پیام آذری

آخرين مطالب

علمي

اولویت جهاددانشگاهی، برگزاری دوره‌های تخصصی مورد نیاز استان‌ها است

پیام آذری - معاون آموزشی جهاددانشگاهی و رئیس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان گفت: جهاددانشگاهی اجرای دوره‌های تخصصی و مورد نیاز استان‌ها را در اولویت کارهای خود دارد.

دوره‌ آموزشی طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" در اردبیل آغاز شد

پیام آذری - به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل، دوره آموزشی مشمولان طرح ملی "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در سالن جلسات این نهاد برگزار شد.

دانشگاه جامع علمی کاربردی تمام تلاش خود را برای کارآفرینی جوانان به کار گرفته است

پیام آذری - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی با بیان این‌که امیددهی از اصلی‎ترین موارد بیانیه گام دوم انقلاب بوده و دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز تمامی تلاش خود را جهت تحقق شعار سال و اشتغال و کارآفرینی جوانان به کار گرفته است، گفت: این دانشگاه، آمادگی خود را جهت تاسیس و راه‌اندازی دفتر ارتباط امام جمعه با دانشگاهیان اعلام می‌کند.

دانشگاه ها در جهت بصیرت افزایی دانشجویان در انتخابات پیش رو اقدام کنند

پیام آذری - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه‌ها وظیفه دارند که در راستای بصیرت افزایی دانشجویان در انتخابات پیش رو اقدامات موثری انجام داده و در آگاهی بخشی نسبت به امور سیاسی در صدر قرار گیرند.

سیستم کشاورزی هوشمند در آذربایجان شرقی راه اندازی می‌شود

پیام آذری - سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از همکاری با جهاد کشاورزی استان برای پیاده سازی و راه اندازی سیستم هوشمندسازی کشاورزی در آذربایجان شرقی خبر داد.

تغذیه درمانی تاثیر مثبت بر آرتروز دارد

پیام آذری - تبریز - عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات طب فیزیکی و توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به شایع بودن آرتروز در میان شهروندان گفت: مطالعات علمی ثابت کرده‌اند تغذیه سالم همراه با کاهش وزن می‌تواند نقش مطلوبی در کاهش احتمال ابتلا به آرتروز و نیز کاستن از شدت این بیماری در افراد مبتلا داشته باشد.

پایان کار پنجمین نمایشگاه سلامت روان در دانشگاه تبریز

پیام آذری - پنجمین نمایشگاه سلامت روان تحت عنوان «تلنگر» با محوریت آشنایی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با تجلیل از متولیان، مسئولان و دست اندرکاران این نمایشگاه به کار خود پایان داد.

تصویب کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی

پیام آذری - پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سال جاری به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد و طی آن کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1398 به تصویب رسید و مقرر شد عناوین پیشنهادی جهت بررسی مجدد به کمیته تخصصی ارجاع شود.

نخستین عمل جراحی مغز در بوکان انجام شد

پیام آذری - مهاباد- مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: با افتتاح کلینیک مغز و اعصاب بیمارستان شهید قلی‌پور این شهرستان، نخستین عمل جراحی مغز و اعصاب بر روی یک کودک 14 ماه انجام شد.

اختراع یک شرکت دانش‌بنیان آذربایجان‌غربی در آمریکا ثبت شد

پیام آذری - ارومیه- سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: دستگاه چندمنظوره «ایجادکننده پلاسما» اختراع «نیک فناوران پلاسما» که از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری این استان است در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده /United States Patent and Trademark Office/ یا /USPTO/ ثبت شد.

تصویب کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی

پیام آذری - پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سال جاری به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد و طی آن کلیات اولویت‌بندی عناوین پژوهشی دستگاه‌های اجرایی استان در سال 1398 به تصویب رسید و مقرر شد عناوین پیشنهادی جهت بررسی مجدد به کمیته تخصصی ارجاع شود.

پنجمین نمایشگاه سلامت روان به کار خود پایان داد

پیام آذری - پنجمین نمایشگاه سلامت روان تحت عنوان «تلنگر» با محوریت آشنایی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با تجلیل از متولیان، مسئولان و دست اندرکاران این نمایشگاه به کار خود پایان داد.

تفاهم نامه همکاری بین جهادانشگاهی اردبیل و شرکت آرتا پردیس سلامت شفا منعقد شد

پیام آذری - به منظور گسترش همکاری‌های فیمابین و اجرای برنامه‌های مشترک در حوزه گردشگری سلامت، تفاهم‌نامه همکاری بین جهادانشگاهی استان اردبیل و شرکت آرتا پردیس سلامت شفا منعقد شد.

دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها نگاه بخشی را کنار بگذارند

پیام آذری - معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: همه دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها باید نگاه بخشی را کنار گذاشته و امکانات خود را در خدمت اکوسیستم فناوری قرار دهند که این موضوع قطعاً به نفع توسعه استان و کشور خواهد بود.

بازگشت 900 هزار نفر از زائران حسینی

پیام آذری - فرمانده نیروی انتظامی گفت: با همت رزمندگان اسلام و مرزبانان غیور وضعیت امنیت در مرز‌های کشور مطلوب است و مشکل امنیتی خاصی نداریم

ارتقای کیفیت مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی

پیام آذری - معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامعه علمی کاربردی کشور حفظ و ارتقای کیفیت تمامی مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی را از مهم‌ترین برنامه‌های آتی عنوان کرد و گفت: برنامه‌های متعددی برای ارتقای کیفیت دانشگاه در نظر گرفته شده است، تاکنون 9 عامل شناسایی شده که هرکدام دارای 179 شاخص بوده و ما برای تک تک این شاخص‌ها توجه ویژه‌ای داریم.

افزایش 15درصدی داوطلبان ورود به دانشگاه جامع علمی کاربردی

پیام آذری - رئیس دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی از تحصیل حدود پنج هزار دانشجو در مراکز دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان شرقی خبرداد و افزود: میزان داوطلبان ورود به این دانشگاه در سال جاری حدود 15 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته که این امر به دلیل ارتقای سطح کیفی دانشگاه بوده است.

داروی پارکینسون در تبریز عرضه می‌شود

پیام آذری - تبریز- عضو انجمن جهانی و فلوشیپ اختلالات حرکتی گفت: «اپو مورفین» به عنوان داروی درمان طیفی از بیماران پارکینسون که سال‌ها نایاب بود، در تبریز عرضه می‌شود.

تزریق واکسن آنفلوآنزا برای همه افراد جامعه ضروری نیست

پیام آذری - ارومیه - مدیر نظارت و ارزیابی مواد و فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تزریق واکسن آنفلوآنزا برای همه افراد جامعه ضروری نیست و افراد در معرض خطر باید این واکسن را تزریق کنند.

سفیر کره جنوبی در ایران با رئیس دانشگاه تبریز دیدار کرد

پیام آذری - یو جانگ هیان-سفیر کره جنوبی در ایران- با حضور در دانشگاه تبریز با میررضا مجیدی -رئیس دانشگاه تبریز- دیدار کرده و راه‌های توسعه همکاری‌های تعاملات علمی مشترک را مورد بررسی قرار دادند.

تورهای فناوری به کمک تجاری‌سازی محصولات تولیدی می‌آید

پیام آذری - ارومیه- کارگزار فن‌بازار منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: تورهای فناوری یکی از مفیدترین راه‌ها برای آشنایی با دستاوردها و به دست آوردن نیازمندی‌ها و همچنین تجاری‌سازی محصولات تولیدی است.

طرح‌های پژوهشی دستگاه‌ها باید در راستای حل مشکلات آذربایجان شرقی باشد

پیام آذری - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی توسعه و تقویت بحث پژوهش را نیازمند شکل‌گیری ارتباط صنعت و دانشگاه دانست و گفت: طرح‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی باید در راستای حل مشکلات استان باشد.

تلاش برای ارائه کارت منزلت قابل استفاده به سالمندان در تبریز

پیام آذری - رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اعضای شورای شهر کلانشهر تبریز در جهت حمایت از سالمندان تلاش می‎کنند تا کارت منزلتی قابل استفاده و به درد بخور به سالمندان ارائه شود.

رتبه‌های برتر کنکور استان اردبیل تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کردند

پیام آذری - اردبیل_ ایرنا_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت:در سال تحصیلی جدید تعدادی از رتبه‌های برتر کنکور استان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کرد که نقطه امیدی برای حوزه آموزش و پرورش است.

محورهای توسعه استان مبنای طرح‌های پژوهشی قرار گیرد

پیام آذری - معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: محورهای توسعه استان در بخش صنعت، گردشگری و کشاورزی باید در اولویت طرح‌های پژوهشی قرار گیرد تا توسعه متوازن، منطقی همراه با نوآوری‌های جدید روی دهد.

افزودن ثانویه سبوس باعث افت کیفیت نان و لطمه به سلامت شهروندان می‌شود

پیام آذری - ‌ارومیه – معاون غذا و داروی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: افزون ثانویه سبوس به خمیر نان به علت تخمیر نامناسب علاوه بر افت کیفیت موجب لطمه به سلامت شهروندان می‌شود که باید از خرید این نوع نان خودداری شود.

هر کشوری باید خودش را با تغییرات قرن 21 تطبیق دهد

پیام آذری - استاد گروه روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز تاکید کرد: با توجه به چالش‌ها و تنش‌های قرن حاضر، هر کشور و سازمانی باید خودش را با تغییرات قرن 21 تطبیق دهد.

تحصیل‌کردگان در حال سبقت گرفتن از بی‌سوادان در زمینه طلاق هستند

پیام آذری - رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز گفت: آمارها و نتایج پژوهش‌ها نشان می‎دهد که تحصیل‌کردگان در زمینه طلاق در حال سبقت گرفتن از بی‌سوادها هستند.

اولین کنگره دو سالانه تازه‌های روانشناسی و علوم رفتاری در تبریز آغاز به کار کرد

پیام آذری - اولین کنگره دو سالانه تازه‌های روانشناسی و علوم رفتاری با حضور اساتید، متخصصان و دانشجویانی از دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه تبریز در تالار وحدت آغاز به کار کرد.

دوره آموزشی و توجیهی ویژه مربیان آموزش‌های شهروندی در تبریز آغاز شد

پیام آذری - اولین روز از دوره آموزشی و توجیهی ویژه مربیان آموزش‌های شهروندی شهرداری تبریز با هدف توانمندسازی آنان در جهت اجرای طرح گفتمان آموزش‌های شهروندی در مدارس تبریز و تبیین طرح آموزش شهروندی و شیوه صحیح تدریس کتب شهروندی مطابق با آخرین شیوه‌های آموزشی در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.

بهینه‌سازی تولید برخی گیاهان دارویی و زینتی در آذربایجان‌غربی

پیام آذری - ارومیه- سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: پژوهشگران یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در این پارک موفق به بهینه‌سازی روش کشت بافت پایه‌های گیلاس، گیاهان زینتی بگونیای هیبرید و گل محمدی شدند.

داروهای بیش فعالی موجب کاهش تراکم استخوان در کودکان می شود

پیام آذری - تهران-ایرنا- نتایج یک مطالعه جدید که در آمریکا انجام شده است، نشان می دهد ، کودکانی که داروهای اختلال کم توجهی ناشی از بیش فعالی مصرف می کنند تراکم استخوانی کمتری نسبت به هم سن و سالان خود دارند.

تلاش می‌کنیم دانشگاه علوم پزشکی را در شان دانشجویان توسعه دهیم

پیام آذری - رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر این‌که در تلاشیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز را در شان دانشجویان ساخته و توسعه دهیم، گفت: استعدادهای برتر کشور در این دانشگاه حضور دارند، سعی می‌کنیم تمامی زیرساخت‌ها را برای تحصیل بهتر این عزیزان فراهم کنیم، از دانشجویان نیز انتظار داریم شان و جایگاه دانشگاه علوم پزشکی را شناخته و پاس بدارند و در این مسیر به داشته‌های خود بیافزایند.

بزرگ‌ترین خوابگاه دخترانه‌ی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بهره‌برداری می‌رسد

پیام آذری - معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این‌که دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سال 80 به بعد توسعه‌ی زیرساختی نداشته است، گفت: طی سال‌های گذشته ظرفیت دانشجویی دانشگاه دو برابر شده است، بر همین اساس در آینده‌ای نزدیک بزرگ‌ترین خوابگاه دخترانه‌ی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ظرفیت 2 هزار و 500 نفر به بهره برداری می‌رسد.

پردازش فناوری‌های نوین در کتاب المپیاد علوم و فناوری نانو

پیام آذری- کتاب «المپیاد علوم و فناوری نانو» تالیف محمود بیگلری در هفت فصل جامع و 340 صفحه به بیان نکات آموزشی، علمی و پژوهشی در زمینه فناوری نانو برای دانش آموزان و دانشجویان می‌پردازد.

آشنایی مدیران دستگاه‌های اجرایی با ابزارهای تامین مالی ضرورت دارد

پیام آذری - به همت جهاددانشگاهی استان و با همکاری استانداری اردبیل، کارگاه آموزشی "آشنایی با اوراق خزانه اسلامی و اسناد تسویه"یک‌شنبه 14 مهرماه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد.

پرداخت 83 میلیارد ریال از مطالبه‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی آذربایجان‌غربی

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان‌غربی گفت: حدود ٨٣ میلیارد ریال از بابت سرفصل خدمات پرسنلی سطح یک صندوق بیمه سلامت روستائیان، عشایر و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر در ماه‌های تیر و مرداد امسال به دانشگاه‌های علوم پزشکی ارومیه و خوی پرداخت شد.

ساير مطالب

همکاری اداره کل کار و جهاددانشگاهی اردبیل در اجرای طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار"

احداث کارخانه نوآوری اردبیل کلید خورد

آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی اردبیل در دانشگاه پیام نور برگزار می شود

جهش 1930 پله ای مخزن علمی دانشگاه محقق اردبیلی در رتبه بندی وبومتریکس

جهاددانشگاهی در تصمیم گیری ‌های علمی و پژوهشی استان نقش تأثیرگذاری دارد

استان در حال باور توانمندی‌های جهاددانشگاهی است

اردبیل میزبان دوره آموزشی بومینو پلاس می شود

نیروهای جوان و متخصص، عامل اصلی موفقیت‌های جهاددانشگاهی

برگزاری 13 هزار نفر ساعت دوره آموزشی"بافته‌های داری" در استان اردبیل

ایجاد 11 رشته جدید در دانشگاه علمی کابردی استان اردبیل

برگزاری دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی ساختمان در جهاددانشگاهی اردبیل

انتقاد امام جمعه اردبیل از درآمد بالای پزشکان و آموزش وپرورش

دومین کنفرانس بین المللی کشاورزی ارگانیک و مرسوم در اردبیل آغاز به کار کرد

کتاب حسابداری مقدماتی منتشر شد

کشاورزی ارگانیک امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است

آغار پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

آغاز بکار اولین کنفرانس بین المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست در اردبیل

فعالیت‌های تحقیقاتی جهاددانشگاهی برای رفع نیازهای استان انجام می‌گیرد

مشکلات سوادآموزی در استان اردبیل احصا می‌شود

پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه محقق اردبیلی

تعامل صنعت با دانشگاه به رونق تولید منجر می‌شود

بیش از 194 هزار نفر از جمعیت 10 تا 49 سال آذربایجان غربی بی سوادند

فعالیت 104 واحد فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

ایجاد 5 رشته جدید در دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی

آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه

ارزیابی سلامت بیش از 2500 نوآموز پیش دبستانی در آذربایجان غربی

مرکز بین الملل پیام نور ماکو راه اندازی می شود

باید ریسک پذیری دانشجویان برای حل مشکلات کشور را تقویت کرد

دانشگاهها با رویکردی علمی مشکلات کشور را حل کنند

فاز دوم پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افتتاح می شود

رویداد "ایده شو کشاورزی مدرن و کاهش مصرف آب" در ارومیه برگزار می شود

ثبت نام 96 درصد دانش آموزان آذربایجان غربی در سامانه سناد

برای ریشه کنی بیسوادی در آذربایجان غربی گامهای اساسی برداشته شود

لزوم توجه به تحصیلات تکمیلی با هدف توسعه اقتصادی کشور

پایان نامه های دانشجویی به سمت حل مشکلات اقتصادی معطوف شوند

اخذ مجوز پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد ارومیه

تمدید مهلت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

رئیس دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه منصوب شد

آزمایشگاه تحقیقاتی MEMS دانشگاه ارومیه راه اندازی شد

سطح فرهنگی و ادراکی در روستاهایی که آمار بازماندگان تحصیلی بالایی دارند ارتقا یابد

کمبودی از نظر توزیع کتب درسی در آذربایجان غربی وجود ندارد

دوره آموزشی وب مستران خلاق در ارومیه برگزار می شود

ارائه بیش از 36 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در سکونتگاههای غیر رسمی آذربایجان غربی

بیش از 6000 کلاس درس در آذربایجان غربی نیازمند مقاوم سازی است

کارگاه آموزشی دادگاه مجازی با موضوع کیفری در ارومیه برگزار می شود

زنگ شکوفه ها در میاندوآب به صدا درآمد

بیش از 62 هزار کلاس اولی در آذربایجان غربی رهسپار مدارس شدند

3600 دانش‌آموز کلاس اولی در سلماس راهی کلاس‌های درس شدند

600 هزار دانش آموز آذربایجان غربی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند

آموزش و پرورش زیربنای توسعه کشور است

دولت بیش از گذشته مشکلات آموزشی آذربایجان غربی را حل کند

جوانان باید به خودباوری برسند

دانشگاه علمی کاربردی در تمامی دوره‌ها به بعد مهارتی دانشجویان متمرکز شده است

تنها مجری دوره های آموزشی مرتبط با حوزه رفاه اجتماعی و بهزیستی هستیم

تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه تبریز

دانشجویان مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی به راحتی می توانند وارد نیروهای مسلح شوند

دانشگاه علمی کاربردی افراد موفقی را برای جامعه تربیت می‌کند

آماده همکاری با دانشگاه‌های بزرگ در راستای توسعه پایدار و رفاه مردم هستیم

بیست و چهارمین نشست رؤسای دانشگاه‌های بزرگ کشور در تبریز برگزار شد

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور برگزار شد

پذیرش بدون آزمون دانشجو در 82 رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد تبریز

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز، آماده ارایه انواع خدمات در سطح کشور

رشد چشمگیر تولیدات علمی مشترک اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز با محققان خارجی

امکان مصرف بهینه مواد منفجره در استخراج مواد معدنی مجتمع مس سونگون

مقاله محققان دانشکده شیمی دانشگاه تبریز، برتر انتخاب شد

رینوتکس هفتم، 13 تا 17 آبان امسال در تبریز برپا می‌شود

پایان نامه دانشجوی دانشگاه تبریز به عنوان برتر انتخاب شد

کسب رتبه اول کنکور دکتری تخصصی 98 توسط دانشجوی رشته علوم و صنایع غذایی دانشگاه تبریز

مجموع کتب آموزش شهروندی در دوره‌ی ابتدایی و متوسطه تدریس می‌شود

انتخاب اساتید دانشگاه تبریز به عنوان داوران برتر کنگره علوم خاک ایران

دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رتبه‌بندی تایمز در جمع دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت

افراد در تعامل با یکدیگر استعدادهای خود را شکوفا می‌کنند

دانشگاه تبریز جزو 100 دانشگاه برتر جهان در حوزه آب است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز معرفی شد

بهره‌برداری از 2 مرکز آموزشی خیّرساز در بناب

اردوی علمی نجوم در رصدخانه‌ی خواجه نصرالدین طوسی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

افزایش یک درصدی نوآموزان و دانش آموزان آذربایجان شرقی نسبت به سال گذشته

بازدید رئیس و معاونان دانشگاه تبریز از روند استقبال از دانشجویان ورودی جدید

زنگ مدارس آذربایجان شرقی نواخته شد

تجلیل از استاد دانشگاه تبریز به عنوان چهره تاثیرگذار علوم باغبانی

عملیاتی شدن سند تحول بنیادین با برگزاری کنکور همخوانی ندارد

دانشجویان جهت رفع مطالبات جامعه در حوزه های مختلف مبادرت ورزند

تورهای فناوری به کمک تجاری‌سازی محصولات تولیدی می‌آید

افراد در تعامل با یکدیگر استعدادهای خود را شکوفا می‌کنند

ارائه بیش از 36 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در سکونتگاههای غیر رسمی آذربایجان غربی

ضرورت ورود دانش هیدرولوژیک به تصمیم‌گیری‌های حوزه آب

ارسال 300 مقاله به دبیرخانه کنفرانس هیدرولوژی ایران

دوره آموزشی وب مستران خلاق در ارومیه برگزار می شود

دانشگاه تبریز جزو 100 دانشگاه برتر جهان در حوزه آب بوده است

سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی در تبریز آغاز به کار کرد

کمبودی از نظر توزیع کتب درسی در آذربایجان غربی وجود ندارد

ضرورت حفظ اتحاد حوزه ودانشگاه/مردمی بودن ویژگی اصلی هر روحانی است

انتخاب اساتید دانشگاه تبریز به عنوان داوران برتر کنگره علوم خاک ایران

دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رتبه‌بندی تایمز در جمع دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت

مجموع کتب آموزش شهروندی در دوره‌ی ابتدایی و متوسطه تدریس می‌شود

سطح فرهنگی و ادراکی در روستاهایی که آمار بازماندگان تحصیلی بالایی دارند ارتقا یابد

کسب رتبه اول کنکور دکتری تخصصی 98 توسط دانشجوی رشته علوم و صنایع غذایی دانشگاه تبریز

مرکز تحقیقات کشاورزی آذربایجان‌شرقی رتبه نخست کشور را کسب کرد

نخستین استارت آپ میانه عملیاتی شد

آغاز به کار سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی ایران در 26 شهریور در تبریز

پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه محقق اردبیلی

دانشگاه تبریز هشتمین دانشگاه کشور در رتبه‌بندی تایمز/ افزایش بیش از 10 برابری جذب دانشجویان خارجی

پایان نامه دانشجوی دانشگاه تبریز،به عنوان برتر انتخاب شد

آزمایشگاه تحقیقاتی MEMS در دانشگاه ارومیه راه‌اندازی شد

مرهم گیاهی برای زخم اقتصادی/ نسخه ای کارساز برای آذربایجان شرقی

35 درصد تسهیلات پارک در اختیار واحدهای فناور قرار می گیرد

مقاله محققان دانشکده شیمی دانشگاه تبریز، برتر انتخاب شد

آزمایشگاه تحقیقاتی MEMS دانشگاه ارومیه راه اندازی شد

دانشگاهیان از ارکان تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جدید هستند

رئیس دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه منصوب شد

امکان مصرف بهینه مواد منفجره در استخراج مواد معدنی مجتمع مس سونگون

رشد چشمگیر تولیدات علمی مشترک اعضای هیات علمی دانشگاه تبریز با محققان خارجی

پیشگیری از سرطان سینه با حساس‌سازی بانوان

پذیرش بدون آزمون دانشجو در 82 رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد تبریز

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تبریز، آماده ارایه انواع خدمات در سطح کشور

مشکلات سوادآموزی در استان اردبیل احصا می‌شود

تمدید مهلت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

اخذ مجوز پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد ارومیه

پایان نامه های دانشجویی معطوف به حل مشکلات اقتصادی باشند

لزوم توجه به تحصیلات تکمیلی با هدف توسعه اقتصادی کشور

فعالیت‌های تحقیقاتی جهاددانشگاهی برای رفع نیازهای استان انجام می‌گیرد

برای ریشه کنی بیسوادی در آذربایجان غربی گامهای اساسی برداشته شود

ثبت نام 96 درصد دانش آموزان آذربایجان غربی در سامانه سناد

نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه سه کشور برگزار شد

بیست و چهارمین نشست رؤسای دانشگاه‌های بزرگ کشور در تبریز برگزار شد

دانشگاه علمی کاربردی افراد موفقی را برای جامعه تربیت می‌کند

دانشجویان مرکز علمی کاربردی نیروی انتظامی به راحتی می توانند وارد نیروهای مسلح شوند

تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه تبریز

تنها مجری دوره های آموزشی مرتبط با حوزه رفاه اجتماعی و بهزیستی هستیم

دانشگاه علمی کاربردی در تمامی دوره‌ها به بعد مهارتی دانشجویان متمرکز شده است

رویداد "ایده شو کشاورزی مدرن و کاهش مصرف آب" در ارومیه برگزار می شود

جوانان باید به خودباوری برسند

رشته تحصیلی خود را با علاقه انتخاب کنید

آموزش های بدون مهارت هیچ ارزشی ندارند

دانشگاه تبریز در جمع 1000 دانشگاه برتر دنیا قرار گرفت

برگزاری اولین کنفرانس بین المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست در اردبیل آغاز به کار کرد

جهاددانشگاهی از پشتیبانان و تسهیلگران مشاغل خانگی در آذربایجان غربی حمایت می کند

197مرکز رشد و فناوری در کشور فعال است

دانشگاه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

دانشگاهها با رویکردی علمی مشکلات کشور را حل کنند

فاز دوم پارک علم و فناوری آذربایجان غربی افتتاح می شود

باید ریسک پذیری دانشجویان برای حل مشکلات کشور را تقویت کرد

آغاز ثبت نام برای پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز

آغار پذیرش دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

فناوریهای جدید باید به بخش تولید وارد شود

تعهداتمان در خصوص جامعه‌ ایمن را به جد پیگیر هستیم

کتاب حسابداری مقدماتی منتشر شد

کشاورزی ارگانیک امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است

دومین کنفرانس بین المللی کشاورزی ارگانیک و مرسوم در اردبیل آغاز به کار کرد

افرادی که به فکر کارآفرینی هستند، به دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنند