پیام آذری

آخرين مطالب

اقتصادي

با کمبود بچه ماهی مواجه هستیم

پیام آذری - مدیرکل دفتر بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان سازمان شیلات کشور گفت: متأسفانه با کمبود بچه ماهی و استخرهای خالی مواجه هستیم و البته تامین بچه ماهی خاویاری با تعرفه قیمت دولتی انجام خواهد شد تا 10 هزار قطعه گونه سیبری به استان منتقل شود.

رینوتکس یک رویداد مقطعی نیست

پیام آذری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت:نمایشگاه نوآوری ربع رشیدی (رینوتکس) یک رویداد مقطعی نیست؛ بلکه ما در روند برگزاری این نمایشگاه توانسته‌ایم یک بانک اطلاعاتی از فناوران و مبتکران تهیه کنیم تا هر زمان که بخش صنعت اعلام نیاز کرد بتوانیم بخش‌های مرتبط صنعت و فناوری را به یکدیگر متصل کنیم.

فرماندار: 7 سد آبخیزداری در چالدران مورد بهره‌برداری قرار گرفت

پیام آذری - ارومیه– ایرنا– فرماندار چالدران با اشاره به لزوم تسریع در اجرای طرح‌های آبخیزداری برای مقابله با مشکلات طبیعی در این شهرستان، گفت: هفت سد آبخیزداری با تلاش دولت و مسئولان استانی و شهرستانی در این منطقه مورد بهره‌برداری روستاییان قرار گرفته است.

روزانه حدود 900کامیون از مرزهای آذربایجان غربی تردد کرده است

پیام آذری - ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به تردد 167 هزار موردی ناوگان باری از مرزهای استان در نیمه نخست امسال گفت: طبق این آمار، به طور متوسط روزانه 897 دستگاه کامیون از مرزها تردد کرده است.

ماهانه 28 هزار خودرو باری از مرزهای آذربایجان غربی تردد می کند

پیام آذری - ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: طبق برآوردهای صورت گرفته طی 2 سال گذشته، ماهانه بیش از 28 هزار خودرو باری از پایانه های مرزی استان تردد می کند.

آب ذخیره پشت سدهای آذربایجان غربی 11 درصد بیشتر از سال گذشته است

پیام آذری - ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت که آب پشت سدهای استان با رشد 11 درصدی نسبت به زمان مشابه سال گذشته به یک میلیارد و 472 میلیون مترمکعب رسید.

حجم آب پشت سدهای آذربایجان‌غربی 53 میلیون مترمکعب بیشتر از سال گذشته

پیام آذری - ارومیه - مدیرعامل شرکت آب‌منطقه ای آذربایجان‌غربی با اشاره به وجود 965 میلیون مترمکعب آب در پشت 14 سد استان گفت: این میزان 53 میلیون مترمکعب بیشتر از زمان مشابه سال گذشته است.

استان اردبیل پرچمدار تولید محصولات گلخانه‌ای کشور است

پیام آذری - اردبیل - نماینده مردم اردبیل ، نیر و نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در سایه برنامه‌ریزی‌های انجام شده اردبیل به یکی از استان‌های نمونه در تولید محصولات گلخانه‌ای در کشور تبدیل شده‌است.

وابستگی کشورها پیامد ضعف مدیریت منابع طبیعی است

پیام آذری - تبریز - رئیس کمیسیون کشاورزی، صنایع غذایی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی تبریز گفت: کشورهایی که در مدیریت منابع طبیعی خود با مشکل مواجه هستند در اداره کشور خود به سایر کشورها وابسته هستند.

برداشت بیش از 13 هزار تن سیب در خلخال

پیام آذری - مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: برداشت سیب پاییزه از باغ‌های این شهرستان آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود بیش از 13 هزار تن انواع این محصول برداشت ور وانه بازار مصرف شود.

بیش از 20 درصد از قالیبافان آذربایجان غربی بیمه هستند

پیام آذری - ارومیه- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در حال حاضر 72 هزار نفر به بافت فرش دستبافت در سطح این استان مشغول هستند که تنها 20.83 درصد آنان یعنی 15 هزار نفر از خدمات بیمه ای استفاده می کنند.

سالانه 290 هزار مترمربع فرش دستباف در آذربایجان‌غربی تولید می‌شود

پیام آذری - ارومیه- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: سالانه 290 هزار مترمربع فرش دستباف در این استان تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شود.

تقویت بخش معدن در اردبیل با راه‌اندازی صنایع تبدیلی

پیام آذری - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بخش معدن در استان اردبیل با راه‌اندازی صنایع تبدیلی قدرت و قوت گرفته و زمینه اشتغال در این بخش بیش از گذشته فراهم می‌آید.

دلایل افت شاخص بورس چیست؟

پیام آذری - فعال بورس و مدرس دانشگاه، دلایل افت شاخص بورس طی روزهای اخیر را تشریح کرد.

افزایش 65 درصدی صادرات کالای تولیدی از منطقه آزاد ارس

پیام آذری - مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس گفت: صادرات کالای تولیدی از این منطقه در نیمه نخست امسال حدود 65 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

کاهش 29 درصدی مصرف آب کشاورزی در حوضه آبریز دریاچه ارومیه

پیام آذری - ارومیه- مدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه با اشاره به برخی اقدامات این ستاد، گفت: مصرف آب در بخش کشاورزی حوضه آبریز دریاچه ارومیه 29 درصد کاهش یافته است.

کشت گیاهان دارویی اولویت کشاورزی در حوضه دریاچه ارومیه است

پیام آذری - تبریز- ایرنا - رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی در آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت تغییر الگوی کشت و فراهم کردن بستر معیشت جایگزین برای کشاورزان حوضه دریاچه ارومیه، گفت: کشت گیاهان دارویی اولویت فعالیت در حوضه این دریاچه است.

60درصد دامداری آذربایجانشرقی درحوضه دریاچه ارومیه متمرکز است

پیام آذری - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 72 درصد شیر و 58 درصد گوشت تولیدی استان مربوط حوضه دریاچه ارومیه است، گفت: 60 درصد از فعالیت های دامی استان در حوضه این دریاچه متمرکز است.

تضمین حیات جوامع محلی دریاچه ارومیه با اشتغال جایگزین

پیام آذری - تبریز- تضمین معیشت جوامع محلی پیرامون دریاچه ارومیه از طریق اجرای طرح‌های اشتغال جایگزین، رویکردی برای حفظ حیات در بخش این پهنه آبی در محدوده آذربایجان‌شرقی بوده که در قالب پرورش شتر، کشت زعفران، فرآوری گیاهان دارویی، کاشت پسته و کلزا و اشتغال با کمک‌های صندوق خرد روستایی از چند سال قبل آغاز شده است.

مشکل تامین قطعات اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برطرف شد

پیام آذری - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: با همکاری شهرداری و شورای شهر تبریز در بحث زیرسازی ایستگاه‌های مسیر تندرو، به ‌روز رسانی اقلام انبار قطعات اتوبوس، خرید لاستیک برای بخش دولتی و تامین لاستیک بخش خصوصی، مشکل کمبود قطعات شرکت واحد اتوبوس‌رانی برطرف شده است.

بیشترین شغل ایجاد شده برای مددجویان در بخش دامپروری است

پیام آذری - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی با بیان اینکه بیشترین شغل ایجاد شده برای مددجویان در شش ماهه نخست امسال در بخش دامپروری بوده است، گفت: 948 نفر از مددجویان استان پس از دریافت تسهیلات اشتغال به انجام فعالیت‌های دامپروری و دامداری اقدام کرده‌اند.

حداقل قیمت گندم سال زراعی جدید 2550 تومان است

پیام آذری - رئیس بنیاد گندمکاران کشور گفت: طبق نرخ تورم و آنالیز قیمتی کارشناسی شده در تیرماه امسال، قیمت حداقلی خرید تضمینی گندم سال زراعی جدید 2 هزارو 550 تومان با سود 20 درصد تعیین شده تا دولت در سال آتی نیز دچار مشکل در خرید ضمینی نشود.

نرخ جدید خرید تضمینی گندم پایین است

پیام آذری - مهاباد- نایب رییس اول کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ جدید خرید تضمینی گندم اعلام شده از سوی شورای اقتصاد پایین است و به کارشناسی نیاز دارد.

اختصاص 40 درصد از سهم طرح ملی مشاغل خانگی به بانوان اردبیلی

پیام آذری - اردبیل - معاون آموزشی جهاد دانشگاهی و رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان گفت: جهاد دانشگاهی اردبیل با اجرای طرح‌های توانمندسازی، 2 هزار و 102 نفر را ساماندهی و وارد چرخه بازار و اشتغال خواهد کرد که 40درصد آن به بانوان اختصاص دارد.

3683 راس دام در مهاباد با نظارت دامپزشکی ذبح شد

پیام آذری - مهاباد- سرپرست شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: سه هزار و 683 راس دام سبک و سنگین طی نیمه نخست امسال در کشتارگاه این شهرستان با نظارت کارشناسان دامپزشکی به صورت بهداشتی ذبح شد.

خرید سیب تولیدی باغداران کشور از هفته آینده شروع می‌شود

پیام آذری - اردبیل - مدیر عامل سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: از هفته آینده بخشی از سیب تولیدی باغداران در مناطق مختلف کشور به عنوان میوه شب عید خریداری و ذخیره‌سازی می شود.

سرنوشت مبهم مالیات 540 دستگاه خودرو لوکس وارد شده به کشور

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌غربی با اشاره به وجود پرونده‌های متعدد فرار مالیاتی با کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای در استان، گفت: در یکی از آخرین موارد مالیات 500 میلیارد ریالی واردات 540 دستگاه خودرو لوکس با کارت بازرگانی یک روستایی شناسایی شد که اخذ مالیات آن روی دست این اداره‌کل مانده است.

آذرشهر جایگاه ویژه‌ای در اقتصاد آذربایجان شرقی دارد

پیام آذری - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذرشهر جایگاه ویژه‌ای در اقتصاد استان دارد و با وجود اینکه هیجدهمین شهرستان استان از نظر وسعت است، ولی از نظر فعالیت‌های اقتصادی فوق العاده مهم است.

تهیه نقشه هوایی برای 330 هکتار از اراضی زراعی آذربایجان شرقی

پیام آذری - معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با بیان این‌که برای 330 هزار هکتار از اراضی زراعی استان نقشه‌های هوایی (طرح کاداستر) تهیه شده و آماده بهره برداری است، گفت: طرح کاداستر به معنی حدنگاری است تا حد زمین هر کس مشخص و برای آن سند ارائه شود.

اختصاص 40  درصد از سهم 2 هزار نفری طرح ملی مشاغل خانگی استان به زنان

پیام آذری - معاون آموزشی جهاددانشگاهی و رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان گفت: جهاددانشگاهی اردبیل با اجرای طرح‌های توانمندسازی، دو هزار و صد و دو نفر را ساماندهی و وارد چرخه بازار و اشتغال خواهد کرد.

تولید پیاز در مهاباد 2 برابر شد

پیام آذری - مهاباد - رییس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مهاباد گفت: 9 هزار تن پیاز طی سال زراعی جاری از مزارع این شهرستان برداشت شد که 2 برابر سال گذشته بود.

فزونی تولید و نبود بازار برای گوجه‌فرنگی

پیام آذری - ارومیه– ایرنا– با وجود تلاش‌های زیاد مسوولان و خرید حمایتی گوجه‌فرنگی در آذربایجان‌غربی طی سال جاری، معضل فزونی تولید و نبود بازار همچنان به صورت حل‌نشدنی باقی مانده و تولید زیاد در کنار همراه‌نبودن کارخانه‌های فرآوری مانع نتیجه‌بخش بودن این اقدامات حمایتی شده است.

ساير مطالب

توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای منطقه آزاد ماکو سرعت می‌گیرد

ارزش صادرات کالا از آذربایجان غربی حدود 2 برابر سال گذشته

ارزش صادرات کالا از گمرکات آذربایجان غربی 77 درصد افزایش یافت

حدود 490 هزار نوبت راس دام در ماکو واکسینه شدند

‌22 کیلومتر از جاده‌های منطقه آزاد ماکو بهسازی و آسفالت شد

اختصاص 16.5 میلیارد ریال تجهیزات به بیمارستان زنان ارومیه

ثبت‌نام ١٧٧ نفر در فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی

تولید 10 هزار تن تخم‌مرغ در اردبیل

اشتغال، جوهره اصلی توسعه روستایی است

پوشش استاندارد 25 هزار واحد تولیدی در کشور

واحدهای برتر تولیدی اردبیل تجلیل شدند

افزایش 15 درصدی حقوق مستمری‌بگیران در سال‌جاری

نرخ بیکاری در روستاهای استان 4.8 درصد است

کلزاکاران در استان اردبیل حمایت می‎‌شوند

تامین ریل خط‌آهن اردبیل توسط ذوب‌آهن‌ اصفهان

27 هزار تن انگور سیاه از تاکستان‌های سردشت برداشت می‌شود

ثبت سفارش 849 کالای وارداتی در منطقه آزاد ماکو امکان‌پذیر شد

زخم بازار سیب بر دستان باغداران اهر

2 محموله کالای قاچاق در بوکان کشف شد

آغاز برداشت پنبه در سطح 630 هکتار از اراضی زراعی شهرستان خداآفرین

مراسم شکرگزاری برداشت انار در شهرستان خداآفرین برگزار شد

30 میلیارد ریال پروژه روستایی در مرند افتتاح شد

تولید انار در خلخال 2 برابر افزایش یافت

هزینه‌کرد حدود 159 میلیارد تومانی برای ساخت بزرگراه اهر – تبریز

وزیر راه: درصدد تکمیل بزرگراه تبریز - اهر تا پایان سال هستیم

افزون بر 22 هزار تن فرآورده دامی از آذربایجان غربی صادر شد

تبریز ظرفیت‌های فراوانی برای همکاری مشترک با کشورهای شرق آسیا دارد

3 واحد آموزشی و یک پروژه عمرانی در شهر جدید سهند افتتاح شد

تبریز از نظر توسعه همکاری‌های دوجانبه برای ما مهم است

رکود 34 درصد واحدهای تولیدی استان اردبیل

110 هزار هکتار از جنگل‌های کشور غنی‌سازی می‌شود

جنگل‌های زاگرس از زمینه‌های امرار معاش مردم خارج شود

طرح بوم‌سازگان زاگرس در 350هزار هکتار از جنگلهای چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

سفیر کره‌جنوبی: ایران شریک تجاری مهم ماست

55 هزار تن تخمه از مزارع آذربایجان‌غربی برداشت می‌شود

تکمیل پروژه‌های مرزی استان اردبیل در اولویت قرار گرفت

تولید بیش از 30 تن زیتون در خلخال

حجم پروژه‌های راه‌سازی در استان اردبیل افزایش یافت

بیش از 5700 تخلف کالا و خدمات در آذربایجان‌غربی رسیدگی شد

برداشت سیب از باغ‌های مهاباد 60 درصد افزایش یافت

انجام بیش از 93 هزار فقره بازرسی از اصناف آذربایجان‌غربی

اعتبار احداث تصفیه‌خانه فاضلاب ماکو به 400 میلیارد ریال افزایش یابد

بهره‌برداری از معدن مرمریت سیاه‌سنگ ماکو آغاز شد

باغات گردوی مرند نامرغوب و کم‌بار است

بازارچه صنایع دستی دروازه استانبول در تبریز به زودی تکمیل می‌شود

توسعه روستایی با تغییر نگرش‌ها محقق می‌شود

توزیع کودشیمیایی کشت پاییزه در آذربایجان‌شرقی آغاز شد

امکان ثبت سفارش و واردات کالای همراه مسافر در منطقه آزاد ارس فراهم شد

تقویم کالایی در کشور تهیه شود

حال ناخوش سیب قره قرمز اهر

انتخاب 3 روستای هشترود برای اجرای طرح توسعه و اشتغال پایدار

رونمایی از طرح ارتقای کیفیت بهداشتی گوشت مرغ رتبه A در اردبیل

احداث 4 نیروگاه کوچک مقیاس در آذربایجان شرقی

فعالیت 15 باب کشتارگاه صنعتی و سنتی دام و طیور در اردبیل

نبود زنجیره کامل تولید یکی از مشکلات بخش کشاورزی اردبیل است

50 تن گاز مایع در خلخال توزیع شد

پیش‌بینی تولید 30 هزار تن پنبه در استان اردبیل

2 واحد تولید بذر اصلاح‌شده گندم در هشترود فعال است

دولت 2 هزار و 570 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های اردبیل اختصاص داد

سه هزار و 686 تن پای مرغ از اردبیل صادر شد

بازگشت 27 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال به چرخه تولید در آذربایجان غربی

مدیران امور مالیاتی و صندوق امید آذربایجان‌غربی میهمان سامد

افتتاح نمایشگاه توانمندی های تولیدات بومی در محوطه مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز

حدود 60 میلیارد تومان وام از سوی دولت به بخش صنعت کیف پرداخت می‌شود

ورود تکنولوژی‌های مدرن در مسیر تحول کشت و صنعت مغان

تولید محصول باکیفیت؛ بازار نامناسب فروش... مساله این است

11 هزار و 250 شغل روستایی در آذربایجان‌غربی ایجاد شد

صادرات محصولات کشاورزی با چه موانعی روبرو است؟

پایانه ریلی اردبیل با 150 میلیارد تومان عملیاتی می‌شود

موضوع خرید حمایتی سیب صنعتی آذربایجان غربی پیگیری می‌شود

گام نهادن به عرصه تولید با پاهای مصنوعی

سند تدبیر توسعه راهبرد صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی است

خرید تضمینی دولت چتر حمایتی برای کشاورزان است

هر کیلو سیب صنعتی به قیمت حداقل 600 تومان خریداری می‌شود

ارزش ریالی واردات از گمرک بازرگان افزایش 69 درصدی دارد

افزایش 100 درصدی صادرات از گمرکات آذربایجان شرقی

کارخانه فروسیلیسیوم در خلخال احداث می‌شود

پروژه‌های سدسازی استان اردبیل نواقص زیادی دارند

تجربه نخستین کشت زعفران در مهاباد

اولین کارخانه برنج‌کوبی تمام اتوماتیک در میانه بهره‌برداری شد

توجه به ظرفیت‌های اقتصادی کشور وابستگی به نفت را کاهش می‌دهد

پنج/ شفاف سازی در مناطق آزاد با تکیه بر فناوری اطلاعات

حمایت از تولید داخل و ایجاد اشتغال پایدار از مؤلفه‌های مهم اقتصاد مقاومتی است

صادرات 3 میلیون و 686 هزار کیلوگرم پا و پنجه مرغ به ویتنام

گندم خریداری شده در شاهین‌دژ 43 درصد کاهش یافت

پیش‌بینی تولید بیش از 500 تن بذر سورگوم در استان اردبیل

نمایشگاه توانمندی‌های تولیدات بومی در تبریز افتتاح شد

60 واحد تولیدی آذربایجان‌غربی از خدمات کلینیک صنعت بهره‌مند شد

2 میلیون قطعه جوجه یک روزه از استان اردبیل به خارج از کشور صادر شد

تخصیص 4 میلیارد ریال اعتبار به صندوق خرد زنان عشایر آذربایجان‌غربی

خسارت 83 میلیارد تومانی طوفان به باغ‌های شهرستان اهر

4.4 میلیارد ریال گندم احتکاری در سلماس کشف شد

توسعه گردشگری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی امکان‌پذیر است

هزار و 935 میلیارد ریال سهام در بورس اردبیل معامله شد

تولید کربن از زباله در اردبیل عملیاتی خواهد شد

افزایش 100 درصدی ارزش صادرات کالاهای غیر نفتی از گمرکات آذربایجان شرقی

تزریق 333 میلیارد تومان برای اتمام خط یک متروی تبریز

تحقق 84 درصدی درآمد مالیاتی طی نیمه نخست سال در آذربایجان‌غربی

پرداخت تسهیلات بهسازی مسکن روستایی تسهیل می‌شود

55هزار روستایی از وام مقاوم سازی بهره مند شدند

امضای 60 میلیارد ریال تفاهم‌نامه با تشکل‌های مردم‌نهاد آذربایجان‌شرقی

افزایش 51 درصدی اقامت گردشگران خارجی در منطقه آزاد ماکو

356 هزار تن گندم در آذربایجان‌غربی خریداری شد

84 درصد از درآمدهای مالیاتی پیش بینی شده در آذربایجان غربی محقق شد

پیش بینی برداشت 193000 تن گوجه فرنگی در آذربایجان غربی

تولید اشتغال در موقوفات منجر به اعتماد عمومی جامعه به وقف می‌شود

5.6 میلیارد ریال کالای قاچاق در میاندوآب کشف شد

اختصاص 10 میلیارد ریال برای اجرای طرح آبخیزداری در اشنویه

ممانعت از خروج غیرقانونی 463 تبعه بیگانه در گمرک بازرگان

22 میلیارد ریال کالای قاچاق و مواد مخدر در مرند کشف شد

‌احیای دریاچه ارومیه توسعه صنعت گردشگری و رونق اقتصادی ‌را به دنبال دارد

فضای مناسبی برای گسترش همکاری‌های ایران و جمهوری آذربایجان وجود دارد

مقصد 80 درصد کالاهای صادراتی از مرز بازرگان ترکیه است

ارزش صادارت کالا از گمرک بازرگان 3.3 برابر شد

مجوز کالای همراه مسافر در خداآفرین صادر می‌شود

مرجع رسمی تعیین قیمت کالا و خدمات برعهده سازمان حمایت از مصرف کنندگان است

یکی از ظرفیت‌های استان در توسعه ساخت داخل تامین واگن و چرخ قطار است

175میلیارد تومان طرح عمرانی منطقه آزاد ارس در دست اجرا است

واکنش سازمان صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی به نابسامانی در بازار رب

شرایط برای عرضه کالای همراه مسافر در منطقه خداآفرین مهیاست

اصلاح 26 ایستگاه BRT توسط سازمان عمران شهرداری تبریز

120 پروژه عمرانی در ارس فعال است

حدود 2366میلیارد ریال مطالبه بانکی در آذربایجان غربی وصول شد

ریزش میوه در باغات اهر به دنبال وزش بادهای شدید

افزایش 50 درصدی تولید سیب در اشنویه

پیاده‌روی اربعین نماد همبستگی امت اسلام است

هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان اردبیل اختصاص یافت

اختصاص بیش از 12 هکتار از اراضی آذربایجان غربی به کشت سبزی و صیفی جات

کلزا در 64 هکتار از اراضی کشاورزی مراغه کشت شد

سهم 21.2 درصدی بخش کشاورزی در اشتغال آذربایجان‎شرقی

واحد تولیدی سیم و کابل در مرند افتتاح شد

رشد 145 درصدی ارزش صادرات کالا از گمرکات آذربایجان غربی

بخش کشاورزی شهرستان کوثر نیازمند حمایت است

مدیریت غار سهولان باید به اداره محیط زیست واگذار شود

همه واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی ایمن است

چراغ بورس آذربایجان‌غربی دوباره سبز شد

جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در اجرای طرح نوین توسعه مشاغل خانگی در استان موفق عمل کرده است

ارائه 6.9 میلیون نفرساعت آموزش مهارتی در آذربایجان غربی

4 کیلومتر از بزرگراه «اهر – تبریز» تا پایان سال به بهره‌برداری می‎رسد

توسعه صنایع‌معدنی مهمترین رویکرد سرمایه‌گذاری در تکاب است

افزایش 20 درصدی برداشت گردو در مهاباد

کمتر از ٢٠درصد درآمد شهرداری تبریز پایدار است

افتتاح 3 پروژه برای آماده‌سازی زیرساخت‌های سکونت در شهرک خاوران

افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی شرکت ایران خودرو تبریز

رشد 93 درصدی سرمایه گذاری در معادن آذربایجان غربی

برخورد جدی با غارتگران بیت المال خواهیم کرد

تمهیدات پتروشیمی تبریز برای جلوگیری از انتشار بوی نامطبوع در منطقه

آذربایجان غربی توانایی تبدیل شدن به استانی صنعتی و تجاری را دارد

ورود مسافر خارجی به کشور از مرز بازرگان 46 درصد افزایش یافت

پیش بینی می‌شود روند قیمت خودرو در نیمه دوم سال کاهشی باشد