پیام آذری

آخرين مطالب

مدیرکل منابع طبیعی اردبیل خبر داد؛

کشف بیش از هزار اصله چوب آلات قاچاق جنگلی در اردبیل اجتماعي

کشف بیش از هزار اصله چوب آلات قاچاق جنگلی در اردبیل
  بزرگنمايي:

پیام آذری - اردبیل - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف و ضبط بیش از هزار اصله چوب آلات و 8300 کیلوگرم زغال قاچاق در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، شهامت هدایت پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: با تلاش شبانه روزی نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و کنترل گلوگاه‌های قاچاق چوب و گشت شبانه روزی در مناطق جنگلی بیش از هزار اصله چوب آلات و هشت هزار و 300 کیلوگرم زغال قاچاق جنگلی که از طریق استان‌های همجوار وارد اردبیل می‌شدند، در 6 ماهه سال جاری از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.
وی افزود: در این رابطه 37 دستگاه خودرو توقیف و همچنین 37 نفرمتخلف دستگیر شدند تا با تشکیل پرونده برای رسیدگی به مراجع قضایی استان معرفی شوند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل با بیان اینکه نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل به صورت شبانه روزی و با کنترل گلوگاه‌های قاچاق استان فعالیت داشته و با متخلفین برخورد جدی خواهند داشت، افزود: ‌حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه‌ای همگانی بوده که انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته و با مشاهده چنین مواردی مراتب را اطلاع‌رسانی کنند .
وی از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و قاچاق هر گونه فرآورده‌های جنگلی ومرتعی توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب مراتب را به شماره تلفن رایگان 1504 مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان که به صورت شبانه‌ روزی آماده دریافت گزارشات مردمی است، اطلاع دهند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield