پیام آذری

آخرين مطالب

تیم اپه پسران آذربایجان‌غربی قهرمان المپیاد کشوری شد ورزشي

تیم اپه پسران آذربایجان‌غربی قهرمان المپیاد کشوری شد
  بزرگنمايي:

پیام آذری- آیدین رحمانی افزود: این مسابقات با حضور شمشیربازان نونهال و نوجوان زیر 16 سال کشور در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره از هفتم تا نهم شهریورماه جاری به میزبانی استان اصفهان در آکادمی شمشیربازی زنده یاد «روزبه سرهنگ‌پور» این شهر برگزار شد.

وی بیان کرد: در بخش اسلحه اپه تیمی، تیم چهار نفری استان متشکل از محمد برزگر، یاسین نوری، امیرحسین جعفری و محمدامین تمکین‌وش با مربیگری طاهر عاشوری در دیدار فینال با پیروزی مقابل خراسان رضوی بر سکوی قهرمانی جای گرفت.

وی ادامه داد: تیم اپه پسران استان پیش از رسیدن به دیدار فینال، تیم‌های اردبیل و اصفهان را از پیش رو برداشته بود.

رییس هیات شمشیربازی آذربایجان‌غربی گفت: تیم‌های اپه پسران اصفهان و مازندران نیز بر سکوی سوم مشترک این دوره از المپیاد جای گرفتند.

رحمانی افزود: 2 روز قبل نیز در بخش انفرادی اسلحه اپه «یاسین نوری و محمد برزگر» 2 اپه‌ایست‌ نوجوان استان با مربیگری طاهر عاشوری /قهرمان ملی‌پوش استان/ به ترتیب مدال‌های طلا و برنز بخش انفرادی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور را بر گردن آویختند.

وی بیان کرد: روز گذشته نیز تیم سابر سه نفری پسران استان متشکل از عدنان اصلانی، مبین رضوی و دانیال ولی‌نژاد با مربیگری میرامین رضایی با یک پیروزی مقابل یزد و قبول شکست مقابل مازندران موفق به کسب مدال برنز تیمی و سکوی سومی این المپیاد شد.

وی ادامه داد: مسابقات اسلحه سابر با حضور 10 تیم، اپه با حضور 14 تیم و فلوره با حضور 9 تیم برگزار شد. 

رحمانی افزود: طی چهار روز گذشته نیز تیم‌های اسلحه فلوره و اپه بانوان آذربایجان‌غربی موفق به کسب یک مدال طلا و یک نقره در بخش انفرادی اپه، یک طلای تیمی فلوره و یک طلای تیمی اپه شدند.

سال گذشته در مسابقات شمشیربازی استعدادهای برتر ورزش کشور به میزبانی یزد، تیم بانوان آذربایجان‌غربی سه مدال انفرادی و 2 مدال تیمی کسب کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield