پیام آذری

آخرين مطالب

علمي

دستیابی دانشگاه آزاد تبریز به فناوری رنگ نانو کلین

پیام آذری - مسئول مرکز تحقیقات نانو فناوری صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: با تلاش جمعی از دانشجویان این دانشگاه، مرکز تحقیقات نانو فناوری صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز توانست به فناوری رنگ نانو کلین دست یابد.

رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاد دانشگاهی اردبیل برگزار شد

پیام آذری - رویداد دورهمی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاددانشگاهی به همت مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل و شتاب‌دهنده جاویدان با محوریت آسیب شناسی کسب و کارهای نوپا برگزار شد.

مخترع ارومیه‌ای در مسابقات جهانی لهستان درخشید

پیام آذری - ارومیه- معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: «شهرام غفاری» مخترع ارومیه‌ای توانست یک مدال طلا و یک مدال نقره مسابقات جهانی اختراعات لهستان در «ورشو» را کسب کند.

کشاورزی در ایران نمی تواند محور توسعه باشد

پیام آذری - عضو هیئت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه کشاورزی، با بیان این‌که کشاورزی در ایران نمی‌تواند محور توسعه شود، اظهار کرد: خودکفایی در تولید بسیاری از محصولات منطقی و اقتصادی نیست، منابع آبی در وضعیت نامناسبی قرار دارد و تولید نکردن محصولات بسیار به صرفه‌تر است.

چاقی صورت، بدون چاقی کل بدن ممکن نیست

پیام آذری - یک متخصص تغذیه، تبلیغات مدعی چاقی دائمی صورت، بدون چاقی سایر نقاط بدن را غیرعلمی عنوان کرد و گفت: چاقی صورت، بدون چاقی کل بدن ممکن نیست.

700 دانشجوی جدید وارد دانشگاه آزاد اسلامی اهر شدند

پیام آذری - تبریز- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت: امسال جذب دانشجو در مقایسه با سال‌های گذشته از رشد مطلوبی برخوردار بوده و تاکنون بیش از 700 نفر در مقاطع مختلف ثبت‌نام کرده‌اند.

استفاده از مواد مغذی، پیشرفت بیماری‌های استخوان را کم می‌کند

پیام آذری - تبریز - عضو هیات علمی مرکز تحقیقات طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: استفاده کافی از مواد مغذی در طول چرخه زندگی سلامت استخوان را تضمین کرده و پیشرفت بیماری‌های پوکی و نرمی استخوان را به حداقل می رساند.

کارگاه بین‌المللی یوراس ( اوراسیا ) در دانشگاه تبریز برگزار شد

پیام آذری - تبریز- آکادمی بین‌المللی وراس با حضور مصطفی آیدین، رئیس اتحادیه دانشگاه‌های اوراسیا و جمعی از مدیران و کارشناسان همکاری‌های بین‌المللی دانشگاه‌ها و همچنین اعضای هیات علمی و مدیران علاقمند دانشگاه‌های منطقه شمالغرب کشور به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.

نام‌نویسی 730 طرح فناورانه برای حضور در رینوتکس هفتم

پیام آذری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و رئیس ستاد اجرایی هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی (رینوتکس) از نام‌نویسی 730 طرح فناورانه برای حضور در این نمایشگاه خبر داد و گفت: مهلت ثبت‌نام طرح‌ها تا پایان مهر ماه است.

اولین دوره آموزشی فلوشیپ EBM در تبریز برگزار می‌شود

پیام آذری - متخصص اورولوژی، از برگزاری اولین دوره آموزشی فلوشیپ EBM در تبریز خبر داد و گفت: این دوره‌ی آموزشی از 20 تا 30 مهرماه، روز شنبه تا سه شنبه توسط مرکز تحقیقات پزشکی مبتنی بر شواهد دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کتابخانه مرکزی این دانشگاه برگزار می‌شود.

پرورش بوقلمون ارگانیک در دانشگاه تبریز

پیام آذری - برای اولین بار در ایستگاه تحقیقاتی خلعت پوشان دانشگاه تبریز، پرورش بوقلمون به صورت کاملا ارگانیک انجام شد.

راه‌اندازی 60 واحد دانش‌بنیان نتیجه توجه به ظرفیت جوانان در ارومیه

پیام آذری - ارومیه- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: 60 واحد فناور دانش‌بنیان و آموزشی در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه فعال بوده و 180 جوان نخبه در حوزه‌های مختلف فناورانه مشغول تحقیق و تولید دانش بنیان هستند.

دانشگاه تبریز با 200 دانشگاه دنیا تفاهم‎نامه همکاری دارد

پیام آذری - تبریز - رئیس دانشگاه تبریز با بیان اینکه این دانشگاه در خط مقدم توسعه ارتباط بین المللی با دیگر دانشگاه‌های دنیا قرار دارد، گفت: در حال حاضر با 200 دانشگاه دنیا تفاهم‌نامه همکاری مشترک داریم که از این تعداد حدود 80 تفاهم‌نامه با دانشگاه‌های ترکیه است.

زمینه سازی برای پذیرش دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی

پیام آذری - در راستای برداشتن گام‌های بین المللی و پذیرش دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، هیاتی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مراکز آموزش علمی کاربردی آذربایجان شرقی بازدید کردند.

کلان شهرها و دردی به نام «اگزمای شهری»

پیام آذری - تبریز - «اگزمای شهری»، اصطلاحی برای توصیف نابسامانی جداره‌ها و نماهای ساختمانی در کلان‌شهرهای کشور از جمله تبریز است که در نیم قرن اخیر مانند خوره بر جان معماری اصیل ایرانی- اسلامی افتاده و منظر اجتماعات شهری را زشت کرده است.

اولویت جهاددانشگاهی، برگزاری دوره‌های تخصصی مورد نیاز استان‌ها است

پیام آذری - معاون آموزشی جهاددانشگاهی و رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان گفت: جهاددانشگاهی اجرای دوره‌های تخصصی و مورد نیاز استان‌ها را در اولویت کارهای خود دارد.

دوره‌ آموزشی طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" در اردبیل آغاز شد

پیام آذری - به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل، دوره آموزشی مشمولان طرح ملی "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در سالن جلسات این نهاد برگزار شد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی تمام تلاش خود را برای کارآفرینی جوانان به کار گرفته است

پیام آذری - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با بیان این‌که امیددهی از اصلی‎ترین موارد بیانیه گام دوم انقلاب بوده و دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز تمامی تلاش خود را جهت تحقق شعار سال و اشتغال و کارآفرینی جوانان به کار گرفته است، گفت: این دانشگاه، آمادگی خود را جهت تاسیس و راه‌اندازی دفتر ارتباط امام جمعه با دانشگاهیان اعلام می‌کند.

دانشگاه ها در جهت بصیرت افزایی دانشجویان در انتخابات پیش رو اقدام کنند

پیام آذری - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه‌ها وظیفه دارند که در راستای بصیرت افزایی دانشجویان در انتخابات پیش رو اقدامات موثری انجام داده و در آگاهی بخشی نسبت به امور سیاسی در صدر قرار گیرند.

سیستم کشاورزی هوشمند در آذربایجان شرقی راه اندازی می‌شود

پیام آذری - سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از همکاری با جهاد کشاورزی استان برای پیاده سازی و راه اندازی سیستم هوشمندسازی کشاورزی در آذربایجان شرقی خبر داد.

تغذیه درمانی تاثیر مثبت بر آرتروز دارد

پیام آذری - تبریز - عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به شایع بودن آرتروز در میان شهروندان گفت: مطالعات علمی ثابت کرده‌اند تغذیه سالم همراه با کاهش وزن می‌تواند نقش مطلوبی در کاهش احتمال ابتلا به آرتروز و نیز کاستن از شدت این بیماری در افراد مبتلا داشته باشد.

پایان کار پنجمین نمایشگاه سلامت روان در دانشگاه تبریز

پیام آذری - پنجمین نمایشگاه سلامت روان تحت عنوان «تلنگر» با محوریت آشنایی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با تجلیل از متولیان، مسئولان و دست اندرکاران این نمایشگاه به کار خود پایان داد.

تصویب کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی

پیام آذری - پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سال جاری به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد و طی آن کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1398 به تصویب رسید و مقرر شد عناوین پیشنهادی جهت بررسی مجدد به کمیته تخصصی ارجاع شود.

نخستین عمل جراحی مغز در بوکان انجام شد

پیام آذری - مهاباد- مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: با افتتاح کلینیک مغز و اعصاب بیمارستان شهید قلی‌پور این شهرستان، نخستین عمل جراحی مغز و اعصاب بر روی یک کودک 14 ماه انجام شد.

اختراع یک شرکت دانش‌بنیان آذربایجان‌غربی در آمریکا ثبت شد

پیام آذری - ارومیه- سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: دستگاه چندمنظوره «ایجادکننده پلاسما» اختراع «نیک فناوران پلاسما» که از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری این استان است در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده /United States Patent and Trademark Office/ یا /USPTO/ ثبت شد.

تصویب کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی

پیام آذری - پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سال جاری به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد و طی آن کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1398 به تصویب رسید و مقرر شد عناوین پیشنهادی جهت بررسی مجدد به کمیته تخصصی ارجاع شود.

پنجمین نمایشگاه سلامت روان به کار خود پایان داد

پیام آذری - پنجمین نمایشگاه سلامت روان تحت عنوان «تلنگر» با محوریت آشنایی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با تجلیل از متولیان، مسئولان و دست اندرکاران این نمایشگاه به کار خود پایان داد.

تفاهم نامه همکاری بین جهادانشگاهی اردبیل و شرکت آرتا پردیس سلامت شفا منعقد شد

پیام آذری - به منظور گسترش همکاری‌های فیمابین و اجرای برنامه‌های مشترک در حوزه گردشگری سلامت، تفاهم‌نامه همکاری بین جهادانشگاهی استان اردبیل و شرکت آرتا پردیس سلامت شفا منعقد شد.

دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها نگاه بخشی را کنار بگذارند

پیام آذری - معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: همه دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها باید نگاه بخشی را کنار گذاشته و امکانات خود را در خدمت اکوسیستم فناوری قرار دهند که این موضوع قطعاً به نفع توسعه استان و کشور خواهد بود.

بازگشت 900 هزار نفر از زائران حسینی

پیام آذری - فرمانده نیروی انتظامی گفت: با همت رزمندگان اسلام و مرزبانان غیور وضعیت امنیت در مرز‌های کشور مطلوب است و مشکل امنیتی خاصی نداریم

ارتقای کیفیت مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی

پیام آذری - معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامعه علمی کاربردی کشور حفظ و ارتقای کیفیت تمامی مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی را از مهم‌ترین برنامه‌های آتی عنوان کرد و گفت: برنامه‌های متعددی برای ارتقای کیفیت دانشگاه در نظر گرفته شده است، تاکنون 9 عامل شناسایی شده که هرکدام دارای 179 شاخص بوده و ما برای تک تک این شاخص‌ها توجه ویژه‌ای داریم.

افزایش 15درصدی داوطلبان ورود به دانشگاه جامع علمی کاربردی

پیام آذری - رئیس دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی از تحصیل حدود پنج هزار دانشجو در مراکز دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی خبرداد و افزود: میزان داوطلبان ورود به این دانشگاه در سال جاری حدود 15 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته که این امر به دلیل ارتقای سطح کیفی دانشگاه بوده است.

داروی پارکینسون در تبریز عرضه می‌شود

پیام آذری - تبریز- عضو انجمن جهانی و فلوشیپ اختلالات حرکتی گفت: «اپو مورفین» به عنوان داروی درمان طیفی از بیماران پارکینسون که سال‌ها نایاب بود، در تبریز عرضه می‌شود.

تزریق واکسن آنفلوآنزا برای همه افراد جامعه ضروری نیست

پیام آذری - ارومیه - مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تزریق واکسن آنفلوآنزا برای همه افراد جامعه ضروری نیست و افراد در معرض خطر باید این واکسن را تزریق کنند.

سفیر کره جنوبی در ایران با رئیس دانشگاه تبریز دیدار کرد

پیام آذری - یو جانگ هیان-سفیر کره جنوبی در ایران- با حضور در دانشگاه تبریز با میررضا مجیدی -رئیس دانشگاه تبریز- دیدار کرده و راه‌های توسعه همکاری‌های تعاملات علمی مشترک را مورد بررسی قرار دادند.

تورهای فناوری به کمک تجاری‌سازی محصولات تولیدی می‌آید

پیام آذری - ارومیه- کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: تورهای فناوری یکی از مفیدترین راه‌ها برای آشنایی با دستاوردها و به دست آوردن نیازمندی‌ها و همچنین تجاری‌سازی محصولات تولیدی است.

طرح‌های پژوهشی دستگاه‌ها باید در راستای حل مشکلات آذربایجان شرقی باشد

پیام آذری - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی توسعه و تقویت بحث پژوهش را نیازمند شکل‌گیری ارتباط صنعت و دانشگاه دانست و گفت: طرح‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی باید در راستای حل مشکلات استان باشد.

تلاش برای ارائه کارت منزلت قابل استفاده به سالمندان در تبریز

پیام آذری - رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اعضای شورای شهر کلانشهر تبریز در جهت حمایت از سالمندان تلاش می‎کنند تا کارت منزلتی قابل استفاده و به درد بخور به سالمندان ارائه شود.

رتبه‌های برتر کنکور استان اردبیل تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کردند

پیام آذری - اردبیل_ ایرنا_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت:در سال تحصیلی جدید تعدادی از رتبه‌های برتر کنکور استان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کرد که نقطه امیدی برای حوزه آموزش و پرورش است.

محورهای توسعه استان مبنای طرح‌های پژوهشی قرار گیرد

پیام آذری - معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: محورهای توسعه استان در بخش صنعت، گردشگری و کشاورزی باید در اولویت طرح‌های پژوهشی قرار گیرد تا توسعه متوازن، منطقی همراه با نوآوری‌های جدید روی دهد.

افزودن ثانویه سبوس باعث افت کیفیت نان و لطمه به سلامت شهروندان می‌شود

پیام آذری - ‌ارومیه – معاون غذا و داروی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: افزون ثانویه سبوس به خمیر نان به علت تخمیر نامناسب علاوه بر افت کیفیت موجب لطمه به سلامت شهروندان می‌شود که باید از خرید این نوع نان خودداری شود.

ساير مطالب

کسب منابع درآمد پایدار، مهم‌ترین راهکار برای حل مشکلات مالی در دانشگاه‌ها است

رصد آسمان شب در رصد خانه خواجه نصیرالدین طوسی دانشگاه تبریز

محوطه دانشگاه تبریز مزین به تصاویر شهدای دانشگاهی شد

142 نفر از بانوان در حوزه فناوری فعال هستند

طرح 250 میلیون دلاری تولید پلیمر با دانش بومی در تبریز

دانشجویان می توانند مطالبات خود از تریبون دانشگاه مطرح کنند

آزمون استخدامی آتش نشانی آذربایجان غربی 18 مرداد ماه توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار می شود

تحصیل صرف در رشته پزشکی، نخبگی تلقی نمی ‎شود

باید در کنار علم آموزی، مهارت زیستن را در دانش آموزان تقویت کرد

برگزاری اولین کنفرانس بین‌المللی گردشگری در دانشگاه محقق اردبیلی

حمایت از کنفرانس‌های علمی در دستور کار دانشگاه محقق اردبیلی قرار دارد

پذیرش دانشجو در 12 رشته تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

رقابت یک هزار و 87 نفر در آزمون استخدامی آتش‌نشانی در اردبیل

هفتمین رویداد کارآفرینی "دیدار در مزرعه" برگزار شد

برگزاری کارگاه معرفی استاندارد هفت سین آراستگی در شرکت نفت اردبیل

ضرورت استفاده از ظرفیت خرد و گفتمان آکادمیک دانشگاه‌ها در امر محیط زیست

توسعه مهارت افزایی نیازمند تلاش همگانی است

رشد 150 درصدی همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی

همکاری اداره کل کار و جهاددانشگاهی اردبیل در اجرای طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار"

احداث کارخانه نوآوری اردبیل کلید خورد

آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی اردبیل در دانشگاه پیام نور برگزار می شود

جهش 1930 پله ای مخزن علمی دانشگاه محقق اردبیلی در رتبه بندی وبومتریکس

جهاددانشگاهی در تصمیم گیری ‌های علمی و پژوهشی استان نقش تأثیرگذاری دارد

استان در حال باور توانمندی‌های جهاددانشگاهی است

اردبیل میزبان دوره آموزشی بومینو پلاس می شود

نیروهای جوان و متخصص، عامل اصلی موفقیت‌های جهاددانشگاهی

برگزاری 13 هزار نفر ساعت دوره آموزشی"بافته‌های داری" در استان اردبیل

ایجاد 11 رشته جدید در دانشگاه علمی کابردی استان اردبیل

برگزاری دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی ساختمان در جهاددانشگاهی اردبیل

انتقاد امام جمعه اردبیل از درآمد بالای پزشکان و آموزش وپرورش

دومین کنفرانس بین المللی کشاورزی ارگانیک و مرسوم در اردبیل آغاز به کار کرد

کتاب حسابداری مقدماتی منتشر شد

کشاورزی ارگانیک امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است

آغار پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

آغاز بکار اولین کنفرانس بین المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست در اردبیل

فعالیت‌های تحقیقاتی جهاددانشگاهی برای رفع نیازهای استان انجام می‌گیرد

مشکلات سوادآموزی در استان اردبیل احصا می‌شود

پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه محقق اردبیلی

تعامل صنعت با دانشگاه به رونق تولید منجر می‌شود

بیش از 194 هزار نفر از جمعیت 10 تا 49 سال آذربایجان غربی بی سوادند

فعالیت 104 واحد فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

ایجاد 5 رشته جدید در دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی

آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه

ارزیابی سلامت بیش از 2500 نوآموز پیش دبستانی در آذربایجان غربی

مرکز بین الملل پیام نور ماکو راه اندازی می شود

باید ریسک پذیری دانشجویان برای حل مشکلات کشور را تقویت کرد

دانشگاهها با رویکردی علمی مشکلات کشور را حل کنند

فاز دوم پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افتتاح می شود

رویداد "ایده شو کشاورزی مدرن و کاهش مصرف آب" در ارومیه برگزار می شود

ثبت نام 96 درصد دانش آموزان آذربایجان غربی در سامانه سناد

برای ریشه کنی بیسوادی در آذربایجان غربی گامهای اساسی برداشته شود

لزوم توجه به تحصیلات تکمیلی با هدف توسعه اقتصادی کشور

پایان نامه های دانشجویی به سمت حل مشکلات اقتصادی معطوف شوند

اخذ مجوز پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد ارومیه

تمدید مهلت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

رئیس دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه منصوب شد

آزمایشگاه تحقیقاتی MEMS دانشگاه ارومیه راه اندازی شد

سطح فرهنگی و ادراکی در روستاهایی که آمار بازماندگان تحصیلی بالایی دارند ارتقا یابد

کمبودی از نظر توزیع کتب درسی در آذربایجان غربی وجود ندارد

دوره آموزشی وب مستران خلاق در ارومیه برگزار می شود

ارائه بیش از 36 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در سکونتگاههای غیر رسمی آذربایجان غربی

بیش از 6000 کلاس درس در آذربایجان غربی نیازمند مقاوم سازی است

کارگاه آموزشی دادگاه مجازی با موضوع کیفری در ارومیه برگزار می شود

زنگ شکوفه ها در میاندوآب به صدا درآمد

بیش از 62 هزار کلاس اولی در آذربایجان غربی رهسپار مدارس شدند

3600 دانش‌آموز کلاس اولی در سلماس راهی کلاس‌های درس شدند

600 هزار دانش آموز آذربایجان غربی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

آموزش و پرورش زیربنای توسعه کشور است

دولت بیش از گذشته مشکلات آموزشی آذربایجان غربی را حل کند

جوانان باید به خودباوری برسند

دانشگاه علمی کاربردی در تمامی دوره‌ها به بعد مهارتی دانشجویان متمرکز شده است

تنها مجری دوره های آموزشی مرتبط با حوزه رفاه اجتماعی و بهزیستی هستیم

تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه تبریز

دانشجویان مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی به راحتی می توانند وارد نیروهای مسلح شوند

دانشگاه علمی کاربردی افراد موفقی را برای جامعه تربیت می‌کند

آماده همکاری با دانشگاه‌های بزرگ در راستای توسعه پایدار و رفاه مردم هستیم

بیست و چهارمین نشست رؤسای دانشگاه‌های بزرگ کشور در تبریز برگزار شد

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور برگزار شد

پذیرش بدون آزمون دانشجو در 82 رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد تبریز

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز، آماده ارایه انواع خدمات در سطح کشور

رشد چشمگیر تولیدات علمی مشترک اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز با محققان خارجی

امکان مصرف بهینه مواد منفجره در استخراج مواد معدنی مجتمع مس سونگون

مقاله محققان دانشکده شیمی دانشگاه تبریز، برتر انتخاب شد

رینوتکس هفتم، 13 تا 17 آبان امسال در تبریز برپا می‌شود

پایان نامه دانشجوی دانشگاه تبریز به عنوان برتر انتخاب شد

کسب رتبه اول کنکور دکتری تخصصی 98 توسط دانشجوی رشته علوم و صنایع غذایی دانشگاه تبریز

مجموع کتب آموزش شهروندی در دوره‌ی ابتدایی و متوسطه تدریس می‌شود

انتخاب اساتید دانشگاه تبریز به عنوان داوران برتر کنگره علوم خاک ایران

دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رتبه‌بندی تایمز در جمع دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت

افراد در تعامل با یکدیگر استعدادهای خود را شکوفا می‌کنند

دانشگاه تبریز جزو 100 دانشگاه برتر جهان در حوزه آب است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی شد

بهره‌برداری از 2 مرکز آموزشی خیّرساز در بناب

اردوی علمی نجوم در رصدخانه‌ی خواجه نصرالدین طوسی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

افزایش یک درصدی نوآموزان و دانش آموزان آذربایجان شرقی نسبت به سال گذشته

بازدید رئیس و معاونان دانشگاه تبریز از روند استقبال از دانشجویان ورودی جدید

زنگ مدارس آذربایجان شرقی نواخته شد

تجلیل از استاد دانشگاه تبریز به عنوان چهره تاثیرگذار علوم باغبانی

عملیاتی شدن سند تحول بنیادین با برگزاری کنکور همخوانی ندارد

دانشجویان جهت رفع مطالبات جامعه در حوزه های مختلف مبادرت ورزند

تورهای فناوری به کمک تجاری‌سازی محصولات تولیدی می‌آید

افراد در تعامل با یکدیگر استعدادهای خود را شکوفا می‌کنند

ارائه بیش از 36 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در سکونتگاههای غیر رسمی آذربایجان غربی

ضرورت ورود دانش هیدرولوژیک به تصمیم‌گیری‌های حوزه آب

ارسال 300 مقاله به دبیرخانه کنفرانس هیدرولوژی ایران

دوره آموزشی وب مستران خلاق در ارومیه برگزار می شود

دانشگاه تبریز جزو 100 دانشگاه برتر جهان در حوزه آب بوده است

سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی در تبریز آغاز به کار کرد

کمبودی از نظر توزیع کتب درسی در آذربایجان غربی وجود ندارد

ضرورت حفظ اتحاد حوزه ودانشگاه/مردمی بودن ویژگی اصلی هر روحانی است

انتخاب اساتید دانشگاه تبریز به عنوان داوران برتر کنگره علوم خاک ایران

دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رتبه‌بندی تایمز در جمع دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت

مجموع کتب آموزش شهروندی در دوره‌ی ابتدایی و متوسطه تدریس می‌شود

سطح فرهنگی و ادراکی در روستاهایی که آمار بازماندگان تحصیلی بالایی دارند ارتقا یابد

کسب رتبه اول کنکور دکتری تخصصی 98 توسط دانشجوی رشته علوم و صنایع غذایی دانشگاه تبریز

مرکز تحقیقات کشاورزی آذربایجان‌شرقی رتبه نخست کشور را کسب کرد

نخستین استارت آپ میانه عملیاتی شد

آغاز به کار سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی ایران در 26 شهریور در تبریز

پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه محقق اردبیلی

دانشگاه تبریز هشتمین دانشگاه کشور در رتبه‌بندی تایمز/ افزایش بیش از 10 برابری جذب دانشجویان خارجی

پایان نامه دانشجوی دانشگاه تبریز،به عنوان برتر انتخاب شد

آزمایشگاه تحقیقاتی MEMS در دانشگاه ارومیه راه‌اندازی شد

مرهم گیاهی برای زخم اقتصادی/ نسخه ای کارساز برای آذربایجان شرقی

35 درصد تسهیلات پارک در اختیار واحدهای فناور قرار می گیرد

مقاله محققان دانشکده شیمی دانشگاه تبریز، برتر انتخاب شد

آزمایشگاه تحقیقاتی MEMS دانشگاه ارومیه راه اندازی شد

دانشگاهیان از ارکان تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جدید هستند

رئیس دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه منصوب شد

امکان مصرف بهینه مواد منفجره در استخراج مواد معدنی مجتمع مس سونگون

رشد چشمگیر تولیدات علمی مشترک اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز با محققان خارجی

پیشگیری از سرطان سینه با حساس‌سازی بانوان

پذیرش بدون آزمون دانشجو در 82 رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد تبریز

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز، آماده ارایه انواع خدمات در سطح کشور

مشکلات سوادآموزی در استان اردبیل احصا می‌شود

تمدید مهلت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

اخذ مجوز پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد ارومیه

پایان نامه های دانشجویی معطوف به حل مشکلات اقتصادی باشند

لزوم توجه به تحصیلات تکمیلی با هدف توسعه اقتصادی کشور

فعالیت‌های تحقیقاتی جهاددانشگاهی برای رفع نیازهای استان انجام می‌گیرد

برای ریشه کنی بیسوادی در آذربایجان غربی گامهای اساسی برداشته شود

ثبت نام 96 درصد دانش آموزان آذربایجان غربی در سامانه سناد

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور برگزار شد

بیست و چهارمین نشست رؤسای دانشگاه‌های بزرگ کشور در تبریز برگزار شد

دانشگاه علمی کاربردی افراد موفقی را برای جامعه تربیت می‌کند

دانشجویان مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی به راحتی می توانند وارد نیروهای مسلح شوند

تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه تبریز

تنها مجری دوره های آموزشی مرتبط با حوزه رفاه اجتماعی و بهزیستی هستیم

دانشگاه علمی کاربردی در تمامی دوره‌ها به بعد مهارتی دانشجویان متمرکز شده است

رویداد "ایده شو کشاورزی مدرن و کاهش مصرف آب" در ارومیه برگزار می شود

جوانان باید به خودباوری برسند