پیام آذری

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کردستان: گرامیداشت هفته دفاع مقدس نکوداشت سالهای ایثار و از خودگذشتگی حافظان امنیت کشور است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس که با حضور رئیس سازمان بسیج کارگری استان کردستان برگزار شد، گرامیداشت این مناسبت ملی را وظیفه همگانی برشمرد و گفت: پاسداشت این مناسبات فرهنگی، نکوداشت ایثار و از خودگذشتگی حافظان امنیت کشور در ۸ سال جنگ تحمیلی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: بصیرت روز افزون ملت شهید پرور ایران، ثمره ایستادگی و مقاومت است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ثمره بیش از چهل سال ایستادگی و مقاومت، بصیرت روزافزون ملت شهیدپرور ایران در برابر هجمه دشمنان است.

​عبدالملکی: موکب اشتغال محرومان، پویش استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای رفع بیکاری است

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: موکب اشتغال محرومان، پویش جمع‌آوری‌ همه ظرفیت‌های مردمی برای رفع مساله بیکاری و ایجاد اشتغال محرومان است.

حفظ اشتغال بیش از ۲۴ هزار نفر از کسب کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۵۸ فقره پرونده برای حفظ اشتغال ۲۴ هزار و ۶۸۱ نفر با اعتباری بالغ بر ۱۹۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

کبیری: ارزش افزوده اقتصادی تعاونی‌ها را اشتغال،تعداد اعضا و فناوری‌ها تشکیل می‌دهد

پیام آذری - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز برای اولین بار در کشور توانستیم با کمک بانک توسعه تعاون، صندوق ضمانت و مرکز نوآوری توسعه فناوری تعاون، زیست‌بوم نوآوری و فناوری بخش تعاون را شکل دهیم.

بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران آغاز به کار کرد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور در بزرگترین مرکز واکسیناسیون کارگران کشور واقع در شهرک صنعتی شمس آباد از نزدیک فرایند واکسیناسیون کارگران را بررسی و با برخی از کارگران و مدیران کارخانه ها که برای دریافت واکسن حاضر شده بودند دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: ایجاد مشاغل پایدار و باثبات برای اقشار کم درآمد محلات یزد

پیام آذری - سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: توسعه و ارتقاء سطح همکاری بین این اداره کل و استانداری در ایجاد اشتغال و توسعه مشاغل خانگی مناطق هدف از جمله اهداف این تفاهم نامه است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز: تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان در دستور کار بهزیستی البرز

پیام آذری - مدیرکل بهزیستی استان البرز از اقدامات این اداره کل در جهت تسهیل در ارائه خدمات اشتغالزایی معلولین و مددجویان استان خبرداد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز : تقویت آموزش نیروی انسانی متخصص و کارآفرین در البرز با جدیت ادامه دارد

پیام آذری - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان البرز و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید قاسم سلیمانی شهرستان نظرآباد خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تعاونی های کارآمد، مسیر توسعه را هموار می کنند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست ستاد عالی توسعه تعاون استان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد، اظهار داشت: فراهم سازی زمینه رشد تعاونی های کارآمد، کمک شایانی به توسعه همه جانبه جوامع است.

شاکرمی تاکید کرد: حفاری و نگهداری سنتی، عوامل اصلی حوادث کار در معادن

پیام آذری - معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در یکصد و هفتادمین نشست شورای عالی حفاظت فنی گفت: دو موضوع حفاری و نگهداری سنتی از عوامل اصلی حوادث کار در معادن است.

مدیر روابط کار استان اردبیل مطرح کرد: غیر ارادی بودن از دست دادن شغل ملاک اصلی برقراری بیمه بیکاری است

پیام آذری - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: غیر ارادی بودن بیکاری و از دست دادن شغل، ملاک اصلی برقراری حمایت های قانونی برای بیمه شدگان بیکار است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:نرخ بالای بیکاری شهرستان خمین زنگ خطر است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: نرخ بالای بیکاری در شهرستان خمین زنگ خطر است و باید برنامه‌ریزی دقیق برای ایجاد فرصت‌های شغلی این خطه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از ایده‌های علمی نخبگان است

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاسیس شرکت‌های تعاونی دانش بنیان یکی از راهکارهای حمایتی از فکرها و ایده‌های علمی نخبگان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان بر برندسازی محصولات استراتژیک استان تاکید کرد

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اگر محصولات استراتژیک به عنوان یک برند واحد در کشور و حوزه بین الملل مطرح شوند،تبلیغات جهت جذب سرمایه گذاری و ارتقای کیفی این محصولات به راحتی امکان پذیر است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: گام های اساسی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع برداشته می شود

پیام آذری - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: با تشکیل کمیته هایی در راستای تمرکززدایی، رفع فساد و تعارض منافع گام های اساسی در استان برداشته می شود.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان از پیشگامی استان در ثبت و تشکیل شرکت های تعاونی توسعه و عمران خبر داد

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به افتتاح ۱۷ طرح در هفته تعاون سال جاری گفت: این روند نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد سه برابری برخوردار است.

مسیر خدمت به مردم و بازنشستگان، طولانی و نیازمند همراهی مدیران و کارکنان است

پیام آذری - با حضور دکتر اسماعیل زارعی کوشا، مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نشست معارفه «محمد اسکندی»، سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری و تکریم اکبر افتخاری، مدیرعامل سابق این صندوق برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری از کاهش۲۰ درصدی شکایات به مراجع قضایی خبر داد

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهار محال و بختیاری از فعالیت مضاعف و جدی بازرسان کار خبر داد و افزود: در مدت زمان شیوع ویروس منحوس کرونا بازرسان کار در سطح استان فعال بوده اند که با توجه به آمار حوادث ثبت شده در شش ماهه اول سال سال جاری کاهش ۲۰ درصدی شکایات واصله را داشته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا

پیام آذری - پروانه رضایی بختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از تمدید مهلت ثبت نام تسهیلات بانکی ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در چهل و نهمین جلسه کارگروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از ویروس کرونا خبرداد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: در راستای بهبود فضای کسب و کار حمایت از تعاونی ها ضروری است

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به ظرفیت های خوب استان مرکزی بر لزوم حمایت از تعاونی ها در راستای بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: باید در جنگ اقتصادی امروز موانع و مشکلات را از پیش روی مردم برداریم

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: مشکلات و موانع شرکت های تعاونی و واحدهای تولیدی را در کارگروه های تخصصی استان پیگیری و رفع می کنیم.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان تاکید کرد: لزوم آماده‌سازی زمینه اشتغال نیروهای مورد نیاز در توسعه سواحل مکران

پیام آذری - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: توسعه سواحل مکران ظرفیت عظیمی است که از هم اکنون باید به فکر تربیت نیروهای کار آن باشیم و این امر در دستور کار قرار گیرد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: شازند در حمایت از مشاغل خانگی از شهرستانهای نخست به لحاظ جذب اعتبار بوده است

پیام آذری - مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی شازند در بحث حمایت از مشاغل خانگی در سال جاری بعد از اراک از شهرستانهای نخست به لحاظ جذب اعتبار بوده است.

پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان کردستان برگزار شد

پیام آذری - پانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید در استان کردستان، با حضور فعال شرکت‌کنندگان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبرداد: تا سقف ۲ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های مشاغل خانگی پرداخت می شود

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سومین نشست کارشناسی ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، گفت: برای طرح های پشتیبان و پیشران مشاغل خانگی تا سقف ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.

شرایط طرح مشوق بیمه‌ای کارفرمایان استان مرکزی اعلام شد

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شرایط طرح مشوق بیمه‌ای کارفرمایان این استان اعلام شده و داشتن کد کارگاهی تامین اجتماعی برای بهره‌مندی از این مشوق‌ها الزامیست.

۳۱۷ نفر در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل به بازار کار متصل می‌شوند

پیام آذری - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تعداد ۳۱۷ نفر از متقاضیان طرح توسعه ملی مشاغل خانگی به کمک جهاد دانشگاهی استان اردبیل و حمایت پیشران ها به بازار کار متصل می شوند.

۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دومین جلسه هیات فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی گفت: ۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد: سرمایه گذاری ۲۷ میلیارد تومانی برای ۵۵ طرح تعاونی

پیام آذری - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۵۵ طرح تعاونی در استان آذربایجان شرقی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده‌ است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: جشنواره امتنان از نخبگان تولید موجب ترویج فرهنگ کارآفرینی می‌شود

پیام آذری - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید موجب ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تشویق کارگران و کارفرمایان به خلاقیت و نوآوری در بخش خدمات، صنعت و کشاورزی می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: ایجاد پلتفرم ملی اشتغال

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دومین نشست ستاد اشتغال قرارگاه رفاه مردم گفت: هدف از نشست های ستاد، ایجاد پلتفرم ملی اشتغال با هدف تبادل اطلاعات و جمع بندی عملکرد دستگاه های مختلف است.

امضای دو تفاهم‌نامه همکاری با وزارتخانه‌های "تندرستی و حفظ اجتماعی" و "محنت،مهاجرت و شغل"

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به جمهوری تاجیکستان با دو وزارتخانه "تندرستی و حفظ اجتماعی" و "محنت،مهاجرت و شغل" این کشور یادداشت تفاهم همکاری امضاء کرد.

در دیدار دکتر عبدالملکی با وزیر محنت تاجیکستان تاکید شد: تبادل نیروی کار ماهر و متخصص بین دو کشور

پیام آذری - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رئیس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با شیرین امان زاده، وزیر محنت، مهاجرت و شغل اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار و گفت و گو کرد.

​عبدالملکی در دیدار با وزیر تندرستی تاجیکستان اعلام آمادگی کرد: همکاری در تمام حوزه‌های مشترک به ویژه حمایت‌های اجتماعی

پیام آذری - دکتر "حجت الله عبدالملکی " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رئیس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با "جمال الدین عبدالله زاده " وزیر تندرستی و حفظ اجتماعی اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار کرد.

ساير مطالب

مشکلات کارگران طبس بررسی، پیگیری و اقدام عملی در رفع مشکلات آنها شروع شد

نشست های تخصصی مدیران وزارت کار با تشکل های کارگری،کارفرمایی و بازرسی خراسان جنوبی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: سفر رییس جمهوری، منشأ خیر برای کارگران معدن طبس شد

معاون روابط کار اعلام کرد: وضعیت حقوقی،بیمه ای،رفاهی و بهداشتی کارگران معادن طبس،بررسی ونسبت به رفع مشکل آنها تصمیم گیری شد

جهت شرکت در اجلاس شانگهای و دیدار دوجانبه؛ آیت‌الله رئیسی عازم دوشنبه پایتخت تاجیکستان شد

جزئیاتی از فعالیت «قرارگاه رفاه»/ خدمت رسانی به مردم حتی یک روز نباید به تاخیر بیفتد

اصلاح لایحه حوزه تعاون و سالم سازی و استقرار نظام نوین مدیریتی صندوق های بازنشستگی در دستور کار است+ فیلم

باید سیاست‌های کلانی که خلق فقر می‌کنند اصلاح شوند/ بخش فرهنگی و اجتماعی را ارتقا می دهیم

دو مرکز جدید مشاوره کارآفرینی در هرمزگان راه اندازی می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صادرات 458 هزار دلاری تعاونی ها خراسان شمالی خبر داد

مرکز داوری اتاق تعاون استان بوشهر افتتاح شد

16 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی محیط واقعی کار در قزوین ارایه شد

برخورداری بیش از 2هزار و 500 جویای کار هرمزگانی از طرح یارانه دستمزد

با حکم دکتر عبدالملکی "معاون فرهنگی و اجتماعی " منصوب شد

با حکم وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی "معاون امور اقتصادی" منصوب شد

نرخ بیکاری در اصفهان تک رقمی است

سهم 15 درصدی تعاونی ها در اشتغال استان سمنان

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در قزوین آغاز شد

صادرات شرکت های تعاونی گیلان افزایش یافت

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر کرمانشاه: صندوق بیمه اجتماعی ظرفیتی برای بیمه شدن کشاورزان، روستائیان و عشایر است

تعاونی‌های ملوانی در استان بوشهر تشکیل می‌شود

شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان مازندران برگزار شد

هرمزگان فاتح یک پنجم تعاونی های برتر

200هزار زنجانی عضو تعاونی ها هستند

سرپرست اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس: شعار سال با حمایت عملی از تولید و هدایت درست منابع محقق می‌شود

میرهاشم موسوی: می خواهیم الگوی موفق تامین اجتماعی را در کشور عرضه کنیم

جزئیات فعالیت قرارگاه رفاه مردم اعلام شد

خدمت رسانی به مردم حتی یک ساعت نباید متوقف شود/ روزنه های بروز فساد در تامین اجتماعی باید گرفته شود

درخواست وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تشکل های کارگری؛گزارش مشکلات صنفی و راه‌حل‌های پیشنهادی ارائه شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام:85 تعاونی مسکن مهر در ایلام فعال است

65 درصد تسهیلات بانک توسعه تعاون با رویکرد تولید در زنجان است

کارگران شاغل در شهرک صنعتی زاهدان واکسن کرونا دریافت کردند

224 واحد تعاونی مسکن در بندرعباس افتتاح شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: سهم تعاون از اقتصاد کشور افزایش یابد

"سرپرست سازمان تامین اجتماعی" منصوب شد

​کبیری در دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی تاکید کرد : ضرورت تشکیل شورای عالی تعاون

تشکیل قرارگاه رفاه مردم به ریاست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی/ هدف؛ بازسازی انقلابی مدیریت رفاه اجتماعی

حسینی نیا در دهمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی: آموزش برای به روز رسانی تعاونی ها یک ضرورت است

پیام تسلیت عبدالملکی در پی شهادت دکتر محسن احمدی قمی

تعاونگران برتر کردستان تجلیل شدند

هفت تعاونی برتر استان قزوین تجلیل شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: تعاونی ها در تحقق حماسه اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار تاثیر گذارند

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: بیش از 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم توزیع شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: تقویت فرهنگ کار گروهی، عامل تحقق اهداف بخش تعاون است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: خدمات عالی شرکت تعاونی های توزیعی در ایام جنگ هرگز از یاد مردم نمی رود

تعاونی های برتر ملی و استانی قم تقدیر شدند

آئین افتتاح و بهره برداری از طرح های تعاونی و تجلیل از تعاونی های برتر استان چهارمحال .بختیاری برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان خبر داد: اصفهان رتبه اول کشوری در تعداد طرح های افتتاحی تعاون

تعاونی پزم مچان کنارک برتر ملی شد

150میلیارد ریال تسهیلات روستایی به تعاونی‌های خراسان شمالی پرداخت شد

35 هزار نفر مستمری بگیر بهزیستی کرمانشاه هستند

183 هزار کردستانی عضو تعاونی ها هستند

در جلسه هیات اندیشه ورز بسیج کرمانشاه عنوان شد: جامعه کارگری از وفادارترین افراد به انقلاب هستند

چهار طرح تعاونی در استان مرکزی بهره‌برداری شد

هشت تعاونی برتر ایلام معرفی شدند

بازدید تخصصی اعضای شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان اصفهان از گروه صنایع گیتی پسند

2 هزار و 600 تعاونی فعال در استان کرمانشاه فعالیت دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی خبر داد: تشکیل شورای راهبردی تعاونی های استان مرکزی از هفته آینده

تشکیل کار گروهی برای حل مشکلات تعاونی‌های غیرفعال در یزد

مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح 268 طرح تعاونی

افتتاح268 پروژه تعاونی به ارزش 3 هزار و 387میلیارد تومان با اشتغالزایی حدود 7 هزار نفر

افتتاح همزمان 268 پروژه تعاونی در سراسر کشور

رییس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد

تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعاونی های برتر و شایسته ملی

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی: باید بخش تعاون از کنج عزلت و غربت خارج شود

اولین مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال و کاریابی در البرز افتتاح شد

ایجاد فرصت اشتغال برای 14 نفر با راه اندازی شرکت رویان پلاست آریا میبد

تعاونی‌های استان قزوین یک میلیون و 600 هزار دلار کالا صادرات کردند

ایجاد 21 هزار شغل در شرکت های تعاونی استان خراسان شمالی

انجام بیش از 2075 مورد بازرسی جهت قطع زنجیره انتقال کرونا در محیط کار استان فارس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: تعاون یک مدل اقتصادی پیشرو در راستای جهش اقتصاد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: اهدای خون یک خیر جمعی است

فعالیت بیش از 2500 تعاونی در سیستان و بلوچستان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:بخش تعاون جایگاه خود را در اقتصاد، اشتغال و توسعه صادرات به خوبی نشان داده است

افتتاح شرکت تعاونی دانش بنیان ئالای تندرستی همزمان با هفته تعاون در کردستان

رونمایی از آیین نامه اجرایی صدور کارت کارفرمایی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

پیام تسلیت وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی به سالاری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی : با کمک همه دستگاه ها، ظرفیت های اشتغال کشور را ساماندهی می کنیم

تعاون کارآمدترین ابزار توسعه عدالت اجتماعی / محمد کبیری _ معاون امورتعاون​

طرح محلات کارآفرین با محوریت مساجد در بندرعباس آغاز شد

راه اندازی سامانه مردم در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

آیت الله حسینی بوشهری: مردم، بزرگ ترین سرمایه انقلاب هستند

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محسنی اژه‌ای: با جلوگیری از بروز فساد در مجموعه‌های اقتصادی وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی به دستگاه قضایی کمک کنید/ وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی : روند رسیدگی دستگاه قضایی به مشکلات واحدهای تولیدی استمرار یابد

پیام وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی؛ هفته تعاون، یادآور نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به تجلی اقتصاد مردمی است

عبدالملکی در نشست خیرین سلامت قم تاکید کرد: مقررات زدایی در سازمان ها و موسسات تابعه، هم افزایی با تشکل های مردمی

آیت‌الله اعرافی: اقشار آسیب‌پذیر جامعه نیازمند حمایت‌های بیشتر هستند

عبدالملکی: در توسعه برنامه های اشتغال نیازمند همکاری سایر دستگاه ها هستیم

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجتمع کارآفرین در قم افتتاح شد

عبدالملکی: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیرخانه ستاد فرماندهی اشتغال کشور است

آیت الله علوی گرگانی: با همت، همه مشکلات حل شدنی است

ویژه برنامه های هفته تعاون در سیستان و بلوچستان اعلام شد

«تکذیبیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ سایت یا سامانه ای برای ثبت‌نام‌ یارانه نقدی اعلام نشده است

پیام تسلیت وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل اردبیل

​آیت‌الله‌العظمی نوری همدانی در دیدار وزیر کار: حل مشکلات مردم بایداصلی‌ترین برنامه‌ مدیران کشور باشد

عبدالملکی در بازدید از مرکز واکسیناسیون کارگری قم تاکید کرد: حل مشکلات تولید و آسیب های ناشی از کرونا اولویت‌ اصلی وزارت کار

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهرستانی: باید در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی وارد استان قم شد

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی: به همه 50 هزار نفر کادر درمان تامین اجتماعی هفته آینده یک میلیون تومان پرداخت می‌شود+ فیلم

ایجاد یک میلیون شغل در سال شدنی است/ ارتباط عادلانه‌ بین کارگر و کارفرما برقرار می کنیم/ مهارت آموزی، حلقه‌ مفقوده زنجیره تولید و اشتغال است

شمار کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی مرداد امسال 47 درصد کاهش یافت