پیام آذری

آخرين مطالب

بسیج دانشجویی یک بازوی فرهنگی برای پیشبرد اهداف انقلاب است علمي

بسیج دانشجویی یک بازوی فرهنگی برای پیشبرد اهداف انقلاب است
  بزرگنمايي:

پیام آذری- رحیم عباس زاده در مراسم تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی سلماس ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر با بیان اینکهه  مفهوم و واژه بسیج علی رغم تاکیدات امام راحل در پیامهای مختلفشان، در بین اقشار مختلف خصوصا دانشگاه ها بخوبی تشریح و تبیین نشده است  بیان کرد: بسیج دانشجویی یک بازوی فرهنگی است که در امور مختلف وارد عمل می شود و تاکنون توانسته اثرات بسیارخوبی در عرصه های مختلف مرتبط با فرهنگ ایرانی اسلامی داشته باشد .

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی تصریح کرد: حوزه بسیج دانشجویی سلماس از حوزه های برتر سطح آذربایجان غربی است و فعالیتهای این حوزه در سیل فروردین ماه در استان های غربی کشور زبانزد خاص و عام است .

عباس زاده اظهار کرد: از زحمات آقای قاسمی زاده تمر در این مجموعه کمال قدردانی را داشته برای اقای حبیب تمر بعنوان یک نیروی جوان و متعهد در این مجموعه ارزوی توفیق داریم و امیدواریم با بهره گیری از انگیزه و روحیه جوانی مجموعه بسیج دانشجویی سلماس را بیش از پیش در تحقق اهداف و ماموریتهای محوله هدایت کنند .

داریوش مولایی رییس دانشگاه آزاد اسلامی سلماس نیز در این مراسم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر به همه مسلمانان جهان گفت : مجموعه بسیج دانشجویی در سال های اخیر فعالیت فرهنگی و اجتماعی بسیار خوبی در سطح دانشگاه های شهرستان داشته است.

مولایی با بیان اینکه   در زمینه فعالیتهای بسیج دانشجویی خلائی در سطح دانشگاه های سلماس نداشتیم  خاطرنشان کرد: شهرستان سلماس در زمینه اردوهای جهادی حرکت بسیار خوبی داشت و منشا حرکات و برکات خیری در مناطق محروم سطح شهرستان شده که نشان از کارایی بالایی مجموعه بسیج دانشجویی در این راستاست .

  در این مراسم از خدمات محمود قاسمی زاده مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید وزوایی سلماس قدردانی شده و سعید حبیب تمر بعنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی این شهرستان معرفی شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield