پیام آذری
سراب 1+5 کنار گذاشته شود/ ضرورت توجه به بازارهای مرزی
چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 21:43:07
پیام آذری - به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین روح الامینی در جلسه علنی امشب مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: با توجه به کم کردن 10 هزار میلیارد تومان از اعتبارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کسری پرداختی تنها در حقوق و مزایای دستگاه سلامت نزدیک به 20 هزار میلیارد تومان است. کسانی که امروز تعهد و تاکید بر چرخش چرخ زندگی و سانتریفیوژها دارند، توجه کنند تا چرخ نظام سلامتی نیز بچرخد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مقام معظم رهبری بر اجرای تعرفه‌های پرستاری تاکید داشتند، اما کمیسیون تلفیق و دولت منابعی در این زمینه پیش بینی نکردند. با توجه به استخدام 53 هزار نفر در رسته‌های بهداشتی، درمانی و پرستاری در سال آینده، چه منابعی پیش بینی شده است؟
وی با تاکید بر اینکه نباید فراموش کرد که کرونا تمام نشده و بیش از 300 نفر از کادر درمان در راه مبارزه با کرونا شهید شدند، تصریح کرد: لازم است در زمینه مسافرت‌ها در ایام نوروز، علاج قبل از وقوع در نظر گرفته شود.
روح الامینی با بیان اینکه درخواست داریم شرکت‌های مشمول اصل 44 قانون اساسی، تعهدات و تکالیف خود را در خصوص ایثارگران عملی کند، گفت: سراب 1+5 را کنار بگذاریم و به واقعیت همکاری با 25 کشور همسایه و رونق بازارهای مرزی توجه کنیم.
کد خبر 5161333 زهرا علیدادی

http://www.Azari-Online.ir/Fa/News/338336/سراب-1-5-کنار-گذاشته-شود--ضرورت-توجه-به-بازارهای-مرزی
بستن   چاپ