پیام آذری

آخرين مطالب

سازمان حفاظت محیط زیست

خبر پیدا شدن تمساح در دریاچه چیتگر را فعلا تایید نمی‌کنیم

پیام آذری - رییس اداره محیط زیست شهرستان تهران با اشاره به ماجرای دیده شدن تمساح در دریاچه چیتگر، گفت: اینکه گفته می‌شود آنجا تمساح وجود دارد، کسی هنوز به صورت قطعی نمی‌تواند موضوع را تایید کند و ما هم دقیقا نمی‌دانیم دلیل این نوع پیچیدن خبر و اطلاعات از کجا بوده است.

تخصیص عوارض آلایندگی برای رفع آلودگی‌ها در لایحه بودجه ۱۴۰۰/امکان مخالفت مجلس با این بند

پیام آذری - درحالی همانند سال گذشته در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مقرر شده است که بخشی از عوارض آلایندگی برای حل مشکلات زیست‌محیطی کشور اختصاص یابد اما معاون محیط‌ زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌ زیست می‌گوید که با توجه به یک فوریت طرح مجلس درباره تخصیص ابن عوارض به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، امکان مخالفت با این بند در بودجه ۱۴۰۰ وجود دارد.

جمعیت مارال قرمز در پارک ملی گلستان افزایش یافت

پیام آذری - رییس پارک ملی گلستان گفت: امسال طبق سرشماری انجام شده در دوره گاوبانگی (جفت گیری و تعیین قلمرو ) جمعیت مارال قرمز در این ذخیرگاه طبیعی به ۶۱۲ راس افزایش یافت که در مقایسه با سال قبل ۱۳ درصد بیشتر است.

رهاسازی سنجاب سبب خسارت به باغ‌های همدان می‌شود

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان همدان گفت: افرادی پس از ناتوانی در نگهداری سنجاب در منزل مسکونی اقدام به رهاسازی آنها در طبیعت کرده که این امر سبب خسارت زدن این گونه جانوری به باغ ها می‌شود.

تالاب‌های همدان مامن پرندگان مهاجر

پیام آذری - تالاب‌های فصلی، طبیعی و انسان ساخت استان همدان با آغاز فصل مهاجرت پرندگان آزادپرواز محلی امن برای زمستان گذرانی و تخم‌گذاری پرندگان شده است.

حیوان آزار ایلامی بازداشت شد

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: شخصی که چند روز پیش اقدام به حیوان آزاری کرده بود، شناسایی و تحویل مراجع قضایی شد.

پیام معاون سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات

پیام آذری - کیومرث کلانتری به مناسبت روز جهانی حقوق حیوانات پیامی صادر کرد. در این پیام تاکید شده است: امید است با تصویب لایحه قانونی حمایت از حیوانات و پیش بینی آموزش مستمر و فرهنگ سازی در مدارس و دانشگاه ها همچنین از طریق رسانه ها در رابطه با حیوان دوستی و حمایت از حیوانات ،در آینده نزدیک دیگر شاهد آزار و اذیت حیوانات در کشورمان نباشیم.

ویروس کرونا به زمین فرصت نفس کشیدن داد

پیام آذری - تهران- معاون محیط‌زیست دریایی و تالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی بر تفکر انسان‌ها شده گفت: همین موضوع باعث شد تا به زمین نیز فرصت داده شود تا نفس بکشد.

رایزنی محیط زیست برای بودجه سال آینده مقابله با گرد و غبار

پیام آذری - مدیر کارگروه ملی مقابله با پدیده گرد و غبار کشور گفت: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ به‌صورت مستقیم به بودجه مقابله با پدیده گرد و غبار اشاره نشده است اما پیش‌بینی می‌شود که این بودجه تقریبا مشابه بودجه سال ۱۳۹۹ باشد.

صدور بیش از ۹۰۰ گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی

پیام آذری - دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از ۹۰۰ گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

صدور بیش از هزار اخطاریه برای آلوده کنندگان خاک در خراسان رضوی /رسیدگی به ۴۹ شکایت با موضوعیت پسماند

پیام آذری - مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با وضعیت حفاظت از خاک در استان گفت:بیش از هزار اخطاریه به واحدهای آلاینده خاک دراستان طی یک سال اخیر ابلاغ شده است.

نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب

پیام آذری - معاون محیط زیست دریایی و تالاب ها از برگزاری مجازی نخستین جشنواره آثار خبری برای فعالین خبر و رسانه در حوزه آب و تالاب در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ آذر ‌ماه سال جاری، توسط طرح حفاظت از تالاب‌های ایران و با مشارکت دفتر روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست در سه بخش: خبر و گزارش، عکس و اینفوگرافیک، فیلم و موشن گرافیک خبر داد.

عملکرد دستگاه‌ها در اجرای قانون هوای پاک قابل‌قبول نیست

پیام آذری - معاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: سازمان محیط‌زیست به عنوان یک دستگاه نظارتی عملکرد دستگاه‌های متولی در اجرای قانون هوای پاک را ارزیابی کرد که نتیجه به دست آمده اصلا قابل قبول نبود.

ممنوعیت هرگونه شکار در استان اردبیل /تداوم گشت‌های مشترک مقابله با شیوع آنفولانزای فوق حاد پرندگان

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اردبیل از تداوم گشت‌های مشترک حفاظت محیط زیست با اداره دامپزشکی استان برای مقابله با شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان خبر داد.

محیط‌بان منطقه حفاظت شده سبزکوه در درگیری با متخلفان زخمی شد/حال محیط‌بان خوب است

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از زخمی‌شدن یکی از محیط‌بانان در جریان درگیری با متخلفان حمل اسلحه و شکار غیرمجاز در منطقه حفاظت شده سبزکوه خبر داد. وی گفت: هم‌اکنون وضعیت جسمی این محیط‌بان خوب و به‌صورت سرپایی تحت درمان قرارگرفته است.

زیستگاه پرندگان مهاجر در جنوب تهران پایش می‌شود

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: زیستگاه پرندگان مهاجر به منظور اقدام‌های پیشگیرانه و مقابله با انواع بیماری‌ها به خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جنوب تهران پایش می‌شود.

خاک را زنده نگه داریم و تنوع زیستی خاک را حفظ کنیم

پیام آذری - اتحادیه جهانی علوم خاک، در راستای ارج نهادن به اهمیت خاک و جلوگیری از تخریب و نابودی آن، روز ۵ دسامبر ( ۱۵ آذر) را به عنوان روز جهانی خاک نامگذاری کرد. بزرگداشت این سال و این روزها از طرف جامعه جهانی بیانگر لزوم توجه هرچه بیشتر به این سرمایه عظیم خدادادی است کـه بـه علـت افـزایش نیازهـای روزافزون جمعیت جهان تحت فشار مضاعف قرارگرفته است.

نشست روز جهانی خاک در قزوین با تاکید بر حفاظت از خاک به عنوان بستر حیات و تنوع زیستی به پایان رسید

پیام آذری - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: با توجه به رشد صنعت و توسعه کشاورزی و فعالیتهای عمرانی که باعث تخریب، آلودگی و ایجاد اختلال در خاک میشوند، توجه به رفع آلودگی خاک و احیای آن در راستای اجرای قانون حفاظت از خاک الزامی است.

وضعیت منابع خاک کشورمان مطلوب نیست

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از شهرداران شهرهای استان به دلیل ایجاد آلودگی خاک و مخالفت شدید با ورود خاک های معدنی به این استان خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت منابع خاک در کشورمان اصلا مطلوب نیست.

کلید شناسایی یوزپلنگ های مشاهده شده جدید

پیام آذری - ‎امیر عبدوس مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان: تصاویر جذاب هفته گذشته از دو یوزپلنگ جوان که همه معتقد بودیم به تازگی مستقل شده اند و تقدیم نگاه علاقمندان شدمورد بررسی قرارگرفت.

از تنوع زیستی خاک محافظت کنید

پیام آذری - معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی به مناسبت روز جهانی خاک پیامی صادر کرد. کیومرث کلانتری در این پیام تاکید کرد: حفاظت از خاک ضامن امنیت غذایی کشور، سلامت محیط زیست، حفظ تنوع زیستی، تعادل اقلیم و پایداری توسعه است و لازم است با برنامه ریزی، سیاستگذاری و اجرای برنامه های حفاظت از خاک و افزایش آگاهی های عمومی بهره برداران از منابع خاک اقدام کنیم و آن را برای نسل های حاضر و آتی حفاظت کنیم.

تلف شدن ببر باغ وحش ارم

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران گفت: بنا بر اعلام مدیریت باغ وحش پارک ارم، ماده ببر این باغ وحش صبح امروز جمعه ۱۴ آذرماه تلف شده است .

روستائیان زنجان مراقب گرگ‌ها باشند

پیام آذری - رئیس نظارت بر امور حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: روستاییان این استان باتوجه به فصل سرما و برف، مراقب جولان و حمله گرگ ها باشند و اقدامات حفاظتی و مراقبتی را جدی تر بگیرند.

مردم حیات وحش آسیب دیده و سرمازده را به ما گزارش دهند/هوای میهمانان ناخواسته خود را داشته باشیم

پیام آذری - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از مردم خواست کرد: درصورت مشاهده حیات وحش آسیب دیده و سرما زده ضمن مراقبت موضوع را به ادارات شهرستانی گزارش دهند.

آرادکوه باید جا به جا شود/ تلاش شهرداری کافی نیست/ کمپوست بویی به مراتب بدتر از زباله دارد

پیام آذری - عیسی کلانتری رییس سلزمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لزوم جابه جایی آراد کوه گفت: جا به جایی آرادکوه حداقل به ۵۰۰ میلیون دلار هزینه نیاز دارد و شهرداری عاجز از تامین این رقم است بنابراین باید به سمت سرمایه گذاری پیش رفت.

سازمان حفاظت محیط زیست چه الزاماتی برای نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها اعمال کرده است؟

پیام آذری - رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت از محیط زیست عدم نصب کاتالیست بر موتورسیکلت ها و بی اعتنایی تولید کنندگان موتورسیکلت به این موضوع را قویا تکذیب کرد.

خبر خوش لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای محیط‌بانان/سهم قانون هوای پاک از بودجه

پیام آذری - براساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، اعتبارات سازمان حفاظت محیط‌ زیست در بخش حفاظت از مناطق تحت مدیریت سازمان محیط‌ زیست و حمایت از محیط‌بانان نسبت به سال گذشته بیش از ۳۶ میلیارد تومان افزایش یافته است.

ششمین نشست مرکز منطقه‌ای رامسر با حضور معاون سازمان محیط زیست برگزار شد

پیام آذری - ششمین نشست مرکز منطقه ای رامسر درتاریخ ۱۲ آذرماه ۹۹ برابر با دوم دسامبر ۲۰۲۰ در سالن جلسات سازمان حفاظت محیط زیست با حضور احمد رضا لاهیجان زاده معاون سازمان حفاظت محیط زیست به صورت وبینار برگزار شد .

زنگ خطر برای پسماندهای پزشکی «پردیس»

پیام آذری - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پردیس با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا در کشور اهمیت مدیریت صحیح پسماندهای پزشکی را بیش از پیش افزایش داده است، گفت: شهرستان پردیس فاقد دستگاه بی‌خطرساز پسماندهای پزشکی است و این پسماندها در مخازن زباله نقاط مختلف شهرستان تخلیه می‌شوند. وضعیت پسماندهای پزشکی پردیس زنگ خطری برای سلامت مردم این شهرستان است و باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

پارک ملی گلستان هوشمند می‌شود

پیام آذری - گلستان به عنوان قدیمی‌ترین پارک ملی ثبت شده در کشور درگیر مشکلاتی همچون بروز آتش‌سوزی های بسیار است از این رو سازمان حفاظت محیط‌زیست با کمک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درصدد ارتقاء حفاظت الکترونیکی آن با استفاده از هوشمندسازی پارک است.

اطلاعیه مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران

پیام آذری - براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، منتهی به ساعت ٨ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٢ آذرماه متوسط شاخص کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته ١٣٤ و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از ٢.٥میکرون وکیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشته است.

بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

پیام آذری - مشاهده آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در سه استان مازندران، اردبیل و مرکزی طی روزهای اخیر نگرانی‌هایی را از گسترش این بیماری و مشاهده آن‌ در استان‌های دیگر به وجود آورده است. رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش استان تهران گفت: هیچ مورد مشکوک یا قطعی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان طی سال جاری در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

سهم ۹۵ درصدی صنایع اصفهان در انتشار ذرات معلق PM۲.۵

پیام آذری - رئیس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مطالعات سیاهه انتشار آلودگی هوای اصفهان، گفت: نتایج این مطالعات نشان می دهد که منابع ثابت (صنایع و کارخانه ها) ۹۵ درصد و منابع متحرک ( انواع وسایل نقلیه) پنج درصد در آلودگی هوای این کلانشهر سهم دارند.

ساير مطالب

اهدای 110 سری جهیزیه در آذربایجان غربی

اختصاص 30هزار میلیارد تومان برای محرومیت زدایی در کشور

گوشت قرمز در تبریز ارزان می‌شود

کمبود سیمان در آذربایجان غربی وجود ندارد

34 هزار هکتار از مزارع آذربایجان غربی زیر کشت چغندر قند می رود

دریاچه ارومیه روزگاری خطوط کشتی‌رانی داشت!

نبود شبکه آب دائمی در 6 قشلاق شهرستان اهر

مشکلی در تولید و توزیع مرغ وجود ندارد

6 قشلاق اهر فاقد شبکه تأمین آب دائم است

کشت چغندرقند در بیش از 34 هزار هکتار از مزارع آذربایجان غربی

بررسی آخرین وضعیت تولید و عرضه گوشت مرغ در آذربایجان شرقی

پرواز تبریز-ازمیر برقرار می‌شود

بیش از 100 هزار قطعه کپور ماهی در آذربایجان‌ غربی رها شد

منابع بانک‌ های آذربایجان شرقی باید در خود استان هزینه شود

افزایش 50 درصدی اعتبارات تملکات راهداری در اردبیل

کارخانه بزرگ فولاد در اردبیل احداث می‌شود

منطقه آزاد تجاری اردبیل ظرفیت اشتغال 15 هزار نفری فراهم می‌کند

موافقت وزارت صمت با راه‌اندازی کارخانه فولاد در اردبیل/1200 نفر صاحب شغل می‌شوند

در استان اردبیل طی سال گذشته به 62 روستا گازرسانی شده

ضرورت انجام دقیق وظایف ذاتی سازمان‌ها از سوی مدیران/ ایجاد اشتغال پایدار برای 74 درصد زندانیان

ارزش سهام عدالت اردبیلی‌ها 6 هزار و 380 میلیارد ریال

اردبیل به جمع استان های نفت خیز اضافه شد

دستگاه حفاری 54 فتح به سمت چاه نفتی اورتاداغ در استان اردبیل جابجا شد

اکتشاف چاه نفت در منطقه پارس‌آباد مغان استان اردبیل

گندم از خراسان جنوبی خارج نشود

مقدمات خرید تضمینی گندم در خراسان جنوبی فراهم شده است

از مزرعه تا سفره در کنار کشاورز باشیم/ سودآوری کشاورزان را باید بالا برد

رهاسازی بیش از 100 هزار قطعه کپور ماهی در استخر‌های ذخیره آب کشاورزی آذربایجان غربی

رهاسازی بیش از 100هزار قطعه کپور ماهی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی آذربایجان‌غربی

استفاده از پهپاد ها، گشایش جدید در جهت هوشمندسازی کشاورزی

پرداخت 999میلیارد ریال کمک ودیعه اجاره مسکن در آذربایجان غربی

مسیر مخالف دولت با سیاست‌ جهانی در حمایت از محصولات استراتژیک کشاورزی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 19 اردیبهشت 1400

کاهش 15 درصدی قیمت خودروهای خارجی

کشف 300 حلب روغن نباتی در بوکان

تحقق رؤیای شفافیت در آخرین ماه های شورای پنجم شهر تبریز

توقف تردد مسافر از مرز تمرچین پیرانشهر

شرکت نیشکر هفت تپه به بیت‌ المال بازگشت

اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات زراعی در آذربایجان شرقی

حجم ذخیره آب سد مهاباد به 160 میلیون مترمکعب رسید

ادارات تبریز مصرف برق را 50 درصد کاهش دهند

لزوم کاهش 50 درصدی مصرف برق ادارات تبریز

130 تن نهاده دامی قاچاق در اردبیل کشف شد

خلا 10 روزه جوجه‌ریزی باعث کمبود مرغ در آذربایجان‌غربی شد

پروژه گازرسانی به بخش نالوس اشنویه دارای 43 درصد پیشرفت است

ساخت 140 واحد مسکن اقدام ملی در خلخال آغاز شد

احداث 18 کانال جدید هدایت آب‌های سطحی تبریز

ایجاد اشتغال برای 16 هزار نفر در اردبیل/ معدن طلا به معادن فلزات اردبیل اضافه می‌شود + فیلم

صدور پروانه بهره‌برداری شهرک صنعتی پتروشیمی اردبیل

تلاش برای پایداری تامین آب شرب اردبیل

نهضت خانه‌سازی طرح اقدام ملی کمک شایانی به ثبات بازار مسکن می‌کند

بورس قلک مهربان پس اندازهای خرد/سرنوشت بازارسرمایه پس از افت دلار

تکمیل پروژه پل قدس اردبیل نیازمند بیش از 120 میلیارد تومان اعتبار است + فیلم

14 هزار فقزه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در اردبیل پرداخت شد

تجمع سرمایه‌گذاران و انبوه سازان در مقابل شهرداری ارومیه / شهردار: درصدد حل مشکلات طرح تفضیلی هستیم

هندوانه روی دست کشاورز ماند/هزینه زیاد کرایه کامیون دسترنج کشاورزان را می‌بلعد

خسارت 2400میلیارد ریالی تگرگ و سرما به کشاورزی ارومیه

تخصیص کامل اعتبار 45 میلیارد تومانی تنش آبی در هفته جاری

لزوم استمرار فعالیت واحد‌های تولیدی آذربایجان شرقی حتی پس از تملک توسط بانک‌ها

تخصیص اعتبار 45 میلیارد تومانی طرح‌های آبرسانی دراستان

بازگشت بزرگترین مجتمع تولیدی قند و تصفیه شکر بخش خصوصی کشور در اهر به چرخه تولید

قیمت خودرو نزولی شد / بازار کاملا راکد است

منابع بانک‌های آذربایجان شرقی باید در خود استان هزینه شود

جرایم تعزیراتی برای واحدهای صنعتی بازدارنده نیست

لزوم بهره برداری صحیح از معادن آذربایجان شرقی و حفظ و صیانت از جنگل‌های ارسباران

تخصیص کامل اعتبار 45 میلیارد تومانی تنش آبی طی هفته جاری

لزوم استمرار فعالیت واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی حتی پس از تملک توسط بانک‌ها

خودرو ارزان می‌ شود؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 اردیبهشت 1400

مطالعه و امکان سنجی 12 خوشه صنعتی جدید در اردبیل

تعیین برنامه واحدهای صنعتی برای عبور از پیک مصرف انرژی در سال جاری

رتبه دوم آذربایجان شرقی در راه اندازی واحدهای تعطیل در کشور

پیش بینی روند بازارها در سال 1400

اتاق بازرگانی تبریز: بخش خصوصی آذربایجان‌شرقی برای خرید واکسن کرونا اقدام کرد

احداث 140 واحد مسکن اقدام ملی در خلخال

یک هزار مترمربع از اراضی ملی جلفا رفع تصرف شد

ایجاد و توسعه زیرساخت‌ها مهمترین گام در موفقیت مناطق ویژه اقتصادی است

بخش خصوصی آذربایجان شرقی از ماه‌ها قبل برای خرید واکسن کرونا اقدام کرده است

150 تن توت در خلخال برداشت می‌شود

احیای دریاچه ارومیه نیازمند انجام تکنیک‌های کاهش تبخیر است/ ارس را با کانال کشی ویران نکنید

نظم ساعات اداری مرزهای ایران و ترکیه گامی مهم در کاهش صف کامیونی است

ارتباط تنگاتنگ مسوولان مرزی ایران و ترکیه در حذف صف کامیون موثر است

برنج ایرانی را امسال ارزان بخرید

بن‌بست صادرات در قطب تولید چرم ایران

طرح شبکه آبیاری سد گیوی(کوثر) ردیف اعتباری ملی گرفت

منطقه ویژه اقتصادی سرو، دروازه‌ توسعه تجارت با اروپا

تجلی توسعه صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی با رشد 1.5 برابری صادرات

کشف 27 دستگاه ماینر از یک خودرو در بوکان

شهرداری اردبیل در آستانه بحران / انتخاب سرمایه‌گذار به روش فراخوان بهترین شیوه است

مصوبه جدید ستاد کرونا درباره بازگشایی مشاغل

طول خط انتقال و شبکه گازرسانی آذربایجان غربی از 16 هزار کیلومتر گذشت

طلا و سکه هفته را با چه قیمتی تمام کرد؟

توزیع بیش از هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات در آذربایجان‌غربی

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 16 اردیبهشت 1400

جمع آوری لانه‌های زمستان گذران آفت پروانه دم قهوه‌ای از جنگل‌های ارسباران

محکومیت 14 میلیارد ریالی برای "فروش اجباری کالا" توسط یک شرکت

طلا به گرمی 895 هزار تومان رسید

انتخابات شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت در اردبیل برگزار می‌شود

511 هزار نفر واجد شرکت در انتخابات شرکت سهام عدالت اردبیل هستند

خسارت 150 میلیاردی بارش‌ها و سیل اخیر به راهها و ابنیه‌های فنی استان آذربایجان‌غربی