پیام آذری

آخرين مطالب

حتی یک مورد تَرک سرمایه‌گذاری در کشور گزارش نشده‌است سياسي

حتی یک مورد تَرک سرمایه‌گذاری در کشور گزارش نشده‌است
  بزرگنمايي:

پیام آذری - ارومیه – معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی‌فنی ایران گفت: با وجود مشکلات اقتصادی پیش آمده توسط دشمنان، حتی یک مورد ترک سرمایه‌گذاری در کشور گزارش نشده‌است.

سیدعلی‌محمد موسوی روز شنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی افزود: این امر با تلاش همه نهادهای مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری انجام شده زیرا صیانت از سرمایه گذار از جمله مهمترین برنامه های این سازمان به شمار می‌رود.
وی اضافه کرد: جلب و جذب سرمایه‌گذاری نیز از جمله دیگر استراتژی های سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی فنی ایران است که در این راستا با تلاش های صورت گرفته، هر 2 هفته بیش از 20 پرونده درخواست سرمایه گذاری در کشور تصویب می‌شود.
وی بیان کرد: در حال حاضر بازار کار مناسبی با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان در کشور راه افتاده و روز به روز شاهد بهبود فضای کسب و کار هستیم.
معاون وزیر اقتصاد و دارایی ادامه داد: یکی از مهمترین برنامه های سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی فنی ایران، سرمایه گذاری با هدف صادرات است که می تواند راهگشایی برای توسعه تجارت نیز باشد.
موسوی در خصوص آذربایجان غربی نیز گفت: روند خوبی در راستای توسعه فضای کسب و کار و همچنین جذب سرمایه گذاری در این استان شکل گرفته ولی هنوز با نقطه مطلوب فاصله دارد.
وی افزود: با توجه به منابع خدادادی و ظرفیت های کم نظیر آذربایجان غربی از جمله هم مرز بودن با سه کشور، میزان سرمایه گذاری بسیار بیشتری برای این استان پیش بینی می شود که برای رسیدن به اهداف موردنظر در این بخش باید اقدامات بسیار زیادتری انجام داد.
معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی فنی ایران برای بررسی وضعیت فعالیت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاری میهمان مدیران اقتصادی و بخش خصوصی آذربایجان غربی است.
8137/2093


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield