پیام آذری

آخرين مطالب

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

اردبیل میزبان دوره آموزشی بومینو پلاس می شود علمي

اردبیل میزبان دوره آموزشی بومینو پلاس می شود
  بزرگنمايي:

پیام آذری -
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: دوره آموزشی منطقه‌ای بومینو پلاس (راه اندازی کسب و کار) به میزبانی اردبیل برگزار می شود.
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، رامین معبودی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این دوره به همت معاوت امور جوانان و با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی، ترویج مهارت‌های کارآفرینانه، کمک به معضل اشتغال، توسعه کسب و کارهای نوپا و نوآورانه برگزار می‌‍شود. 
وی با بیان اینکه این دوره از 23 مرداد ماه به مدت 6 روز برگزار خواهد شد، ادامه داد: این دوره با حضور 50 نفر از اعضای جوانان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل به همراه 20 نفر از اساتید کشوری و عوامل اجرایی در محل مرکز آموزشی اردوگاه شهدای امدادگر شهرستان نیر برگزار می شود. 
معبودی ادامه داد: در این کارگاه‌ها اساتیدی از پارک علم و فناوری و مراکز شتابدهنده‌های کشوری به تدریس سرفصل‌های آموزشی به مانند یادآوری آموخته‌های قبلی و آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب و کار، تاسیس کسب و کار، تدوین برنامه کسب و کار و کارگاه‌های آموزشی تامین مالی و ارائه به سرمایه گذار می پردازند. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: برگزیدگان بومینوهای پیشرفته پس از شرکت در ارزیابی مربوطه و پذیرش در آن می توانند در دوره تربیت مربی شرکت کرده و پس از شرکت و پذیرش در دوره تربیت مربی که شامل دو مرحله حضوری و مجازی است، در ارزیابی نهایی شرکت کرده و در صورت پذیرفته شدن مدرک مربیگری کاشف دریافت کنند. به گفته این مسئول، افرادی که موفق به کسب مدرک مربیگری کاشف شوند می توانند در آموزشگاه‌های کاشف و شتابدهنده‌های هلال احمر دوره‌های آموزشی را برای دانش آموزان کشور ارائه کنند
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield