پیام آذری

آخرين مطالب

مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل خبر داد:

افزایش 3 برابری اعتبارات ورزش استان اردبیل اجتماعي

افزایش 3 برابری اعتبارات ورزش استان اردبیل
  بزرگنمايي:

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی و توسعه فعالیت‌ها اعتبارات ملی ورزش استان اردبیل نسبت به سال گذشته سه برابر افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار مهر ، بهرام آقاخانی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: به منظور تسریع در اتمام و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام عمرانی که در حالت رکود قرار داشته و یا با سرعت چندان مناسبی پیش نمی‌رفتند، اعتبارات ورزش استان نسبت به سال گذشته با رشد سه برابری همراه شد.
وی افزود: در سال 97 اعتبار درنظر گرفته شده برای ورزش اردبیل حدود 62 میلیارد ریال بود که در سال جاری این میزان به 148 میلیارد ریال رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل یادآور شد: افزایش اعتبارات ورزشی استان در سفرهای اخیر وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان به استان اردبیل مطالبه شده و خوشبختانه با قول مساعد آنان محقق شد.
آقاخانی به محل هزینه کرد اعتبارات موجود اشاره کرد و ادامه داد: عمده اعتبارات ملی اختصاص یافته به ورزش استان در سال گذشته برای بهره برداری از 16 پروژه بزرگ ورزشی اختصاص یافت.
وی یادآور شد: اعتبارات درنظر گرفته شده سال جاری نیز برای تکمیل 20 پروژه بزرگ ورزشی درنظر گرفته شده است.
به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تکمیل زیرساخت‌های ورزشی و افزایش سرانه فضاهای موجود به منظور توسعه ورزش همگانی و موفقیت در ورزش قهرمانی مورد تاکید بوده و در این بخش با حمایت‌های مناسب دستگاه‌های مرتبط اجرایی نیز همراه هستیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield