پیام آذری

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای طرح ناظران سلامت کودک در منطقه ۴/کودکان زباله گرد شمال شرق تهران شناسایی می شوند

پیام آذری - مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه ۴ تهران از اجرای طرح "ناظران سلامت کودک" با مشارکت شبکه کانون های اجتماع محور سلامت و سلامت یاران حوزه سلامت برای نظارت بر فرآیند به کارگیری کودکان زباله گرد خبر داد.

رصد تدابیر ۲۶ محوری ابلاغی به مدیران شهری منطقه ۱۸ تهران برای خدمت به شهروندان

پیام آذری - شهردار منطقه ۱۸ تهران طی ابلاغیه ای چند محوری در ابتدای امسال ، اولویتهای کاری بخشهای مختلف را تبیین و خواستار توجه بیش از پیش به مقوله کاهش هزینه های غیر ضرور برای اداره امورات این بخش از شهر شد.

کاروان پیام رسانان غدیر در منطقه۹

پیام آذری - به مناسبت عید غدیر خم، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی به همراه حوزه بسیج منطقه۹ نسبت به برپایی کارناوالی با عنوان "کاروان پیام رسانان غدیر" اقدام کرد.

اعلام وضعیت قرمز، مسافران اتوبوس را بیشتر از لغو طرح ترافیک کاهش داد

پیام آذری - شهر: تعداد مسافران شبکه اتوبوسرانی شهر تهران با لغو طرح ترافیک در هفته گذشته، تغییر محسوسی نداشت. اما اعلام وضعیت قرمز تهران، مجموع مسافران اتوبوس ها را بیشتر از لغو یک هفته‌ای طرح ترافیک کاهش داده است.

شهرداری و خبرنگاران همسو با هم تا تحقق «شهری برای همه»

پیام آذری - محمود کلهری شهردار منطقه ۱۷ تهران ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و روز خبرنگار، به مناسبت این روز که گرامیداشت دلاوران عرصه رسانه و قلم است یادداشتی را برای روزنامه حسبان نوشته است.

دریافت پرچم ماه محرم از ۱۱۰ مسجد پایتخت

پیام آذری - معاون شهردار تهران از واگذاری حوزه اجتماعی شهرداری به مردم تهران خبر داد و گفت: شهروندان جهت دریافت پرچم ماه محرم می‌توانند به ۱۱۰ مسجد پرمخاطب پایتخت مراجعه کنند.

نمایندگان مجلس به کمک شورای شهری‌ها می‌آیند

پیام آذری - عضو شورای شهر تهران از دیدار محسن هاشمی با محمدباقر قالیباف خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس جهت حل چالش‌های شهر تهران به کمک مدیریت شهری می‌آیند.

کاهش ۶۰ درصدی تخلفات ساختمانی

پیام آذری - عضو شورای شهر تهران گفت: تخلفات ساختمانی ۶۰ درصد کاهش پیدا کرده است و کمیسیون ماده ۱۰۰ در آینده بیشتر جنبه یک هشدار پیدا می‌کند.

هوای تهران مطلوب است

پیام آذری - بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون در شرایط قابل قبول است.

سایه روشن انبارهای شیمیایی تهران

پیام آذری - ایمنی انبارهای شیمیایی در کنار مراکز مسکونی چندی است مورد توجه جدی قرار گرفته است و انتقال و عدم انتقال آن از جمله مباحث روز در حوزه پایتخت است.

پیشتازی دامداری‌ها در تولید بوی نامطبوع در تهران

پیام آذری - مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: سهم مرکز دفن پسماند آرادکوه در انتشار بوی نامطبوع در تهران حدود ۲۰ درصد و سهم مجتمع های دامداری و دامپروری ۴۷ درصد برآورد شده است.

سهم دامداری‌ها در انتشار بوی نامطبوع تهران بیشتر از آرادکوه است

پیام آذری - مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: سهم مرکز دفن پسماند آرادکوه در انتشار بوی نامطبوع در تهران حدود ۲۰ درصد و سهم مجتمع های دامداری و دامپروری ۴۷ درصد برآورد شده است.

شناسایی مکانهای ناامن شهر برای زنان

پیام آذری - شهرداری تهران قصد دارد تا پایان سال جاری نقاط بدون امنیت مناطق ٢٢ گانه شهر برای زنان را شناسایی و برای رفع آن برنامه ریزی کند.

تهران در انتظار ١٠٠٠ اتوبوس و ١٢ ایستگاه جدید مترو

پیام آذری - شهرداری تهران با رفع مشکلات اوراق مشارکت سالهای١٣٩٧ و ٩٨ این امکان را دارد که دستکم ١٢ ایستگاه جدید مترو و یک هزار دستگاه اتوبوس را به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه کند.

در مناطق ۱۱ ،۱۶ و ۱۸ کلینیک درمانی ایجاد می شود

پیام آذری - شهر: مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره افتتاح مرکز جامع سلامت روان در منطقه ۲، کلینیک منطقه ۹، ایجاد کلینیک هایی در دیگر مناطق و همکاری شهرداری با سازمان نظام پزشکی توضیح داد.

جریمه جدید شهروندان بدون ماسک

پیام آذری - با هماهنگی کمیته حقوقی ستاد مبارزه با کرونا و استانداری تهران محرومیت از خدمات عمومی به عنوان جدیدترین جریمه برای شهروندانی که در فصاهای عمومی بدون ماسک حضور می یابند معرفی شد.

زنگ خطر انبارهای شیمیایی تهران

پیام آذری - فاجعه بیروت نشان داد مطالبه خروج انبارهای مواد شیمیایی از شهرها همچون خروج انبار نفت از شهران و انبار بعثت، امروز نه یک ‌مطالبه محلی بلکه مطالبه‌ای ملی است.

تهران ؛ صاف تا کمی ابری

پیام آذری - آسمان تهران‌ فردا (۱۸ مرداد) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

تهران در حوزه مناسب سازی، بسیار عقب است

پیام آذری - نماینده شورای شهر تهران در ستاد مناسب سازی معابر با تاکید بر اینکه برخی ها مناسب سازی را امری فانتزی می دانند، گفت: مناسب سازی معابر برای همه مردم یک ضرورت عمومی است.

آتش سوزی انبار ضایعات پلاستیکی خاموش شد

پیام آذری - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی سوله محل نگهداری ضایعات پلاستیکی و اطفای آن خبر داد.

آجودانیه؛ از عکاسباشی ناصری تا بوستان شطرنج

پیام آذری - شهر: محله ای در شمال تهران که از نیاوران به سمت شرق آغاز می شود و تا موزه دارآباد پیش می رود روزگاری در مالکیت آقا رضاخان اقبال السلطنه بود. او آجودان مخصوص ناصرالدین شاه بود. نام آجودانیه نیز بجا مانده از آن دوران است.

فقر آتشنشانی اهواز در حوزه تجهیزات

پیام آذری - باید با اصلاح قوانین با مسئولان خاطی و یا مدیرانی که به تعهدات خود در خصوص ایمن‌سازی و مقاوم‌سازی مراکز عمومی شهر عمل نکرده‌اند، قاطعانه برخورد شود.

مکاشفه از سیدخندان تا چهارراه قصر

پیام آذری - اگر کسی به من بگوید معبری را نام ببر که هم خروس‌خوان صبح از آن رد شده باشی، هم چلّه ظهر، هم تنگ غروب و هم شغال‌خوان شب، بی‌معطلی خواهم گفت خیابان شریعتی، حدّ فاصل پل سیدخندان تا چهارراه قصر.

برترین فیلمسازان موبایلی جشنواره در برج میلاد معرفی شدند

پیام آذری - مراسم اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه موبایلی «یک دقیقه قرنطینه» با اعلام برگزیدگان این دوره از جشنواره و تقدیر از کادر پزشکی کشور، با حضور تعداد محدودی از اعضای دبیرخانه و هیات داوران جشنواره با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد و برگزیدگان به صورت برخط معرفی شدند.

پیاده‌روی؛ مُد خلاقانه اندیشیدن

پیام آذری - در بسیاری از اوقات وقتی از کسی می‌خواهی که «بیا با هم قدمی بزنیم و پیاده‌روی بکنیم» عموما این کار را بیهوده دانسته و تو را به خوردن یک قهوه در کافه‌ یا رفتن و نشستن در گوشه پارکی، خانه‌ای و... دعوت می‌کند. اگر به تنهایی این کار را بکنی و از تو کسی بپرسد و بگویی دارم قدم می‌زنم، عموما تو را بیکار و بیهوده‌کار تلقی کرده یا خطاب می‌کنند و با کنایه‌های مختلف تو را به روش‌های دیگر وقت‌گذرانی دعوت می‌کنند.

خطر جدید برای برج طغرل و ابن بابویه

پیام آذری - ساخت مرکز فرهنگی برج طغرل و ایستگاه پست گاز در محدوده مرزی برج یعنی حتی نزدیک‌تر از عرصه اثر و آسیب‌هایی که تاکنون به این اثر تاریخی وارد شده، گویا راضی‌شان نکرده؛ حالا سراغ پارک بازی کودکان رفته‌اند و بیل مکانیکی بین برج طغرل و دومین قبرستانتهران، زمین را گود می‌کند تا برای کودکان پارک و شهربازی ایجاد شود.

برقی کردن اتوبوس ها راهی مقرون به صرفه برای تکمیل شبکه حمل و نقل عمومی

پیام آذری - رییس شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از شرکت واگن‎سازی تهران و در حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر به قوانین موجود در حوزه حمل و نقل توجه شود و این قوانین عملی گردد هیچ مشکلی در خصوص حمل و نقل عمومی از بابت تامین ناوگان و یا تکمیل شبکه حمل و نقل عمومی نخواهیم داشت.

خبرنگاران به روشنایی و روشنگری کمک می‌کنند

پیام آذری - رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پیامی به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار در پیامی این روز را به تمامی خبرنگاران به خصوص خبرنگاران حوزه مدیریت بحران تبریک و تهنیت گفت و گفت: خبرنگاران به روشنایی و روشنگری کمک می‌کنند.

پذیرش بیماران مشکوک به کرونا در کلینیک‌های شهرداری تهران

پیام آذری - مدیرعامل شرکت شهر سالم در آیین تودیع جباری و معارفه کریمه سارویی به عنوان سرپرست معاونت مالی و اداری شرکت شهر سالم از پذیرش بیش از ۱۳ هزار بیمار مشکوک به کرونا تا کنون در کلینیک‌های شهرداری تهران در شیوع کرونا در تهران خبر داد.

پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگی هنری به‌ مناسبت فاجعه تلخ انفجار بیروت

پیام آذری - حجت الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با صدور پیام تسلیتی جان باختن شماری از مردم لبنان در پی انفجار بزرگ بندر بیروت را به دولت و ملت لبنان تسلیت گفت و آمادگی این سازمان را برای هرگونه کمک اعلام کرد.

پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به‌ مناسبت فاجعه تلخ انفجار بیروت

پیام آذری - حجت الاسلام میثم امرودی، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با صدور پیام تسلیتی جان باختن شماری از مردم لبنان در پی انفجار بزرگ بندر بیروت را به دولت و ملت لبنان تسلیت گفت و آمادگی این سازمان را برای هرگونه کمک اعلام کرد.

برج آزادی به رنگ پرچم لبنان شد

پیام آذری - شهر: برج آزدی تهران شب گذشته ۱۵ مرداد ماه، به نشانه همبستگی و همدردی مردم ایران با مردم لبنان به رنگ پرچم این کشور درآمد.

شورای هوشمند سازی در منطقه۵، به صورت نظام‌مند تشکیل شد

پیام آذری - معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه۵، گفت: با توجه به مصوبات جلسه‌های شورای هوشمندسازی، در منطقه۵، که به صورت نظام‌مند و مستمر تشکیل می‌شود به منظور دستیابی به راه‌حل‌های نوآورانه تصویب می‌شود و این مصوبات به بهترین شکل ممکن اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

روح نوازی در عمارت اتحادیه تهران

پیام آذری - شهر: شب گذشته (۱۵ مرداد ماه)، کنسرت زنده کیهان کلهر و کوارتت مینیاتور در محل عمارت تاریخی اتحادیه تهران اجرا شد و مخاطبان به صورت مجازی آن را دنبال ‌کردند.

فاجعه ای دهشتناک تر از بیروت در کمین تهران

پیام آذری - تجربه انفجار بیروت تجربه ای بسیار تلخ و ناگوار بود که تاثیرات منفی آن دهه ها در بطن لبنان خواهد ماند. فراتر از هر حادثه و فاجعه درس آموخته ها وعبرتهای آن باید مورد توجه قرار گیرد.

تأکید کمیته اجتماعی ستاد ملی کرونا بر توزیع نذورات خشک و خام

پیام آذری - دبیر کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: تأکید ما این است که نذورات بیشتر به سمت کمک های مؤمنانه بوده و اگر هم نذوراتی توزیع می شود به شکل مواد خشک و خام باشد.

ساير مطالب

انتقاد از نبود طرح برای بازساری تهران پس از زلزله

ابراز همدردی شهروندان تهرانی با لبنان در فرهنگسرای سرو، ارسباران و ملل

اطلاعات میزان تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمان 216 شهر جمع‌آوری شد

ممانعت از ورود برخی از واحدهای صنعتی استان البرز به تهران

پاندمی یک پدیده شهری و چالشی برای شهرهاست

چراغ‌های برج میلاد تهران امشب خاموش می‌شود

وزارت میراث فرهنگی در مورد گم شدن آلبوم ناصری پاسخگو باشد

فرهنگسرای اندیشه مسابقه کتابخوانی «ولایت علی(ع)» را برگزار می‌کند

الزامات خبرنگاری حرفه‌ای و تأثیرگذار

معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره رسانه‌های شهری

راه اندازی کاروان شادی در منطقه 13 به مناسبت گرامیداشت عید غدیر خم

برگزاری کارناوال شادی به مناسبت عید غدیر

طرح ترافیک هفته آینده نیز اجرا نمی‌شود

رسیدگی ویژه و مستمر به پیام های سامانه 1888 در حوزه خدمات شهری

خبرنگاران؛ روشنگران عرصه اجتماعی و حافظان شفافیت هستند

تولید روزانه 7 هزار ماسک در مرکز کارآفرینی منطقه 17

مردم عادت کرده اند دستکش و ماسک بریزند و بگویند شهرداری جمع می کند

تلاش برای تکمیل هر چه سریع‌تر پایانه اکباتان

منابع درآمدی شهرداری‌ها در شرایط بحران

وزارت نیرو باید روشنایی معابر و فضاهای بی دفاع را تامین کند

زمان صدور گواهی های ساختمانی در شهرداری منطقه 16 کاهش یافت

15 قطعه باغ شهری به تملک شهرداری درآمده است

کیفیت هوای تهران در وضعیت قابل قبول

رشد مراجعه به مراکز درمانی شهرداری تهران نسبت به فروردین و اسفند

کارگران خدماتی شهرداری مدام غربالگری می شوند

پیشرفت 55 درصدی پیاده روسازی خیابان شهید دعوتی

ارتباط غیر حضوری فریدون حیدری، شهردار منطقه ٥ با خبرنگاران و قدردانی از تلاش آنها

شهرداری تهران پیشگام مقابله با بحران کروناست

شهرداری تهران پیشگام مقابله با بحران کرونا شد

نیاز تهران به طرحی برای بازسازی پس از زلزله

خدمت رسانی به شهروندان تداوم دارد

ملارد و دماوند دارای بیشترین ساخت وساز غیرمجاز درتهران

پارک دانشگاه تهران با شرکت پست تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

شاخص‌های مربوط به بهبود سالن سینما در تهران ارتقا یافته است

چهارمین جشنواره پرده خوانی غدیر؛ محصول همکاری شهرداری و حوزه هنری

برتری عملکرد شهرداری تهران در کنترل کرونا در مقایسه با دیگر دستگاه ها

طاهری نسب: 90 درصد جمعیت استان تهران، شهرنشین هستند

90 درصد جمعیت استان تهران، شهرنشین هستند

آغازحادثه ناشی از اتصالی برق کولر بوده است

«مقابله جمعی» تنها راه توقف زنجیره انتقال کرونا در تهران است

ساخت پردیس سلامت مشروط به آزادسازی پادگان منطقه 22 است

وضعیت آب و هوا؛ تهران خنک تر می شود

بازنگری در ماموریت‌های سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری یک ضرورت است

کاهش 70 درصدی درآمد مترو و اتوبوسرانی در دوران کرونا

حناچی: شهروندان برای طی مسیرهای کوتاه دوچرخه سواری کنند

میدان شهدا بازسازی می شود

جزئیات تبدیل باغ وثوق‌الدوله به بوستان

آذین میادین قلب پایتخت با گلدان‌های سنگی و گل‌های زینتی

از ایجاد اقامتگاه بوم‌گردی تا راه‌اندازی موزه و تالار

حناچی: تجربه دفاع مقدس، مواجهه جامعه پزشکی باکرونا را آسانتر کرد

حناچی: تجربه دفاع مقدس، مواجه جامعه پزشکی باکرونا را آسانتر کرد

حق و حقوق کارگران شهرداری در اولویت قرار گیرد

اولین هایپرمارکت پسماندخشک کشور در منطقه 19 افتتاح شد

بهره برداری از پروژه بلوار استادمعین جنوبی؛ بزودی

مدیران محلات کنشگران اجتماعی هستند

هیچ لذتی بهتر  از خدمت به مردم نیست

ابعاد بین المللی ساماندهی روددره های تهران

خروج نفرآباد از فریز

رونمایی از «آماده باش »

تشکیل جلسه شورای عالی شهرسازی با دستور کار ساختمان ریاست جمهوری

دستورالعمل نحوه برقراری مزایای غیرمستمر کارکنان شهرداری تهران؛ در آستانه تدوین

مسافران مترو تهران با وجود تعلیق طرح ترافیک کم نشدند

اما و اگرهای لغو محدودیت ارتفاع در جماران

تردد 400 هزار خودروی فرسوده در شهر تهران

تهران صاحب 26 سامانه هشدار سریع زلزله می‌شود

پیوستن منطقه 13 به طرح مصوب بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیر دوچرخه

رؤیای رنگی تهران

رویای رنگی تهران

باغ ایرانی سازور با 70 درصد فضای سبز احداث می‌شود

توافق پلیس و شهرداری برای ارتقای فرهنگ انسان محوری در فضاهای شهری

5 پروژه محله محور در منطقه 16 افتتاح شد

خریداری اتوبوس‌های تک کابین با 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت1398

رونمایی از داشبورد مدیریتی حوزه خدمات شهری شهرداری تهران

کرونا هزینه شهرداری را زیاد و درآمدش را کم کرد/3 هزار ملک شهرداری در اختیار غیر است/راه اندازی 6 ایستگاه میانی برای کاهش پسماند تا آرادکوه

کرونا هزینه شهرداری را زیاد و درآمدش را کم کرد

نشست هم اندیشی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

آیین افتتاح درمانگاه شهرداری منطقه9 با حضور مدیران ارشد شهری

معابر پیاده روی بلوار استادمعین جنوبی، الگوی پروژه های مناسب سازی معابر پیاده رو

بازدید مدیران شهرداری تهران از پروژه گسترش فضای سبز در محور خیابان های دماوند و انقلاب

ویژه برنامه های دهه ولایت با رعایت پروتکل های بهداشتی در منطقه 16

اجرای طرح نگهداشت فضای سبز در بزرگراه های منطقه سه تهران

رونق تورهای مجازی گردشگری در منطقه15

ادامه جنوبی بلوار استاد معین 15 مرداد افتتاح می‌شود

آموزش چهره به چهره 2000 نفر از ساکنین شهرک صدرا

خودکفایی منطقه 6 در تولید زیرمخزنی

تحویل 19 هزار واحد مسکونی به فرهنگیان شاغل و بازنشسته تا پایان امسال

ساخت پیست اتومبیلرانی در قلعه مرغی

نه راننده‌ها ماسک می‌زنند، نه مسافران

تعطیلی آرایشگاه‌ها و سینماها در پایتخت به مدت یک هفته

نفوذ جریانات شمالی دمای هوا در استان‌های شمالی را کاهش می‌دهد

استارت آپ ها اقتصاد شهری را تقویت می کنند

مدیرکل خدمات شهری: ریختن زباله در مسیل ها مصداق وندالیسم است

حریق جنگل لویزان اطفا شد

آئین تغییر نام بوستان شقایق- به شقایق مهر به صورت مجازی برگزارشد

اجرای "طرح ناظران سلامت کودک" در منطقه سه تهران

ساختمان های شمال شرق تهران با همکاری شهروندان آذین بندی می شود

دلیل ارزان‌تر بودن نرخ ماسک در ایستگاه‌های مترو نسبت به داروخانه‌ها

بارقه‌های شهر شیشه‌ای

افزایش آمار مسافران مترو در مقایسه با دو روزکاری هفته گذشته

گره ترافیکی حد فاصل خیابانهای سپیده تا شهید احمد حسینی گشوده می شود