پیام آذری

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی:

نمایشگاه امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه برپا می شود سياسي

نمایشگاه امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه برپا می شود
  بزرگنمايي:

پیام آذری - ارومیه – فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: نمایشگاهی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر در این هفته برگزار خواهد شد و نیاز است تمامی دستگاه‌ها در برپایی این نمایشگاه کمک کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار مسعود خرم نیا ظهر دوشنبه در جلسه ستاد استانی امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه 11 سازمان و نهاد با 32 عنوان وظیفه برنامه‌های خود را در این دهه اجرا خواهند کرد افزود: در این نمایشگاه عملکرد این دستگاه های اجرایی به نمایش در می آید.
وی ادامه داد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همانند خود این فریضه، بسیار مظلوم واقع شده و از نظر مکان موقعیت و ظرفیت مناسبی ندارد و نیاز است یک ساختمان مناسب برای این ستاد درنظر گرفته شود.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های موجود رسانه‌ای در امر به معروف و نهی از منکر حداکثر استفاده شود، گفت: برنامه‌های دهه امر به معروف و نهی از منکر فراگیر و اثربخش باشند.
خرم نیا با بیان اینکه هفته اول ماه محرم به نام هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده و امسال با شعار «نهضت حسینی، مطالبه‌گری و مسئولیت اجتماعی» اجرا خواهد شد گفت: باید از ظرفیت‌های موجود رسانه‌ای در این برنامه حداکثر استفاده شود.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌های این هفته در سه مرحله برگزار خواهند شد، افزود: مرحله اول قبل از ورود به ماه محرم بوده تا وظایف مشخص شود، مرحله دوم دهه امر به معروف و نهی از منکر بوده و تاکید شده تا برنامه‌ها فراگیر و اثربخش باشند و ناظرانی نیز برای برنامه‌ها مشخص خواهند شد تا اثرگذاری برنامه‌ها را به‌صورت میدانی بررسی کنند و مرحله سوم نیز تهیه گزارش است.
خرم‌نیا یادآور شد: شامل دادگستری، سپاه، نیروی انتظامی، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد، صداوسیما، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد برگزاری نماز جمعه، شهرداری و شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه هستند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield