پیام آذری

آخرين مطالب

استاندار آذربایجان غربی:

ستاد برگزاری لیگ ملت های والیبال در ارومیه تشکیل شد ورزشي

ستاد برگزاری لیگ ملت های والیبال در ارومیه تشکیل شد
  بزرگنمايي:

پیام آذری - ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: ستاد برگزاری رقابت های هفته سوم لیگ ملت های 2019 والیبال که قرار است خرداد سال آینده در ارومیه برگزار شود، از امروز در استان تشکیل شد.

به گزارش ایرنا محمدمهدی شهریاری روز چهارشنبه در دیدار با افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی در ارومیه افزود: این ستاد با برنامه ریزی های درست و اصولی تلاش خواهد کرد تا خاطره خوب و ماندگاری در تاریخ والیبال ارومیه ثبت شود.
وی بیان کرد: والیبال علاقه مندان زیادی در شهر ارومیه دارد و امید می رود میزبانی این رویداد مهم جهانی پیشرفت و توسعه روزافزون این رشته پرطرفدار را برای استان آذربایجان غربی به همراه داشته باشد.
وی افزود: میزبانی رقابت های لیگ ملت های 2019 والیبال موجب شور و انگیزه مردم می شود و در کنار آن معرفی ارومیه به عنوان شهر گردشگری و ورزشی می تواند جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی را به همراه داشته باشد.
شهریاری تهیه و پخش کلیپ و تصاویر حوزه گردشگری در کنار فعالیت های ورزشی را از رسالت های مهم اصحاب و فعالان رسانه بر شمرد.
سرپرست فدراسیون والیبال نیز گفت: شهر ارومیه با داشتن نزدیک به یک قرن پیشینه در این رشته، ظرفیت بسیار خوبی برای میزبانی رقابت های لیگ ملت های 2019 دارد.
افشین داوری افزود: حمایت شخص استاندار با همکاری مسوولان ورزش استان و مدیریت شهری در برگزاری این رویداد مهم جهانی باید به فال نیک گرفته شود زیرا علاقه مندی مسوولان استان فدراسیون را مجاب کرد تا امسال برای نخستین بار میزبانی سه دیدار از رقابت های هفته سوم لیگ ملت ها به شهر ارومیه واگذار کند.
وی بیان کرد: شهر ارومیه از دیرباز مهد والیبال ایران بوده است و با میزبانی رقابت های لیگ ملت ها بار دیگر این شهر در سطح جهان نیز مطرح می شود.
داوری در ادامه با اشاره به اینکه این مسابقات 24 تا 26 خرداد سال آینده برگزار می شود، افزود: حضور تیم های ملی کانادا، روسیه، لهستان به عنوان تیم های قهرمان المپیک و جهان به همراه تیم ملی ایران در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه با حضور پرشور هواداران این شهر همراه خواهد بود و شور و نشاط خاصی در سطح جامعه ورزش استان و کشور خواهد داشت.
به گزارش ایرنا امروز چهارشنبه تفاهم نامه میزبانی هفته سوم رقابت های لیگ ملت های 2019 والیبال بین افشین داوری سرپرست فدراسیون و محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی امضا شد.
طبق این تفاهم نامه، هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال از 24 تا 26 خرداد سال آینده با حضور تیم های کانادا، لهستان، روسیه و تیم ملی ایران در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می شود.
در این آیین احکام جداگانه ای از سوی فدراسیون والیبال به استاندار آذربایجان غربی، معاون اقتصادی استاندار، شهردار ارومیه و مدیرکل ورزش و جوانان استان به ترتیب به عنوان رییس، نایب رییس، نایب رییس فرهنگی و گردشگری و دبیر ستاد اجرایی این مسابقات اهدا شد.
بر اساس تفاهم نامه دیگری شهر اردبیل نیز میزبان هفته چهارم رقابت های لیگ ملت های 2019 والیبال خواهد بود.
7156/3072


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield