پیام آذری

آخرين مطالب

شهرداری تهران

بازدید شهردار تهران از فرهنگسرای قرآن و مجتمع شهید غنی پور

پیام آذری - پیروز حناچی شهردار تهران و میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همراهی مجید رباطی شهردار منطقه ۱۰ از فرهنگسرای قرآن و مجتمع شهید غنی پور، سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ بازدید کردند.

۴/۵ هکتار فضای سبز هدیه منطقه ۹ به شهروندان

پیام آذری - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۹ با اشاره به ارتقا فضای سبز با رویکرد اجتماعی در منطقه از احداث بوستان جی با رویکرد دوستدار کودک، در مساحت ۴/۵هکتار که نقش موثری در ارتقاء سرانه فضای سبز منطقه ۹ دارد، خبر داد.

احیا پروژه های عمرانی منطقه ۴ تهران در سال ۱۴۰۰

پیام آذری - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از بهسازی و مناسب سازی معابر سواره رو و پیاده خبر داد و گفت: عملیات رفع فرسودگی های معابر سواره رو و پیاده رو در دستور کار سال جاری قرار گرفت.

افزایش ١٥٥٠٠٠ مترمربع فضای سبز منطقه ۱۷

پیام آذری - شهردار منطقه ۱۷ از توسعه نزدیک به ۱۷ درصدی فضای سبز این محدوده جنوبی پایتخت خبر داد و گفت: خوشبختانه در ۴ سال اخیر سرانه فضای سبز با توجه به افزایش جمعیت در منطقه ۱۷ افزایش پیدا کرده است.

رکاب زنی شهردار منطقه۲۱ در ناحیه یک

پیام آذری - همزمان با بیست و یکمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰، پویش سه شنبه بدون خودرو توسط شهردار، معاون حمل ونقل و ترافیک و شهردار ناحیه یک در سطح این ناحیه برگزار شد.

برگزاری دومین جشنواره قرآنی نور امید

پیام آذری - به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با همکاری شورای عالی قرآن و سازمان دارالقرآن الکریم دومین جشنواره قرآنی نور امید برگزار می کند.

پیاده راه/ قسمت پنجم: مسعود فروتن

پیام آذری - مسعود فروتن، کارگردان باسابقه کشورمان اینبار مهمان پیاده راه است. می‌گوید هنوز وقتی دلش برای تهران قدیم تنگ می‌شود، در سی تیر قدم می‌زند. زندگی‌اش در پایتخت از ۹ سالگی شروع شده و هنوز به یاد دارد که چقدر برایش همه چیز اعجاب‌آور بوده است. این قسمت از پیاده راه را ببینید.

استقبال از «عید بندگی» با ۷ عنوان برنامه

پیام آذری - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اجرای مجموعه برنامه «عید بندگی» توسط این سازمان به مناسبت عید سعید فطر خبر داد.

باید خیابان ها را از خودروها پس بگیریم

پیام آذری - مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با برگزاری سلسله نشست های تخصصی یک شهر، یک تجربه در اولین نشست با موضوع طرح خانه تا مدرسه با دوچرخه درصدد تبدیل تهران به شهر یادگیرنده است.

ساخت تونل-زیرگذر خیابان استاد معین

پیام آذری - شهر: پروژه ساخت تونل-زیرگذر خیابان استاد معین از مرداد ۱۳۹۳ در منطقه ۹ تهران آغاز شد و در اواسط بهمن ۱۳۹۸ به بهره برداری رسید. هزینه کلی این پروژه تقریباً حدود ۶۵ میلیارد تومان بود.

طراحی بیش از ۱۵ کیلومتر مسیر دوچرخه در ۶ ماهه دوم سال ۹۹

پیام آذری - شهر: شهردار منطقه ۵ با بیان اینکه در ۶ ماهه دوم سال گذشته ۱۵ هزار و ۴۹۳ متر مسیر امن و پیوسته دوچرخه در این منطقه ساخته شد، گفت: ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، کاهش بار ترافیکی و کمک به محیط زیست و ارتقای سلامت جسمانی و روانی شهروندان شهرداری را به ساخت مسیرهای دوچرخه سواری مصمم کرد.

مهم‌ترین تحولات ساختاری بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران

پیام آذری - شهر: تفکیک منابع و مصارف اختصاصی از منابع و مصارف عمومی، درج بار مالی تبصره‌ها در ردیف‌های بودجه، تعریف سازوکارهای ویژه برای مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های شهری بخشی از مهم‌ترین تفاوت‌های بودجه امسال با سال‌های گذشته است.

فاجعه تروریستی در کابل محکوم است

پیام آذری - رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی کابل افغانستان گفت: این حادثه یا بهتر بگوییم فاجعه تروریستی را به برادران و خواهران افغان و نیز مردم تهران و ایران تسلیت می گوییم و امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادثی در بین مسلمانان نباشیم.

خیابان فاطمی دو طرفه می شود

پیام آذری - شهر: طرح دوطرفه شدن خیابان فاطمی به منظور کاهش حجم عبوری خیابان باقر خان در منطقه ۶ اجرا خواهد شد.

پروژه های کوچک مقیاس و تقویت هویت محله ای

پیام آذری - شهر: اجرای پروژه‌های بزرگ در دوره پنجم مدیریت شهری در دستور کار نبود و پروژه‌های کوچک ‌مقیاس برای رفع گره‌های بزرگ از سوی کارشناسان علمی و محلی طراحی و به مدیران فعلی پیشنهاد شد. پروژه هایی که اجرای آنها با کمترین هزینه، تأثیرهای بزرگی در شهر خواهند داشت و ۲ هزار میلیارد تومان بودجه در سال ۹۹ به آن اختصاص داده شده است.

افزایش دو برابری جمع آوری زباله در شهر در ایام کرونا

پیام آذری - شهر: در دوران کرونا در تهران، میزان زباله های شهری از ۲۵۰۰ تن به ۷۰۰۰ تن در روز رسیده است و زباله های بیمارستانی نیز از ۶۰ تن به ۱۰۰ تن رسیده است و سازمان پسماند تعداد دفعات جمع آوری زباله را به دو مرتبه در روز افزایش داده است.

نشست خبری شهردار تهران

پیام آذری - نشست خبری دکتر پیروز حناچی شهردار تهران با اصحاب رسانه دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ با موضوع مسائل فنی و عمرانی و شهرسازی و معماری شهرتهران با همراهی دکتر صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی و دکتر گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در سالن ایران زمین برگزار شد.

اجرای بهسازی خیابان شهید عاصی تهرانی

پیام آذری - در راستای اجرای پروژه های توسعه محلی، بهسازی خیابان شهید عاصی تهرانی در محله شهید آوینی در محدوده ناحیه ۵ منطقه ۲۰ در حال انجام است.

اختتامیه مراسم ضیافت نور با شهدا در منطقه ۱۶

پیام آذری - اختتامیه مراسم ضیافت نور با شهدا، با تلاوت قاریان ممتاز بین المللی استاد سعید پرویزی و استاد هادی موحد امین در بوستان بهمن، حرم شهدای گمنام برگزار شد.

جاده سلامت شهرک اکباتان احیا شد

پیام آذری - شهردار ناحیه۶ منطقه ۵ با اشاره به جمع اوری بساط گستران فاز دو شهرک اکباتان گفت: جاده سلامت سال ها بود که ماهیت خود را از دست داده بود و حالا با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته بار دیگر به ماهیت اصلی خود بازگشت.

۴۰۰۰ کامیون، نخاله های شهر سنگ را تخلیه کردند

پیام آذری - چاردیواری شهر سنگ ل به سایت مرکزی تعمیرات اساسی مخازن منطقه تبدیل شد و قرار است در آنجا مخازنی که امکان تعمیر آنها وجود دارد مورد بازسازی قرار گرفته و به چرخه خدمات شهری برگردند.

صدا و سیما به جای شهردار تهران نامزدهای واقعی و فعال انتخابات را سانسور کند

پیام آذری - شهر: رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از عدم پوشش رسانه ای مصاحبه ها و نقطه نظرات شهردار تهران توسط سازمان صدا و سیما انتقاد کرد و خواستار سانسور نامزدهای فعال انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی شد.

تخلیه اسکله شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس/ محدوده شرقی دریاچه با حضور تیم های غواص لایروبی می‌شود

پیام آذری - شهر: مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران از تخلیه اسکله شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس بعد از ۲۹ ماه خبر داد و گفت: هم‌اکنون تیم غواصی طرف قرارداد شرکت عمرانی کارکنان مشغول لایروبی و جمع‌آوری اشیاء غرق شده در محدوده اسکله شرقی دریاچه است.

مالکان بافت‌های فرسوده امسال را سال نوسازی قرار دهند

پیام آذری - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در گفتگو با روزنامه همشهری به تشریح آخرین وضعیت نوسازی در پایتخت و برنامه‌های حمایتی شهرداری و دولت از ساکنان بافت‌های فرسوده پرداخت.

تسریع بهسازی محیطی و بازآفرینی شهری در منطقه ۱۵

پیام آذری - نوسازی پلاکی، بهسازی محیطی و بازآفرینی شهری در بافت فرسوده منطقه ۱۵؛ با وجود محدودیت های دوره همه گیری کرونا طی سال گذشته افزایش چشم گیری داشته است.

بهسازی جداره‌های شهری در منطقه ۲

پیام آذری - شهرداری منطقه ۲ درراستای بهسازی و آرام سازی بصری مناظر شهری اقدام به اجرای طرح های هنری خلاقانه کرد.

افتتاح همزمان ۲ ایستگاه مترو ؛ ۲۵ اردیبهشت

پیام آذری - شنبه هفته آینده ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ایستگاه‌های اقدسیه و مرزداران در خطوط ۳ و ۶ مترو تهران به طور همزمان افتتاح خواهند شد تا به یمن خیر و برکت عید سعید فطر،‌ مدیریت شهری پایتخت عیدی ناقابل خود را تقدیم شهروندان صبور تهرانی کرده باشد.

خانه موزه دکتر شریعتی

پیام آذری - خانه علی شریعتی در سال‌ ۱۳۷۶ توسط شهرداری از خانواده او به منظور بهره‌برداری با عنوان «خانه‌موزه» خریداری شد و در اسفندماه سال ۱۳۸۵ تحت عنوان خانه‌موزه دکتر شریعتی افتتاح شد. این خانه، از جمله بناهای احداث شده در حد فاصل سال‌های ۱۳۳۵ تا ۱۳۴۰ است که صرفا به لحاظ شخصیت علمی، اجتماعی و ملی او که مدتی در آن ساکن بوده در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده و فاقد ارزش معماری یا تزئینات و طراحی ویژه است. در این خانه‌موزه، نهایت کوشش شده تا اتاق کار شخصی علی شریعتی عینا بازسازی شود. از جمله آثاری که در این بنا نگهداری می‌شود می‎‌توان به اسناد و مدارکی از دوران تحصیل، مکاتبات محرمانه ساواک درباره فعالیت‌های او و نیز بازنشستگی اجباری وی با سمت معلم اشاره کرد. در کتابخانه موزه، آثار او و نیز کتاب‌هایی که درباره او نوشته شده فراهم آمده است.

موزه علوم زمین‎

پیام آذری - موزه علوم زمین موزه ای تخصصی است که به طورخاص نمونه هایی از سنگ، کانی،سنگواره (فسیل) و اشیا معدنکاری قدیمی بدست آمده از نقاط داخل و خارج کشور را درخود جای داده است. در این موزه حدود ۴۰۰ نمونه سنگ و ۲۰۰۰ نمونه کانی و بیش از ۱۲۰۰ نمونه سنگواره و ۶۵ نمونه ابزار معدنکاری قدیمی مکشوفه از معادن ایران و اشیای باستان شناسی نگهداری می شود.

موزه آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)

پیام آذری - آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در بهمن ماه سال ۱۳۷۳ شمسی به همّت تولیت آستان مقدس حضرت آیت الله محمدی ری شهری با توجه به اهمیّت تاریخی ری، جهت عرضه آثار اختصاص یافت که پذیرای انبوه کثیری از زائران علاقمند شد.

پرده برداری از حیف و میل پول پایتخت نشینان

پیام آذری - شهر: میر لوحی عضو شورای شهر تهران درباره برخی از جزئیات گزارش تحقیق و تفحص از شرکت رسا تجارت و بنیاد تعاون سپاه شفاف سازی کرد.

ساير مطالب

پیام تسلیت شریعتمداری به محمد رضوانی فر

شریعتمداری: از سه جانبه گرایی در حل سخت ترین مسائل استفاده کردم

شریعتمداری در دیدار روسای کانون‌های بازنشستگان تامین اجتماعی: بدون همکاری تشکل ها، افزایش132 درصدی حقوق ممکن نبود

​دستور ویژه شریعتمداری برای بررسی دو حادثه شکوهیه قم و سمنان

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت سید محمد هادی نژاد حسینیان

تقدیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پروانه رضایی بختیاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:مهارت آموزی راه ورود افراد جویای کار به بازار کار

30 درصد شکایات کارگری استان خراسان شمالی در سال99 منجر به سازش شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کارگران سرمایه های بی بدیل و ارزشمند کشور هستند

بهزیستی زنجان حدود چهار میلیارد تومان برای تثبیت اشتغال پرداخت کرد

امضای قرارداد سه جانبه اداره کل کار کردستان و بانکهای توسعه تعاون و رفاه کارگران برای تکمیل بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سنندج

برگزاری دوره آموزشی قانون کار برای یک هزارو567 نفر از کارگران و کارفرمایان در استان همدان

انتشار دفترچه ثبت نام اشتغال مهارت محور برای اولین بار در کشور در استان البرز

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان 500 پرس غذای گرم بین مددجویان توزیع کرد

معافیت اتباع خارجی از ارائه مفاصا حساب برای صدور و تمدید مجوزها و پروانه های دولتی

معاون روابط کار در قم اعلام کرد: در دوره حاضر؛ آسیب های شغلی منجر به فوت تا 44 درصد کاهش داشته است

مشاور امور زنان و خانواده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شاخص های عدالت جنسیتی برای زنان گارگر تحقق یابد

توضیح مدیرکل بازرسی وزارت کار درباره حادثه آتش سوزی در شکوهیه قم: کارگاه دارای مدیریت ایمنی و بهداشت سیستم کار است / 4 بار بازرسی در سه سال گذشته

بخشنامه قاطع شریعتمداری به مدیران وزارت کار مبنی بر پرهیز از هرگونه دخالت له یا علیه نامزد خاص در انتخابات پیش رو

معرفی نخبگان جامعه کار و تولید استان اصفهان در سی و دومین جشنواره امتنان

استان البرز دارای ظرفیت های بالایی در صنایع مرتبط با حوزه برق در کشور است

شریعتمداری در جمع خبرنگاران: به لطف زحمات کارگران ایرانی، در کشور، کمبود محصول نداریم

مدیر کل امور استان های وزارت کار خبر داد: برگزاری 325 نشست شورای هماهنگی مدیران کل استان ها درسال 1399

شریعتمداری اعلام کرد : تدوین 2 هزار استاندارد آموزش مهارتی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای

به بهانه روز کارگر و روانشناسی/روانشناسی شغلی سلامت و بهره‌وری نیروی کار - حاتم شاکرمی،معاون روابط کار

رئیس سازمان بسیج کارگران: کارگران و صنعتگران، سربازان جنگ اقتصادی و کمک رسان تولید هستند

با امضای تفاهم‌نامه مشترک صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت امدادخودرو ایران؛ ارائه تسهیلات ویژه «امداد خودرو ایران» به بازنشستگان کشوری کلید خورد

مدیرکل ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: 38 مجموعه ورزشی کارگری آماده بهره برداری است

صادقی فر: بسیج باید حافظ سرمایه اجتماعی کارگران باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: مهم ترین راهبرد توسعه اقتصادی حمایت از تولید ،پشتیبانی و مانع زدایی است

معاون روابط کار: افزایش بهره‌وری، بدون توجه به صیانت و سلامت نیروی کار ممکن نیست

پیام تسلیت شریعتمداری در پی درگذشت بهزاد دماری استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران

نمایشگاه عکس زحمت و صنعت در اراک گشایش یافت

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: بهبود در بهره وری مستلزم کوشش همه جانبه است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:آرامش و اقتدار کشور میراث پاک خون شهدا است

در مراسم تجلیل از کارگران هرمزگانی عنوان شد: کارگران نماد کار و تلاش در جامعه هستند

معوقات کارگران خراسان شمالی کاهش یافت

کارگران اردبیلی صاحب 3 عنوان برتر ملی در جشنواره امتنان شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:خانه کارگر مرکز فرماندهی جامعه کارگری است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: اصلاح قانون کار در صورت تثبت شرایط اقتصادی ضروری است

فرمانده نیروی انتظامی ایلام: کارگران خدمتگزاران متعهد و تلاشگران عرصه اقتصاد و تولید در کشور هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: تشکل های کارگری برای تامین رفاه کارگران باید از همه ظرفیت ها استفاده کنند

کاهش تعداد و شدت حوادث ناشی از کار در استان سمنان

9 کارگر، 3 گروه کار ، 4 مدیر واحد اقتصادی برگزیده ملی تقدیر شدند + فهرست برگزیدگان

کارگران ستون فقرات جامعه هستند که همواره پای نظام ایستاده اند/آنچه امنیت شغلی کارگران را تضمین می‌کند، ایجاد رونق اقتصادی است

‌به مناسبت هفته کار و کارگر: از نیروی های کارگری پالایشگاه گاز ایلام تجلیل شد

ضرورت توسعه بنگاههای کوچک متناسب با ظرفیت های هرمزگان جهت ایجاد اشتغال

معاون توسعه مدیریت و منابع: صداقت در گفتار و تعهّد در کار در پیشبرد اهداف شغلی تاثیر زیادی دارد

معاون روابط کار: تأمین سلامت نیروی کار به بهره وری و اقتصاد کشور کمک می کند

پیام مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی به مناسبت روز (ایمنی حمل و نقل)؛ حمل و نقل، شاه کلید توسعه اقتصاد

رییس هیات ورزش کارگران ایلام: ورزش کارگری ایلام هفت مقام کشوری کسب کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توزیع عادلانه رمز موفقیت تعاونی های مصرف فرهنگیان است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : نقش کارگران در توسعه، پیشرفت و شکوفایی کشور بی بدیل است

تشکیل 34 تشکل کارگری و کارفرمایی در هرمزگان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین:کارگران با تلاش هوشمندانه، تهدیدات دشمنان را به فرصت تبدیل کرده‌اند

پارسال 864 شغل برای مددجویان بهزیستی خراسان شمالی ایجاد شد

هفت هزارو 747 موردبازرسی از کارگاه های مشمول قانون کار در استان همدان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام ظرفیت های اداره کل در سالیان اخیر برای حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی به کار گرفته شده است

امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی نیروی انتظامی ایلام

مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی وزارت کار خبر داد: بیست و چهارمین شرکت تعاونی سهامی عام کشور تشکیل شد

در دیدار اعضای ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر سیستان و بلوچستان اعلام شد: جامعه کارگری جزو جوامع اثرگذار در کشور هستند

ایجاد اشتغال برای 3259 نفر در خراسان رضوی با حمایت از طرح مشاغل خانگی در سال 99

توزیع 2 هزار بسته اقلام بهداشتی بین کارگران ساختمانی بندرعباس

81 درصد از جمعیت استان خراسان شمالی یارانه بگیر معیشتی هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مصرف کالای داخلی پشتیبانی از کارگر ایرانی است

پیام محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت آغاز هفته کارگر

اجرای 20 عنوان ویژه برنامه هفته کارگر در استان مرکزی آغاز شد

تمام مساعی خود را برای پیشبرد و عدالت ، کاستن درد و رنج و ارتقای کیفیت زندگی مردم به کار می بندیم

سال گذشته 30 هزار تماس با صدای مشاور قزوین برقرار شد

1929 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات دریافت کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: حمایت از قشر کارگر باعث پویایی تولید و افزایش بهره وری می شود

اولین جلسه هماهنگی اجرای برنامه های هفته کارگر در اصفهان برگزار شد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ایلام: شعال امسال اهمیت "تولید، اقتصاد و جایگاه ارزشمند کار و کارگری" را آشکار کرده است

هزار و 103 نیروی کار غیرمجاز خارجی پارسال در قزوین شناسایی شد