پیام آذری

آخرين مطالب

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی:

رفع نقاط کور تلفن همراه در جاده های آذربایجان غربی ضروری است اجتماعي

رفع نقاط کور تلفن همراه در جاده های آذربایجان غربی ضروری است
  بزرگنمايي:

پیام آذری - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: پوشش حداکثری و رفع نقاط کور شبکه تلفن همراه در اولویت استان است.
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی پیمان آرامون در جلسه ای که به منظور تامین زیرساخت های توسعه شبکه تلفن همراه در روستاهای فاقد پوشش و نقاط کور جاده ای با حضور نمایندگان منطقه ای شرکت‌های اپراتوری تلفن همراه تشکیل شد گفت: توسعه شبکه تلفن همراه و افزایش پوشش به همراه ارتقاء کیفیت خدمات در سطح استان از جمله موارد مورد تاکید مدیران استانی است که با تلاش های صورت گرفته و با مشارکت دستگاههای اجرایی در 2 سال گذشته گام‌های خوبی در اجرای شیکه فیبرنوری و پوشش تلفن همراه در مناطق روستایی برداشته شده است.
وی با بیان اینکه کیفیت شبکه و پوشش تلفن همراه در جاده های استان مطلوب نیست افزود: رفع نقاط کور در جاده های استان از موارد ضروری است و در این خصوص از توان و ظرفیت دستگاههای اجرایی برای نصب و راه‌اندازی ایستگاهها بهره گیری خواهد ‌شد.
قاسم جلیلی نژاد مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از برنامه های وزارت ارتباطات در استان‌ گفت: از اردیبهشت سال گذشته در قالب طرح همت با راه اندازی بیش از 100 سایت تلفن همراه 1142 روستا تحت پوشش شبکه تلفن همراه و اینترنت قرار گرفته است. 
وی افزود: در موضوع ارتقاء کیفیت پوشش جاده ای نیز برقراری ارتباط صوتی در اولویت بوده و با هماهنگی که میان اپراتورهای تلفن همراه انجام شد وضعیت شبکه بهبود یافته است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield