پیام آذری

آخرين مطالب

رئیس هیئت ورزش‌های کارگری اردبیل:

عنوان قهرمانی مسابقات دوومیدانی بانوان کارگر کشور به اردبیل رسید ورزشي

عنوان قهرمانی مسابقات دوومیدانی بانوان کارگر کشور به اردبیل رسید
  بزرگنمايي:

پیام آذری - اردبیل - رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان اردبیل گفت: با پایان مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور استان اردبیل به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.

علی مهری در گفتگو با خبرنگار مهر از پایان مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور و توزیع مدال‌ها طی امروز خبر داد و افزود: با پایان مسابقات مذکور تیم اردبیل به عنوان قهرمانی دست یافت.
وی با بیان اینکه در این مسابقات 50 دو و میدانی کار از 12 استان شرکت داشتند، ادامه داد: در مجموع نتایج تیمی بعد از اردبیل، تیم‌های منتخب اصفهان و خراسان رضوی حائز رتبه‌های دوم و سوم شدند.
رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان اردبیل از سطح فنی بالای این دوره از مسابقات خبر داد و یادآور شد: رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی کارگران بانوان کشور در 14 ماده برگزار گردید و از استان اردبیل نیز به دلیل میزبان بودن دو تیم «درمانگاه شوک» و «منتخب کارگران استان» حاضر شده بود.
مهری از برگزاری این مسابقات در ورزشگاه تختی شهرستان اردبیل خبر داد و افزود: تیم‌هایی از آذربایجان شرقی، سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، تهران، زنجان، گیلان، گلستان، مازندران و اصفهان در این مسابقات شرکت داشتند.
وی ادامه داد: ورزشکارانی که در این دوره از مسابقات حائز مقام شدند به عضویت تیم ملی درآمده و در مسابقات جهانی کارگران شرکت خواهند کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield