پیام آذری

آخرين مطالب

رئیس اداره ورزش و جوانان ماکو خبرداد:

حضور 1000 رکابزن در همایش دوچرخه سواری منطقه آزاد ماکو ورزشي

حضور 1000 رکابزن در همایش دوچرخه سواری منطقه آزاد ماکو
  بزرگنمايي:

پیام آذری - رئیس اداره ورزش و جوانان ماکو گفت: بیش از 1000 نفر رکابزن در همایش دوچرخه سواری خانوادگی منطقه آزاد ماکو شرکت کردند.
حسن احمدی در حاشیه همایش بزرگ دوچرخه سواری خانوادگی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی گفت: این همایش به مناسبت عید سعید قربان و عید غدیر خم در منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو با حضور بیش از یک هزار نفر ورزش دوست برگزار شد، و دوچرخه سواران مسیر پارک امام خمینی رحمت الله علیه پارک شادی را رکابزنی کردند.
وی افزود: همواره بر این عقیده هستیم که ورزش قهرمانی به دنبال ورزش همگانی پدید می آید لذا با سرلوحه قرار دادن این است که برگزاری همایش ها و جشنواره های فرهنگی ورزشی اقدام می کنیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان ماکو با تاکید بر اینکه ورزش یک اصل و واقعیت انکارناپذیر در مقابله با ناهنجاری های جامعه است تصریح کرد: هدف از این جشنواره ترویج و نهادینه کردن فرهنگ دوچرخه‌سواری در بین تمامی اقشار جامعه به جای ماشین سواری در مقابل زندگی مجازی و ماشینی است.
احمدی در ادامه از برگزاری مسابقات جودو شمال استان به میزبانی منطقه آزاد ماکو خبر داد و گفت: این مسابقات با حضور 4 تیم از ماکو، بازرگان، خوی و سلماس در هفت وزن برگزار می شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه 35 رشته ورزشی در شهرستان فعال است و همچنین 17 سالن ورزشی سرپوشیده و روباز ارائه خدمات ورزشی به ورزش دوستان شهرستان را بر عهده دارند افزود: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با عنوان توسعه مشارکت های اجتماعی جوانان، برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان و مسابقه با تیم های شهرهای همجوار و برگزاری همایش های عمومی ورزشی از دیگر برنامه های اجرایی در طول ایام و اعیاد از سویی اداره ورزش و جوانان ماکو است.
رئیس اداره ورزش و جوانان ماکو همچنین ترویج ورزش بانوان را یک مطالبه به حق ورزش دوستان این شهرستان یاد کرد و افزود: در این راستا مسابقات استانی فوتسال بانوان رده سنی آزاد را به میزبانی ماکو برگزار کردیم که مورد استقبال بی نظیر بانوان قرار گرفت.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield