پیام آذری

آخرين مطالب

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

پل هاشم آباد ارومیه هفته دولت آماده بهره بردار می شود سياسي

پل هاشم آباد ارومیه هفته دولت آماده بهره بردار می شود
  بزرگنمايي:

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بهره برداری پل هاشم آباد ارومیه که بر اثر سیل تخریب شده بود همزمان با هفته دولت خبر داد.

ارسلان شکری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه پل هاشم آباد ارومیه بر اثر سیل بهاره سال گذشته تخریب شده بود اظهارداشت: با تخریب این پل روند تردد اهالی 50 روستای منطقه دچار مشکل شده بود که با بهره برداری از پل تازه تاسیس این مشکل برطرف می شود.
شکری با بیان اینکه پل تازه تاسیس هاشم‌آباد در مسیر ارومیه – سیلوانا با 12 میلیارد ریال هزینه احداث شده است گفت: پل هاشم آباد مرگور با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان به طور کامل به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی یاد آور شد: بخش سیلوانا با دارا بودن 100 روستا و برخورداری 68 درصدی روستاها از نعمت راه آسفالته مناسب یکی از بخش های پرجمعیت شهرستان ارومیه محسوب می شود
وی ادامه داد: همچنین به مناسبت بزرگداشت هفته دولت 800 میلیارد ریال طرح در حوزه راهداری، حمل و نقل جاده ای استان افتتاح و کلنگ زنی می شود که از مهمترین این طرح ها 102 کیلومتر لکه گیری و روکش آسفالت به همراه اصلاح و ترمیم جاده های 13 شهرستان استان است.
شکری افزود: محورهای بالانج، رحیم آباد ارومیه، تکاب، شاهین دژ، خوی – ایواوغلی، چهار برج، ابراهم حصاری میاندوآب، تازه شهر و آواجیق و نیز کشمش تپه چالدران به همراه اصلاح و ترمیم محورهای روستایی کلاسی ارومیه و محور روستایی باباگنجه این طرح ها را شامل می شود.
وی با بیان اینکه طول کل طرح‌های بهسازی مسیر روستایی که در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد، حدود 100 کیلومتر است گفت: همچنین در هفته دولت امسال عملیات اجرایی مجتمع خدماتی و رفاهی سواری در مسیر مهاباد - بوکان با سرمایه خصوصی 420 میلیارد ریال آغاز می‌شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield