پیام آذری

آخرين مطالب

سرپرست تیم فوتبال تراکتور:

هواداران تبریزی به بیرانوندسخت نگیرند/مازولا از ایمانی عقب تر است ورزشي

هواداران تبریزی به بیرانوندسخت نگیرند/مازولا از ایمانی عقب تر است
  بزرگنمايي:

پیام آذری - سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: از هواداران درخواست دارم که زیاد به علیرضا بیرانوند سخت نگیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، احد شیخ لاری در خصوص مصدومیت مازولا و اکبر ایمانی دو بازیکن تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: به نظرم ایمانی به بازی با ذوب آهن می‌رسد و مازولا نیز از نظر فیزیکی و روند درمان یک مرحله از ایمانی عقب است.
شیخ لاری ادامه داد: کادر پزشکی مطرح و برجسته‌ی تیم برای موفقیت تراکتور تلاش می‌کنند و مطمئن هستم با تلاش کادر پزشکی، بازیکنان مصدوم به زودی روند بهبودی را به طور کامل طی می‌کنند.
وی در خصوص رفتار غیر ورزشی دروازه بان پرسپولیس اظهار کرد: بنده در جلسه هماهنگی نیز اعلام کرده بودم که بازیکنان با رفتارشان باعث ناراحتی هواداران نشوند. آقای بیرانوند نیز بازیکن جوانی است که به مرور زمان به اشتباهات خود پی خواهد برد. بنده از هواداران درخواست دارم که زیاد به این بازیکن سخت نگیرند.
وی در رابطه با اضافه شدن دستیار ایرانی به کادرفنی، بیان کرد: این موضوع بستگی به افکار آقای دنیزلی دارد. سرمربی تیم حرف اول و آخر را از نظر فنی می‌زند و همه تسلیم نظم و قوانین آقای دنیزلی برای سرپا ماندن تیم هستیم. بنده اشتیاق زیادی برای حضور یک کمک مربی ایرانی در کادرفنی دارم؛ ولی تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص سرمربی تیم است.
شیخ لاری خاطرنشان کرد: تمامی تیم‌ها مقابل تراکتور انرژی مضاعف دارند که ما نیز تدابیری در این خصوص می‌اندیشیم. تراکتور با هوادارانش از همان ابتدا دو بر صفر از رقبا پیش است؛ اما فراموش نکنیم که فوتبال ورزش بی‌رحمی بوده و امیدوارم روزهای سخت ما کم باشد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield