پیام آذری

آخرين مطالب

ارائه خدمات بیمه تکمیلی به کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه منطقه آزاد کیش

ارائه خدمات بیمه تکمیلی به کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه
  بزرگنمايي:

پیام آذری - نیروهای قراردادی حجمی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش، و نیروهای سپاه و عملیات فرودگاه کیش از بیمه تکمیلی درمان گروهی، بیمه عمر و حادثه برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت این سازمان از یکسان سازی خدمات بیمه تکمیلی در سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه خبر داد و گفت: هدف از این یکسان سازی حمایت از همه اقشار و بهره مندی آنها از خدمات اجتماعی موثر و مقرون به صرفه، از طریق شرکت های بیمه گر توانمند است.
وی افزود: به همین دلیل در راستای سیاست های ابلاغی سازمان منطقه آزاد کیش ، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش که پیش از این امکان استفاده کارکنان این سازمان و شرکت های تابعه و بومیان را از مزایای بیمه تکمیلی درمان گروهی و بیمه عمر و حادثه فراهم کرده بود،برای کارکنان و نیروهای قراردادی حجمی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش، شاغل در این سازمان و شرکت های تابعه و نیروهای سپاه و عملیات فرودگاه کیش شاغل در شرکت مدیریت و توسعه بنادر و فرودگاه های کیش امکان استفاده از مزایای بیمه درمان تکمیلی گروهی را فراهم کرده است.
به گفته معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش بر اساس این گزارش تمامی کارکنان تحت عنوان نیروی حجمی به همراه خانواده که متقاضی استفاده از خدمات بیمه تکمیلی بوده و از طریق شرکت تعاونی معرفی شدند و نیروهای سپاه و عملیات فرودگاه کیش شاغل در شرکت مدیریت و توسعه بنادر و فرودگاه های کیش به مدت یکسال تحت پوشش خدمات بیمه ای درمان تکمیلی قرار گرفته اند و می توانند از این خدمات استفاده کنند.
آخوندی تصریح کرد: پیش از این اینگونه بیمه شدگان،تنها در بیمارستان کیش و بیمارستانهای دولتی کشور خدمات بیمه ای دریافت می کردند اما با انعقاد این قرارداد امکان استفاده از 3700 مرکز طرف قرارداد شرکت بیمه گر در سراسر کشور و جزیره کیش برای بیمه شدگان فراهم می شود.
وی افزود: طبق این قرارداد تمامی خدمات بستری بیمارستانی (عمومی، فوق تخصصی و خاص) بدون سقف ارائه خواهد شد. برای نیروهای قراردادی حجمی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش سقف هزینه های پاراکلینیکی 40 میلیون ریال مازاد بر تعهدات بیمه پایه بوده و جبران هزینه های ویزیت و دارو مازاد بر تعهدات بیمه پایه و جدا از سقف خدمات پاراکلینیک تا سقف 20 میلیون ریال خواهد بود.
برای نیروهای سپاه و عملیات فرودگاه کیش شاغل در شرکت مدیریت و توسعه بنادر و فرودگاه های کیش نیز سقف هزینه های پاراکلینیک، ویزیت و اورژانس 30 میلیون ریال مازاد بر تعهدات بیمه پایه می باشد و این خدمات در بیمارستان کیش بدون سقف ارائه می شود.
برای هر دو گروه نیز خدمات پاراکلینیکی در بیمارستان کیش بدون سقف ارائه می شود و در تعهد قرار گرفتن رفع عیوب انکساری (لیزیک و لازک) به مبلغ 30 میلیون ریال برای هر چشم (درصورتیکه نقص بینایی هر چشم 3 دیوپتر یا بیشتر باشد ) از دیگر تعهدات این قرارداد بیمه تکمیلی است.
به گفته آخوندی نیروهای قراردادی حجمی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش برای جبران هزینه های زایمان (طبیعی و سزارین) تا مبلغ 60 میلیون ریال مازاد بر تعهدات بیمه پایه در یافت می کنند.
برقراری خدمات دندان پزشکی تا سقف 30 میلیون ریال برای خانوار(به استثنای والدین)، جبران هزینه های آمبولانس (داخل شهری) تا سقف 3 میلیون ریال هم بخش دیگری از تعهدات این قرار داد است.
همچنین فرانشیز کلیه خدمات بستری و سرپایی 10 درصد بوده و 50 درصد حق سرانه بیمه تکمیلی بر عهده بیمه شدگان بوده و 50 درصد را شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش پرداخت می کند.
به موجب این قرار داد مزایای بیمه عمر و حوادث نیز برای نخستین بار به صورت یکپارچه و مانند کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه تحت پوشش بیمه عمر، تنها برای کارمندان حجمی شرکت تعاونی کارکنان از اول مرداد 1399 برقرار شده است.
همچنین تعهد پوشش خسارات ناشی از نقص عضو و از کارافتادگی یک میلیارد ریال، فوت به هر دلیل یک میلیارد ریال و فوت در اثر حادثه مبلغ دو میلیارد ریال می باشد.
برای نیروهای سپاه و عملیات فرودگاه کیش تعهدات این قرارداد جبران هزینه های زایمان (طبیعی و سزارین) تا مبلغ 30 میلیون ریال مازاد بر تعهدات بیمه پایه، جبران هزینه های آمبولانس (داخل شهری) تا سقف یک میلیون و 500 هزار ریال و فرانشیز 10 درصدی در کلیه خدمات بستری و سرپایی است.لازم به ذکر است ارائه خدمات بیمه ای به کارکنان سپاه و عملیات فرودگاه کیش از دهم آذر 1399 آغازشده است.
حق سرانه بیمه تکمیلی کارکنان سپاه و عملیات فرودگاه کیش به طور کامل بر عهده شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش است.
بیمه شدگان برای استفاده از بیمه تکمیلی برای خدمات سرپائی و بستری می بایست با مراجعه به بیمه آسیا (فرد متقاضی یا نماینده شرکت تعاونی و یا نماینده شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش )،مهر یا برچسب شرکت بیمه آسیا را بر روی دفترچه بیمه پایه خود و خانواده تحت پوشش درج نمایند .

لینک کوتاه:
https://www.azari-online.ir/Fa/News/316510/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

رویکرد مدیریت شهری عمل کردن بر اساس منافع شهری بوده است

بـاد ســروها را خـواهد بـــرد

ملاقات جوانان تراکتور و سپاهان در تبریز

جدول پخش مدرسه تلویزیونی پنجشنبه 14 اسفند در تمام مقاطع تحصیلی

کشف 47 کیلوگرم مواد مخدر در استان اردبیل

درگذشت محمدعلی اسلامی ندوشن تکذیب شد! + جزئیات

همراه اول نخستین اپراتور بهره‌بردار از سرویسهای هوشمند 5G

دستور تهیه بشقاب پروتئین

رتبه نخست شورای فرهنگ غمومی آذربایجان شرقی در کشور

توجه به پایه ریزی اخلاقی در نقشه مهندسی فرهنگی کشور

برگزیدگان جشنواره نمایشنامه خوانی جلفا معرفی شدند

سقوط به چاله آسانسور جان کارگر مهابادی را گرفت

73 بیمار جدید کرونایی در آذربایجان‌غربی بستری شد

پلمب 49 واحد صنفی در شوط

پهپاد جنگی خودران بوئینگ اولین پروازش را انجام داد

محتویات داخل جعبه و مشخصات ردمی نوت 10 لو رفت

10 قابلیت مخفی گوگل کروم که باید استفاده کنید

اوبر سفارش غذا را با ربات‌های خودران تحویل می‌دهد

هواوی جایگزینی برای جیمیل در دسترس کاربران قرار می‌دهد

اجرایی شدن شبکه ملی اطلاعات تا پایان سال 1400

آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی استان‌های کشور

8 تیم برتر لیگ دسته یک نوجوانان مشخص شدند

آمار کرونا آذربایجان غربی 13 اسفند؛ 4 فوتی و 316 ابتلای جدید

بیش از 5 هزار نفر در مهاباد غربالگری کرونا شدند

کاهش تعداد فوتی‌های کرونادر روز به دو نفر در آذربایجان‌شرقی

بلوک‌های وادی رحمت هیچ تفاوت نسبت به یکدیگر ندارد

کلنگ زنی بیمارستان 300 تختخوابی شهر جدید سهند

بلوک‌های وادی رحمت هیچ تفاوتی نسبت به یکدیگر ندارند

کشف10تن محصولات غیرمجاز بهداشتی و درمانی در اسکو

توضیحات وزیر راه درباره ترک نمایشگاه بین‌المللی تهران/اسلامی: پروتکل‌های کرونا توسط برگزار کننده نمایشگاه رعایت نشد

تزریق اولین واکسن کرونا در شهرستان هریس

بایرامی: رحمتی تک و تنهاست

بالا بودن مبتلایان به بیماری‌هایی فشار خون و دیابت در آذربایجان/آذربایجان شرقی از استان‌های پیر و سالمند کشور محسوب می‌شود

زیرساخت‌های لازم برای تشخیص کرونا و جهش‌های آن فراهم است

هیچ تخریبی در مزار شهدای آرامستان ستارخان تبریز اتفاق نیفتاده است

تشدید فعالیت سامانه بارشی از روز پنجشنبه در آذربایجان شرقی

عدم توجه به ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی در کشور

تصمیمات بودجه‌ای مجلس/15/

گوگل پس از یک وقفه طولانی آپدیت مجدد اپ‌های iOS خود را از سر گرفت

اولین گوشی گیمینگ ردمی با دایمنسیتی 1200 مدیاتک به زودی معرفی می‌شود

عرضه احتمالی نسخه جدید بازی Death Stranding

کتک خوردن داور در بازی تراکتور و نفت امیدیه

تأمین میوه شب عید شهرستان خلخال/ ابلاغ بودجه 5 میلیارد تومانی تونل الماس

امسال 54 فضای آموزشی در کنارک کلنگ‌زنی شد

آیت الله رئیسی فردا مهمان مردم آذربایجان غربی است

اهداء 90 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

حزب نخست‌وزیر مجارستان فراکسیون پارلمان اروپا را ترک‌کرد

روح الامینی: سراب 1+5 را کنار بگذارید

سراب 1+5 کنار گذاشته شود/ ضرورت توجه به بازارهای مرزی

سراب 1+5 را کنار بگذارید