پیام آذری

آخرين مطالب

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس خبر داد:

اختصاص 600 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پایاب سد سبلان اجتماعي

اختصاص 600 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پایاب سد سبلان
  بزرگنمايي:

پیام آذری -
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده و از طریق منابع ملی بیش از 600 میلیارد ریال برای تکمیل فازهای جدید سد سبلان اختصاص یافته که امیدواریم با جذب آن این پروژه به سرانجام برسد.
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، ولی ملکی در جلسه ستاد رفع موانع تولید با حضور استاندار اردبیل اظهار کرد: با اختصاص این اعتبار و با اجرای این طرح حیاتی، مشکل 10 ساله بعد از آبگیری سد و کمبود آب زراعی منطقه ارشق و لاهرود برای همیشه حل خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: با همکاری و اتحاد بین مسئولان استانی طرحی تدوین شد که در صورت تصویب منطقه آزاد در مجلس و شورای نگهبان تمامی شهرستان‌هایی که خط مرزی دارند جزو منطقه آزاد خواهند بود که بخش ارشق شهرستان مشگین‌شهر نیز جزو منطقه آزاد خواهد بود.
ملکی با اشاره به مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی مناطق مشگین‌شهر گفت: طی مذاکرات انجام شده با وزیر ارتباطات مقرر شد تا در مناطقی از شهرستان مشگین‌شهر که مشکل آنتن‌دهی وجود دارد دکل‌های تلفن همراه نصب شود که از جمله می‌توان به نصب دکل در مسیر گردشگری قینرجه و موئیل و همچنین روستاهای داش کسن و... اشاره کرد.
وی ادامه داد: بهنامجو نمونه واقعی یک مدیر پیگیر و کاری است که از جمله فعالیت‌های چشمگیر وی می‌توان به تامین فاینانس داخلی راه آهن میانه به اردبیل اشاره کرد که مشکل چندین ساله این پروژه مهم برای استان را حل کرده است.
در این جلسه استاندار اردبیل نیز با اشاره به اینکه کمبود آب بخش لاهرود و ارشق مشگین شهر برای همیشه حل خواهد شد، بیان کرد: تکمیل پایاب سد سبلان از مطالبات اصلی مردم منطقه است که امیدواریم در سریعترین زمان این اتفاق رخ دهد.
بهنامجو با تقدیر از فعالیان صنعت گردشگری به ویژه مدیرعامل پل معلق مشگین‌شهر از صنعت گردشگری به عنوان تنها صنعت پرقدرت استان در زمینه اشتغا زایی و پویایی اقتصاد استان نام برد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield