پیام آذری

آخرين مطالب

شهردار تبریز:

حمایت از ورزش همگانی ادامه خواهد یافت ورزشي

حمایت از ورزش همگانی ادامه خواهد یافت
  بزرگنمايي:

پیام آذری - شهردار تبریز گفت: با وجود اینکه ورزش قهرمانی در شهرداری‌ها ممنوع شده اما حمایت از ورزش همگانی در شهرداری تبریز ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در عیادت از بیوک صباغ از بازیکنان و مربیان پیشکسوت فوتبال تبریز با بیان اینکه قدردانی از بزرگان ورزش باعث توسعه ورزش در جامعه می شود گفت: ورزش ارزان ترین عنصر تاثیرگذاری در جامعه است.
شهردار تبریز گفت: ورزشکاران در طول دوران ورزشی خود محدودیت‌های بسیاری دارند که این محدودیت‌ها به سلامتی خودشان و جامعه است منجر می شود.
او افزود: با وجود اینکه شهرداری تبریز از سرمایه گذاری و هزینه کرد شهرداری ها در ورزش قهرمانی ممنوع شده اما حمایت از ورزش در شهرداری تبریز ادامه پیدا می کند.
شهردار تبریز با تمجید از سال‌ها فعالیت ورزشی بیوک صباغ، گفت: افرادی مثل استاد صباغ تمام خاطرات ورزشی ما را شکل داده‌اند و بسیار بر خودمان می‌بالیم که چنین انسان‌هایی در شهر ما زندگی می‌کنند.
شهین باهر در ادامه این عیادت با بیان اینکه نباید خاطرات ورزشکان و فوتبالیست‌های شهر تبریز که با دستان خالی این ورزش را به جایگاه امروزی‌اش رسانده‌اند فراموش شود، تصریح کرد: برای اینکه این خاطرات از بین نرود موزه فوتبال آذربایجان در حوزه شهرداری منطقه 2 بزودی افتتاح می‌شود.
بیوک صباغ یکی از فوتبالیست‌های به نام و پیشکسوت تبریز بوده که سابقه سال‌ها مربیگری تیم های مختلف از جمله تراکتورسازی را دارد. در این عیادت رئیس شورای اسلامی شهر تبریز و سعید نیکوخصلت از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز نیز حضور داشتند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield