پیام آذری

آخرين مطالب

واقعه غدیر محور وحدت امت اسلامی است فرهنگي

واقعه غدیر محور وحدت امت اسلامی است
  بزرگنمايي:

پیام آذری- حجت الاسلام جعفرنژاد در جشن بزرگ غدیر که در محل پارک آتشنشان سلماس برگزار شد، با تبریک فرارسیدن اعیاد دهه امامت و ولایت به همه مسلمانان گفت: اگر قرار است بعنوان یک مسلمان در عید غدیر، مهم ترین رخداد تاریخ سیاسی دنیا را از ازل تا ابد، جشنی برگزار کنیم باید این مسئله را تبیین کنیم چه اتفاقی در غدیر افتاده که ما امروزه در این محل جمع شده ایم و آن را جشن گرفته ایم.

وی با بیان اینکه طبق آیات و روایات اهل بیت عصمت و طهارت(ع)در تفسیر کلام الهی مهم ترین مسئله،مسئله امامت و ولایت است، افزود : مسئله ولایت است که دین را حفظ کرده و خواهد کرد واگر مسئله امامت و ولایت را درست تبلیغ نکنیم و از آن درست دفاع نکنیم با مشکل مواجه خواهیم شد .

حجت الاسلام جعفر نژاد با بیان اینکه عقل انسان ناقص است و نیاز به یک راهنما دارد گفت:انسان در هر جا و مکانی نمی تواند راه درست را تشخیص دهد و خداوند متعال به همین خاطر 124 هزار پیامبر و ائمه را برای راهنمایی و هدایت انسان فرستاد .

وی تصریح کرد: غدیر روز تثبیت اصل امامت است و فقط منحصر به امامت امام علی (ع) نیست، بلکه امامت امام مهدی (عج) نیز با واقعه ی غدیر استوار می شود و اگر غدیر را درک نکنیم و نشناسیم انتظار برای ما بی معنا خواهد شد .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس اظهار کرد: امروزه بزرگ ترین بحران دنیا، بحران مدیریت است و اگر دقت شود جنگ و خونریزی و پایمال کردن حق مظلومان در سراسر جهان در حال رشد است . و یک عده مانند ترامپ هم بعنوان طاغوت زمان زندگی بشر را به لجن زار تبدیل کرده اند .

وی خاطرنشان کرد: پیامبر اسلام در غدیر خم به دستور خداوند متعال میخواستند این بحران را حل کنند ودر دنیای اسلام بحران مدیریت نباشد .

حجت الاسلام جعفرنژاد بیان کرد: غدیر خم محل افتراق و جدایی نبوده و نیست بلکه محور وحدت امت اسلامی است و ما به همین مناسبت باید در این ایام جشن های بزرگی را برپا کنیم .

وی پایبندی به ارزشهای اساسی اسلام وانقلاب،پایبندی به مبانی اصولی انقلاب،استقلال،تقوای دینی و سیاسی و دشمن شناسی را از شاخصه های انقلاب برشمرد و گفت:دشمنان ما با برنامه ریزی به دنبال نا امیدی مردم از نظام است و ان شاء الله هرگز به این خواسته خود نخواهد رسید و پرچم اسلام توسط نائب برحق امام زمان (عج) به دست صاحب اصلیش خواهد رسید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield