پیام آذری

آخرين مطالب

رییس هیات کشتی آذربایجان شرقی: هادی گفت "تحمل تمرینات سنگین را نداشتم" ورزشي

رییس هیات کشتی آذربایجان شرقی: هادی گفت "تحمل تمرینات سنگین را نداشتم"
  بزرگنمايي:

پیام آذری - رییس هیات کشتی آذربایجان شرقی با اشاره به کنار گذاشته شدن پرویز هادی از ترکیب تیم ملی گفت که او تحمل تمرینات سنگین تیم ملی را نداشت و برای بهبودی کامل نیاز به استراحت دارد.
علی‌اکبر وظیفه‌خواه در گفتگو با ایسنا، درباره مصدومیت پرویز هادی که منجر به کنار گذاشته شدن وی از ترکیب تیم ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان شد، اظهار کرد: تمرینات تیم ملی سنگین بود، پرویز به من زنگ زد که و گفت" طاقت این تمرینات سنگین را ندارم و کمرم خیلی درد می‌کند" بعد با دکتر رحیمی در تبریز که پرویز زیر نظر او بود صحبت کردم و او نیز اعلام کرد با توجه به شرایطی که پرویز هادی دارد بهتر است در جهانی کشتی نگیرد و پس از بهبودی خودش را برای المپیک آماده کند. پرویز برای کسب بهبودی به عمل جراحی نیز نیاز ندارد و تنها باید یکی دو ماه استراحت کند و زیر نظر پزشک باشد.
رییس هیات کشتی آذربایجان شرقی درباره تشخیص اشتباه فدراسیون پزشکی ورزشی که هفته گذشته اعلام کرد این کشتی‌گیر مشکلی برای حضور در تمرینات ندارد، گفت: به هر حال فشار تمرینات زیاد بود و او نمی‌توانست طاقت بیاورد. مثلا به او می‌گفتند وزنه سنگین را بلند کن. مصلحت این بود که پرویز خودش را برای المپیک آماده کند. او خانواده و زندگی‌اش را رها کرده بود و هدفش مدال جهانی بود اما قسمتش نشد.
وی درباره مصدومیت برخی آزادکاران تیم ملی و احتمال تمرینات اشتباه در اردوهای تیم ملی ،گفت: در جریان این موضوع نیستم اما پرویز به من گفت "هر کاری می‌کردم نمی‌توانستم با بچه‌های دیگر هماهنگ شوم" هدف پرویز هادی المپیک 2020 است و پس از آن از دنیای کشتی خداحافظی خواهد کرد. او واقعا پسر محجوب و یک پهلوان است. امیدوارم به آنچه که حقش را دارد برسد و در المپیک 2020 برای کشتی ایران افتخارآفرینی کند.
وظیفه‌خواه در ادامه درباره بدهی 50 میلیارد تومانی فدراسیون کشتی گفت: اصل بدهی مربوط به دوران ریاست خادم ده میلیارد تومان هم نمی‌شود. من در جریان بدهی‌ها بودم. اکثر این بدهی مربوط به خانه کشتی، مالیات و تاخیر و تادیه است و این نیست که فدراسیون قبلی 50 میلیارد تومان بدهی به جا گذاشته باشد. قرار است در مجمع که دوازدهم برگزار می‌شود در خصوص مسائل مالی مطرح شده بررسی صورت گیرد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield