پیام آذری

آخرين مطالب

استاندار اردبیل:

429 طرح اشتغال زایی اردبیل با مشارکت بنیاد برکت فعال سازی می‌شود اقتصادي

429 طرح اشتغال زایی اردبیل با مشارکت بنیاد برکت فعال سازی می‌شود
  بزرگنمايي:

پیام آذری - اردبیل - استاندار اردبیل گفت: بنیاد برکت برای اجرای طرح‌های جدید و فعال سازی مجدد واحدهای راکد در 429 طرح مشارکت و سرمایه گذاری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر دوشنبه در جلسه بررسی و تصویب طرح‌های کارآفرینی استان اردبیل عنوان کرد: با افزایش اجرای طرح‌های جدید توسط بنیاد برکت، میزان مشارکت و سرمایه‌گذاری‌های این بخش در اردبیل به 429 طرح خواهد رسید.
وی افزود: به دنبال نشست‌ها و توافقات به عمل آمده با بنیاد مستضعفان و بنیاد برکت در تهران، بررسی و تصویب طرح‌های معرفی شده به این بنیاد در استان برگزار شد و مقرر شد تا 16 طرح تولیدی، صنعتی و اشتغال زایی توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیز 13 طرح در حوزه کشاورزی و باغی توسط سازمان جهاد کشاورزی به بنیاد برکت ارائه شود.
استاندار اردبیل یادآور شد: بنیاد برکت در اجرا و تکمیل طرح‌های اقتصادی استان سرمایه گذاری و مشارکت کرده و در برداشتن گام‌های جدی برای توسعه اشتغال و رونق اقتصادی منطقه یاور مسئولان دستگاه‌های اجرایی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه مشارکت بنیاد برکت در اجرای طرح‌های جدید، نیمه تمام و راکد به نسبت 49 به 51 خواهد بود، افزود: با هدف توسعه متوازن استان 400 طرح کوچک و زود بازده و همچنین طرح‌های بزرگ اشتغال زایی در جنوب استان و در شهرستان‌های خلخال و کوثر اجرا می شود که بنیاد برکت برای تامین امکانات تولید برای هر یک از این طرح‌ها مبلغ 40 میلیون تومان پرداخت می‌کند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield