کشت زعفران در دانشگاه ارومیه افتتاح شد

فعالیت 5 مرکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد تبریز

رشته های تخصصی جدید در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دایر می شود

آغاز به کار سومین نمایشگاه کار در دانشگاه تبریز

تحریم، دانشگاه‌ و صنعت را به ارتباط با هم علاقه‌مندتر کرده است

بهره مندی بیش از 6000 دهیار و کارشناسان از دوره های آموزشی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی

باید به فن‌آفرینی و ایجاد ثروت در فعالیت‌های علمی دانشگاه توجه کرد

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی منصوب شد

کنفرانس بین المللی افق‌های نو در مطالعات زبانی در تبریز آغاز بکار کرد

اقتصاد شایسته با توسعه تعاونی‌ها ایجاد می‌شود

استاندار: آذربایجان غربی رتبه 30 کشور را در سواد آموزی دارد

شهدا قهرمانان واقعی کشور هستند

نقش علامه طباطبایی در امتداد سازی فلسفه اسلامی بررسی می شود

احداث سلول دفن پسماندهای عادی‌شده پزشکی برای اولین بار در کشور

پنجمین همایش بین‌المللی گفتگو و مناظرات رضوی در اردبیل برگزار شد

سومین استارتاپ ویکند سمای اردبیل برگزار شد

28 محصول دانش بنیان دانشگاه آزاد اردبیل وارد بازار شد

ضرورت توسعه تحقیقات علمی در حوزه آب‌های درمانی اردبیل

شرکت خاک آب آژیانه عنوان فناور برتر جهاددانشگاهی کشور را کسب کرد

هزینه 12 میلیارد دلاری دولت روحانی در طرح‌های آبیاری

دانشگاه جامع علمی کاربردی در امر تربیت نیروهای مهارتی موفق است

کتاب داروهای ژنریک دامپزشکی ایران به چاپ چهارم رسید

خدمات طب سنتی محروم از بیمه‌ی تامین اجتماعی

نکات بهداشتی که زلزله‌زدگان برای پیشگیری از بیماری‌ها باید رعایت کنند

نتوانستیم فرهنگ اسلامی ایرانی را به جهانیان معرفی کنیم

ناامیدی همواره مانع پیشرفت می‌شود

همایش ملی پژوهش های ترجمه ای "قرآن و عترت" در تبریز آغاز به کار کرد

آزمون عملی استخدام پیمانی مشاغل آتش نشانی

انتخاب 63 ایده برتر آذربایجان‌غربی برای ورود به مراکز دانش‌بنیان

سومین نمایشگاه هنرهای تجسمی در دانشگاه تبریز گشایش یافت

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و آتاتورک ارزروم

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

توضیح یک مسئول در خصوص ‌برگزارنشدن آزمون MSRT در دانشگاه ارومیه

آغاز تکمیل ظرفیت در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

زلزله 5.9 ریشتری میانه را می‎توان به فعالیت سیستم گسلی تبریز مربوط دانست

درخشش دانشگاه تبریز در حوزه‌های مهندسی و فناوری جهانی

نصب دستگاه‌های سنجنده سازمان جهانی فائو در دانشگاه ارومیه

برگزاری اختتامیه جشنواره کشوری "رؤیای کهکشانی من"

همایش "فناوری فضایی و نقش مؤثر آن در عصر پیش رو"

مجوز موسسه آموزش عالی نژند لغو شد

دانشگاه ارومیه در جمع موثرترین دانشگاههای جهان

جانشین سپاه عاشورا: پیشرفت علمی باید سرلوحه فعالیت‌های بسیج باشد

انزوای نخبگان و میدان‌داری بی‌سوادان قابل قبول نیست

«زون تخصصی نوآوری و فناوری های انرژی» با مدیریت سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برپا شد

گزارش ایسنا از «زون انرژی» سازمان جهاد دانشگاهی در هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

رویداد همتاگزینی فناوری (match making) در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی برگزار شد

حضور مرکز فناوری انرژی‌های تجدید پذیر جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در نمایشگاه ربع رشیدی تبریز

افتتاح ساختمان جدید بیمارستان ارتش تبریز

بازدید معاون وزیر صنعت‌ از زون انرژی نمایشگاه نوآوری و فناوری ‌

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از زون انرژی نمایشگاه نوآوری و فناوری بازدید کرد

حضور مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز در نمایشگاه ربع رشیدی

طرح فناورانه‌ی پالایشگاه تبریز موجب کاهش 80 درصدی واردات روغن پایه شد

فقط یک سوم از مشکلات شرکت‌های دانش بنیان، مربوط به مسائل مالی است

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای تربیت نیروهای نوآور و تغییرآفرین اهتمام جدی دارد

رونمایی از 3 طرح فناورانه سازمان آتش نشانی تبریز

آغاز به کار همایش "ارولوژی فانکشنال" در تبریز

شناسایی نیازهای فناورانه‌ی صنعت و رفع آن از طریق واحدهای علمی و فناور، اولویت اصلی سازمان است

دو قطعه‌ی موردنیاز مس آذربایجان توسط دو شرکت دانش بنیان، بومی سازی می‌شود

تعداد واحدهای فناور و دانش بنیان در منطقه آزاد ارس رو به افزایش است

نمایشگاه رینوتکس محلی برای شناسایی نیازهای شرکت‌های فناورانه و صنعتی

طرح فناورانه کوره ذوب هیبریدی رونمایی شد

راه‌اندازی هشتمین شعبه بنیاد خیرین حامی دانشگاه فرهنگیان در اردبیل

موج بازنشستگی معلمان تا چهار سال آینده ادامه دارد

مرحله دریافت طرح‌های پژوهشی مشترک ایران –ترکیه تکمیل شد

معلول نخبه مشاور امور معلولان بهزیستی آذربایجان‌شرقی شد

انتخاب 44 طرح برتر پژوهشی دستگاه‌های اجرا اردبیل

پژوهشگران و فناوران برتر استانی 20 آذر تجلیل می‌شوند

حرکت تشکل‌های دانش‌آموزی در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

آغاز به کار نخستین کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی

نخستین وقف علمی در سردشت انجام گرفت

تشخیص زودهنگام سنگ بنای کنترل سرطان پستان است

مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کشور به میزبانی تبریز برگزار می‌شود

برگزاری چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان نامه

دانش‌آموزان روحیه ابتکاری را در کنار تحصیل و تهذیب تقویت کنند

دومین رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد

دانشگاه آزاد تبریز میزبان کنفرانس بین المللی افق‌های نو در مطالعات زبانی

دبیر جدید شبکه ملی جامعه و دانشگاه آذربایجان غربی منصوب شد

مخدری که مصرف‌ کننده را «زامبی» می‌ کند

غربی شدن شیوه زندگی یکی از عوامل چاقی

انقراض گیاهان، نابودی ستون فقرات زمین

حادثه انفجار در مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

‌انفجار ‌در مرکز رشد جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی تلفات جانی نداشت

یک سوم دانشجویان شکست عشقی می‌ خورند

مه و باران در جاده‌های 11 استان

دانشگاه آزاد اردبیل 22 محصول دانش‌بنیان تولید کرد

برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی ایران با محوریت دریاچه ارومیه

برگزاری مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی در آذربایجان غربی

کشور در خصوص کنترل بیماری‌های دام و طیور در وضعیت خوبی قرار دارد

درمان ناباروری و پیشگیری از سرطان از اولویت‌های اصلی سازمان جهاد دانشگاهی استان است

حذف زبان انگلیسی از مدارس، حذف ارتباط علمی با جهان است

انجام عمل جراحی تعویض مفصل لگن برای نخستین‌بار در سردشت

آزمایش‌های ژنتیکی سلامت جنین در تبریز انجام می‌شود

ارائه خدمات درمانی به سه هزار و 640 زوج نابارور آذربایجان‌غربی

دانشگاهها و صنایع آذربایجان غربی منتظر رجوع به همدیگر نباشند

تاکنون حمایتی از سوختهای زیستی تولیدی از ضایعات روغنی در داخل کشور نشده است

برگزاری نشست هم‌اندیشی تبیین راهکارهای توسعه آذربایجان شرقی

اولین همایش ملی مدرسه فردا در اردبیل برگزار شد

جای مشاوره های تخصصی و کارآمد در مدارس خالی است

ارائه‌ی تخفیف ویژه‌ی دوره‌های آموزشی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی در نمایشگاه بین المللی کتاب

ارائه سرویس‌های موردنیاز برای زیر ساخت‌های اطلاعات مکانی "SDI" استان

انجام نخستین عمل جراحی چشم در سردشت

شبکه بین‌المللی انتقال فناوری شرکت‌های دانش بنیان در تبریز ایجاد می‌شود

بهره‌مندی 8 هزار دانش‌آموز از برنامه‌های آموزشی و فرهنگی

دستیابی دانشگاه آزاد تبریز به فناوری رنگ نانو کلین

رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار شد

مخترع ارومیه‌ای در مسابقات جهانی لهستان درخشید

کشاورزی در ایران نمی تواند محور توسعه باشد

اولین همایش ملی«مدرسه فردا» در اردبیل برگزار می‌شود

چاقی صورت، بدون چاقی کل بدن ممکن نیست

تاسیس بنیاد حامیان دانشگاه محقق اردبیلی