پیام آذری

آخرين مطالب

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی اردبیل:

40 واحد راکد صنعتی اردبیل به چرخه تولید بازمی‌گردند اجتماعي

40 واحد راکد صنعتی اردبیل به چرخه تولید بازمی‌گردند
  بزرگنمايي:

پیام آذری - اردبیل - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل گفت: با تداوم حمایت‌ها 40 واحد تولیدی فعال در شهرک‌های صنعتی که به دلیل کمبود منابع مالی دچار مشکل شده بودند، به چرخه فعالیت باز می‌گردند.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد اهلی ظهر دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه استان اردبیل عنوان کرد: برای سال جاری در تلاش خواهیم بود که 40 واحد تولیدی دچار مشکل که بنا به دلایل مالی قادر به ادامه فعالیت تجاری و صنعتی خود نبودند، احیا کرده و مجددا شاهد فعالیت این واحدها باشیم.
وی افزود: با حمایت دستگاه‌های مرتبط در سال گذشته 36 واحد راکد صنعتی به چرخه تولید بازگشته و در حال حاضر نیز فعالیت‌های افتصادی و تولیدی خود را پیگیری می‌کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل یادآور شد: به منظور رونق بخشی به فعالیت‌های صنعتی سرمایه گذارانی که تمایل به راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان داشته باشند، علاوه بر تخفیف 50 درصدی واگذاری زمین، معافیت‌های مالیاتی نیز اعطا می‌شود.
اهلی از فعالیت چهار شهرک صنعتی در اردبیل خبر داد و یادآور شد: چهار شهرک صنعتی مربوط به بخش خصوصی نیز در استان اردبیل در حال فعالیت هستند.
وی 97 درصد صنایع استان را صنایع متوسط و کوچک شمرد و افزود: کلینیک‌های کسب و کار در شهرک‌ها صنعتی اردبیل با ماهیت حمایت از این قبیل صنایع راه اندازی شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل به چگونگی حمایت کلینیک‌های کسب و کار نیز اشاره کرد و یادآور شد: در این قبیل از کلینیک‌ها ارائه مشاوره‌های فنی، بازاریابی و موفقیت در بازارهای داخلی و جهانی و مسائل فنی هدفگذاری می‌شود.
وی راه اندازی خوشه‌های صنعتی را نیز یکی از طرح‌های موفق اجرا شده در حمایت از صنایع اردبیل دانست و افزود: تعریف 12 خوشه جدید در بخش‌هایی همچون شیرآلات، صنایع مبلمان و چوب، تولیدات فلزی و ... در دستور کار قرار گرفته است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield