پیام آذری
گل ریحان در قعر جدول پژمرد/وضعیت نماینده البرز مساعد نیست
پنجشنبه 19 فروردين 1400 - 01:00:13
پیام آذری - به گزارش خبرگزاری فارس درکرج، در دیدار هفته نوزدهم لیگ دسته اول امروز دوتیم قعرنشین گل ریحان البرز و نود ارومیه در کرج به مصاف یکدیگر رفتند که تیم نود با پیروزی یک بر صفر زمین مسابقه را ترک کرد.
این بازی برای هر دو تیم اهمیت ویژه‌ای داشت گل ریحان و نود با 14 امتیاز در قعرجدول رده بندی لیگ دسته اول قرار داشتند و برای فرار از این شرایط تلاش می‌کردند.
به همین خاطر بازی بسیار پربرخورد و جنگنده پیش می رفت.
نود ارومیه در دقایق پایانی نیمه اول موفق شد گل اول بازی به ثمر برساند، و نیمه اول با پیروزی به رختکن برود. علی‌الرغم تلاش بازیکنان گل ریحان بازی با همان نتیجه به پایان رسید.
تیم نود با رساندن امتیازاتش به عدد 17 برای بقا در دسته اول امیدوار شود. تک گل نود ارومیه را در این مسابقه محمد رستمی‌زاد در دقیقه 41 به ثمر رساند.
اتفاق مهم و بحث‌ برانگیز مسابقه پنالتی‌ای بود که داور مسابقه در دقایق پایانی برای گل ریحان گرفت. نماینده استان البرز که می‌توانست با این ضربه گل تساوی را بزند اما در باز کردن دروازه نود ناکام ماند. در این صحنه دروازه‌بان نود به خوبی مسیر توپ را تشخیص داد تا یک برد ارزشمند را به هم تیمی‌هایشان بدست بیاورد.
گفتنی است گل ریحان البرز با این شکست 14 امتیازی باقی ماند و در قعرجدول رقابت‌های به ناکامی خود در لیگ دسته اول ادامه داد.
انتهای پیام/ش

http://www.Azari-Online.ir/Fa/News/353648/گل-ریحان-در-قعر-جدول-پژمرد-وضعیت-نماینده-البرز-مساعد-نیست
بستن   چاپ