پیام آذری

آخرين مطالب

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد؛

استقبال از ایده‌های خلاقانه برای جشنواره زمستان بیدار فرهنگي

استقبال از ایده‌های خلاقانه برای جشنواره زمستان بیدار
  بزرگنمايي:

پیام آذری -
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: از ایده‌های خلاقانه برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره زمستان بیدار امسال استقبال می کنیم.
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، نادر فلاحی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: آماده استقبال از ایده‌های خلاقانه برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره زمستان بیدار امسال هستیم. 
وی گفت: در این راستا از نخبگان، فرهیختگان، فعالان فرهنگی و هنری به ویژه متخصصین و فعالان گردشگری در استان دعوت می شود تا با ارایه ایده‌ها و طرح‌های خود در راستای بهتر برگزار شدن جشنواره زمستان بیدار قدم بردارند. 
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ادامه داد: جشنواره زمستان بیدار امسال متفاوت تر از سال قبل و با محوریت مسیر گردشگری شمال به جنوب در سطح شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد. 
فلاحی با تاکید بر اینکه هدف ما از برگزاری این جشنواره خارج کردن گردشگری استان اردبیل از حالت تک فصلی است، بیان داشت: با تامین برخی زیرساخت های مورد نظر، فصل زمستان در استان اردبیل می تواند به عنوان یک فرصتی برای جذب گردشگران محسوب شود. 
وی اضافه کرد: این طرح سال گذشته با استقبال گسترده مردم و مسافران مواجه شد بطوریکه امیدواریم در سال جاری نیز با برگزاری برنامه‌های متنوع، مفرح و شاد شاهد حضور گردشگران به ویژه علاقه مندان به ورزش‌های زمستانی در استان باشیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield