پیام آذری

آخرين مطالب

200 نفر از شهروندان ارومیه در طرح «پاکبان محرم» مشارکت کردند - پرتال شهرداری ارومیه اجتماعي

200 نفر از شهروندان ارومیه در طرح «پاکبان محرم» مشارکت کردند - پرتال شهرداری ارومیه
  بزرگنمايي:

پیام آذری - رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه از مشارکت 200 نفر از شهروندان در طرح «پاکبان محرم» در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.
به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی اظهارکرد: 200 نفر از شهروندان ارومیه با ثبت ‌نام در طرح پاکبانان محرم، سازمان پسماند را در راستای پاکسازی معابر و مسیرهای هیئت های عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورا یاری کردند.
وی، افزود: با ثبت ‌نام این تعداد، به بخش عمده ای از اهداف تعیین شده در قالب این طرح رسیدیم و بخش مهمی از فعالیت ‌های پاکسازی معابر و مسیرهای هیئت های عزاداری در ارومیه با همراهی این پاکبانان فراهم شد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در ادامه ابراز کرد: در قالب این طرح، لباس، سربند و کیسه زباله ای به افراد علاقه‌ مند داده ‌شد و این افراد در طی عزاداری، زباله ها را جمع‌ آوری کرده، تحویل سازمان داده و کارت شارژ دریافت کردند.
وی بیان کرد: این طرح برای نخستین بار توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در سطح شهر اجرایی ‌شد که با توجه به توفیق به دست آمده، اجرای آن در برنامه های مشابه ادامه خواهد یافت.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield